Hoşgeldiniz!

fatih portakal

Fatih Portakal: Hükümet Benden Özür Dileyecek 02:01
Fatih Portakal: Hükümet Benden Özür Dileyecek 7.388 izlenme - 2 ay önce Fox Tv Ana Haber anchorman'i Fatih Portakal, itibarı zedelenen ve yaşadığını kaldıramayarak intihar eden vatandaşların sesi oldu. Yapılan operasyonlarda masum kişilerin FETÖ'ye üye olmak suçundan gözaltına alınmasını eleştiren Portakal, şu sözlerle yaşananları eleştirdi: 'Buyrun itibarınızı geri veriyoruz' Bu ülkede bir çok insan diken üzerinde. FETÖ'cü olsun, olmasın. Cumhurbaşkanı bile 'At izi, it izine karıştı' diyor.Daha sonra şöyle mi denecek; 'Ay pardon, kusura bakmayın. Yanlış yaptık. Buyrun, itibarınızı geri veriyoruz size... 'Böyle sistem olmaz!' Bir gün gelip benim kapımı çalıp, 'Sen de FETÖ'cüsün' derlerse ben hakkımı nasıl arayacağım arkadaş? Nasıl güveneceğiz? Sonra çıkıp bana hükümet 'Pardon arkadaş, özür dileriz' mi diyecek? Ben de kabul edeceğim ondan sonra... Böyle bir sistem olmaz! En başta, üzersiniz insanları. Kırılan kalpleri nasıl kazanacaksınız sonra? Bu işin ciddiyeti nerede diye insanlara sorarlar. İntihar edenlerin vebali kimin boynuna? 'At izi, it izine karışmış durumda. Dün bir öğretmen intihar etti. Onun vebali kimin boynuna olacak? Ali Tatar geçmişte intihar etti. Onun vebali kime ait? Bir operasyon yapacaksanız eğer, suçlu olduğu düşünülen insanları alın. Kul hakkı yemeden bizzat suçlu olduğunu düşündüğünüz, bu suçun içerisinde yer aldığını düşündüğünüz insanları gözaltına alınız.' 'Operasyon yapacaksanız düzgün yapın' 'Biz de şöyle bir anlayış var, emniyetin kapısından girerseniz suçlu yaftası yiyorsunuz. Ben geçen gün adliyeye gittim. İnsanların bakışından rahatsız oldum. Lütfen, yapacaksanız bu operasyonları düzgün yapın. İnsanlar canlarına kıymasınlar.'
Fatih Portakal’dan Gözaltı Açıklaması 00:53
Fatih Portakal’dan Gözaltı Açıklaması 9.661 izlenme - 3 ay önce Sosyal medyada FOX TV'nin ana haber sunucusu gazeteci Fatih Portakal'ın gözaltına alındığı iddia edildi. Portakal'dan gözaltı ve tutuklama haberlerine ilişkin Twitter'dan açıklama geldi. Portakal, "Gözaltına alındım, tutuklandım gibi yazılmış edilmiş. Birileri çok istiyor belli ki! Ama sıkıntı yok merak etmeyin" dedi.
Polislerimizin Sevinci Fatih Portakal'ı Rahatsız Etti 00:40
Polislerimizin Sevinci Fatih Portakal'ı Rahatsız Etti 12.137 izlenme - 11 ay önce Özel harekat polislerinin tekbirler eşliğinde gövde gösterisi yapması Fatih Portakal'ı rahatsız etti. Ünlü sunucu olayı, #gerekvarmıhashtag'i altında böyle eleştirdi.
Fatih Portakal'dan Demirtaş'a PKK Tepkisi 01:46
Fatih Portakal'dan Demirtaş'a PKK Tepkisi 9.141 izlenme - 10 ay önce Fox TV ana haber sunucusu Fatih Portakal, Selahattin Demirtaş'a PKK ile arasına mesafe koymadığı için çok ağır eleştirilerde bulundu. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Beykoz'daki Domuz Haberini Devlete Bağlamak! - Fatih Portakal 00:52
Beykoz'daki Domuz Haberini Devlete Bağlamak! - Fatih Portakal 6.720 izlenme - 11 ay önce Her fırsatta hükümete yönelik eleştirilerde bulunmayı ihmal etmeyen Fatih Portakal, Beykoz'da kaçan domuzu da 3. köprü çalışmalarına, yani devlete bağlama anlarına şahit oluyoruz.
Fatih Portakal: PKK’nın Ölüm Listesindeyim 02:38
Fatih Portakal: PKK’nın Ölüm Listesindeyim 1.241 izlenme - 2 ay önce FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, dün akşam yayınlanan bültende haber arasında izleyiciden gelen bir tweet'i görünce sert tepki gösterdi. Portakal; bir kişinin 'Siz de PKK'ya teşekkür etmediniz mi?' sorusuna kızarak geçtiğimiz Mart ayından bu yana TAK terör örgütü'nün ölüm listesinde olduğunu ve özel korumayla gezdiğini söyledi.
Fatih Portakal Protesto Edilince Yayını Kesti 01:02
Fatih Portakal Protesto Edilince Yayını Kesti 13.743 izlenme - 2 yıl önce Soma'daki maden faciasıyla ilgili gelişmeleri olay yerinden ekran başındakilere aktaran Fatih Portakal, öfkeli kalabalığın protestosuyla karşılaştı, yayını kesti. Türkiye'yi yasa boğan maden faciasıyla ilgili olay yerinden canlı yayın yapan televizyon kanalları, zaman zaman acılı halkın protestosuyla karşılaşabiliyor. Facia bölgesinden canlı yayın yapan Fox Ana Haber anchermanı Fatih Potakal da bu protesto gösterilerine maruz kalan isimlerden biri oldu. "ÖLENLERİN SAYILARINI EKSİK GÖSTERMEYİN" Fatih Portakal, kurtarma çalışmalarına katılan görevlilerden birini canlı yayına aldığı sırada, arkadaki kalabalıktan bir kişi "Ölenlerin sayılarını eksik göstermeyin" diyerek tepki gösterdi. Bu esnada konuğunu canlı yayından alan Portakal, başka bir habere geçmek zorunda kaldı.
Fatih Portakal'a Ooooov Çektiren İddia - Tuğrul Türkeş 00:24
Fatih Portakal'a Ooooov Çektiren İddia - Tuğrul Türkeş 6.525 izlenme - 1 yıl önce Tuğrul Türkeş akp'ye geçiyormuş, hem de yakına akp'nin MKYK üyesi olacakmış. İddiayı duyan Fatih Portakal ooov çekiyor.
Fatih Portakal Yayın Yasağına isyan Etti 02:08
Fatih Portakal Yayın Yasağına isyan Etti 3.820 izlenme - 8 ay önce Fox Ana Haber anchormani Fatih Portakal mahkeme ve RTÜK'ün yayın yasağına canlı yayında isyan etti. Mahkemenin yayın yasağı tutanağını okuyan Fatih Portakal, şunları söyledi: "Bugün çok zor yaptık haberleri. Çünkü yayın yasağı var. Ne söylesek, yasağa girecek. Her an için bir yasağı deleceğim endişesiyle buradaki insanları, kanalımı zarara uğratabilirim. Bunun sorumluluğunu üstlenmek istemiyorum. Burama kadar da doluyum. Ama yasak var ülkede. Eleştiri yasağı bile var. Onun için bu konu hakkında konuşmama kararı aldım."
Fatih Portakal'dan Selahattin Demirtaş'a: En Büyük Irkçı Sizsiniz 02:25
Fatih Portakal'dan Selahattin Demirtaş'a: En Büyük Irkçı Sizsiniz 5.049 izlenme - 1 yıl önce 'Teröre hayır, kardeşliğe evet' mitingi öncesi yapılan 'Bayrağını al da gel' çağrısına tepki gösteren Selahattin Demirtaş'a, Fatih Portakal'dan sert bir cevap geldi. Fatih Portakal şöyle konuştu: "Selahattin Demirtaş, bayrakla yürüyüşü ırkçılığını tetikleyen bir anlayış olarak dile getiriyor. Selahattin bey, sizler o mitinglerinizi yaparken, o kalabalığın içerisinde Türk bayrağını sallayan insanlar vardı. Siz siyasetçiler, yeri geldiğinde bu bayrağın kanında her insanımızın kanı olduğunu söylüyorsunuz. Irkçılıkla alakası yok, o bayrak bizim canımız, o bayrak bizim herşeyimiz. Bizim devlet olduğumuzu gösteren yegane kutsallardan bir tanesi. Siz onu eğer ırkçılık olarak dile getiriyorsanız, en büyük ırkçı sizsiniz! O bayrağa kimse laf etmesin, çünkü o bayrakta ecdadın kanı var arkadaş"
Fatih Portakal'dan Abdullah Gül'e: Cesaret Noksanı mıydın? 01:03
Fatih Portakal'dan Abdullah Gül'e: Cesaret Noksanı mıydın? 7.142 izlenme - 1 yıl önce FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, Abdullah Gül'ün Ahmet Sever'in kitabıyla ilgili sözlerini eleştirdi. 11'nci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, son günlerde tartışma yaratan eski danışmanı Ahmet Sever'in yazdığı 'Abdullah Gül İle 12 Yıl' kitabıyla ilgili ilk kez konuştu. FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, canlı yayında Abdullah Gül'ün açıklamalarını sert sözlerle eleştirdi. Gül'ün Cumhurbaşkanlığı döneminde konulan yasaklara ses çıkartmadığını belirten Portakal, "Şimdi bu soruyu sormak lazım. O zamanlar cesaret noksanı mıydınız?" dedi.
fatih portakal canlı yayın fenasi kerim vakası 01:15
fatih portakal canlı yayın fenasi kerim vakası 15.423 izlenme - 5 yıl önce gülmekten yarıldım vallaha yorum sizin inci sözlüğün parmagı var gibi bu işte ... bizi takibe devam...
Fatih Portakal'dan MHP'ye cevap 00:48
Fatih Portakal'dan MHP'ye cevap 1.852 izlenme - 9 ay önce Fatih Portakal, bugün sosyal medya hesabı üzerinden, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile ilgili bir anket yaptı. Tepki çeken ankette takipçilerine, “Sizce Devlet Bahçeli geçirdiği kalp operasyonundan sonra sağlık gerekçesiyle genel başkanlığı bırakır mı?” sorusunu yöneltti. Milliyetçi Hareket Partisi, resmi sosyal medya hesabından Portakal'a soytarı' benzetmesinde bulundu. Fatih Portakal bunun üzerine canlı yayında MHP'ye cevap verdi.
İzleyiciden Fatih Portakal'a: Keşke Haddini Bilsen 00:36
İzleyiciden Fatih Portakal'a: Keşke Haddini Bilsen 4.622 izlenme - 2 yıl önce Fox Ana Haber'de izleyicilerden birinin mesajını okuyan Fatih Portakal "Bu ülkeyi en az sizin kadar seviyorum. En az cumhurbaşkanı, en az başbakan kadar seviyorum" dedi.
Fatih Portakal 00:43
Fatih Portakal 5.040 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da Meydana Gelen Olaylarda Bir Göstericinin 2. Hava Kuvvet Komutanlığı'ndaki Türk Bayrağı'nı İndirmesine Tepkiler Gelmeye Devam Ediyor. Fox Tv'de Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, Bayrak İndirilen Göstericiye "bir Yerine Mi Battı Bu Bayrak" Diyerek Tepki Gösterdi.
Fatih Portakal ve Direk Meselesi - Thug Life 00:18
Fatih Portakal ve Direk Meselesi - Thug Life 3.852 izlenme - 2 yıl önce Fatih Portakal'ın Hakkari'deki bayrak indirilmesi olayına karşı canlı yayında sarfettiği sözler üzerinden bir thug life. Çok daha fazla video ve sonrasında abone olmak için! na burda adresimiz: http://www.izlesene.com/thuglife
Fatih Portakal, Rejinin Azizliğine Uğradı 00:39
Fatih Portakal, Rejinin Azizliğine Uğradı 3.584 izlenme - 2 yıl önce Fox Tv ana Haber sunucusu Fatih Portakal, reji çalışanlarının azizliğine uğradı. Canlı yayınla ekrana gelen Fox Tv Ana Haber'de reji ekibi program sunucusu Fatih Portakal'a yayına girildiğini geç haber verince ortaya bu görüntüler çıktı. . 'Merhaba. İyi akşamlar sevgili izleyenler. Hazırlıksız mı yakalandık? Peki ,tamam. İşte canlı yayın halleri böyle oluyor.' diyerek ceketini ilikleyen Fatih Portakal'ın o halleri...
Can Dündar Ve Erdem Gül İlk Kez Fox Ana Haber'e Konuk Oldu 04:17
Can Dündar Ve Erdem Gül İlk Kez Fox Ana Haber'e Konuk Oldu 1.327 izlenme - 8 ay önce 92 gün tutuklulu kaldıkları Silivri Cezaevinden AYM'nin kararıyla tahliye edilen Cumhuriyet GYY Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül ilk kez FOX Ana Haber'de canlı yayına çıktılar.
 Fatih Portakal'dan Tutuklanan FOX TV Haber Müdürü'ne Destek 01:01
Fatih Portakal'dan Tutuklanan FOX TV Haber Müdürü'ne Destek 235 izlenme - 2 ay önce FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Dink cinayeti soruşturması kapsamında 'FETÖ/PDY' üyeliği suçlamasıyla tutuklanan FOX Haber Müdürü Ercan Gün'e yönelik "Enseyi karartma. FOX TV olarak arkandayız" ifadesini kullandı.
Fatih Portakal  - Afrodisias 06:37
Fatih Portakal - Afrodisias 1.853 izlenme - 9 ay önce Aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit'e adanmış kentlerin en büyük ve önemlisi. Antik kent, Aydın'ın Karacasu ilçesine bağlı Geyre köyünde.Bu topraklardaki zengin tarihi bilmiyoruz yeteri kadar araştıramıyoruz.Eğer Nostalji arıyorsanız işte 2000 yıllık şehir nostaljinin kendisidir tiyatrosunda,hamamında,stadtyumunda insanların günlük yazdığı yazılar da mevcut.Örneğin dönemin yöneticilerine küfürler vardır bazı taşlara kazınmış.Medeniyet oranı buranı kapatmak değil medeniyet düşüncelerini rahatça dile getirebilmek,Çıplaklığın da doğal olduğunu ve seksi tabu haline getirmiş toplumların da yok olup gittiğini iyi bilmelisiniz.Afrodisias sen söyle!
#Doğrumu 02:37
#Doğrumu 4.048 izlenme - 2 yıl önce Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Bülteni 04.04.2015 Daha fazlası için www.izlesene.com/losev kanalına abone olarak takip edebilirsiniz....
Fatih Portakal Canlı Yayında Sinirlendi 01:15
Fatih Portakal Canlı Yayında Sinirlendi 6.064 izlenme - 4 yıl önce Canlı Yayında Fenasi Kerim
Fatih Portakal: Hadi Bakalım Başbakan 01:16
Fatih Portakal: Hadi Bakalım Başbakan 2.685 izlenme - 3 yıl önce Fatih Portakal: Hadi Bakalım Başbakan
Fatih Portakal - Ölüm Listesindeyim 01:09
Fatih Portakal - Ölüm Listesindeyim 237 izlenme - 2 ay önce PKK sempatizanı olduğu iddia edilen Fatih Portakal, PKK tarafından tehdit edildiğini ve TAK suikast listesinde olduğunu ve özel koruma ile yaşadığını söyledi.
Fatih Portakal'ın Ceketi Olay Oldu! Seyirci Farkedince 00:31
Fatih Portakal'ın Ceketi Olay Oldu! Seyirci Farkedince 541 izlenme - 9 ay önce Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, canlı yayında ceketinin düğmesi kopunca reklam arasında ceketini değiştirdi. Bunu fark eden bir izleyici ise Portakal'a tweet atarak 'Ceketinizi mi değiştirdiniz?' diye sordu. Portakal'ın bu soruya cevabı ise şöyle oldu; 'Evet blazer ceket vardı, reklama son bir haber kala düğmesi koptu. Tebrik ederim. Benim şiddetime hiddetime, Türkiye’nin haberlerine dayanamadı ceketimin düğmesi.'
Fatih Portakal'ın Erdoğan'a Tepkisi 02:15
Fatih Portakal'ın Erdoğan'a Tepkisi 339 izlenme - 5 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın annelik ile ilgili sözlerine en sert tepkiyi FOX TV Ana Haber bülteninde Fatih Portakal gösterdi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "Çalışıyorum diye annelikten imtina eden bir kadın aslında kadınlığını inkar ediyor demektir. Anneliği reddeden, evini çevirmekten imtina eden bir kadın iş hayatında ne kadar başarılı olursa olsun eksiktir, yarımdır” çıkışıçok tartışıldı. Bu sözlere bu akşam FOX Anahaberde yer veren Fatih Portakal, tepkisini sert sözlerle ifade etti. Portakal, bu tartışmaların sanal bir gündem yaratmak için kullanıldığını ve artık insanların yatak odalarına bile girildiğini söyledi ve çok kızdığını anlattı.
Fatih Portakal'dan Korucuları Tehdit Eden HDP'li Vekile Sert Sözler 01:28
Fatih Portakal'dan Korucuları Tehdit Eden HDP'li Vekile Sert Sözler 1.038 izlenme - 1 yıl önce FOX TV Ana Haber'in sunucu Fatih Portakal, korucuları tehdit eden HDP'li yeni vekil Burcu Çelik Özkan'a çok sert ifadelerle yüklendi. Portakal, "Yüz kere düşünüp bir kere konuşacaksınız." dedi
Fatih Portakal -  Bayrak Bi Yerine mi Battı Be 04:07
Fatih Portakal - Bayrak Bi Yerine mi Battı Be 736 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'da meydana gelen olaylarda bir göstericinin 2. Hava Kuvvet Komutanlığı'ndaki Türk Bayrağı'nı indirmesine tepkiler gelmeye devam ediyor. Fox TV'de Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, bayrak indirilen göstericiye "bir yerine mi battı bu bayrak" diyerek tepki gösterdi. FOX TV'de Ana Haber'de bayrak indirilmesi haberini ardından değerlendirmelerde bulunan Fatih Portakal, "bir yerine mi battı o bayrak? O bayrak hepimizin bayrağı senin de benim de bayrağım. Senin atanın da benim atamın da kanı var. Yazık değil mi günah değil mi bu ülkeye?" diye sordu. Portakal sözlerini "yazıklar olsun" diyerek noktaladı.
Terbiyesiz Adam Fenasi Kerim (Canlı Yayın) 01:01
Terbiyesiz Adam Fenasi Kerim (Canlı Yayın) 1.535 izlenme - 2 yıl önce Zamanında Yıldo ile aramıza giren fenasi kerim uzun yıllar boyunca olması gereken yerde durdu. Tam unutulmaya yüz tutmuşken agresif habercimize bi selam vermek ister. Ayrıca program yapmasını bilmeyen haberciye söylemek isterim ki be herif bu programı binlerce kişi izliyor, sen bi kişiye sinirlendin diye binlerce kişinin önünde bağırmaya hakkın yok konuyu kapat gitsin işte.
Fatih Portakal Bi Yerinizemi Battı 00:43
Fatih Portakal Bi Yerinizemi Battı 1.018 izlenme - 2 yıl önce Fatih Portakadan Bayrağı İndirenlere Tepki!!!