Hoşgeldiniz!

fatih portakal

Fatih Portakal'ın Dövme Yaptırması 01:09
Fatih Portakal'ın Dövme Yaptırması 12.778 izlenme - 2 ay önce Haber sunarken yapmış olduğu yersiz çıkışlarıyla tanınan Fatih Portakal, bu kez dövme yaptırırak karşımıza çıkıyor. Daha önce koluna yaptırdığı Atatürk imzası dövmesi ile dikkat çeken Fatih Portakal'ın Göğsüne deniz kızı dövmesi, sol koluna ise zeytin dalı dövmesi yaptırıyor.
Fatih Portakal’dan Gözaltı Açıklaması 00:53
Fatih Portakal’dan Gözaltı Açıklaması 9.975 izlenme - 12 ay önce Sosyal medyada FOX TV'nin ana haber sunucusu gazeteci Fatih Portakal'ın gözaltına alındığı iddia edildi. Portakal'dan gözaltı ve tutuklama haberlerine ilişkin Twitter'dan açıklama geldi. Portakal, "Gözaltına alındım, tutuklandım gibi yazılmış edilmiş. Birileri çok istiyor belli ki! Ama sıkıntı yok merak etmeyin" dedi.
Nihat Doğan'dan Fatih Portakal'a Sert Sözler 02:17
Nihat Doğan'dan Fatih Portakal'a Sert Sözler 5.855 izlenme - 8 ay önce Altın Kelebek ödüllerinde En İyi Erkek Haber Sunucusu ödülünü alan Fatih Portakal'ı sert sözlerle eleştiren Nihat Doğan, "Her köpek sahibine sığınır, her sahip de kendi köpeğini korur" dedi.
Fox Ana Habere Hazırlık (360 Derece) 03:21
Fox Ana Habere Hazırlık (360 Derece) 2.321 izlenme - 4 ay önce Ekibin ve Fatih Portakal'ın yayın için hazırlıkları, site desteklemediği için görüntü sabit.
Fatih Portakal Protesto Edilince Yayını Kesti 01:02
Fatih Portakal Protesto Edilince Yayını Kesti 13.781 izlenme - 3 yıl önce Soma'daki maden faciasıyla ilgili gelişmeleri olay yerinden ekran başındakilere aktaran Fatih Portakal, öfkeli kalabalığın protestosuyla karşılaştı, yayını kesti. Türkiye'yi yasa boğan maden faciasıyla ilgili olay yerinden canlı yayın yapan televizyon kanalları, zaman zaman acılı halkın protestosuyla karşılaşabiliyor. Facia bölgesinden canlı yayın yapan Fox Ana Haber anchermanı Fatih Potakal da bu protesto gösterilerine maruz kalan isimlerden biri oldu. "ÖLENLERİN SAYILARINI EKSİK GÖSTERMEYİN" Fatih Portakal, kurtarma çalışmalarına katılan görevlilerden birini canlı yayına aldığı sırada, arkadaki kalabalıktan bir kişi "Ölenlerin sayılarını eksik göstermeyin" diyerek tepki gösterdi. Bu esnada konuğunu canlı yayından alan Portakal, başka bir habere geçmek zorunda kaldı.
Fatih Portakal - Bu Ödülü İşini Düzgün Yapan Gazeteciler İçin Alıyorum 00:59
Fatih Portakal - Bu Ödülü İşini Düzgün Yapan Gazeteciler İçin Alıyorum 3.088 izlenme - 8 ay önce FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Pantene Altın Kelebek ödüllerinde yaptığı konuşmasında "Ben bu ödülü tüm gazeteciler adına almıyorum, işini doğru düzgün yapan gerçek gazeteciler için alıyorum" dedi. Portakal, En İyi Erkek Haber Sunucusu ödülüğünü aldığı sırada Dink cinayetine ilişkin soruşturmada tutuklanan FOX TV Haber Müdürü Ercan Gün'ü de andı. Portakal, "Biz FOX ailesi olarak, FOX yöneticileri olarak, buraya gelen arkadaşlarım olarak ve cezaevinde olan arkadaşım Ercan Gün için yüreğimizi ortaya koyup her gün bir şeyler yapmaya çalışıyoruz" dedi.
fatih portakal canlı yayın fenasi kerim vakası 01:15
fatih portakal canlı yayın fenasi kerim vakası 16.223 izlenme - 6 yıl önce gülmekten yarıldım vallaha yorum sizin inci sözlüğün parmagı var gibi bu işte ... bizi takibe devam...
Fatih Portakal'dan Selahattin Demirtaş'a: En Büyük Irkçı Sizsiniz 02:25
Fatih Portakal'dan Selahattin Demirtaş'a: En Büyük Irkçı Sizsiniz 5.111 izlenme - 2 yıl önce 'Teröre hayır, kardeşliğe evet' mitingi öncesi yapılan 'Bayrağını al da gel' çağrısına tepki gösteren Selahattin Demirtaş'a, Fatih Portakal'dan sert bir cevap geldi. Fatih Portakal şöyle konuştu: "Selahattin Demirtaş, bayrakla yürüyüşü ırkçılığını tetikleyen bir anlayış olarak dile getiriyor. Selahattin bey, sizler o mitinglerinizi yaparken, o kalabalığın içerisinde Türk bayrağını sallayan insanlar vardı. Siz siyasetçiler, yeri geldiğinde bu bayrağın kanında her insanımızın kanı olduğunu söylüyorsunuz. Irkçılıkla alakası yok, o bayrak bizim canımız, o bayrak bizim herşeyimiz. Bizim devlet olduğumuzu gösteren yegane kutsallardan bir tanesi. Siz onu eğer ırkçılık olarak dile getiriyorsanız, en büyük ırkçı sizsiniz! O bayrağa kimse laf etmesin, çünkü o bayrakta ecdadın kanı var arkadaş"
Fatih Portakal Canlı Yayında Sinirlendi 01:15
Fatih Portakal Canlı Yayında Sinirlendi 6.100 izlenme - 5 yıl önce Canlı Yayında Fenasi Kerim
Fatih Portakal  - Afrodisias 06:37
Fatih Portakal - Afrodisias 1.907 izlenme - 2 yıl önce Aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit'e adanmış kentlerin en büyük ve önemlisi. Antik kent, Aydın'ın Karacasu ilçesine bağlı Geyre köyünde.Bu topraklardaki zengin tarihi bilmiyoruz yeteri kadar araştıramıyoruz.Eğer Nostalji arıyorsanız işte 2000 yıllık şehir nostaljinin kendisidir tiyatrosunda,hamamında,stadtyumunda insanların günlük yazdığı yazılar da mevcut.Örneğin dönemin yöneticilerine küfürler vardır bazı taşlara kazınmış.Medeniyet oranı buranı kapatmak değil medeniyet düşüncelerini rahatça dile getirebilmek,Çıplaklığın da doğal olduğunu ve seksi tabu haline getirmiş toplumların da yok olup gittiğini iyi bilmelisiniz.Afrodisias sen söyle!
Terbiyesiz Adam Fenasi Kerim (Canlı Yayın) 01:01
Terbiyesiz Adam Fenasi Kerim (Canlı Yayın) 2.368 izlenme - 3 yıl önce Zamanında Yıldo ile aramıza giren fenasi kerim uzun yıllar boyunca olması gereken yerde durdu. Tam unutulmaya yüz tutmuşken agresif habercimize bi selam vermek ister. Ayrıca program yapmasını bilmeyen haberciye söylemek isterim ki be herif bu programı binlerce kişi izliyor, sen bi kişiye sinirlendin diye binlerce kişinin önünde bağırmaya hakkın yok konuyu kapat gitsin işte.
3 Adam'da Fatih Portakal'a Gönderme 04:47
3 Adam'da Fatih Portakal'a Gönderme 327 izlenme - 8 ay önce TV 8 ekranlarının sevilen programı 3 Adam yeni bölümüyle izleyenleri kahkaya boğdu. Programa FOX TV Ana Haber spikeri Fatih Portakal'a gönderme yapan skeç damga vurdu.
Fatih Portakal'ın Altın Kelebek Konuşması (13 Kasım 2016) 01:30
Fatih Portakal'ın Altın Kelebek Konuşması (13 Kasım 2016) 235 izlenme - 8 ay önce 43.kez gerçekleşen Pantene Altın Kelebek Ödül gecesinde En İyi Erkek Haber sunucusu ödülünü alan FOX TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, sahnede yaptığı konuşmasını izliyoruz.
 Fatih Portakal'dan Tutuklanan FOX TV Haber Müdürü'ne Destek 01:01
Fatih Portakal'dan Tutuklanan FOX TV Haber Müdürü'ne Destek 291 izlenme - 11 ay önce FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Dink cinayeti soruşturması kapsamında 'FETÖ/PDY' üyeliği suçlamasıyla tutuklanan FOX Haber Müdürü Ercan Gün'e yönelik "Enseyi karartma. FOX TV olarak arkandayız" ifadesini kullandı.
Fatih Portakal'dan Bozkurt İşareti 02:02
Fatih Portakal'dan Bozkurt İşareti 1.264 izlenme - 3 yıl önce Fox TV kameramanı Ankara'da oldukça ilginç bir görüntüyü kaydetti. İşte Erdoğan'ı bozkurtla karşılayan o öğrencinin başına gelenler.
Fatih Portakal - Seyirciye Kapak - En Büyük Lider 00:46
Fatih Portakal - Seyirciye Kapak - En Büyük Lider 1.318 izlenme - 3 yıl önce Fatih Portakal, sabaha programında Twetiyle başbakana yaranacağım diyen izleyicisine hak ettiği cevabı veriyor.
Teşekkürler Fatih Portakal 00:40
Teşekkürler Fatih Portakal 869 izlenme - 2 yıl önce Değerli gönül dostumuz Fatih Portakal'a her ortamda bizlere vermiş olduğu destek için teşekkür ederiz.
Fatih Portakaldan AK Partili Babuşçuya Sert Sözler 01:09
Fatih Portakaldan AK Partili Babuşçuya Sert Sözler 661 izlenme - 3 yıl önce Fatih Portakal "90 yıllık reklam arası sona erdi" sözleriyle tartışma başlatan Tülay Babuşcu'ya "O 90 yıllık reklam arasında bu mesajı atıyorsunuz" şeklinde yanıt verdi.
Fatih Portakal'dan Atatürk'ün Vasiyetinin Kaybolmasına Tepki 02:31
Fatih Portakal'dan Atatürk'ün Vasiyetinin Kaybolmasına Tepki 618 izlenme - 2 yıl önce Atatürk'ün vasiyetinin kaybolduğu yönündeki iddialara ilişkin haberi sunan Fatih Portakal, "Yuh olsun bize. Bu ülke sonunda bunu da başardı" diyerek tepki gösterdi.
Fatih Portakal Fenasi Kerim Tuzağı Canlı Yayın 01:15
Fatih Portakal Fenasi Kerim Tuzağı Canlı Yayın 314 izlenme - 1 yıl önce Fatih Portakal Fenasi Kerim Tuzağı
fenerli spikerden beşiktaş'a 'atkı'lı destek 02:22
fenerli spikerden beşiktaş'a 'atkı'lı destek 888 izlenme - 6 yıl önce fatih portakal canlı yayında beşiktaş'a verilen 20bin liralık cezayı protesto etti
Fatih Portakal Gafı 00:16
Fatih Portakal Gafı 873 izlenme - 6 yıl önce mikrofonu açık unutarak haber arkası yorumuyla büyük gaf yapan fatih portakal
Fatih Portakal - Fenasi Kerim 01:15
Fatih Portakal - Fenasi Kerim 362 izlenme - 1 yıl önce Fatih Portakal canlı yayında gafil avlandı.. Fatih Portakal - Fenasi Kerim --------------------------------------------- ------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------ -Daha Fazlası İçin Kanala ABONE OLUN! ------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------ ---------------------------------------------
Tepki Gelince Fatih Portakal'ın Canlı Yayını Kesmesi 00:24
Tepki Gelince Fatih Portakal'ın Canlı Yayını Kesmesi 662 izlenme - 2 yıl önce Fatih Portakal canlı yayın yaparken arkadan yükselen seslerden ''Gerçek ölü rakamlarını versenize, 100 tane eksik vermeyin'' gibi tepkiler gelince kesiyor yayını. Aslında tepki direkt Portakal'a değil de genel olarak medyaya geliyor.
En İyi Kadın Haber Sunucusu Nazlı Çelik - Fatih Portakal 08:11
En İyi Kadın Haber Sunucusu Nazlı Çelik - Fatih Portakal 303 izlenme - 2 yıl önce En İyi Kadın Haber Sunucusu : Nazlı Çelik En İyi Erkek Haber Sunucusu : Fatih Portakal Altın Kelebek Ödülleri | 29 Kasım 2015
Başbakan'ın Katıldığı Törende Bozkurt İşareti Yapan Ortaokullu Öğrenci 02:14
Başbakan'ın Katıldığı Törende Bozkurt İşareti Yapan Ortaokullu Öğrenci 708 izlenme - 3 yıl önce Başbakan bir programa katılıyor. Sanırım Fatih projesiyle alakalı... İçeride öğrenciler, müdürler vs. Nedendir bilinmez küçük bir öğrenci Bozkurt işareti yapıyor. Bilirsiniz ülkemizde sadece Ülkücüler tarafından sahiplenilmiş olsa da Dünya üzerindeki Türk halklarının da sıkça bu işareti yaptığını görürsünüz. Herneyse sonra birden Başbakan'ın korumaları çocuğu abluka altına alıyor hatta yanına gidiyor. Sonra kamerayı farkedince sanırım öğrenciye üslubunu hafifletip ve sonraki yapacaklarını mecburen yapmamak zorunda kalıyor.
 Fatih Portakal Deniz Kızı Dövmesi Yaptırdı  01:12
Fatih Portakal Deniz Kızı Dövmesi Yaptırdı 30 izlenme - 2 ay önce Haber sunarken yapmış olduğu sivri çıkışlarıyla adından söz ettiren Fatih Portakal, bu kez dövmeleriyle gündeme geldi. Daha önce koluna yaptırdığı Atatürk imzası dövmesi ile dikkat çeken Fox TV ana haber sunucusu Fatih Portakal'ın yeni dövmesini yaptırdığı anlar paylaşıldı.3 Dövme taşıyor Göğsüne deniz kızı dövmesi, sol koluna ise zeytin dalı dövmesi yaptıran Portakal'ın toplamda bilinen üç dövmesi oldu.
Fatih Portakal canlı yayında isyan etti! 01:52
Fatih Portakal canlı yayında isyan etti! 640 izlenme - 5 yıl önce Fatih Portakal sabah programında maden ocaklarındaki denetleme sıkıntılarına parmak bastı...
Kameramanın Canlı Yayında Ettiği Küfür 00:26
Kameramanın Canlı Yayında Ettiği Küfür 358 izlenme - 2 yıl önce 31 Mart akşamı elektrik kesintisi sebebiyle ana haberde ankaraya bağlanan Fatih Portakal'ın kameramandan meclisi göstermesini isteyince kameramanın serzenişlerini izliyoruz
Saffet ve Zehra 15 03:16
Saffet ve Zehra 15 33 izlenme - 2 ay önce oğlum yürü git burdan bak yürü git sedat....senin ne işin var burda?