Hoşgeldiniz!

fatih portakal

Fatih Portakal'ın Reklam Arasındaki İlginçHalleri 02:43
Fatih Portakal'ın Reklam Arasındaki İlginçHalleri 9.710 izlenme - 4 yıl önce Trükiye'nin en çok izlenen habercisi Fatih Portakal'ın reklam arasında ki ilgin hareketlerini derlemişler,ortaya çok güzel görüntüler çıkmış izliyoruz.
Nihat Genç - Durum Yine Bok 01:15
Nihat Genç - Durum Yine Bok 3.684 izlenme - 3 yıl önce Nihat Genç, yıllar önce abisiyle yaptığı telefon görüşmesini anlatıyor.
Dün Megri Megri Bugün Yaylalar - Fatih Portakal 01:44
Dün Megri Megri Bugün Yaylalar - Fatih Portakal 6.594 izlenme - 4 yıl önce FOX tv ana haber sunucusu Fatih Portakal, İbrahim Tatlıses için bakın neler söyledi.
Sokaktayız Reyiz'in Yeni Basın Açıklaması 01:00
Sokaktayız Reyiz'in Yeni Basın Açıklaması 3.823 izlenme - 3 yıl önce Daha önce çektiği videosunda fatih portakal'a üstün zekası ve laz, arap, kürt arkadaşları ile gider yapan sokaktayız reyiz'in 2. devam videosu sizlerle buluşuyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/396243/sokaga-cikan-vatandasin-fatih-portakala-cevap-vermesi
Kim Bu Fenasi Kerim? - 32. Gün Arşivi (1998) 09:38
Kim Bu Fenasi Kerim? - 32. Gün Arşivi (1998) 1.851 izlenme - 3 yıl önce Fenası bey ve çektiği erotik fotoğraflar ihtiyaç sahiplerine gidiyor
Fox Ana Habere Hazırlık (360 Derece) 03:21
Fox Ana Habere Hazırlık (360 Derece) 2.380 izlenme - 5 yıl önce Ekibin ve Fatih Portakal'ın yayın için hazırlıkları, site desteklemediği için görüntü sabit.
Fatih Portakal - Bu Ödülü İşini Düzgün Yapan Gazeteciler İçin Alıyorum 00:59
Fatih Portakal - Bu Ödülü İşini Düzgün Yapan Gazeteciler İçin Alıyorum 3.151 izlenme - 6 yıl önce FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Pantene Altın Kelebek ödüllerinde yaptığı konuşmasında "Ben bu ödülü tüm gazeteciler adına almıyorum, işini doğru düzgün yapan gerçek gazeteciler için alıyorum" dedi. Portakal, En İyi Erkek Haber Sunucusu ödülüğünü aldığı sırada Dink cinayetine ilişkin soruşturmada tutuklanan FOX TV Haber Müdürü Ercan Gün'ü de andı. Portakal, "Biz FOX ailesi olarak, FOX yöneticileri olarak, buraya gelen arkadaşlarım olarak ve cezaevinde olan arkadaşım Ercan Gün için yüreğimizi ortaya koyup her gün bir şeyler yapmaya çalışıyoruz" dedi.
Terbiyesiz Adam Fenasi Kerim (Canlı Yayın) 01:01
Terbiyesiz Adam Fenasi Kerim (Canlı Yayın) 4.842 izlenme - 7 yıl önce Zamanında Yıldo ile aramıza giren fenasi kerim uzun yıllar boyunca olması gereken yerde durdu. Tam unutulmaya yüz tutmuşken agresif habercimize bi selam vermek ister. Ayrıca program yapmasını bilmeyen haberciye söylemek isterim ki be herif bu programı binlerce kişi izliyor, sen bi kişiye sinirlendin diye binlerce kişinin önünde bağırmaya hakkın yok konuyu kapat gitsin işte.
Fatih Portakal  - Afrodisias 06:37
Fatih Portakal - Afrodisias 2.035 izlenme - 6 yıl önce Aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit'e adanmış kentlerin en büyük ve önemlisi. Antik kent, Aydın'ın Karacasu ilçesine bağlı Geyre köyünde.Bu topraklardaki zengin tarihi bilmiyoruz yeteri kadar araştıramıyoruz.Eğer Nostalji arıyorsanız işte 2000 yıllık şehir nostaljinin kendisidir tiyatrosunda,hamamında,stadtyumunda insanların günlük yazdığı yazılar da mevcut.Örneğin dönemin yöneticilerine küfürler vardır bazı taşlara kazınmış.Medeniyet oranı buranı kapatmak değil medeniyet düşüncelerini rahatça dile getirebilmek,Çıplaklığın da doğal olduğunu ve seksi tabu haline getirmiş toplumların da yok olup gittiğini iyi bilmelisiniz.Afrodisias sen söyle!
Tepki Gelince Fatih Portakal'ın Canlı Yayını Kesmesi 00:24
Tepki Gelince Fatih Portakal'ın Canlı Yayını Kesmesi 859 izlenme - 7 yıl önce Fatih Portakal canlı yayın yaparken arkadan yükselen seslerden ''Gerçek ölü rakamlarını versenize, 100 tane eksik vermeyin'' gibi tepkiler gelince kesiyor yayını. Aslında tepki direkt Portakal'a değil de genel olarak medyaya geliyor.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Bozkurt İşareti Yapması 01:19
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Bozkurt İşareti Yapması 366 izlenme - 7 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu'ndan bozkurt işareti CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da dolaşırken seçmenlerini bozkurt işareti yaparak selamladı. Neler oluyor bu siyasilere ?
Biber Gazı Yiyen Bakan ve Fatih Portakal Ayarı 00:43
Biber Gazı Yiyen Bakan ve Fatih Portakal Ayarı 533 izlenme - 7 yıl önce Bakan Veysel Eroğlu, biber gazını kendisinin de muhatap olduğunu ve gözlerinin yandığını gülerek anlatması üzerine Fatih Portakal bilirkişi olarak ayarını yapmış.
Fox Tv'nin Masal Dinlettirmeyeceğiz Deyip Holding Konuşmasını Kesmesi 02:30
Fox Tv'nin Masal Dinlettirmeyeceğiz Deyip Holding Konuşmasını Kesmesi 491 izlenme - 7 yıl önce Fox Tv bu sabah gerekli olanı yapmış ve hala konuşmaya yüz bulabilen Soma Holding'in canlı yayınını "Biz size masal dinletmeyeceğiz" diyerek kesmişler.Gerek Fatih Portakal gerek İsmail Küçükkaya Fox Tv cidden gururlu ve muhteşem bir haber ekibi yapmış.Alkışlayarak izliyoruz..
İstanbul Aydın Üniversitesi - Happy 04:31
İstanbul Aydın Üniversitesi - Happy 351 izlenme - 7 yıl önce İstanbul Aydın Üniversitesi'de bu furyaya katılmış ve ortaya böyle birşey çıkmış.Ayrıca videoda Fatih Portakal ve üniversitenin sahibi Mustafa AYDIN'da dans ediyor. Not:Burada okuduğuma utandım.
Fatih Portakal'dan Tülay Babuşcu'ya Zehir Zemberek Cevap 01:20
Fatih Portakal'dan Tülay Babuşcu'ya Zehir Zemberek Cevap 121 izlenme - 7 yıl önce AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu'nun ''600 yıllık filmin 90 yıllık reklam arası sona erdi'' ana düşünceli paylaşımına Fatih Portakal çarpıcı bir cevap verdi.
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım (Anlamlı Klip) 03:30
Nedim Kuru - Yeni Bir Kitap Aldım (Anlamlı Klip) 169 izlenme - 8 yıl önce Ünlüler işitme engelliler için bu klipte bir araya geldi. Nedim Kuru, Arpej Yapım etiketiyle yayınladığı ''Anı Yaşa'' isimli ilk albümümün 3. video klibini ''Yeni Bir Kitap Aldım'' isimli şarkısına çekti. İşitme engelli amcasıyla yaşadığı bir olaydan dolayı etkilenerek Türkiye İşitme Engelliler Milli Federasyonu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ercüment Tanrıverdi'nin de desteği ile klibini işaret diline dikkat çekmek için çekti.
Ekmeleddin İhsanoğlu - Sakinliğim Ailemden Aldığım Terbiyemden 10:39
Ekmeleddin İhsanoğlu - Sakinliğim Ailemden Aldığım Terbiyemden 60 izlenme - 7 yıl önce Video uzun,belki izlemeyecek olanınız vardır sırf 7:30'daki söz için attım videoyu,4-5 saat önce canlı yayında izledim,kalkıp alkışladım yeminle,izliyoruz efenim.CB seçiminde tayyibe oy atanların tespit edilip evlerine hırsız yollanmasını istiyorum,nasıl olsa her şeye göz yumuyorlar amk cahilleri.