Hoşgeldiniz!

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Videoları İzle

Askerin Darbe Yaptık İtirafı 02:04
Askerin Darbe Yaptık İtirafı 12.038 izlenme - 7 ay önce İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü'nün trafiğe kapatılmasına ilişkin bir görüntüde asker yönetime el koyduk dedi.
Mucize Kurtuluş Kamerada! 00:50
Mucize Kurtuluş Kamerada! 26.469 izlenme - 4 yıl önce Fatih Sultan Mehmet Köprüsü korkuluklarına çıkan kamyon şoförü Orhan Eryiğit, tüm ikna çabalarına rağmen kendini boğaza bıraktı.
FSM Köprüsünde Askerler Ateş Açtı 02:37
FSM Köprüsünde Askerler Ateş Açtı 314 izlenme - 7 ay önce Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü kontrol eden askerler havaya yoğun ateş açtı. Geceyarısı 00.50 sıralarında kalabalık bir grubun köprüyü geçmeye çalıştığı sırada bunu engellemeye çalışan askerlerin silahlarını yukarı çevirerek ateş açtıkları görüldü "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
FSM Köprüsünün Beşik Gibi Sallanması 00:47
FSM Köprüsünün Beşik Gibi Sallanması 501 izlenme - 2 yıl önce Eylem yapan kamyon sürücüleri Fatih Sultan Mehmet (FSM) köprüsüne aynı anda girince köprü beşik gibi sallandı. Ağır yüklü yüzlerce kamyonların girmesiyle köprünün sallandığı görüldü. Köprünün sallanma anı kameralara an ve an bu şekilde yansıdı.
Darbeciler Kaybetti, Türkiye Kazandı 01:37
Darbeciler Kaybetti, Türkiye Kazandı 102 izlenme - 7 ay önce Türkiye, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasının darbe girişimine maruz kaldı. Ankara’da Genelkurmay Başkanlığı Karargahı ve TRT Genel Müdürlüğü bir grup darbeci asker tarafından ele geçirilirken, İstanbul’da ise Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprüleri geçişlere kapatıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım’ın çağrısıyla tüm yurtta milyonlar sokağa döküldü.
Köprüye Asılan Galatasaray Bayrağı Denize Atıldı 00:27
Köprüye Asılan Galatasaray Bayrağı Denize Atıldı 225 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Süper Lig şampiyonu Galatasaray'ın Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne asılan bayrağı, ipleri kesilerek denize atıldı.
Vatandaşların Darbeye Karşı Ölümü Göze Aldığı O An 00:48
Vatandaşların Darbeye Karşı Ölümü Göze Aldığı O An 41 izlenme - 7 ay önce 15 Temmuz'da darbecilere karşı Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne giden vatandaşlar, ölüme meydan okuyarak askerlere karşı yürüyüşe geçti.
Fsm'deki İntihar Girişiminde Mucize Kurtuluş 02:14
Fsm'deki İntihar Girişiminde Mucize Kurtuluş 200 izlenme - 4 yıl önce Fsm'deki İntihar Girişiminde Mucize Kurtuluş 64 Metrelik Fsm'de Kendisini Bırakan 37 Yaşındaki Orhan Eryiğit Mucize Eseri Hafif Yaralı Olarak Boğaz'dan Çıkarıldı
Fenerbahçe'nin Yıldız Oyuncusu Polise Takıldı 01:04
Fenerbahçe'nin Yıldız Oyuncusu Polise Takıldı 158 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'nin Portekizli futbolcusu Bruno Alves, Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışında yaptığı kış denetimlerine takıldı.
Köprü Beşik Gibi Sallandı 00:47
Köprü Beşik Gibi Sallandı 116 izlenme - 3 yıl önce Eylem Yapan Kamyoncular Fatih Sultan Mehmet (fsm) Köprüsüne Aynı Anda Girince İlginç Görüntüler Ortaya Çıktı. Birçoğu Hafriyat Yüklü Yüzlerce Kamyonun Girmes...
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Futbol Maçı 01:28
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Futbol Maçı 69 izlenme - 4 yıl önce Haber ve Eğlence Portalı https://www.facebook.com/pages/HaberveEglence
Köprüden Geçiş 00:45
Köprüden Geçiş 61 izlenme - 4 yıl önce İstanbul B.paşa,ya Giderken Fsm Geçiş
FSM’deki İntihar Girişimi Trafiği Kilitledi 02:08
FSM’deki İntihar Girişimi Trafiği Kilitledi 4 izlenme - 11 ay önce Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerine gelen bir kişi, korkuluklara çıkarak intihar girişiminde bulundu. Trafik 4 saat durdu. İHA'nın haberine göre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerine gelen bir kişi, korkuluklara çıkarak intihar girişiminde bulundu. Saat 06. 00'da köprünün korkuluklarına çıkan şahıs polisi alarma geçirdi. İhbar üzerine köprü üzerine çok sayıda polis ekibi ve tedbir amaçlı ambulans sevk edildi. Olay yerine müzakereci polis çağrıldı. Müzakereci polisin yaklaşık 4 saat süren ikna çabasının ardından şahıs korkuluklardan indirildi. İkna olan şahıs polis tarafından emniyete götürüldü. İntihar girişimi nedeniyle ise FSM'de Anadolu'dan Avrupa Yakası'na geçişte trafik durma noktasına geldi.