Hoşgeldiniz!

Fatih Tezcan Videoları İzle

Fatih Tezcan`ın Rasim Ozan Kütahyalı Açıklaması 04:13
Fatih Tezcan`ın Rasim Ozan Kütahyalı Açıklaması 6.755 izlenme - 8 ay önce Fatih Tezcan'in yaptıği periscope yayınında ROK konusunda osman ve melih gökcek`i uyararak bu ROK un beyaz tv ye cikmasini engellemerini istediği bölümü izleyeceksiniz. Rasim ozan kütahyalı'nın alkolik ve uyuşturucu olmasının teki olması aslında zerre kadar kadar sikimde değil, maksat fitne ateşine odun taşımak, yesin birbirini totoroşlar.
Tecavüzcüyü Ensar Vakfı'na Paralel Yerleştirmiş 01:23
Tecavüzcüyü Ensar Vakfı'na Paralel Yerleştirmiş 6.004 izlenme - 1 yıl önce Yandaş yazar Fatih Tezcan Ensar Vakfı bünyesinde yaşanan çocuklara tecavüz skandalını paralel devlete bağladı.Evet ne yazık ki bunlara inananlar var
Turgay Güler ile Fatih Tezcan Birbirine Girince, Eski Defterler Açıldı 01:36
Turgay Güler ile Fatih Tezcan Birbirine Girince, Eski Defterler Açıldı 3.406 izlenme - 9 ay önce Güneş Gazetesi Yayın Yönetmeni Turgay Güler ile Fatih Tezcan birbirine girince, eski defterler açıldı. Turgay Güler'in "pislik" diye hakaret ettiği Fatih Tezcan, periscope üzerinden yayınladığı videoyla Güler'in eski defterlerini açtı. Fatih Tezcan, Turgay Güler’in ekranda Fethullah Gülen hakkında konuşmaması için kendisini uyardığını ileri süren Tezcan, ayrıca kendisine "Erdoğan’ın her dediği olacak değil Fatih…" denildiğini iddia etti. Bu sözleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a söylemediğini belirten Tezcan, "Turgay, ben senin o cevabını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a götürüp söylemedim oğlum. Terbiyesizliği yapan ben değildim, sendin. Ama ben bu zamana kadar sakladım Turgay. Eğer ben onu söyleseydim sence nasıl bir durum ortaya çıkardı. Taymin ediyor musun? Ben tahmin bile etmek istemiyorum." İfadelerini kullandı. Bunu anlatmamakla hata yaptığını da söyleyen Tezcan, "Reisim beni affetsin" dedi. Tezcan'ın daha önce de Turgay Güler'in kendisine "Bak Fatih Tezcan! Ülke Tv'de Fethullah Gülen'in F'sini etmeyeceksin!" dediğini ileri sürmüştü.
Fatih Tezcan Ceyda Karan'a Kızdı 04:24
Fatih Tezcan Ceyda Karan'a Kızdı 2.922 izlenme - 4 yıl önce Fatih Tezcan Ceyda Karan'a Kızdı İzle,fatih Tezcan Ceyda Karan'a Kızdı Seyret, Bedava İzle, Video, Videolar, Görüntüleri Fatih Tezcan Ceyda Karan'a Kızdı
Fatih Tezcan - Hz. Muhammed Kafa Kesmiştir 00:28
Fatih Tezcan - Hz. Muhammed Kafa Kesmiştir 1.428 izlenme - 3 yıl önce Daha önce "hac" boykot edilmelidir ve Recep Tayyip Erdoğan imamlık etmedikçe cuma namazının farz olduğunu düşünmüyorum diye açıklamalar yapan Fatih Tezcan şimdi de ösö El Nusra ve El Kaide'nin yaptığı acımasız infazları haklı çıkarmak için kafa kesmenin "sünnet" olduğunu söyledi. Fatih Ttezcan: "Hz. Muhammed de kafa kesti. Sen şimdi peygamberini terörist mi demek istiyorsun".
Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 02:54
Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 680 izlenme - 2 yıl önce Akit Gazetesi'ne verilen malum ilanın tartışıldığı programda, Fatih Tezcan'ın Atatürk'ün yaptığı devrimler hakkındaki ibretlik(!) tespitlerini izliyoruz.
Fatih Tezcan - Kahire, Türkiye'nin 82. Vilayetidir 04:13
Fatih Tezcan - Kahire, Türkiye'nin 82. Vilayetidir 719 izlenme - 2 yıl önce Fatih Tezcan'ın Mısır'daki askeri darbeye yaptığı yorumu izleyelim. Bekle bizi Mısır geliyoruz.
Fatih Tezcan THY Uçağına Alınmadı 03:05
Fatih Tezcan THY Uçağına Alınmadı 35 izlenme - 2 ay önce Türk Hava Yolları'nın dün yaptığı İstanbul-Van seferine bileti olan ve uçağa kadar gelen gazeteci Fatih Tezcan'ı uçağa almadılar.
Fatih Tezcan - Sık Bakalım Gerçeği ve Geziyi Çökerten Soru 06:14
Fatih Tezcan - Sık Bakalım Gerçeği ve Geziyi Çökerten Soru 591 izlenme - 2 yıl önce Fatih Tezcan abimizden son günlerde sıkça duyduğumuz 'sık bakalım' tezahüratı yorumu ve Gezi olaylarına destek verenlere yönelik bir tek soru 5:40 tan itibaren izleyebilirsiniz soruyu
Fatih Tezcan: Atatürk'ü İsrail Zehirledi 02:43
Fatih Tezcan: Atatürk'ü İsrail Zehirledi 655 izlenme - 4 yıl önce Fatih Tezcan: Atatürk'ü İsrail zehirledi
Fatih Tezcan - Kadının Mini Etek Giymesi Erkeği Homoseksüel Yapar 01:37
Fatih Tezcan - Kadının Mini Etek Giymesi Erkeği Homoseksüel Yapar 633 izlenme - 2 yıl önce Ne alaka demeyin videoyu izleyin öyle karar verin. Gerçi ben izledim halen ne alaka diyorum ama belki siz anlarsınız. Kız- erkek evde kalamaz tartışmasına katkı yapmış işte Fatih Tezcan. Kendisi Kahire fatihi diye bilinir camiada. Yanlış olmasın.
Atatürkü İsrail Zehirledi - Fatih Tezcan 00:33
Atatürkü İsrail Zehirledi - Fatih Tezcan 428 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci Fatih Tezcan, A Haber'de yayınlanan "Yüzde 100 Siyaset" adlı programda, "Atatürk, İsrail'in kurulmasına karşı çıktığı için Yahudiler tarafından öldürüldü" dedi.
Fatih Tezcan.ft Burak Aydın- Bıraktın Ellerimi 03:57
Fatih Tezcan.ft Burak Aydın- Bıraktın Ellerimi 729 izlenme - 7 yıl önce bıraktın ellerimi tutmadın yeminleri ayırdın kalbimizi paramparça simdi
Fatih Tezcan: Devlet Fethullah Gülen'e Suikast Yapacak 01:08
Fatih Tezcan: Devlet Fethullah Gülen'e Suikast Yapacak 94 izlenme - 9 ay önce Hakan Şükür'e omurgasız vatan haini dediği için,7 Ay 15 gün hapis cezası ayrıca Atatürk'e hakaretten bilfiil hapis cezası verilen Fatih Tezcan,yayınladağı kişisel videosunda devlet Fethullah Gülen'e suikast yapıcak iddasını ortay a attı yani tahminmiş izliyoruz
Mustafa Özşimşekler Hoca'dan Fatih Tezcan'a Reddiye 05:43
Mustafa Özşimşekler Hoca'dan Fatih Tezcan'a Reddiye 212 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Özşimşekler Hoca'dan Fatih Tezcan'a Reddiye
Fatih Tezcan'ın Hac ve Umreyi Boykot Çağrısı - A Haber 02:58
Fatih Tezcan'ın Hac ve Umreyi Boykot Çağrısı - A Haber 238 izlenme - 2 yıl önce Sitenin müdavimleri, bu arkadaşı hatırlar. Hani Kahire Türkiye'nin 82. vilayetidir diyen akıllımız. Şimdi de hac ve umreyi boykot .ağrısı yapıyor ve ilk tepkileri stüdyodan alıyor. Vaktiyle benzer sözleri, adını şu an an anımsayamadığım bir CHP milletvekili, bir tanıdığına fısıltıyla söylemişti de, sağ cenah kıyameti koparmıştı. Bu arkadaş daha beter sözleri bağıra bağıra söylüyor.Siz ne derseniz deyin, ben bu arkadaşı her türlü çüşş kategorisinde görmekteyim.
Fatih Tezcan  Fethullah Gülen İntihar Ederim Demişti! Şimdi Ne Yapacak 32:54
Fatih Tezcan Fethullah Gülen İntihar Ederim Demişti! Şimdi Ne Yapacak 251 izlenme - 3 yıl önce 7'de 7 Cine 5, Başkent Kulisi Kanal 7, İskele Sancak Kanal 7, Adalet Masası Beyaz Tv, Ali Kırca İle Siyaset Meydanı- Aykırı Sorular Cnn Türk- Dinamit- Kaçış ...
Cübbeli Ahmet Hoca (Fatih Tezcan'a Reddiye) 16:15
Cübbeli Ahmet Hoca (Fatih Tezcan'a Reddiye) 314 izlenme - 2 yıl önce "Salavatı Getir Huriyi Götür" tweet'i atan Fatih Tezcan'a tepkiler çığ gibi büyüyor. Cübbeli Ahmet bu sohbette tatlı diliyle fena çakmış Fatih'e.
Fatih Tezcan - Tribünlere Gezi Uyarısı 03:48
Fatih Tezcan - Tribünlere Gezi Uyarısı 247 izlenme - 2 yıl önce Kendisi de zamanında tribün kovalayan abilerden Fatih Tezcan'ın hükümet karşıtı siyasetin futbolun, özellikle tribünlerin içine girmesine dair konuşması.
 Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 02:54
Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 209 izlenme - 3 yıl önce Akit Gazetesi'ne verilen malum ilanın tartışıldığı programda, Fatih Tezcan'ın Atatürk'ün yaptığı devrimler hakkındaki ibretlik(!) tespitlerini izliyoruz.
Fatih Tezcan'ın Darbeden 4 Ay Önceki Müthiş Tespiti 02:00
Fatih Tezcan'ın Darbeden 4 Ay Önceki Müthiş Tespiti 82 izlenme - 10 ay önce Tarih 22 Mart 2016. FETÖ darbesinden 4 ay önce. Fethullah Gülen haki renkli kazağıyla yine beddualar etmişti. Aslında bu bir mesajdı. FETÖ'cü askerler darbe öncesi yüreklendiriliyordu.
fatih tezcan ft. burak aydın - anlamsız sorular. 03:13
fatih tezcan ft. burak aydın - anlamsız sorular. 329 izlenme - 7 yıl önce anlamsız sorular hergün birbilerini yorarlar.
Darbeye Karşı Çıkmak İbadettir - Fatih Tezcan 00:37
Darbeye Karşı Çıkmak İbadettir - Fatih Tezcan 209 izlenme - 2 yıl önce Daha önce Kahire'yi 82. vilayetimiz Fathi tezcan bu defa da darbeye karşı çıkmanın ibadet olduğunu söylemiş. Allah kabul etsin Fatih abi...
fatih tezcan-rap melekse ben azrailim 02:51
fatih tezcan-rap melekse ben azrailim 314 izlenme - 7 yıl önce
Fatih Tezcan'ın Tez Elden Konuşması - RahatBozan 02:46
Fatih Tezcan'ın Tez Elden Konuşması - RahatBozan 161 izlenme - 2 yıl önce Daha ne kadar ateşli olabilir ki bir insan, ne de bencil olabilir. Bir de Rahatbozan'dan böyle dinleyelim. İyi seyirler.
fatih tezcan 01:28
fatih tezcan 170 izlenme - 5 yıl önce konya mevlana ziyareti
Tez John - Bu Oyun Bitti 01:10
Tez John - Bu Oyun Bitti 113 izlenme - 2 yıl önce Facebookta Sidikli Yumurta adında bir sayfa var. Böyle güzel montajlar yapıyorlar. Fatih Tezcan'ın atarlandığı videonun linkini de paylaşayım. İyi seyirler arkadaşlar. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/131260/fatih-tezcan-kahire-turkiyenin-82-vilayetidir Bahsettiğim facebook sayfası https://www.facebook.com/sidikliyumurta
Fatih Tezcan'dan Rahmi Koç'a Sorular 01:53
Fatih Tezcan'dan Rahmi Koç'a Sorular 168 izlenme - 2 yıl önce 26.05.2013 tarihinde katıldığı Gündem Özel programında Rahmi Koça 2003 den bu zamana kadar ki döneme ait çeşitli zaman dilimlerindeki hamle ve tutumlarına ilişkin merak uyandırıcı sorular sormaktadır.
zoran - kafamdaki sorular 02:50
zoran - kafamdaki sorular 195 izlenme - 7 yıl önce
Fatih Tezcan Bu Fethullah Gülen'in Bittiği Gündür! - Tvnet 25.12.2013 37:09
Fatih Tezcan Bu Fethullah Gülen'in Bittiği Gündür! - Tvnet 25.12.2013 106 izlenme - 3 yıl önce Fatih Tezcan Tvnet Gazeteci- Yazar Ve Yayın Yönetmeni Fatih Tezcan, Tvnet'te Hamza Yardımcıoğlu'nun ' Gizli Dosyalar' Adlı Programına Canlı Yayın Konuğu Olarak...