Hoşgeldiniz!

Fatih Tezcan

Darbukaya Gönlünü İşleyen Darbukacı 02:46
Darbukaya Gönlünü İşleyen Darbukacı 1.632 izlenme - 1 ay önce Fatih Tezcan isimli bu arkadaş çaldığı darbukanın gerçekten hakkını vermiş. Çalarken gönlünden geçen her şeyi darbukaya vermiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tecavüzcüyü Ensar Vakfı'na Paralel Yerleştirmiş 01:23
Tecavüzcüyü Ensar Vakfı'na Paralel Yerleştirmiş 6.100 izlenme - 2 yıl önce Yandaş yazar Fatih Tezcan Ensar Vakfı bünyesinde yaşanan çocuklara tecavüz skandalını paralel devlete bağladı.Evet ne yazık ki bunlara inananlar var
Fatih Tezcan`ın Rasim Ozan Kütahyalı Açıklaması 04:13
Fatih Tezcan`ın Rasim Ozan Kütahyalı Açıklaması 7.123 izlenme - 2 yıl önce Fatih Tezcan'in yaptıği periscope yayınında ROK konusunda osman ve melih gökcek`i uyararak bu ROK un beyaz tv ye cikmasini engellemerini istediği bölümü izleyeceksiniz. Rasim ozan kütahyalı'nın alkolik ve uyuşturucu olmasının teki olması aslında zerre kadar kadar sikimde değil, maksat fitne ateşine odun taşımak, yesin birbirini totoroşlar.
Turgay Güler ile Fatih Tezcan Birbirine Girince, Eski Defterler Açıldı 01:36
Turgay Güler ile Fatih Tezcan Birbirine Girince, Eski Defterler Açıldı 3.737 izlenme - 2 yıl önce Güneş Gazetesi Yayın Yönetmeni Turgay Güler ile Fatih Tezcan birbirine girince, eski defterler açıldı. Turgay Güler'in "pislik" diye hakaret ettiği Fatih Tezcan, periscope üzerinden yayınladığı videoyla Güler'in eski defterlerini açtı. Fatih Tezcan, Turgay Güler’in ekranda Fethullah Gülen hakkında konuşmaması için kendisini uyardığını ileri süren Tezcan, ayrıca kendisine "Erdoğan’ın her dediği olacak değil Fatih…" denildiğini iddia etti. Bu sözleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a söylemediğini belirten Tezcan, "Turgay, ben senin o cevabını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a götürüp söylemedim oğlum. Terbiyesizliği yapan ben değildim, sendin. Ama ben bu zamana kadar sakladım Turgay. Eğer ben onu söyleseydim sence nasıl bir durum ortaya çıkardı. Taymin ediyor musun? Ben tahmin bile etmek istemiyorum." İfadelerini kullandı. Bunu anlatmamakla hata yaptığını da söyleyen Tezcan, "Reisim beni affetsin" dedi. Tezcan'ın daha önce de Turgay Güler'in kendisine "Bak Fatih Tezcan! Ülke Tv'de Fethullah Gülen'in F'sini etmeyeceksin!" dediğini ileri sürmüştü.
Fatih Tezcan Ceyda Karan'a Kızdı 04:24
Fatih Tezcan Ceyda Karan'a Kızdı 2.955 izlenme - 5 yıl önce Fatih Tezcan Ceyda Karan'a Kızdı İzle,fatih Tezcan Ceyda Karan'a Kızdı Seyret, Bedava İzle, Video, Videolar, Görüntüleri Fatih Tezcan Ceyda Karan'a Kızdı
Fatih Tezcan - Hz. Muhammed Kafa Kesmiştir 00:28
Fatih Tezcan - Hz. Muhammed Kafa Kesmiştir 1.694 izlenme - 4 yıl önce Daha önce "hac" boykot edilmelidir ve Recep Tayyip Erdoğan imamlık etmedikçe cuma namazının farz olduğunu düşünmüyorum diye açıklamalar yapan Fatih Tezcan şimdi de ösö El Nusra ve El Kaide'nin yaptığı acımasız infazları haklı çıkarmak için kafa kesmenin "sünnet" olduğunu söyledi. Fatih Ttezcan: "Hz. Muhammed de kafa kesti. Sen şimdi peygamberini terörist mi demek istiyorsun".
Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 02:54
Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 721 izlenme - 3 yıl önce Akit Gazetesi'ne verilen malum ilanın tartışıldığı programda, Fatih Tezcan'ın Atatürk'ün yaptığı devrimler hakkındaki ibretlik(!) tespitlerini izliyoruz.
Fatih Tezcan - Kahire, Türkiye'nin 82. Vilayetidir 04:13
Fatih Tezcan - Kahire, Türkiye'nin 82. Vilayetidir 786 izlenme - 3 yıl önce Fatih Tezcan'ın Mısır'daki askeri darbeye yaptığı yorumu izleyelim. Bekle bizi Mısır geliyoruz.
Fatih Tezcan - Sık Bakalım Gerçeği ve Geziyi Çökerten Soru 06:14
Fatih Tezcan - Sık Bakalım Gerçeği ve Geziyi Çökerten Soru 658 izlenme - 4 yıl önce Fatih Tezcan abimizden son günlerde sıkça duyduğumuz 'sık bakalım' tezahüratı yorumu ve Gezi olaylarına destek verenlere yönelik bir tek soru 5:40 tan itibaren izleyebilirsiniz soruyu
Fatih Tezcan - Kadının Mini Etek Giymesi Erkeği Homoseksüel Yapar 01:37
Fatih Tezcan - Kadının Mini Etek Giymesi Erkeği Homoseksüel Yapar 813 izlenme - 3 yıl önce Ne alaka demeyin videoyu izleyin öyle karar verin. Gerçi ben izledim halen ne alaka diyorum ama belki siz anlarsınız. Kız- erkek evde kalamaz tartışmasına katkı yapmış işte Fatih Tezcan. Kendisi Kahire fatihi diye bilinir camiada. Yanlış olmasın.
Fatih Tezcan: Atatürk'ü İsrail Zehirledi 02:43
Fatih Tezcan: Atatürk'ü İsrail Zehirledi 678 izlenme - 5 yıl önce Fatih Tezcan: Atatürk'ü İsrail zehirledi
Fatih Tezcan.ft Burak Aydın- Bıraktın Ellerimi 03:57
Fatih Tezcan.ft Burak Aydın- Bıraktın Ellerimi 734 izlenme - 8 yıl önce bıraktın ellerimi tutmadın yeminleri ayırdın kalbimizi paramparça simdi
Atatürkü İsrail Zehirledi - Fatih Tezcan 00:33
Atatürkü İsrail Zehirledi - Fatih Tezcan 462 izlenme - 4 yıl önce Gazeteci Fatih Tezcan, A Haber'de yayınlanan "Yüzde 100 Siyaset" adlı programda, "Atatürk, İsrail'in kurulmasına karşı çıktığı için Yahudiler tarafından öldürüldü" dedi.
Mustafa Özşimşekler Hoca'dan Fatih Tezcan'a Reddiye 05:43
Mustafa Özşimşekler Hoca'dan Fatih Tezcan'a Reddiye 242 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Özşimşekler Hoca'dan Fatih Tezcan'a Reddiye
Atatürk Büstüyle Bebek Korkutmak 00:29
Atatürk Büstüyle Bebek Korkutmak 76 izlenme - 10 ay önce Bir okul bahçesinde bulunan Atatürk büstüne kız çocuğunu göstererek "Korkutun mu Kızım" deyip görüntüleri kayda aldıran Fatih Tezcan'ı izliyoruz efendim.
Fatih Tezcan'ın Hac ve Umreyi Boykot Çağrısı - A Haber 02:58
Fatih Tezcan'ın Hac ve Umreyi Boykot Çağrısı - A Haber 288 izlenme - 3 yıl önce Sitenin müdavimleri, bu arkadaşı hatırlar. Hani Kahire Türkiye'nin 82. vilayetidir diyen akıllımız. Şimdi de hac ve umreyi boykot .ağrısı yapıyor ve ilk tepkileri stüdyodan alıyor. Vaktiyle benzer sözleri, adını şu an an anımsayamadığım bir CHP milletvekili, bir tanıdığına fısıltıyla söylemişti de, sağ cenah kıyameti koparmıştı. Bu arkadaş daha beter sözleri bağıra bağıra söylüyor.Siz ne derseniz deyin, ben bu arkadaşı her türlü çüşş kategorisinde görmekteyim.
Fatih Tezcan  Fethullah Gülen İntihar Ederim Demişti! Şimdi Ne Yapacak 32:54
Fatih Tezcan Fethullah Gülen İntihar Ederim Demişti! Şimdi Ne Yapacak 266 izlenme - 4 yıl önce 7'de 7 Cine 5, Başkent Kulisi Kanal 7, İskele Sancak Kanal 7, Adalet Masası Beyaz Tv, Ali Kırca İle Siyaset Meydanı- Aykırı Sorular Cnn Türk- Dinamit- Kaçış ...
 Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 02:54
Kemalizm Emperyalistlerin Türkiye Şubesidir - Fatih Tezcan 223 izlenme - 4 yıl önce Akit Gazetesi'ne verilen malum ilanın tartışıldığı programda, Fatih Tezcan'ın Atatürk'ün yaptığı devrimler hakkındaki ibretlik(!) tespitlerini izliyoruz.
Cübbeli Ahmet Hoca (Fatih Tezcan'a Reddiye) 16:15
Cübbeli Ahmet Hoca (Fatih Tezcan'a Reddiye) 343 izlenme - 4 yıl önce "Salavatı Getir Huriyi Götür" tweet'i atan Fatih Tezcan'a tepkiler çığ gibi büyüyor. Cübbeli Ahmet bu sohbette tatlı diliyle fena çakmış Fatih'e.
Fatih Tezcan - Tribünlere Gezi Uyarısı 03:48
Fatih Tezcan - Tribünlere Gezi Uyarısı 268 izlenme - 4 yıl önce Kendisi de zamanında tribün kovalayan abilerden Fatih Tezcan'ın hükümet karşıtı siyasetin futbolun, özellikle tribünlerin içine girmesine dair konuşması.
Atatürk Büstüyle Bebeğini Korkuıtan Adam 00:29
Atatürk Büstüyle Bebeğini Korkuıtan Adam 44 izlenme - 10 ay önce Görüntüde bir okul bahçesinde bebeğine Atatürk büstünü gösterip korkutan adamı izlicez.
Fatih Tezcan: Devlet Fethullah Gülen'e Suikast Yapacak 01:08
Fatih Tezcan: Devlet Fethullah Gülen'e Suikast Yapacak 107 izlenme - 2 yıl önce Hakan Şükür'e omurgasız vatan haini dediği için,7 Ay 15 gün hapis cezası ayrıca Atatürk'e hakaretten bilfiil hapis cezası verilen Fatih Tezcan,yayınladağı kişisel videosunda devlet Fethullah Gülen'e suikast yapıcak iddasını ortay a attı yani tahminmiş izliyoruz
fatih tezcan ft. burak aydın - anlamsız sorular. 03:13
fatih tezcan ft. burak aydın - anlamsız sorular. 330 izlenme - 8 yıl önce anlamsız sorular hergün birbilerini yorarlar.
fatih tezcan-rap melekse ben azrailim 02:51
fatih tezcan-rap melekse ben azrailim 319 izlenme - 8 yıl önce
fatih tezcan 01:28
fatih tezcan 172 izlenme - 6 yıl önce konya mevlana ziyareti
Darbeye Karşı Çıkmak İbadettir - Fatih Tezcan 00:37
Darbeye Karşı Çıkmak İbadettir - Fatih Tezcan 230 izlenme - 3 yıl önce Daha önce Kahire'yi 82. vilayetimiz Fathi tezcan bu defa da darbeye karşı çıkmanın ibadet olduğunu söylemiş. Allah kabul etsin Fatih abi...
Fatih Tezcan THY Uçağına Alınmadı 03:05
Fatih Tezcan THY Uçağına Alınmadı 53 izlenme - 1 yıl önce Türk Hava Yolları'nın dün yaptığı İstanbul-Van seferine bileti olan ve uçağa kadar gelen gazeteci Fatih Tezcan'ı uçağa almadılar.
Fatih Tezcan'ın Tez Elden Konuşması - RahatBozan 02:46
Fatih Tezcan'ın Tez Elden Konuşması - RahatBozan 177 izlenme - 4 yıl önce Daha ne kadar ateşli olabilir ki bir insan, ne de bencil olabilir. Bir de Rahatbozan'dan böyle dinleyelim. İyi seyirler.
Atatürk Ateist Miydi? Fatih Tezcan Belgeleriyle! 28:03
Atatürk Ateist Miydi? Fatih Tezcan Belgeleriyle! 29 izlenme - 9 ay önce Fatih Tezcan katıldığı bir tv programında Mustafa Kemal için 'Atatürk ateistdir' söylemini kanıtlarıyla gösteriyor.
Fatih Tezcan'ın Darbeden 4 Ay Önceki Müthiş Tespiti 02:00
Fatih Tezcan'ın Darbeden 4 Ay Önceki Müthiş Tespiti 91 izlenme - 2 yıl önce Tarih 22 Mart 2016. FETÖ darbesinden 4 ay önce. Fethullah Gülen haki renkli kazağıyla yine beddualar etmişti. Aslında bu bir mesajdı. FETÖ'cü askerler darbe öncesi yüreklendiriliyordu.