Hoşgeldiniz!

faydalı bilgi

Elinizi Yıkamazsanız Ne Olur? - Bakteri Testi 04:01
Elinizi Yıkamazsanız Ne Olur? - Bakteri Testi 2.757 izlenme - 2 yıl önce Uzmanlar her fırsatta el yıkamanın öneminden bahseder. Peki ellerinizi yıkamak neden bu kadar önemli? Bu videoda ilginç bir ürün kullanarak basit ama el yıkamanın önemini gösteren önemli bir deney yapıyoruz. El yıkama ile ilgili daha fazla bilgi: - http://www.haberturk.com/saglik/haber/1031166-mikroplarla-mucadelede-en-etkili-silah-el-yikamak - http://www.milliyet.com.tr/iste-el-yikama-gercegi--pembenar-detay-elveayakbakimi-1332434/ - http://www.pudra.com/anne-cocuk/annenin-not-defteri/cocuklara-el-yikama-aliskanligi-nasil-kazandirilir-13858.htm Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
KOAH’ın Belirti ve Bulguları Nelerdir? 01:30
KOAH’ın Belirti ve Bulguları Nelerdir? 666 izlenme - 3 yıl önce Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz bir sağlık sorunu olan KOAH’ı işlemeye devam ediyoruz. Ataşehir Memorial Hastanesi’nden Dr. İlkay Keskinel‘e “KOAH’ın belirti ve bulguları nelerdir?” sorusunu sorduk. http://www.migrostv.com/koahin-belirti-ve-bulgulari-nelerdir/ Sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri MigrosTV'de; http://migrostv.migros.com.tr/
Sütaş 23 Nisan Kampanyası 2016 02:09
Sütaş 23 Nisan Kampanyası 2016 73 izlenme - 1 yıl önce Türkiye’nin İlk Çocuk ve Gençlik Portalı olan Tipeez.com çocuk ve gençlere yönelik birbirinden farklı ve eğlenceli faaliyetleri ile her geçen gün biraz daha büyümektedir. Tipeez.com yapmak istediğiniz her şeyi bir arada bulabileceğiniz benzersiz bir platformdur. Burada sanal alemde gezinebilir, sosyal aktivitelerden haberdar olabilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilir, güncel haberleri okuyabilir,birbirinden eğlenceli oyunlar oynayabilir ve çok daha fazlasını yapma imkanı bulabilirsiniz. Tipeez, çocuk ve gençlerin sanal alemde yapmak isteyebileceği her şeyi yapabileceği, benzersiz bir ortamdır. Siz ebeveynleri de Tipeez'i çocuklarınızla birlikte keşfetmeye ve sitenin size sunduğu aktivitelerden yararlanmaya davet ediyoruz.
Bayat ekmek Nasıl Taze Hale Gelir? 01:56
Bayat ekmek Nasıl Taze Hale Gelir? 93 izlenme - 2 yıl önce sadece türkiyede 1 yılda miryar dolarlık ekmek zararı olduğu ve afrikadaki insanların bir 1 ekmek bulamadığı için açlıktan öldüğü bir dünyada yaşıyoruz malesef...iyi seyirler efendim.
Yerli Şarkıcıların İlk ve Son Klipleri 07:22
Yerli Şarkıcıların İlk ve Son Klipleri 49 izlenme - 1 yıl önce Serdar Ortaç, Hande Yener, Kenan Doğulu, Hayko Cepkin ve diğerleri... Yerli şarkıcıların ilk ve son kliplerini üst üste izleyince aradan geçen zamanda ne kadar değiştiklerini görüp şaşkına döneceksiniz. Okulda havalı biri mi olmak istiyorsunuz? Arkadaş çevrenizde nasıl popüler biri olacağınızı Aişa size tüm detaylarıyla anlatıyor. Bu taktikler başka yerde yok! Güncel Haberler,Eğlence ve komik Videolar Gülme garantili haftanın en çok sevilen videolarını derledik. Kanalımıza abone olmayı unutmayın! Tipeez Tipeez web sitesi:www.tipeez.com Tipeez Oyna:http://goo.gl/IguLcw Flash oyun sitemiz:http://oyun.tipeez.com/ Tipeez.com,yaratıcılığınızı geliştirebileceğiniz,özenle tasarlanmış, güvenli bir ortamda eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir platformdur. Dilerseniz,online oyunlar, sanal dünya, forum, çizgi film kanalı, haberler, sosyal ağ,videolar veya online sinema içerisinde zaman geçirebilirsiniz.