Hoşgeldiniz!

Fazla Aşkı Olan Varmı Videoları

maNga - Fazla Aşkı Olan Var mı? 03:52
maNga - Fazla Aşkı Olan Var mı? 156.534 izlenme - 3 yıl önce maNga - Fazla Aşkı Olan Var mı? (Klip) 2014
Manga - Fazla Aşkı Olan Varmı 03:52
Manga - Fazla Aşkı Olan Varmı 19.389 izlenme - 3 yıl önce Manga - Fazla Aşkı Olan Varmı - Yeni klip 2014 Şarkı Sözleri: Televizyonu açtım yine ortalık karışmış Birlik mirlik hikaye herkes çoktan köşesini kapmış Bunlar yetmezmiş gibi yeni yaptığım hatun evden kaçmış Tek yaptığım içmek sıçmakmış benden hiç adam olmazmış Yine döndük başa aynı terane kaderim beni dalgaya almış Ne yaptıysam yaranamadım kadınlar hep aynıymış Fazla aşkı olan var mı? Bu dünya artık bana dar mı? Kalbimin içinde kilitlenip kaldım Açıl susam açıl desem olmaz mı? Etrafıma baktım insan yok penguenler sıralanmış Face'in var mı canım twit attım kölelik yeniden hortlamış Bunlar yetmezmiş gibi annem of yine dırdıra başlamış Hala bir çocuğum yokmuş benden hiç adam olmazmış Var mı gücün yeniden birinin kahrını çekmeye diye sormamış Ne yaptıysam yaranamadım kadınlar hep aynıymış Fazla aşkı olan var mı? Bu dünya artık bana dar mı? Kalbimin içinde kilitlenip kaldım Açıl susam açıl desem olmaz mı? Boş ver üzülme zaten kimse senin değil Çok güzel yalanlar söyledik bile bile Boş ver üzülme zaten kimse temiz değil Çok güzel günahlar işledik bile bile Boş ver üzülme zaten kimse senin degil Çok güzel yalanlar söyledik birbirimize Fazla aşkı olan var mı? Bu dünya artık bana dar mı? Kalbimin içinde kilitlenip kaldım Açıl susam açıl desem olmaz mı?
Manga - Fazla Aşkı Olan Varmı 03:53
Manga - Fazla Aşkı Olan Varmı 1.315 izlenme - 3 yıl önce Televizyonu Açtım Yine Ortalık Karışmış birlik Mirlik Hikaye Herkes Çoktan Köşesini Kapmış bunlar Yetmezmiş Gibi Yeni Yaptığım Hatun Evden Kaçmış tek Yaptığım İçmek Sıçmakmış Benden Hiç Adam Olmazmış yine Döndük Başa Aynı Terane Kaderim Beni Dalgaya Almış ne Yaptıysam Yaranamadım Kadınlar Hep Aynıymış fazla Aşkı Olan Var Mı? bu Dünya Artık Bana Dar Mı? kalbimin İçinde Kilitlenip Kaldım açıl Susam Açıl Desem Olmaz Mı? etrafıma Baktım İnsan Yok Penguenler Sıralanmış face'in Var Mı Canım Twit Attım Kölelik Yeniden Hortlamış bunlar Yetmezmiş Gibi Annem Of Yine Dırdıra Başlamış hala Bir Çocuğum Yokmuş Benden Hiç Adam Olmazmış var Mı Gücün Yeniden Birinin Kahrını Çekmeye Diye Sormamış ne Yaptıysam Yaranamadım Kadınlar Hep Aynıymış fazla Aşkı Olan Var Mı? bu Dünya Artık Bana Dar Mı? kalbimin İçinde Kilitlenip Kaldım açıl Susam Açıl Desem Olmaz Mı? boş Ver Üzülme Zaten Kimse Senin Değil çok Güzel Yalanlar Söyledik Bile Bile boş Ver Üzülme Zaten Kimse Temiz Değil çok Güzel Günahlar İşledik Bile Bile boş Ver Üzülme Zaten Kimse Senin Degil çok Güzel Yalanlar Söyledik Birbirimize fazla Aşkı Olan Var Mı? bu Dünya Artık Bana Dar Mı? kalbimin İçinde Kilitlenip Kaldım açıl Susam Açıl Desem Olmaz Mı?
Manga - Fazla Aşkı Olan Var Mı ( 2014 ) 03:48
Manga - Fazla Aşkı Olan Var Mı ( 2014 ) 682 izlenme - 3 yıl önce - Fazla Aşkı Olan Var Mı - Televizyonu Açtım Yine Ortalık Karışmış Birlik Mirlik Hikaye Herkes Çoktan Köşesini Kapmış Bunlar Yetmezmiş Gibi Yeni Yaptığım Hat...
Manga - Fazla Aşkı Olan Varmı 03:48
Manga - Fazla Aşkı Olan Varmı 337 izlenme - 3 yıl önce Fazla Aşkı Olan Var Mı? Şarkı Sözleri: Televizyonu açtım yine ortalık karışmış Birlik mirlik hikaye herkes çoktan köşesini kapmış Bunlar yetmezmiş gibi yeni yaptığım hatun evden kaçmış Tek yaptığım içmek sıçmakmış benden hiç adam olmazmış Yine döndük başa aynı terane kaderim beni dalgaya almış Ne yaptıysam yaranamadım kadınlar hep aynıymış Fazla aşkı olan var mı? Bu dünya artık bana dar mı? Kalbimin içinde kilitlenip kaldım Açıl susam açıl desem olmaz mı? Etrafıma baktım insan yok penguenler sıralanmış Face'in var mı canım twit attım kölelik yeniden hortlamış Bunlar yetmezmiş gibi annem of yine dırdıra başlamış Hala bir çocuğum yokmuş benden hiç adam olmazmış Var mı gücün yeniden birinin kahrını çekmeye diye sormamış Ne yaptıysam yaranamadım kadınlar hep aynıymış Fazla aşkı olan var mı? Bu dünya artık bana dar mı? Kalbimin içinde kilitlenip kaldım Açıl susam açıl desem olmaz mı? Boş ver üzülme zaten kimse senin değil Çok güzel yalanlar söyledik bile bile Boş ver üzülme zaten kimse temiz değil Çok güzel günahlar işledik bile bile Boş ver üzülme zaten kimse senin degil Çok güzel yalanlar söyledik birbirimize Fazla aşkı olan var mı? Bu dünya artık bana dar mı? Kalbimin içinde kilitlenip kaldım Açıl susam açıl desem olmaz mı?
Manga - Fazla Aşkı Olan Varmı 03:38
Manga - Fazla Aşkı Olan Varmı 122 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Televizyonu açtım yine ortalık karışmış Birlik mirlik hikaye herkes çoktan köşesini kapmış Bunlar yetmezmiş gibi yeni yaptığım hatun evden kaçmış Tek yaptığım içmek sıçmakmış benden hiç adam olmazmış Yine döndük başa aynı terane kaderim beni dalgaya almış Ne yaptıysam yaranamadım kadınlar hep aynıymış Fazla aşkı olan var mı? Bu dünya artık bana dar mı? Kalbimin içinde kilitlenip kaldım Açıl susam açıl desem olmaz mı? Etrafıma baktım insan yok penguenler sıralanmış Face'in var mı canım twit attım kölelik yeniden hortlamış Bunlar yetmezmiş gibi annem of yine dırdıra başlamış Hala bir çocuğum yokmuş benden hiç adam olmazmış Var mı gücün yeniden birinin kahrını çekmeye diye sormamış Ne yaptıysam yaranamadım kadınlar hep aynıymış Fazla aşkı olan var mı? Bu dünya artık bana dar mı? Kalbimin içinde kilitlenip kaldım Açıl susam açıl desem olmaz mı? Boş ver üzülme zaten kimse senin değil Çok güzel yalanlar söyledik bile bile Boş ver üzülme zaten kimse temiz değil Çok güzel günahlar işledik bile bile Boş ver üzülme zaten kimse senin degil Çok güzel yalanlar söyledik birbirimize Fazla aşkı olan var mı? Bu dünya artık bana dar mı? Kalbimin içinde kilitlenip kaldım Açıl susam açıl desem olmaz mı?
Manga - Fazla Aşkı Olan Var Mı? 03:52
Manga - Fazla Aşkı Olan Var Mı? 75 izlenme - 3 yıl önce Sözleri : Televizyonu Açtım Yine Ortalık Karışmış Birlik Mirlik Hikaye Herkes Çoktan Köşesini Kapmış Bunlar Yetmezmiş Gibi Yeni Yaptığım Hatun Evden Kaçmış Tek Yaptığım içmek Sıçmakmış Benden Hiç Adam Olmazmış Yine Döndük Başa Aynı Terane Kaderim Beni Dalgaya Almış Ne Yaptıysam Yaranamadım Kadınlar Hep Aynıymış Fazla Aşkı Olan Var Mı Bu Dünya Artık Bana Dar Mı Kalbimin içinde Kilitlenip Kaldım Açıl Susam Açıl Desem Olmaz Mı Etrafıma Baktım insan Yok Penguenler Sıralanmış Face in Var Mı Canım Twit Attım Kölelik Yeniden Hortlamış Bunlar Yetmezmiş Gibi Annem Of Yine Dırdıra Başlamış Hala Bir Çocuğum Yokmuş Benden Hiç Adam Olmazmış Var Mı Gücün Yeniden Birinin Kahrını Çekmeye Diye Sormamış Ne Yaptıysam Yaranamadım Kadınlar Hep Aynıymış Fazla Aşkı Olan Var Mı Bu Dünya Artık Bana Dar Mı Kalbimin içinde Kilitlenip Kaldım Açıl Susam Açıl Desem Olmaz Mı Boş Ver Üzülme Zaten Kimse Senin Değil Çok Güzel Yalanlar Söyledik Bile Bile Boş Ver Üzülme Zaten Kimse Senin Değil Çok Güzel Yalanlar Söyledik Bile Bile Fazla Aşkı Olan Var Mı Bu Dünya Artık Bana Dar Mı Kalbimin içinde Kilitlenip Kaldım Açıl Susam Açıl Desem Olmaz Mı
Manga - Fazla Aşkı Olan Var Mı? 03:52
Manga - Fazla Aşkı Olan Var Mı? 34 izlenme - 3 yıl önce Manga - Fazla Aşkı Olan Var Mı?