Hoşgeldiniz!

Fazla Kilo Videoları İzle

Fazla Kilolarından Zumba Dansıyla Kurtuluyorlar 03:23
Fazla Kilolarından Zumba Dansıyla Kurtuluyorlar 6.728 izlenme - 2 yıl önce Fazla kilolarından "zumba dansı"yla kurtuluyorlar- Odunpazarı Belediyesince açılan bir kursta kadınlar, pek çok dans ve spor hareketini bünyesinde toplayan zumba ile eğlenip zayıflama imkanı buluyor- Belediyenin Spor İşleri Müdürlüğü Dans Koordinatörü İlik: "Burada dolu dolu eğleniyoruz.
Sarhoş Kadından Herkesi Şok Eden Şişmanlık İsyanı 00:40
Sarhoş Kadından Herkesi Şok Eden Şişmanlık İsyanı 772 izlenme - 3 yıl önce Yürümekte Zorlanacak Kadar Sarhoş Olan Kadın, Bindiği Metroda Bir Anda Fazla Kilolarına İsyan Etmeye Başlayınca Ortaya Bu İlginç Görüntüler Çıktı. Metrodaki Yolcuların Şaşkın Bakışları Arasında Kendi Vücuduyla Kavga Eden Kadın Daha Sonra Sakinleştirilerek Metrodan İndirildi.
Muzafer'in Çılgın Sünnet Düğünü Klibi 13:03
Muzafer'in Çılgın Sünnet Düğünü Klibi 280 izlenme - 2 yıl önce Bulgaristandan bir sünnet düğünü geliyor. Muhtemelen çocuğa narkoz etkisi yapsın diye sulu kuru ne varsa dayamışlar çünkü çocuğun bakışlar kaymış. NOT: Çocuğun annesi sihirli annem edasıyla elinde bir çubuk ile boy gösteriyor. çok fazla toplumsal tespit yapılabilecek videoyu sizlerle paylaşıyorum.
Bu bacaklar bir file ait değil 05:54
Bu bacaklar bir file ait değil 276 izlenme - 5 yıl önce Erzurum'da 62 yaşında 8 çocuk annesi Yüksel Gülen, yakalandığı 'fil hastalığı' yüzünden 170 kiloya ulaştı.
Okankaracan Ve Denizegece Online Tv Programı Part8 01:23
Okankaracan Ve Denizegece Online Tv Programı Part8 64 izlenme - 5 yıl önce okankaracan ve denizegece online tv programı part8