Hoşgeldiniz!

Fazla Kilo Videoları İzle

Fazla Kilolarından Zumba Dansıyla Kurtuluyorlar 03:23
Fazla Kilolarından Zumba Dansıyla Kurtuluyorlar 6.700 izlenme - 2 yıl önce Fazla kilolarından "zumba dansı"yla kurtuluyorlar- Odunpazarı Belediyesince açılan bir kursta kadınlar, pek çok dans ve spor hareketini bünyesinde toplayan zumba ile eğlenip zayıflama imkanı buluyor- Belediyenin Spor İşleri Müdürlüğü Dans Koordinatörü İlik: "Burada dolu dolu eğleniyoruz.
Sarhoş Kadından Herkesi Şok Eden Şişmanlık İsyanı 00:40
Sarhoş Kadından Herkesi Şok Eden Şişmanlık İsyanı 771 izlenme - 3 yıl önce Yürümekte Zorlanacak Kadar Sarhoş Olan Kadın, Bindiği Metroda Bir Anda Fazla Kilolarına İsyan Etmeye Başlayınca Ortaya Bu İlginç Görüntüler Çıktı. Metrodaki Yolcuların Şaşkın Bakışları Arasında Kendi Vücuduyla Kavga Eden Kadın Daha Sonra Sakinleştirilerek Metrodan İndirildi.
Muzafer'in Çılgın Sünnet Düğünü Klibi 13:03
Muzafer'in Çılgın Sünnet Düğünü Klibi 264 izlenme - 2 yıl önce Bulgaristandan bir sünnet düğünü geliyor. Muhtemelen çocuğa narkoz etkisi yapsın diye sulu kuru ne varsa dayamışlar çünkü çocuğun bakışlar kaymış. NOT: Çocuğun annesi sihirli annem edasıyla elinde bir çubuk ile boy gösteriyor. çok fazla toplumsal tespit yapılabilecek videoyu sizlerle paylaşıyorum.
Bu bacaklar bir file ait değil 05:54
Bu bacaklar bir file ait değil 276 izlenme - 4 yıl önce Erzurum'da 62 yaşında 8 çocuk annesi Yüksel Gülen, yakalandığı 'fil hastalığı' yüzünden 170 kiloya ulaştı.
Sağlıklı Kilo Vermek için 00:14
Sağlıklı Kilo Vermek için 36 izlenme - 2 yıl önce ** Bir gün bir mucize olur, Bir kelime bir insanın hayatını değiştirir. Buna inanın.. Görselfi Kişisel Değişim Teknik Metodları ile Sağlıklı kilo vermek isteyenler için, detaylı bilgi; www.gorselfi.com
Okankaracan Ve Denizegece Online Tv Programı Part8 01:23
Okankaracan Ve Denizegece Online Tv Programı Part8 64 izlenme - 5 yıl önce okankaracan ve denizegece online tv programı part8
Doktorlar şaşkın! Daha 4 aylık ama 18,7 kilo 04:06
Doktorlar şaşkın! Daha 4 aylık ama 18,7 kilo 15 izlenme - 2 yıl önce 4 kilo olarak dünyaya gelen Aliya Saleem adındaki bu çocuk, doğumun ardından çok hızlı büyüdü ve 4 aylıkken 18,7 kiloya kadar geldi. Çocuğu gören doktorlar şaşkın. Hollanda'da bulunan Fortis Hastane'sinde uzmanlar çocuğun durumunu inceliyorlar.
Fazla Kilolardan Kurtulmak İçin Nasıl Spor Yapılmalı 11:16
Fazla Kilolardan Kurtulmak İçin Nasıl Spor Yapılmalı 15 izlenme - 2 yıl önce KİLO VERMEK İÇİN SPOR YAPILMALI. SPOR YAPANLAR A NATUREL TÜY DÖKÜCÜ YOK EDİCİ KULLANMALI
Okankaracanvedenizegeceonlinetvprogramıpart9 01:06
Okankaracanvedenizegeceonlinetvprogramıpart9 23 izlenme - 5 yıl önce okankaracanvedenizegeceonlinetvprogramıpart9