Hoşgeldiniz!

Features Videoları İzle

iphone5 'i hiç böyle görmediniz 01:07
iphone5 'i hiç böyle görmediniz 3.573 izlenme - 5 yıl önce iphone5 'i hiç böyle görmediniz
2016 Model Opel Astra 07:12
2016 Model Opel Astra 957 izlenme - 1 yıl önce 2016 Model Opel Astra 2016 Opel Astra - Design and Features The new Opel Astra makes its world premiere at the 2015 IAA in Frankfurt from September 17 – 27. The newcomer is nothing less than a quantum leap for the compact class in terms of efficiency, connectivity and premium features, packed in a new, athletic design. Entirely created from a white sheet of paper, the lightweight-design Astra is powered exclusively by newest-generation engines. It features numerous safety and assistance systems that are unrivalled or even make their premiere in this class, such as the groundbreaking glare-free IntelliLux LED matrix light system. The Astra is also the first new Opel model that comes with Opel OnStar right from market launch. The personal connectivity and service assistant ensures best connectivity around the clock and makes driving more relaxing. In addition, the next generation of the IntelliLink infotainment system debuts two new devices, enabling top smartphone integration with Apple CarPlay and Android Auto. The Astra powertrain line-up also plays a big role in this enhanced driving experience: each new Astra features a member of the completely new engine portfolio with outputs ranging from 95 hp/70 kW to 200hp/147 kW. The gasoline and diesel engines with a displacement up to 1.6 liters all combine highest efficiency with excellent responsiveness, running smoothness and low noise generation. The all-new 1.4 ECOTEC Direct Injection Turbo engine makes its premiere in the Astra. The four-cylinder unit with weight-saving all-aluminum design delivers 125hp/92 kW or 150hp/110 kW and up to 245 Nm maximum torque. Depending on the output version, consumption in the combined cycle decreases down to 4.9 liters per 100 kilometers (114 g/km CO2). The three-cylinder 1.0 ECOTEC Direct Injection Turbo engine with 105hp/77 kW is the most frugal engine in the gasoline line-up, with consumptions that can be as low as 4.2 liters per 100 km (96 g/km CO2). And all versions of the 1.6 CDTI “whisper diesel” with 95hp/70 kW, 110hp/81 kW and 136hp/100 kW and a manual 6-speed transmission have CO2 emissions below 100 g/km – with the best currently at 3.4 liters per 100 kilometers and 90 grams per kilometer. If you love cars, you should subscribe now to official YouCar's channel: http://urlz.fr/lEd Go, it's free! All the Best. ----------------------------------------­--------------- Website: http://www.youcarnews.com Facebook: http://www.facebook.com/youcarpress
iPad 3 Fizik Kurallarını Zorluyor ! 01:06
iPad 3 Fizik Kurallarını Zorluyor ! 502 izlenme - 5 yıl önce iPad 3 Fizik Kurallarını Zorluyor !
İphone 5 Yeni 2013 01:07
İphone 5 Yeni 2013 481 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz Konsept iPhone 5. Bu CG iPhone 5 böyle bir şık iPhone tasarımı, bir lazer klavye ve tüm bu iPhone 5 video içine yuvarlandı holografik ekran gibi gelişmiş iPhone özelliklere sahiptir.
İphone 5 New Features 00:36
İphone 5 New Features 304 izlenme - 5 yıl önce İphone 5 New Features
League Of Legends: Ametist Ashe Kostümü Ve Özellikleri (Ashe Amethyst Features) #1.5 01:59
League Of Legends: Ametist Ashe Kostümü Ve Özellikleri (Ashe Amethyst Features) #1.5 191 izlenme - 3 yıl önce Ashe'nin 5. Kostümü olan Ametist (Amethyst) Ashe'nin Oyun İçi Görünümü... Kostümü Beğenenler Videoyu Beğenerek Belirtebilir.
iphone 5 concept features 01:07
iphone 5 concept features 246 izlenme - 5 yıl önce
Google Chrome Features 04:30
Google Chrome Features 228 izlenme - 7 yıl önce google chrome features
İşte yeni iPad 3 - Concept Features 01:06
İşte yeni iPad 3 - Concept Features 52 izlenme - 5 yıl önce
Assassins Creed Iıı Liberation - Features 01:17
Assassins Creed Iıı Liberation - Features 48 izlenme - 5 yıl önce assassins creed ııı liberation - features
Characteristic Facial Features 01:14
Characteristic Facial Features 17 izlenme - 3 yıl önce Characteristic Facial Features
Special Features (Save The Beat) 04:38
Special Features (Save The Beat) 20 izlenme - 3 yıl önce Special Features - Save The Beat
Hellraid Game Features Trailer 01:55
Hellraid Game Features Trailer 8 izlenme - 3 yıl önce ksiyon ve hack & slash türlerini bir araya getirecek olan Hellraid, son videosuyla karşımızda. Hem single, hem de multiplayer olarak piyasaya çıkacak olan oyunumuz; PC, PS4 ve Xbox One platformlarında görülecek. Techland'ın Chrome Engine 6 teknolojisi ile oyunseverlerle buluşturacağı Hellraid'iğn son videosu, oyunun atmosferi konusunda biraz daha detay veriyor. Yeri gelecek büyülerimizle düşmanlarımızı elimine edeceğiz, yeri gelecek yeteneklerimizi Arena'da test edeceğiz. İşte yayımlanan son görüntüler. İyi seyirler.
Adobe Cs5 - New Features Mocha 04:47
Adobe Cs5 - New Features Mocha 6 izlenme - 2 yıl önce Adobe Photoshop dünyanın en çok kullanılan resim editör programı olması nedeniyle profesyonel tasarımcılar tarafından ilk tercih edilen yazılımdır ve yeni versiyonu birçok yenilikleriyle birlikte kullanıcılara sunuluyor. Profesyonel olmadan sizde ufak işlerinizi, resimlerinizi her türlü düzenleyebilir ve resimleriniz üzerinde istediğiniz tüm değişiklikleri yapabilirsiniz. İsterseniz web sitelerinin tasarımını yapın, isterseniz kişisel grafiklerinizi yaratın hiç farketmez istediğiniz herşeyi Photoshop ile yapabilirsiniz. Adobe Photoshop CS5 Özellikleri: Cs5 Yenilikleri: Adobe® Photoshop® CS5 Extended yazılımı yüksek kaliteli görüntü seçimleri, görüntü rötuşlama, gerçekçi boyama ve 3D yükseltmeleri için çığır açıcı özellikler sunmaktadır. Hızlı performansın yanı sıra iş akışınızda zaman kazandıracak onlarca özellik için 64 bit desteğini keşfedin. Geleneksel dijital görüntülemenin ötesine geçin. Saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolayca seçin. Görüntü öğelerini kaldırdığınızda kalan boşluğun neredeyse sihirli bir biçimde dolduğunu görün. Metin ve diğer 2D grafiklerini kolayca yükselterek 3D logolar ve resimler oluşturun. Sıra Dışı Boyama Efektleri Yeni Tuval üzerinde renk karışımı olanağı veren Karıştırıcı Fırça; gerçeğe benzer, dokulu fırça darbeleri oluşturmanızı sağlayan Kıl Fırça İpuçları; ekran üzeri renk seçicisi ve diğer araçlarla doğal ve gerçekçi boyama efektleri elde edin. İçerik Duyarlı Dolgu Yeni Tüm görüntü ayrıntıları ve nesneleri kaldırıp İçerik Duyarlı Dolgunun geride kalan boşluğu sihirli bir şekilde nasıl doldurduğunu izleyin. Bu çığır açıcı teknoloji aydınlatma, ton ve paraziti eşleştirerek kaldırılan içeriğin hiç yokmuş gibi görünmesini sağlar. Kolaylaştırılan Karmaşık Seçimler Yeni İyileştirme, birleştirme veya mizanpaja yerleştirme için saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolayca seçin. Seçim kenarları etrafındaki arka plan rengini ortadan kaldırın ve yeni iyileştirme araçları ile seçim kenarlarını otomatik olarak değiştirin ve maskeleri mükemmelleştirin. Kukla Çarpıt Yeni Tasarımlarınız için benzersiz, yeni görünümler oluşturmak için grafik, metin veya görüntü öğelerini düzgün biçimde çarpıtın veya uzatın. Yüksek Kaliteli HDR Görüntüleme Gelişmiş Benzersiz bir hız, kontrol ve doğrululukla fotoğraf gerçekliğinde veya gerçeküstü HDR görüntüleri oluşturun. Otomatik hayalet giderme ve ton eşleştirme ile ayarlamalarda daha fazla kontrol sayesinde şimdiye kadarki en iyi sonuçları alın ve hatta tek pozlamalı fotoğraflara HDR görünümü kazandırın.