Hoşgeldiniz!

feci ölüm

spikerin ölüm anı camera'da 00:27
spikerin ölüm anı camera'da 170.096 izlenme - 8 yıl önce spikerin ölüm anı camerada.. dehşet feci kaza 18
metroda fecİ ölüm sanİye sanİye kameralarda___ 00:40
metroda fecİ ölüm sanİye sanİye kameralarda___ 11.685 izlenme - 8 yıl önce
Feci ölüm kamerada! 00:15
Feci ölüm kamerada! 3.592 izlenme - 4 yıl önce Feci ölüm kamerada!MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nde Babadağ'ın 1800 metrelik pistinden yamaç paraşütüyle çakıldı.
Lunaparkta Korkunç Kaza 00:28
Lunaparkta Korkunç Kaza 2.068 izlenme - 3 yıl önce Feci Ölüm
kedinin feci ölümü :( [ 18] 00:12
kedinin feci ölümü :( [ 18] 5.884 izlenme - 7 yıl önce
  Rekor Denemesinde Feci Ölüm 02:01
Rekor Denemesinde Feci Ölüm 1.637 izlenme - 4 yıl önce Hindistanlı ünlü dublör Sailendra Nath Roy, saçlarına bağlı olarak bir nehirden geçmek için yaptığı dünya rekoru denemesinde iplere asılı kalarak öldü. Hindistan'da rekor denemesi üzücü bir olayla sonuçlandı. Hintli ünlü dublör Sailendra Nath Roy (50), Batı Bengal eyaletinin Darjeeling kasabasında saçlarından asılı olarak bir ip ile nehiri geçmede dünya rekoru kırmaya çalıştı. Roy, daha önce de saçları ile tren ve otobüs çekme gösterileri yapmıştı. Teesta nehrinin Darjeeling kasabasından geçen kısmında rekor denemesine başladıktan sonra Roy'un saçları ipin üzerindeki tekerleklere takıldı. İpte yaklaşık 25 dakika asılı kalan Hintli dublör, saçlarını tekerlekten kurtarmaya ve elleri ile diğer ipi çekerek nehri geçmeye çalıştı. Sailendra Nath Roy, ipe asılı kalarak öldü. Deneme öncesi basına konuşan Roy, Teesta nehrinin saçlarına asılı olarak geçmenin yeni bir dünya rekoru olacağını söylemişti. Roy, Hindistan'ın bağımsızlık günlerinde cumhurbaşkanlarının da katıldığı törende askeri helikopterden asılarak gösteriler yapıyordu.
Motosiklet sürücüsünün feci ölümü 01:49
Motosiklet sürücüsünün feci ölümü 903 izlenme - 4 yıl önce Tayland'da bir motosiklet sürücüsünün feci ölümü, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Park halindeki bir aracın açılan kapısına çarparak yere düşen motosiklet sürücüsünün üstünden yoldan geçen diğer bir araç geçti.
drag yarışında seyirciyi öldürdü 00:43
drag yarışında seyirciyi öldürdü 826 izlenme - 7 yıl önce drag yarışında feci kaza
Go-kart pistinde feci ölüm 00:47
Go-kart pistinde feci ölüm 743 izlenme - 4 yıl önce Go-kart pistinde feci ölüm Sakarya'da bir üniversite öğrencisi yarış esnasında öldü.
Yüksek Gerilim Hattında Feci Ölüm 00:32
Yüksek Gerilim Hattında Feci Ölüm 139 izlenme - 2 yıl önce Ölüm onu böyle yakaladı. Yüksek gerilim hattındaki işçi elektrik akıma maruz kalınca hayatını kaybetti. Görüntüler Lübnan’dan. Talihsiz işçi, yüksek gerilim hattındaki arızayı gidermeye çalışıyordu. Ancak ne olduysa bir anda akıma maruz kaldı. Ve metrelerce yükseklikten hızla yere çakıldı. Hastaneye kaldırılan talihsiz adam hayatını kaybederken, o anlar kameraya böyle yansıdı.
Hollanda 'da Feci Kaza ( Sidecar Feci Ölüm ) 00:18
Hollanda 'da Feci Kaza ( Sidecar Feci Ölüm ) 227 izlenme - 4 yıl önce Hollanda'da düzenlenen Sidecar Dünya Şampiyonası'nda motosikletin takla atması sonucu yola fırlayan sürücü yardımcısı arkadan gelen motosiklete çarparak feci bi şekilde can verdi.
Tuzla'da Güvenlikçinin Feci Ölümü! Demir Kapının Altında Kaldı 05:15
Tuzla'da Güvenlikçinin Feci Ölümü! Demir Kapının Altında Kaldı 69 izlenme - 1 yıl önce Tuzla'da özel güvenlik görevlisi, raydan çıkan demir kapıyı yerine takmak isterken kapının üzerine devrilmesi sonucu yaşamını yitirdi.
Haberi Alan Yakınları Sinir Krizleri Geçirdi... 14 Yaşındaki Gencin Feci Ölümü 02:33
Haberi Alan Yakınları Sinir Krizleri Geçirdi... 14 Yaşındaki Gencin Feci Ölümü 16 izlenme - 3 ay önce Haberi alan yakınları sinir krizleri geçirdi.
Dj_arko 05:20
Dj_arko 183 izlenme - 8 yıl önce aşk budur kardeşim!!!
İstanbul Beşiktaş'ta  Ünlü Otelde Feci Ölüm 00:49
İstanbul Beşiktaş'ta Ünlü Otelde Feci Ölüm 32 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'ta bulunan ünlü bir otelde kalan 70 yaşlarındaki kadın "Ölümümden kimse sorumlu değildir" şeklinde not bırakarak 10. kattan atlayarak intihar etti.