Hoşgeldiniz!

felç

Yolda Kalan Tıra Kepçeyle Pandik Atmak 00:53
Yolda Kalan Tıra Kepçeyle Pandik Atmak 9.575 izlenme - 1 yıl önce Yolda kalan tır trafiğin içine ediyor. O sırada kepçeyle geçmekte olan abimiz süperman edasıyla arkadan pandik atarcasına tıra dokundurup itiyor ve mucize son.. evet bildin.. tır yoluna devam ediyor ve kurtarıcımız müthiş karizması ve sakinliğiyle yoluna devam ediyor.. ekskavatörmüydü neydi oda olabilir ama kepçe daha otantik bence..
Yüz Felci Geçiren Kadın Selfie Çekerek Sağlığına Kavuştu 02:58
Yüz Felci Geçiren Kadın Selfie Çekerek Sağlığına Kavuştu 4.059 izlenme - 9 ay önce Doktorlar yüz felci geçiren kadına tekrar gülümseme ihtimalinin düşük olduğunu söyledi. Her gün selfie çekmeye başlayan genç kadın, 2. ayın sonunda gülümsemeye başladı. Nottingham'da Anna Robinson isimli İngiliz kadın bir sabah uyandığında yüzünü hareket ettiremiyordu. Daily Mail'de yayınlanan habere göre doktorlar, yüz felci geçiren 27 yaşındaki kadının bir daha asla yüzünü hareket ettiremeyeceğini söylediler. Çünkü sadece 14 hastadan biri yüz felcini yenebiliyor. SELFİE ÇEKMEYE BAŞLADI Bütün olumsuzluklara rağmen sağlığını geri kazanmak için oldukça kararlı olan Anna, kendine tekrar gülümsemeyi öğretmek için her gün selfie çekmeye başladı. Böylece ilerlemesini görebiliyordu. Teşhis konulduktan sadece 2 ay sonra genç kadın, gülümsemeyi başardı. Bu kadar çabuk iyileşmeyi beklemediğini söyleyen Anna, "Tamamen eski halime döndüğümü söyleyemem ancak ben hariç herkes normale döndüğümü söylüyor." diye konuştu. 27 yaşındaki kadın, kendine küçük hedefler koyarak ilerlemesinin iyileşmesine yardımcı olduğunu ekledi.
Motorcuya Hafiften Dokundurayım Derken Arabası Felç Olan Adam 00:25
Motorcuya Hafiften Dokundurayım Derken Arabası Felç Olan Adam 8.940 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler Çin'den trafik seyir anından karekterler araba ve motorsiklet kıllık yapan araba motorsiklete hafiften dokundurayım demiş,ama kendi arabasına dokundu.
Ozan Tufan Troll (Lalalalaylay Lalalalaylaylay İçerir) 04:14
Ozan Tufan Troll (Lalalalaylay Lalalalaylaylay İçerir) 5.152 izlenme - 10 ay önce Çoğunuzun bildiği videolardan bi derleme Kahkaha attıracak tarzdan lalalaylaylayyyy.
Binali Yıldırım'ın İzmir Trafiğini Felç Etmesi 03:02
Binali Yıldırım'ın İzmir Trafiğini Felç Etmesi 3.554 izlenme - 1 yıl önce Binali Yıldırım İzmir'e geldiğinde trafik felç olunca bakın İzmir'liler nasıl tepki veriyor. Sonuna kadar izleyin.
Hacamat Ve Sülük Tedavisi 05354115914 00:51
Hacamat Ve Sülük Tedavisi 05354115914 9.829 izlenme - 4 yıl önce Hacamat Ve Sülük Tedavisi 05354115914
Felçli Fareler Yürütüldü, Sıra İnsanlarda 01:42
Felçli Fareler Yürütüldü, Sıra İnsanlarda 3.562 izlenme - 3 yıl önce A completely paralyzed rat can be made to walk over obstacles and up stairs by electrically stimulating the severed part of the spinal cord. The EPFL scienti...
Bir Engelli Arabaya Nasıl Biner, Arabadan Nasıl İner? 11:31
Bir Engelli Arabaya Nasıl Biner, Arabadan Nasıl İner? 1.549 izlenme - 1 yıl önce Bu sefer biraz uzun bir video oldu ama affedin, konu çok fazla ayrıntı barındırıyordu. Yüksek bir arabaya nasıl transfer yapılacağını da ilerleyen videolarda becerebildiğimiz kadarıyla anlatmaya çalışacağız.
Sülük Tedavisi  diyarbakır  00:35
Sülük Tedavisi diyarbakır 4.673 izlenme - 4 yıl önce Sülük Tedavisi diyarbakır 05354115914
İstanbul'da görülen fırtına hayatı felç etti 04:46
İstanbul'da görülen fırtına hayatı felç etti 4.356 izlenme - 5 yıl önce
Erzurum'da kar hayatı felç etti 02:36
Erzurum'da kar hayatı felç etti 2.831 izlenme - 4 yıl önce ERZURUM'a bir ay rötarlı yağan kar, yolları buz pistine çevirince çok sayıda kaza meydana geldi.
geniş aile - 10. bölüm 02:14
geniş aile - 10. bölüm 6.580 izlenme - 8 yıl önce cevahire bilal arabasıyla çarptıktan sonra cevahirin yürüyememe numarasında sevim ve mürselin konuşmaları. videodan replikler : alah razı ossun (cevahir) gıdıgıdı gıdıgıgıdıdı (mürsel)
Babasının önünde felç oldu 00:30
Babasının önünde felç oldu 845 izlenme - 2 yıl önce Avusturya’nın sırıkla yüksek atlamada ulusal rekorunun sahibi olan Kira Grünberg, antrenmanda yaşadığı kaza sonucu felç oldu. 01.08.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim 'Babasının önünde felç oldu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kadın Rodeocu Boğanın Üstünde Felç Geçirdi! 01:17
Kadın Rodeocu Boğanın Üstünde Felç Geçirdi! 1.412 izlenme - 5 yıl önce Korkunç anlar saniye saniye görüntülendi!
Diyarbakır Hacamat Sülük Tel:0535 411 59 14 06:15
Diyarbakır Hacamat Sülük Tel:0535 411 59 14 1.441 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır Hacamat Sülük Tel:0535 411 59 14
Felçli Köpeğe Tekerlekli Sandalye Yapmak - Bursa 02:37
Felçli Köpeğe Tekerlekli Sandalye Yapmak - Bursa 553 izlenme - 3 yıl önce Bursa’da otomobilin çarpıp kaçtığı felçli köpek, özel olarak yapılan tekerlekli sandalyeyle tekrar hayata döndü. Güncelleme:06 Ocak 2013 00:20 BURSA (İHA) -Mustafakemalpaşa ilçesi Bursa caddesinde bir otomobilin altında kalarak ağır yaralanan Garip isimli köpek, İlçedeki Doğa Dostları Derneği’nin ve Belediye barınağı çalışanlarının sayesinde yaşama yeniden tutundu. Yaralı halde bulunan ve hemen hayvan barınağına alınan Garip’in tedavisine başlayan Dernek Başkanı veteriner hekim Eray Ortalık, 10 günlük bir tedavi sürecinin ardından yatalak kalan köpeğin yürüyebilmesi için girişimlere başladı. İlçedeki sanayi sitesinde demirci ustası olan İbrahim Bakkal ile birlikte tekerli sandalye projesi geliştiren Eray Ortalık tamamlanan sandalyeyi Garip’e taktı.Yürüyemediği için sürekli yatan ve bu yüzden vücudunda yatak yaraları oluşan Garip, uzun bir süredir ilk kez yürüdü. Tasarlanan sandalyenin henüz tam olarak geliştirilmediğini belirten Ortalık, “Bu sandalyeyi daha ergonomik, köpeğin vücuduna giydirilebilir bir duruma getirip çok sayıda imal etmeyi düşünüyoruz. Biz Garip’i bulduğumuzda ölmek üzereydi. Önümüzde iki seçenek vardı ya bu köpeği uyutacaktık, yada hayata bağlayacaktık. Var olmanın hak olduğunu düşündüğümüz için bu sandalyeyi tasarladık. Garip’i kısa sürede iyileştirip bir yuva sahibi yapacağız” dedi.
Diyarbakır Hacamat Sülük Tedavisi  05354115914 08:36
Diyarbakır Hacamat Sülük Tedavisi 05354115914 1.317 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır Hacamat Sülük Tedavisi 05354115914
Canlı Yayında Felç Geçiren Muhabir 00:28
Canlı Yayında Felç Geçiren Muhabir 1.203 izlenme - 6 yıl önce
Sirkte Felç Bırakan Korkunç Kaza! 01:34
Sirkte Felç Bırakan Korkunç Kaza! 256 izlenme - 1 yıl önce İskoçya'da Blackwood sirkinde korkunç bir kaza yaşandı. Yardımcısıyla beraber takla atmaya kalkışan palyaço genç adamın boynu üzerine çakılmasına sebep oldu. Sert düşüş sonrası yerde hareketsiz yatan adam karga tulumba hastaneye kaldırılırken boyun sinirlerine aldığı hasar sebebiyle felç kalma ihtimalinin çok yüksek olduğu belirtildi.
Serebral Palsi Tipleri 01:21
Serebral Palsi Tipleri 809 izlenme - 3 yıl önce Fizyoterapist Doç. Dr. Gönül Acar, doktoramcam.com Çocuk Sağlığı Portalı için açıkladı. http://www.doktoramcam.com/uzman/detay/doc-dr-gonul-acar/469
Yürüyerek Gittiği Hastanede Felç Olan Kadın 04:13
Yürüyerek Gittiği Hastanede Felç Olan Kadın 67 izlenme - 6 ay önce Başakşehir’de yaşayan Sıdıka Bekiroğlu, iddialara göre diz protezi için gittiği hastaneden felç olup çıktı. Yürüyerek girdiği ameliyattan sonra 61 yaşındaki Sıdıka Bekiroğlu’nun belden aşağısı tutmuyor. Öte yandan hastane yetkilileri o dönem görevde olan başhekimin ve ameliyatı yapan doktorun hastaneden ayrıldığını söylerken, o dönemin başhekimi ise konuşmak istemediğini söyledi. 61 yaşındaki Sıdıka Bekiroğlu, 29 Nisan’da sol diz protezi ameliyatı için gittiği bir özel hastaneden iddiaya göre anestezi sırasında uygulanan iğneler yüzünden felç kaldı. Yaklaşık 10 aydır yatağa bağlı biçimde hayatını sürdüren Sıdıka Bekiroğlu, hastane masraflarını karşılamak için oğlunun arabasını sattığını ve hastaneden hiçbir şekilde yardım görmediklerini belirtti. Öte yandan ameliyat için belirtilen anestezi doktoru ile ameliyata giren doktorun farklı olduğunu, anestezi sırasında beline yapılan iğnelerden dolayı da felçli kaldığını belirten Bekiroğlu, ameliyattan sonra yüzde 88 engelli hale geldi. Belden aşağısı tutmayan Bekiroğlu, “Ben bu hastaneye yürüyerek girdim, sedyeyle çıktım” dedi. “Hastaneye yürüyerek girdim, sedyeyle çıktım” Felç kalmasına anestezi doktorunun sebebiyet verdiğini iddia eden Sıdıka Bekiroğlu, “Beni akşam 7’de ameliyata götürdüler, ameliyathanenin içerisinde kavgalı gürültülü bir durum vardı. Beni yatırdılar ve sonra doktor defalarca iğne yaptı bana. Bana anestezi doktorunu erkek dediler ama ben ayak seslerinden kadın olduğunu anladım. Ben de ‘doktor hanım eğer olmuyorsa narkoz verin canım çok yandı’ dedim. Bunun üzerine ‘sen mi doktorsun ben mi’ diyerek beni azarladı. Ameliyata almışlar beni kalktığımda çocuklarım yanımdaydı ve onlara ‘bu doktor beni öldürdü’ demişim. Kendime geldiğimde belimden aşağısı tutmuyordu. Doktorlar da baktılar ki felç olmuşum. Benim durumum yok, oğlum arabasını sattı masrafları karşılamak için. Ben bu hastaneye yürüyerek girdim, sedyeyle çıktım” diye konuştu. “Bizi oyalamasalardı annem ayağa kalkabilirdi” Annesinin psikolojik acılar çektiğini de kaydeden oğlu Metin Bekiroğlu, “Buradaki sıkıntı annemi gören ile ameliyata giren anestezi doktorunun farklı olması. Ameliyat esnasında da anneme 20 defa iğne girişi olmuş bunu biz saydık. Daha sonra da hastanın rızası alınmadan hala işleme devam ediliyor. Sen misin doktor ben miyim sorusunun cevabı da annemin şu anki durumudur aslında. Ameliyatı gerçekleştiren anestezi doktoru ve diğer doktorlar oluşan durumun basit bir ödem olduğunu ve kortizon tedavisi ile geçeceğini hastanın yüzde yüz iyileşeceğini söylediler. Hastane yapılması gerekenleri yapmayınca kendimiz de arayış içerisine girdik. Biz daha sonra Bakırköy Nöroloji Merkezi’ne gidince felç durumunun iğnelerden kaynaklanan kanamalardan olduğunu söylediler. Eğer bizi çeşitli bahanelerle oyalamasalardı annemin ayağa kalkma ihtimali vardı. Davada açtık konuyla ilgili. Annem fiziksel acılarının yanı sıra psikolojik acılar da çekiyor” ifadelerini kullandı. İhlas Haber Ajansı'nın ulaştığı hastane yetkilileri o dönem görev yapan başhekim ve ameliyatı gerçekleştiren doktorun hastanelerinden ayrıldığını söyledi. O dönem hastanede görevli başhekim ise konuşmak istemediğini söyledi.
Ferdi Tayfur Kimseyle Görüşmek İstemiyor 00:39
Ferdi Tayfur Kimseyle Görüşmek İstemiyor 519 izlenme - 3 yıl önce 2011'de yüz felçi geçiren Ferdi Tayfur konuşma güçlüğü çekiyor. Sanatçı, bu sorunu aşmak için fizik tedavinin yanı sıra konuşma terapisine başladı.
istanbul da sel hayatı felç etti 01:34
istanbul da sel hayatı felç etti 871 izlenme - 8 yıl önce aniden bastıran sel istanbulu felçe uğrattı...
Felç Bırakan Uçan Tekme 00:25
Felç Bırakan Uçan Tekme 248 izlenme - 2 yıl önce Dövüş mücadelesinde uçan tekme atan dövüşçü rakibini bayıltarak nakavt ediyor
Kadının Fendi Tüm Mahalleyi Yendi 04:17
Kadının Fendi Tüm Mahalleyi Yendi 29 izlenme - 2 ay önce Avcılar'da ters yönden gelen bir kadın şoför diğer araçların yol vermemesi üzerine kontağı kapatarak trafiği felç etti!
Toyota'dan Felçli İnsanlara Akıllı Robot 04:28
Toyota'dan Felçli İnsanlara Akıllı Robot 10 izlenme - 3 hafta önce Toyota tarafından felçli bireylere yardım etmek için geliştirilen robot Human Support Robot yada HSR, üç farklı özelliğe sahip. Bunlar; tutmak, getirmek ve elle kontrol edilebilme. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dayak 01:39
Dayak 828 izlenme - 10 yıl önce
Küçük Hamza’nın Yardım Çığlığı 02:00
Küçük Hamza’nın Yardım Çığlığı 267 izlenme - 2 yıl önce Simit satarak geçimini sağlayan baba Hacı İpek ise şunları söyledi: “Simit satarak geçimimi sağlıyorum. Tezgah bize ait değil, kiraladım. Daha önce evim yoktu ama birikimim vardı, arabam vardı. Bütün birikimimiz gitti. Hamzanın tedavisi için yapılması gereken çok şey var. Tıpta mucize çocuk olarak görünüyor. Hareketlerinin bu kadar olmasını mucize görüyorlar.Fizik tedavi ve konuşma terapisi gerekiyor. Bunu sosyal güvence karşılamıyor. Ek tedavi teknikleri var. Onları yaptıramıyoruz. En çok beslenmeye dikkat etmemiz gerektiğini söylediler ancak imkan olmadığı için bunu yapamıyoruz. Yeri geliyor sütünü ve ekmeğini bile alamıyorum.”
Trafik Kazası Sonrası Felç Olan Adamın 2 Yıl Sonra Eşiyle Olan Duygusal Dansı 04:20
Trafik Kazası Sonrası Felç Olan Adamın 2 Yıl Sonra Eşiyle Olan Duygusal Dansı 231 izlenme - 2 yıl önce Genç çiftin duygu yüklü anları! Joel Jackson altı yıl önce geçirdiği korkunç bir araba kazası sonrası felç kaldı. Bu videoda Florida'da bir rehabilitasyon merkezinde tedavi gören Joel, eşi Lauren ile 2 yıl sonrasında ilk duygusal danslarını yapıyorlar.
Şarkı Söyleyerek Kötürüm İyileştirmek 03:40
Şarkı Söyleyerek Kötürüm İyileştirmek 353 izlenme - 2 yıl önce Azap Çiçeği isimli şarkısıyla kötürümleri bile iyileştirmeyi başaran Ercan Turgut, eski sevgilisine ve çocuğuna destek olacaktır. Asıl değinilmesi gereken konuysa anneyle kızı arasında geçen diyaloglardır. Kız; Anne n'olur doğru söyle, neydi o silah sesi? Anne; Doğru söylüyorum Sibel, beni karşılamak için tören atışıydı.