Hoşgeldiniz!

felçli

Karıyı Boşayıp Sauna Keyfi Yapmak 03:12
Karıyı Boşayıp Sauna Keyfi Yapmak 2.972 izlenme - 10 ay önce Felçli karısını boşayıp üstüne nafaka alan avukat tefeci arkadaşıyla sauna keyfi yapar.
Felçli Annesi İçin Bekâretini Satıyor! 02:57
Felçli Annesi İçin Bekâretini Satıyor! 7.715 izlenme - 5 yıl önce Brezilya'da Rebecca Bernardo (18) isimli genç kız, bekâretini açık artırmaya çıkardı
Aşık Ali Nurşani - Bir Yanım Felçli Bir Yanım Tutmaz 02:56
Aşık Ali Nurşani - Bir Yanım Felçli Bir Yanım Tutmaz 5.602 izlenme - 6 yıl önce
Felçli Eşine Bebek Gibi Bakan Fedakar Adam 01:58
Felçli Eşine Bebek Gibi Bakan Fedakar Adam 344 izlenme - 7 ay önce 20 Yıldır felçli olan karısına bebek gibi bakan koca yürekli amcamızın, teyzeye duyduğu büyük aşkı dinliyoruz efenim.
Felçli Köpeğe Tekerlekli Sandalye Yapmak - Bursa 02:37
Felçli Köpeğe Tekerlekli Sandalye Yapmak - Bursa 626 izlenme - 3 yıl önce Bursa’da otomobilin çarpıp kaçtığı felçli köpek, özel olarak yapılan tekerlekli sandalyeyle tekrar hayata döndü. Güncelleme:06 Ocak 2013 00:20 BURSA (İHA) -Mustafakemalpaşa ilçesi Bursa caddesinde bir otomobilin altında kalarak ağır yaralanan Garip isimli köpek, İlçedeki Doğa Dostları Derneği’nin ve Belediye barınağı çalışanlarının sayesinde yaşama yeniden tutundu. Yaralı halde bulunan ve hemen hayvan barınağına alınan Garip’in tedavisine başlayan Dernek Başkanı veteriner hekim Eray Ortalık, 10 günlük bir tedavi sürecinin ardından yatalak kalan köpeğin yürüyebilmesi için girişimlere başladı. İlçedeki sanayi sitesinde demirci ustası olan İbrahim Bakkal ile birlikte tekerli sandalye projesi geliştiren Eray Ortalık tamamlanan sandalyeyi Garip’e taktı.Yürüyemediği için sürekli yatan ve bu yüzden vücudunda yatak yaraları oluşan Garip, uzun bir süredir ilk kez yürüdü. Tasarlanan sandalyenin henüz tam olarak geliştirilmediğini belirten Ortalık, “Bu sandalyeyi daha ergonomik, köpeğin vücuduna giydirilebilir bir duruma getirip çok sayıda imal etmeyi düşünüyoruz. Biz Garip’i bulduğumuzda ölmek üzereydi. Önümüzde iki seçenek vardı ya bu köpeği uyutacaktık, yada hayata bağlayacaktık. Var olmanın hak olduğunu düşündüğümüz için bu sandalyeyi tasarladık. Garip’i kısa sürede iyileştirip bir yuva sahibi yapacağız” dedi.
 Felçli Bireylere Yardım Amaçlı Tasarlanan Akıllı Robot: HSR 04:28
Felçli Bireylere Yardım Amaçlı Tasarlanan Akıllı Robot: HSR 144 izlenme - 8 ay önce Toyota, Felçli İnsanlara Yardım Edecek “Robotun” İlk Ev Testini Gerçekleştirdi. Felçli insanlara yardım edecek olan İnsan Destek Robotu HSR’nin ilk ev testi gerçekleştirildi. Toyota,Afganistan’da ağır şekilde yaralanması yüzünden belden aşağısı tutmayan Romulo Camargo ile çalıştı. İnsan Destek Robotu HSR’nin amacı özellikle felçli insanların hayatını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak.
Rukye - Felç Olan Hastalara 23:20
Rukye - Felç Olan Hastalara 1.191 izlenme - 4 yıl önce Bu Vidyoda Kurandan Secilmis Ayetleri Var, Bu Ayetleri Felc Olan Kisi Dinlemeli . Gozlerinizi Kapatip Kullakliklari Takin Sesini Acin Ve Kurana Konsantre Olun . Dinleme Esnasinda Bir Abnormallesme Olursa Facebooktan Bize Ulasabilirsiniz. Bu Sadece Bır Vesıledır Sıfayı Allah C.c Verır Sıfayı Allahtan Istemelıyız furkan Rukye Bioenerji
Koca Yürekli Öğretmenin Felçli Öğrencisiyle Dansı 01:09
Koca Yürekli Öğretmenin Felçli Öğrencisiyle Dansı 76 izlenme - 6 ay önce Felçli öğrencisinin sınıf arkadaşları ile beraber okul gösterisinde dans etmesi için yardımcı olan öğretmenin muhteşem performansını izliyoruz.
Felçli Hasta Yatağı 04:42
Felçli Hasta Yatağı 299 izlenme - 4 yıl önce Felçi hastalar için akıllı yatak
Tek Kolu Felçli Kızın Giyim Aşaması 03:47
Tek Kolu Felçli Kızın Giyim Aşaması 278 izlenme - 3 yıl önce 21 Mart 2014'te geçirdiği bir trafik kazasında sol kolundan 5 adet siniri kaybeden brachial plexus felci hastası hanım kızımız günlük yaşamından bir anı böyle kaydetmiş buyrun izleyelim.
Ayakları Felçli Olan Tavşanın Hayatı İyi Adamın Taktığı Tekerlerle Düzene Girdi 01:05
Ayakları Felçli Olan Tavşanın Hayatı İyi Adamın Taktığı Tekerlerle Düzene Girdi 227 izlenme - 2 yıl önce ayakları felçli olan tavşanın hayatı iyi adamın taktığı tekerlerle düzene girdi
Felçli Adama Karısı Tarafından İşkence 00:56
Felçli Adama Karısı Tarafından İşkence 17 izlenme - 3 ay önce Şanlıurfa’da 59 yaşındaki felçli adamın, 10 yıllık karısı tarafından yarım saat boyunca sopayla dövülerek işkenceye maruz kaldığı iddia edildi. Hastanede tedavi altına alınan adamın vücudunun değişik yerlerinde bıçak yaraları ve sopa izleri olduğu belirlenirken, felçli adam kendisine yardım edilmesini istedi.
Felçli Hasta Yatağı 19:46
Felçli Hasta Yatağı 209 izlenme - 4 yıl önce Felçli Hasta Yatağı
Felçli Kedinin Topla Oynaması 01:10
Felçli Kedinin Topla Oynaması 11 izlenme - 2 ay önce 3.Kattan düşerek felç kalan kedinin sevimli ve minnoş oyunlarını izliyoruz efenim. Keyifli seyirler dilerim...
Felçli Kediye El Uzatmak (İnsan İçerir) 02:16
Felçli Kediye El Uzatmak (İnsan İçerir) 157 izlenme - 3 yıl önce Kediköpeksever bir abimiz bu gariban kardeş için elinden geleni yapmış. kanalındaki ilgili videolardan seçtiğim birkaç kareyi izliyoruz. Kanalı ise; https://www.youtube.com/user/ngothyeaun/videos
Felçli Hastalar İçin Akıllı Yatak 19:46
Felçli Hastalar İçin Akıllı Yatak 156 izlenme - 4 yıl önce Felçli Hasta Yatağı
Yürüyemeyen Hayvanlara Özgürlük Hediye Eden Mardinli Genç 02:20
Yürüyemeyen Hayvanlara Özgürlük Hediye Eden Mardinli Genç 31 izlenme - 7 ay önce Hasan Kızıl Mardin Derik'te yaşıyor ve iki buçuk yıldır çevresindeki sakat, yürüyemeyen hayvanlara hayat veriyor. Kızıl'ın yolculuğu 2 buçuk yıl önce soğuk bir kış gecesi, misafirlerinin aracının motoruna sıkışan bir kediyle başlamış. Kızıl o gece acil müdahale yapılamaması nedeniyle hayatını kaybeden kediden çok etkilenince, ihtiyacı olan hayvanlara yardım etmeyi kafasına koymuş. Daha önce de askerler için ısıtmalı ayakkabı, görme engelliler için de sensörlü baston icat etmiş olan Kızıl, bu yeteneğini hayvanlar için yürüteç tasarlamakta kullanıyor. Kızıl çevresinde bulduğu basit malzemelerle yaptığı yürüteçler için para talep etmiyor.
Trafik Kazası Mert'i Felçli Bıraktı 02:19
Trafik Kazası Mert'i Felçli Bıraktı 177 izlenme - 6 yıl önce Trafik Kazası Mert'i Felçli Bıraktı
Felç geçirdikten sonra ne kadar iyileşme sağlanır? 01:01
Felç geçirdikten sonra ne kadar iyileşme sağlanır? 92 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK'te Leyla Ataman'ın sunduğu Sağlık Kontrolü programına konuk olan Prof. Dr. Ferda Özdemir felç sonrası fizik tedavi ve rehabilitasyonun önemini anlattı. Özdemir, felç geçirdikten sonraki ilk 2 yıl düzenli fizik tedavi olan hastaların çok olumlu aşamalar kaydettiğini söyledi.
Elektrikli El Kumandalı Hasta Karyolası İzmir Medikal House 02:13
Elektrikli El Kumandalı Hasta Karyolası İzmir Medikal House 138 izlenme - 3 yıl önce Medikal House Güvencesi Üretilen İle 2 Motorlu Elektrikli Kumanda Panelinden İstenilen Pozisyona Getirilebilen Baş ve Ayak Ucu Bölümleri Hareket Ettirilebilen Hasta Karyolası ve Ev Kullanımına Uygun Hasta Yatakları ve Diğer Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Sitemizi Ziyaret Ediniz...
Felçli Hastalara Umut Oldular 05:01
Felçli Hastalara Umut Oldular 72 izlenme - 3 yıl önce Felçli hastalara "umut" oldular- Hitit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi araştırma görevlileri Eda ve Emre Özyılmaz çifti, felçli hastaların günlük yaşamda kullanılan bazı nesneleri kontrol etmeyi başarmaları için beyne yerleştirilecek çip üretti- Özyılmaz çiftinin Amerika San Dieogo State Üniversitesi'nde ürettikleri çipten kobay fareleri üzerinde yapılan deneyde olumlu sonuç alındığı bildirildi- Eda Özyılmaz: "Ürettiğimiz çip felç nedeniyle beynin bağlantı sağlayamadığı sinir iletişimi görevini yerine getirerek hareket edemeyen bölgenin yeniden hareket edebilir hale gelmesini sağlıyor" KEMAL KARADAĞ - Hitit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi araştırma görevlileri Eda ve Emre Özyılmaz çifti, felç hastalığının çözümü için yürüttükleri çalışma kapsamında hastanın beynine yerleştirilecek çip üretti.
Alanyalıca Aşk 02:34
Alanyalıca Aşk 110 izlenme - 3 yıl önce Sağa köylerdeki gır merkepler gibi değer verirken, sen gözümün yaşına bile bakmadın. Yüreğimi şişledin.Adı belli beni mağfettin. Gendimi geçtim. Bildiğin şöööle savaştan çıkmış boz eşşeklere döndüm. Bağa camekan ilacı yaptın sanki, gırdın geçirdin beni. Adı batasıcanın eniği...
Felçli Köpeğe Tekerlekli Sandalye Yapmak 02:37
Felçli Köpeğe Tekerlekli Sandalye Yapmak 122 izlenme - 5 yıl önce Felçli Köpeğe Tekerlekli Sandalye Yapmak
Absurd - Fragman (1981) 02:09
Absurd - Fragman (1981) 79 izlenme - 3 yıl önce Joe d'amato filmi nükleer bir kaza sonrası neredeyse öldürülmez katil, içinde hemşire, felçli genç bir kız ve sinir bozucu bir çocuğun bulunduğu eve girer, bu arada katilin peşine bir rahip düşer.
Abd'de Felçli Köpeğe ’ Tekerlekli’ Çözüm 00:37
Abd'de Felçli Köpeğe ’ Tekerlekli’ Çözüm 13 izlenme - 11 ay önce Görüntülerin adresi Amerika Birleşik Devletleri. Bacakları felçli olan köpek için özel bir tekerlekli sandalye üretildi. Tasarlanan bu yürüteç sayesinde artık diğer köpekler gibi koşabilen sevimli hayvan ilginç görüntüler oluşturdu.
Felçli Köpeğe Anne Şefkati 02:41
Felçli Köpeğe Anne Şefkati 5 izlenme - 7 ay önce Felçli köpeğe anne şefkatiZONGULDAK - Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Musabeyli köyünde yaşayan Ayten Oktay, 1 yıl önce yavru iken ön ayakları felç olan ve veterinerlerin fazla yaşamaz dediği Pamuk isimli köpeğini evinde besleyerek her türlü ihtiyacını gideriyor.
Felçli Genç Madalyalara Kulaç Atıyor 04:56
Felçli Genç Madalyalara Kulaç Atıyor 3 izlenme - 7 ay önce Adana'da 7 yıl önce geçirdiği motosiklet kazası nedeniyle boynundan aşağısı felç kalan 28 yaşındaki Fırat Arsunar, yüzme sporuyla hayata tutundu. Yüzme ve fitness sayesinde kaslarının bir kısmı iyileşen tekerlekli sandalyeli yüzücü, katıldığı yarışmalarda dereceye girerek 13 madalya topladı. Katıldığı milli takım seçmelerinde birinci olan Fırat Arsunar, karşılaşacağı turnuvalara hazırlanıyor.