Hoşgeldiniz!

Felipo Melo

Felipo Melo Canlı Yayında Fenerbahçeye Küfür Etti 00:20
Felipo Melo Canlı Yayında Fenerbahçeye Küfür Etti 4.719 izlenme - 4 ay önce Galatasaray'ın eski Brezilya'lı futbolcusu Felipe Melo, yine olay yaratan bir harekete imza attı. Sosyal medyadan yapılan canlı yayında Fenerbahçe'ye hakaret dolu sözler sarffetti.
34.Dakikada Felipo Melo İle Kopenhag Karşısında Direkten Dönen Top 00:33
34.Dakikada Felipo Melo İle Kopenhag Karşısında Direkten Dönen Top 2.713 izlenme - 4 yıl önce 34.Dakikada direkten dönen top..
Tercümana Mikrofon Tutan Felipe Melo 01:02
Tercümana Mikrofon Tutan Felipe Melo 981 izlenme - 3 yıl önce Felipe Melo Kopenhag maçı sonrası basın açıklaması esnasında tercümanı konuşmaya başlayınca mikrofonları kaptığı gibi tercümana mikrofon tutmuş. Eee egolardan yoksun bir futbolcu her zaman taraftarın gönlünde yer bulmuştur değil mi? Makara adamsın Melo...
Volkan Demirel Felipe Melo Kavgası : 'belediye Gereksiz Sokak Köpeklerini Zehirlesin' 00:55
Volkan Demirel Felipe Melo Kavgası : 'belediye Gereksiz Sokak Köpeklerini Zehirlesin' 227 izlenme - 4 yıl önce "Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin" Volkan Demirel Sokak Köpeği Açıklaması Volkan Demirel Felipe Melo Kavgası-Sokak Köpekleri Temizlensin
Fransa'da Felipe Melo Vakası! 01:49
Fransa'da Felipe Melo Vakası! 110 izlenme - 12 ay önce Fransa'da bir Rugby maçında akıllara zarar bir olay yaşandı. Saint-Esteve'li bir oyuncu, hakem Benjamin Casty tarafındna oyundan atılınca kararı kabullenemeyip hakemin suratına sert bir yumruk attı. Yediği yumrukla yere düşen hakem uzun süre kalkamadı. Oyuncu hakemden sonra da olay tepki gösteren rakip oyunculara da saldırdı. Saldırgan tavırları nedeniyle ortalığı birbirine katan oyuncu ömür boyu spor müsabakalarından men edildi. Bu olay önceki gün Felipe Melo'nun rakibine attığı yumruğu anımsattı.
 Oyuncuya Kafa Atıp Mağduru Oynayan Melo 00:06
Oyuncuya Kafa Atıp Mağduru Oynayan Melo 111 izlenme - 4 yıl önce Bu toprakların gördüğü en sorunlu futbolcu olan, sadece çirkef ve ahlaksız topçulara tapan Galatasaraylılar tarafından sevgi ve saygı gören şahıstan karakterine yakışan bir hareket. Böyle futbolcuların soyunun tükenmesi dileğiyle
Melo ve Ailesinin Şampiyonluk Kutlaması 00:20
Melo ve Ailesinin Şampiyonluk Kutlaması 96 izlenme - 3 yıl önce Melo ve Ailesinin Şampiyonluk Kutlaması Felipo Melo'nun Şampiyonluk Sevinci, Çılgınca ve Gönderme İçeren Sevinç Videosunu İnstagram'da paylaştı.
Melo’nun Helikopter Keyfi! 00:15
Melo’nun Helikopter Keyfi! 80 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, ülkesi Brezilya'da helikopterden çektiği görüntüleri kişisel instagram hesabından takipçileri ile paylaştı.
Felipo Melo'nun Eşiyle Türkçe Muhabbeti 00:14
Felipo Melo'nun Eşiyle Türkçe Muhabbeti 67 izlenme - 5 yıl önce Galatasaray ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, karısıyla birlikte bildiği kelimelerle Türkçe konuşmaya çalıştığı video büyük ilgi gördü.
Melo'nun Paylaşımı Kırdı Geçirdi! 00:17
Melo'nun Paylaşımı Kırdı Geçirdi! 60 izlenme - 4 yıl önce Son Günlerde Sosyal Medyada En Çok Paylaşılan Görüntülerden Biri Felipe Melo'ya Uyarlandı, Bu Montaj Hem Melo'yu Hem De Sarı Kırmızılı Taraftarları Güldürdü.
Galatasaray Fark Yedi Felipe Melo isyan Etti 00:24
Galatasaray Fark Yedi Felipe Melo isyan Etti 11 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Medipol Başakşehir'e 4-0 mağlup oldu. Bu farklı mağlubiyete isyan eden eski Galatasaraylı Felipe Melo "Allah Allah. Abdürrahim Albayrak, Fatih Terim Galatasaray'a geri dönün lütfen" dedi.
Galatasaray Maçını İzleyen Felipo Melo, Yenilen Gol Sırasında Küfür Etti 00:30
Galatasaray Maçını İzleyen Felipo Melo, Yenilen Gol Sırasında Küfür Etti 5 izlenme - 9 ay önce Galatasaray-Östersunds maçını izleyen eski Galatasaraylı Felipe Melo, Östersunds'un penaltı golü sırasında Türkçe küfürler etti.