Hoşgeldiniz!

femen kızları

Femen Kızları İşte Böyle Hazırlanıyor 02:59
Femen Kızları İşte Böyle Hazırlanıyor 2.404 izlenme - 1 yıl önce Ukraynalı kadın hakları örgütü “FEMEN”in yaptığı protestolara nasıl hazırlandığı ortaya çıktı. Üstsüz protestolarıyla ihlal edilen kadın haklarına dikkat çekmek isteyen FEMEN üyelerinin yaşamlarına ışık tutan fotoğraflarda, protesto hazırlıklarının nasıl yapıldığı görülüyor. Genellikle hareketin merkezi olarak kabul edilen Kiev'deki Kupidon isimli kafede toplanan üyelerin çoğu yalnız yaşıyor veya üyelerle ev arkadaşlığı ediyor. Zira, üyelerin büyük çoğunluğu akademik eğitimini devam ettiriyor veya henüz tamamlamış kişilerden oluşuyor. Yüksekokul öğrencisi kadınlar tarafından ufak bir grup olarak kurulan FEMEN bağımsız bir organizasyon. Üyelerinin buluşup tartıştığı, eylemlerini planladığı, pankartlarını, broşürlerini hazırladığı 'büroları' şimdilik kafeler. Geçen yıl açıkladıkları bir veriye göre FEMEN'in 300 aktivisti ve 25 bin destekçisi bulunuyor.
Femen Kızları Yanukoviç'in Fotoğrafına İşedi 01:31
Femen Kızları Yanukoviç'in Fotoğrafına İşedi 7.338 izlenme - 4 yıl önce Fransa'nın başkenti Paris'te bir eylem düzenleyen FEMEN üyeleri, Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç'in fotoğraflarına işedi.
Femen Kızları Programı Bastı 01:29
Femen Kızları Programı Bastı 2.749 izlenme - 4 yıl önce Femen Kızları FIFA Dünya Maci 2022 icin Almanya'da Markus Lanz'in Programini Bastılar
Femen Kızları Yine İş Başında 00:59
Femen Kızları Yine İş Başında 1.473 izlenme - 5 yıl önce
Femen Kızları İtalya'yı Karıştırdı 02:37
Femen Kızları İtalya'yı Karıştırdı 794 izlenme - 4 yıl önce ( FEMEN Girls Ruffled Italy )
FİFA Mafya Dediler, Canlı Yayını Bastılar! 02:09
FİFA Mafya Dediler, Canlı Yayını Bastılar! 217 izlenme - 4 yıl önce Almanya'da ZDF kanalındaki canlı yayın sırasında vücutlarına "FIFA MAFIA" yazan iki kadın protestocu FIFA'ya boykot çağrısı yaptı.
Belarus Ve Ukrayna Liderlerine Femen Şoku 00:31
Belarus Ve Ukrayna Liderlerine Femen Şoku 0 izlenme - 19 dakika önce Çıplak eylemleriyle tanınan Ukraynalı FEMEN grubu, bu kez Belarus ve Ukrayna liderlerinin bir araya geldiği törende soyundu. Belarus Devlet Başkanı Aleksandr Lukaşenko'nun Ukrayna'nın başkenti Kiev'e yaptığı resmi ziyaret, FEMEN eylemine sahne oldu. Ukrayna ve Belarus liderleri Aleksandr Lukaşenko ile Petro Poroşenko'nun katılımıyla ikili anlaşmaların imzalandığı sırada bir FEMEN eylemcisi, yarı çıplak halde kameraların karşısına geçti. Güvenlik güçlerinin hemen etkisiz hale getirdiği aktivist, “Yaşasın Belarus” diye başırdı. FEMEN'den yapılan açıklamada, grubun üyelerinin 2011 yılında Belarus'da Lukaşenko'yu protesto ettikleri sırada gizli servis KGB tarafından gözaltına alınarak, kötü muameleye maruz kaldıktan sonra çıplak halde ormanda bırakıldıkları hatırlatıldı.