Hoşgeldiniz!

Fen Lisesi Videoları

Bir Tuhaf Liseli Tartışması 01:48
Bir Tuhaf Liseli Tartışması 2.116 izlenme - 3 hafta önce Tam olarak ne olduğunu anlayamadığım bir şeyler yapıyorlar sayın liseliler
Samsun Fen Lisesi #Mannequin Challenge 05:44
Samsun Fen Lisesi #Mannequin Challenge 1.950 izlenme - 1 ay önce Samsun ve Türkiye'nin lise bazında en büyük Mannequin Challenge'ı.
Fen Lisesinde İlginç Kavga 01:48
Fen Lisesinde İlginç Kavga 388 izlenme - 3 hafta önce içinde bir adet çok fazla yabancı film ve dizi izlemiş çocuk bulunduran bir hayli trajik ve de trajikomik kavga.Fen lisesinde geçtiği söyleniyor.Diyaloglara bakarsak mantıklı ))
Bolu Fen Lisesi - Duman-Dibine Kadar 03:32
Bolu Fen Lisesi - Duman-Dibine Kadar 8.950 izlenme - 3 yıl önce Yarışmaya geçen yıl da katılan Bolu Fen Lisesi, sadece 3 prova yapıp geldikleri elemelerde Duman’ın sevilen şarkısı Dibine Kadar’ı seslendirdi.
Yasin&baran Elektro Gitar-Ney 03:02
Yasin&baran Elektro Gitar-Ney 20.358 izlenme - 9 yıl önce samsun fen lisesi konferans salonu... provalardan sonra kendi halimizde bir çalışma... elektro gitar yasin sarıkaya ney-baran bildirici
KAYSERİ FEN LİSESİ Barış - Manço - DAĞLAR DAĞLAR 02:36
KAYSERİ FEN LİSESİ Barış - Manço - DAĞLAR DAĞLAR 7.004 izlenme - 3 yıl önce Barış Manço’nun en sevilen şarkılarından “Dağlar, Dağlar” ile yarışmaya katılan Kayseri Fen Lisesi, bu özel seçimiyle izleyicilere geçmişte harika bir yolculuk yaşattı.
Özel Atayurt Anadolu/fen Lisesi - Mor Ve Ötesi - Deli 02:43
Özel Atayurt Anadolu/fen Lisesi - Mor Ve Ötesi - Deli 3.789 izlenme - 3 yıl önce Kendileri kadar eğlenceli bir müzik öğretmenleri olan Özel Atayurt Anadolu/Fen Lisesi sahneye altmışlar esintileri taşıyan bir örnek kıyafetlerle çıktı.
Ankara Fen Lisesi Spreyteam Eski Kantin --Abaz17-- 01:27
Ankara Fen Lisesi Spreyteam Eski Kantin --Abaz17-- 12.915 izlenme - 10 yıl önce eski kantini folloş ettik abaz 17 iş başında
ÖZEL KİPAŞ FEN LİSESİ - Hail to King-Avenged Sevenfold 03:49
ÖZEL KİPAŞ FEN LİSESİ - Hail to King-Avenged Sevenfold 3.621 izlenme - 3 yıl önce Böylesine devasa bir sahnede peformans sergilemenin gerçek bir özgüven testi olduğunu düşünen Özel Kipaş Fen Lisesi yarışmaya Avenged Sevenfold’dan Hail to King şarkısıyla katıldı!
üveys akkaya-düzgün çokgen soru çözümü 09:46
üveys akkaya-düzgün çokgen soru çözümü 6.218 izlenme - 6 yıl önce düzgün çokgenlerle ilgili soru çözümü.anlatan üveys hoca h.avni incekara fen lisesi matematik öğretmeni
Özel Bahçeşehir Alanya Anadolu/ Fen Lisesi - I Hate Myself For Loving You - Joan Jett 03:52
Özel Bahçeşehir Alanya Anadolu/ Fen Lisesi - I Hate Myself For Loving You - Joan Jett 3.899 izlenme - 3 yıl önce Joan Jett’in I Hate Myself For Loving You şarkısıyla elemelere katılan Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi’nin solisti şarkının sözlerini son gün ezberledi!
Fen Lisesi Kavgası (Kolpaçino Dublaj) 02:28
Fen Lisesi Kavgası (Kolpaçino Dublaj) 46 izlenme - 3 hafta önce Aşırı kibar kavgaya biraz renk katalım dedik. O kadar bencilsiniz ki! Değersiz bir yığına dönüşeceksiniz.
Uzun Eşek 05:15
Uzun Eşek 26 izlenme - 2 hafta önce Uzun Eşek
Yahya Akel Fen Lisesi - Hatasız Kul Olmaz-Orhan Gencebay 03:28
Yahya Akel Fen Lisesi - Hatasız Kul Olmaz-Orhan Gencebay 2.533 izlenme - 3 yıl önce Okulda ufak konserler vererek yarışmaya hazırlanan Yahya Akel Fen Lisesi, Orhan Gencebay’ın Hatasız Kul Olmaz şarkısına getirdikleri rock yorumuyla sahnedeydi!
Ödemiş Fen Lisesi - Little Black Submarines - The Black Keys 03:18
Ödemiş Fen Lisesi - Little Black Submarines - The Black Keys 2.247 izlenme - 3 yıl önce Ödemiş Fen Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine son yılların en popüler rock müzik ikilisi The Black Keys'den Little Black Submarines şarkısıyla katıldı.
TOBB OSMANİYE FEN LİSESİ - Gündüz Gece - Pentagram 02:54
TOBB OSMANİYE FEN LİSESİ - Gündüz Gece - Pentagram 2.245 izlenme - 3 yıl önce TOBB Osmaniye Fen Lisesi sonucun ne olduğuyla ilgilenmiyor, bu atmosferi yaşamak onlara yetmiş!
Liseli Vine 00:06
Liseli Vine 1.497 izlenme - 3 yıl önce Gülmekten Bayılacaksınız!
T.c. Ziraat Bankası Balıkesir Fen Lisesi	 - You Give Love A Bad Name - Bon Jovi 03:38
T.c. Ziraat Bankası Balıkesir Fen Lisesi - You Give Love A Bad Name - Bon Jovi 2.026 izlenme - 3 yıl önce T.C. Ziraat Bankası Balıkesir Fen Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Bon Jovi'den You Give Love A Bad Name şarkısıyla katıldı.
kare-dikdörtgen konu anlatımı 11:13
kare-dikdörtgen konu anlatımı 2.539 izlenme - 6 yıl önce hüseyin avni incekara fen lisesi matematik öğretmeni
Özel Atayurt Anadolu  Fen Lisesi -	 Sensizken 03:10
Özel Atayurt Anadolu Fen Lisesi - Sensizken 1.597 izlenme - 3 yıl önce 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması’nın “Beste” kategorisinde finalist olma hakkını kazanan ÖZEL ATAYURT ANADOLU FEN LİSESİ SENSİZKEN isimli şarkılarını büyük finalde seslendirdi. “En İyi Beste” kategorisinde birinciliği Arif Onur Çalışkangenç’in bestesiyle kazandılar.
Uzun Eşek 01:02
Uzun Eşek 17 izlenme - 2 hafta önce Yozgat Fen Lisesinde uzun eşek
Manisa Fen Lisesi - Kryptonite - 3 Doors Down 03:35
Manisa Fen Lisesi - Kryptonite - 3 Doors Down 1.511 izlenme - 3 yıl önce Manisa Fen Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine 3 Doors Down'dan Kryptonite şarkısıyla katıldı.
Psikopat Fen Lisesi Tanıtım Videosu 09:54
Psikopat Fen Lisesi Tanıtım Videosu 968 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizin güzide okullarından biri olan Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi'nin (AYZÖFL) öğrencileri tarafından hazırlanan süper amatör tanıtım videosunu alkışlarınızla yaşatmanız üzere sizlere sunuyorum. Hatta mezunu olmama rağmen bu okul yok olsun ve sadece alkışlarda yaşasın istiyorum. Aslında okulumu çok severdim. Ancak öyle bi videosu var ki gidip balyozla okula girişesim geldi. Videonun ortasında korku filmlerini kıskandıracak şekilde beliren kafatasları, çılgın deneyler yapan süper zeki öğrencileri, Antalya lehçesi olmayan garip konuşma şekilleriyle psikopat sunucular, 2-3 palmiye dikerek tatil köyü havası yakalanmaya çalışılmış iğrenç peyzajı, aynı cümleleri değişik şekillerde moronvari söyleme rekoru kırmış mezunları, kalorifer dairesinden bozma ve salak kutuların da ihtiva edildiği müzik stüdyosu ve fen lisesinden başka belki de sadece huzurevlerinde görebileceğimiz kalitedeki kolektif futboluyla işte karşınızda şanlı ayzofl.
İngilizce Konuşurken 00:06
İngilizce Konuşurken 1.041 izlenme - 3 yıl önce Fen Lisesi,imamhatip Lisesi,endüstiri Meslek Lisesi
T.c. Ziraat Bankası Balikesir Fen Lisesi - Europe - The Fınal Countdown 03:56
T.c. Ziraat Bankası Balikesir Fen Lisesi - Europe - The Fınal Countdown 1.372 izlenme - 3 yıl önce 2013 yılında Bursa’da gerçekleşen elemelere T.C. Ziraat Bankası Balikesir Fen Lisesi Europe'den The Final Countdown şarkısıyla katıldı.
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL BAŞKENT FEN LİSESİ - Imagine Dragons-Radioactive 02:54
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL BAŞKENT FEN LİSESİ - Imagine Dragons-Radioactive 1.190 izlenme - 3 yıl önce Başkent Üniversitesi Özel Beşkent Fen Lisesi Adana elemelerine Imagine Dragons’dan Radiocative şarkısıyla sahneye çıktı!
Alaşehir Fen Lisesi - Into The Night - Hım 03:25
Alaşehir Fen Lisesi - Into The Night - Hım 1.128 izlenme - 3 yıl önce Alaşehir Fen Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Finlandiyalı rock grubu HIM'dan Into the Night şarkısıyla katıldı.
İzmir Fen Lisesi - Değirmenler - Birsen Tezer 03:20
İzmir Fen Lisesi - Değirmenler - Birsen Tezer 1.125 izlenme - 3 yıl önce İzmir Fen Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Birsen Tezer'den Değirmenler şarkısıyla katıldı.
Fen Lisesindeki Tartışmadan Muazzam Replikler - Serin Sesler 00:44
Fen Lisesindeki Tartışmadan Muazzam Replikler - Serin Sesler 19 izlenme - 3 hafta önce O kadar bencilsiniz ki!, sözde de bir adaletiniz var! var mı? yok! gibi efsane repliklerin yer aldığı, fen lisesi tartışması.
Özel Evrensel Kolej Fen Lisesi - Fıghter - Chrıstına Aguılera 03:46
Özel Evrensel Kolej Fen Lisesi - Fıghter - Chrıstına Aguılera 1.081 izlenme - 3 yıl önce 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması’nın büyük finalinde ÖZEL EVRENSEL KOLEJ FEN LİSESİ CHRISTINA AGUILERA'dan FIGHTER şarkısını seslendirdi.