Hoşgeldiniz!

fenalık

İşte Video Bu Nuri Alco 02:49
İşte Video Bu Nuri Alco 16.227 izlenme - 8 yıl önce fenalık
Bakan Basın Toplantısında Bayıldı Davutoğlu Tuttu 01:27
Bakan Basın Toplantısında Bayıldı Davutoğlu Tuttu 755 izlenme - 3 yıl önce Bakan Basın Toplantısında Bayıldı Burkina Faso Dışişleri Bakanı Basın Toplantısı Sırasında Bayıldı. Davutoğlu Olaya Müdahale Etti... Türkiye'yi Ziyaret Eden ...
Gülben Ergen Özgecan Aslan Anaokulu Açılışında Fenalık Geçirmesi 00:40
Gülben Ergen Özgecan Aslan Anaokulu Açılışında Fenalık Geçirmesi 85 izlenme - 1 yıl önce Ünlü sanatçı Gülben Ergen, Mersin'de gerçekleştirdiği Özgecan Aslan Anaokulu açılışı sonrası fenalık geçirdi.
Fenalık Apaçhi 00:54
Fenalık Apaçhi 257 izlenme - 4 yıl önce Qediz...!!!
Elemelerde Jüriye Fenalık Geliyor !! 00:37
Elemelerde Jüriye Fenalık Geliyor !! 224 izlenme - 7 yıl önce armağanı çağırın
Elemelerde Jüriye Fenalık Geliyor !! 00:37
Elemelerde Jüriye Fenalık Geliyor !! 114 izlenme - 7 yıl önce elemelerde jüriye fenalık geliyor !!
Fenalık 00:25
Fenalık 29 izlenme - 4 yıl önce Zırhsız Kesme
 Obama konuşurken arkasındaki kadın fenalık geçirdi 01:24
Obama konuşurken arkasındaki kadın fenalık geçirdi 28 izlenme - 3 yıl önce ABD Başkanı Barack Obama’nın Beyaz Saray’daki basın toplantısında arkasında ayakta duran bir kadın fenalık geçirdi. Bayılmak üzere olan Karmel Allison’ı fark eden Obama, kadına dönerek “İyisiniz, tuttum sizi” dedi. Allison’ın yanında duran başka bir kadın, kolundan tutarak düşmesine engel oldu. Allison, toplantıya katılan diğer kişilerin yardımıyla toplantının yapıldığı Beyaz Saray’ın bahçesinden çıkarıldı.Allison, Obama yönetiminin hazırladığı yeni sağlık sistemine kaydolan bir grup Amerikan vatandaşı ile beraber, başkanın konuşmasını dinlemek üzere Beyaz Saray’daydı. Beyaz Saray’dan yapılan açıklamada konuşma sırasında ayakta durmakta zorlanan ve sık sık derin nefes alan kadının, diyabet hastası olduğu belirtildi.Öte yandan durumu sakinlikle karşılayan Obama espiri de yaparak, "Ne zaman bu kadar uzun konuşsam böyle şeyler oluyor" dedi.