Hoşgeldiniz!

Fenerbahçe Spor Kulübü

Fb 6-Gs 0 02:27
Fb 6-Gs 0 158.640 izlenme - 9 yıl önce fb
Fb 3-Gs 0 00:22
Fb 3-Gs 0 54.584 izlenme - 9 yıl önce fb
Fb-M.united(Tuncay Şanli) 00:22
Fb-M.united(Tuncay Şanli) 29.064 izlenme - 9 yıl önce fb
Fb 5-Samsun Spor 2(Semihin Golü 5.) 01:08
Fb 5-Samsun Spor 2(Semihin Golü 5.) 26.305 izlenme - 9 yıl önce fb
Fb 4-G.antep 3 01:08
Fb 4-G.antep 3 25.583 izlenme - 9 yıl önce fb
2005 Fortis Fb -Denizli Penaltılar 08:25
2005 Fortis Fb -Denizli Penaltılar 24.675 izlenme - 9 yıl önce fb
Kiraç Fb 100.yil Marşi 02:41
Kiraç Fb 100.yil Marşi 17.134 izlenme - 9 yıl önce fb
ADALETE FENER YAK! 01:02
ADALETE FENER YAK! 3.623 izlenme - 4 yıl önce Sen de imza at, adalete FENER yak! Fenerbahçe Spor Kulübü Yöneticilerinin adil şekilde yeniden yargılanması için bir araya gelmiş insanlarız. Bundan üç yıl önce, Türk futbolunun kalbine bir hançer saplandı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı ve yöneticilerine yönelik şike iddialarına ilişkin bir operasyon başlatıldı. Soruşturma ve kovuşturma sürecinde temel hukuk prensiplerine aykırı tutum sergilendi. Bu yetmezmiş gibi özel hayatın gizliliği ve masumiyet karinesi ihlal edildi ve daha ilk günden kamu algısında Fenerbahçe yöneticileri haksız yere, -yargılaması dahi başlamadan- suçlu ilan edildi. Üzerinden iki buçuk yıl geçmesine rağmen sarı-lacivertliler aynı kararlıkla hak arama mücadelesine devam ederken, bu mücadele artık tüm kesimlerin kabullendiği ve sahip çıktığı bir çığlığa dönüştü. Bugün, güncel gelişmeler ışığında "Özel Yetkili Mahkemeler tarafından görülen davaların yeniden yargılama kapsamına girebileceği" gündeme geldi ve hatta iktidar tarafından da bu mahkemelerin meşruiyeti tartışmaya açıldı. Sözde Şike davasında olduğu gibi diğer davalarda da birçok hukuksuzluğa imza atan Özel Yetkili Mahkemelerin kapatılmasına rağmen verdikleri kararların hala uygulamada olması sizce de yanlış değil mi? Fenerbahçe Spor Kulübü; yüzbinlerin yürüyüşünde yüksek sesle haykıran binlerce kadın, çocuk, genç, yaşlı herkesin vicdanında aklandı. Şimdi, talebimiz bir ayrıcalık beklemeksizin, tek bir gün daha kaybetmeksizin Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerinin adilce ve yeniden yargılanması. Bu hukuki mücadele, hangi takımdan olursa olsun, hangi fikri savunursa savunsun artık halkın mücadelesi! Yani şimdi 'Türkiye için Adalet,Fenerbahçe için adalet' zamanı. Yarın çok geç olmadan… Hemen… Sen de bir imzayla, Ülken için, Fenerbahçe Spor Kulübü için ADALETE FENER YAK!
Fenerbahçe Kadiköy Show 00:49
Fenerbahçe Kadiköy Show 6.854 izlenme - 9 yıl önce fb
Volkan Demirel - Tamam, Şimdi Sıçtım 01:00
Volkan Demirel - Tamam, Şimdi Sıçtım 1.030 izlenme - 3 yıl önce Volkan'a tuvaletlerin yerini tarif etmiş Ordusporlu taraftar ama geç kalmış Volkan daha şimdi sıçmış, rahat olacakmış.
Ali Şen'in Torunu Alp Ali Şen'i, Babası Daha Önce Uyarmış 08:54
Ali Şen'in Torunu Alp Ali Şen'i, Babası Daha Önce Uyarmış 333 izlenme - 4 yıl önce Ali Şen'in hayatını yitiren 17 yaşındaki torununun, babası tarafından UTV'yle trafiğe çıkmaması konusunda uyarıldığı ortaya çıktı.
Ali Şen Ailesinden Acı Ziyaret 01:10
Ali Şen Ailesinden Acı Ziyaret 223 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen, trafik kazasında hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen'in kabrini ziyaret etti.
Ali Şen'in Torunu Alp Ali Şen'i, Babası Daha Önce Uyarmış 08:54
Ali Şen'in Torunu Alp Ali Şen'i, Babası Daha Önce Uyarmış 155 izlenme - 4 yıl önce Ali Şen'in hayatını yitiren 17 yaşındaki torununun, babası tarafından UTV'yle trafiğe çıkmaması konusunda uyarıldığı ortaya çıktı.
Dünden Bugüne Fenerbahçe Forma Koleksiyonu 06:26
Dünden Bugüne Fenerbahçe Forma Koleksiyonu 91 izlenme - 5 yıl önce
Ali Şen Ailesinden Acı Ziyaret 01:10
Ali Şen Ailesinden Acı Ziyaret 73 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen, trafik kazasında hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen'in kabrini ziyaret etti.
Davutoğlu: Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıyı Şiddetle Kınıyorum 01:08
Davutoğlu: Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıyı Şiddetle Kınıyorum 85 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, dün gece Fenerbahçe'ye yapılan saldırıyla ilgili, "Saldırıyı kınıyorum, Olayın aydınlanması için gereken tüm talimatları verdim" dedi.
Fenerbahçe Otobüsüne Bursa'da Su Şişeli Saldırı 01:37
Fenerbahçe Otobüsüne Bursa'da Su Şişeli Saldırı 82 izlenme - 3 yıl önce Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Bursaspor maçı için şehre giden Fenerbahçe kafilesinin otobüsüne 25-30 kişilik grup meşaleli saldırıda bulundu. Saldırıda yaralanan olmadı.
Fenerbahçe'de Hale Kocabaş Hayatını Kaybetti 02:22
Fenerbahçe'de Hale Kocabaş Hayatını Kaybetti 62 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe TV'de program yapan ve camianın sevilen isimlerinden hale Kocabaş, beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti.
Fenerbahçe: Olay Aydınlanana Kadar Liglerin Ertelenmesi Kaçınılmaz 01:26
Fenerbahçe: Olay Aydınlanana Kadar Liglerin Ertelenmesi Kaçınılmaz 52 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe Kulübü, dün kafile otobüsüne yapılan saldırıya ilişkin sert bir açıklama yaptı. Kulüp, "Karanlık olay aydınlanana kadar liglerin ertelenmesi kaçınılmaz." dedi.
Fenerbahçe Ülker'e Para Cezası 00:28
Fenerbahçe Ülker'e Para Cezası 47 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu, F.Bahçe Ülker'e Galatasaray Liv Hospital maçında yaşanan olaylar nedeniyle 40 bin TL para cezası verdi.
Diego Ribas Fenerbahçe'de 00:35
Diego Ribas Fenerbahçe'de 44 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, "Dünyanın sayılı futbolcularından Ribas'ı transfer ederek iyi transfer yaptık." dedi.
Akif Çağatay Kılıç: Ligler Ertelenebilir 01:55
Akif Çağatay Kılıç: Ligler Ertelenebilir 32 izlenme - 3 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Fenerbahçe'ye yapılan saldırıdan sonra tüm eylem planlarını değerlendireceklerini belirtti, "Hiçbir olasılığı dışlamıyoruz." dedi.
Salih Uçan KAP'a bildirildi 00:28
Salih Uçan KAP'a bildirildi 37 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Spor Kulübü, İtalyan AS Roma kulübüne kiralanan Salih Uçan'ı KAP'a bildirdi.
Fenerbahçe'den Somalı Çocuklara Destek 00:19
Fenerbahçe'den Somalı Çocuklara Destek 46 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Kulübü, Soma'daki çocukların eğitimini karşılamak üzere bir burs havuzu oluşturdu.
Ali Şen'in Torunu Anısına Anlamlı Kampanya 04:21
Ali Şen'in Torunu Anısına Anlamlı Kampanya 43 izlenme - 4 yıl önce Eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlarından Ali Şen'in geçen ay hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen, ilik bekleyen hastalara umut oldu.
Fenerbahçe'de Hale Kocabaş Hayatını Kaybetti 02:22
Fenerbahçe'de Hale Kocabaş Hayatını Kaybetti 29 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe TV'de program yapan ve camianın sevilen isimlerinden hale Kocabaş, beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti.
Fenerbahçe'den Çok Sert Açıklama 00:44
Fenerbahçe'den Çok Sert Açıklama 19 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Kulübü, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun kendilerince meşruiyetini yitirdiğini ifade etti ve bu yönde düşünen kulüpleri ortak hareket etmeye çağırdı.
F.Bahçe Kadın Basketbol Takımı'nda 4 Oyuncu Gönderildi 00:48
F.Bahçe Kadın Basketbol Takımı'nda 4 Oyuncu Gönderildi 23 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı; Esmeral Tunçluer, Cappie Pondexter, Ivana Matovic ve Isabelle Yacoubou ile yollarını ayırdı.
Sefa Kalya, Aziz Yıldırım İçin Suç Duyurusunda Bulundu 08:30
Sefa Kalya, Aziz Yıldırım İçin Suç Duyurusunda Bulundu 26 izlenme - 4 yıl önce GFB kurucusu Sefa Kalya, şampiyonluk kutlamasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın sarfettiği bazı sözlerden ötürü suç duyurusunda bulundu.
Fenerbahçe, Kalamış Yat Limanı'ndan Para Kazanacak 00:48
Fenerbahçe, Kalamış Yat Limanı'ndan Para Kazanacak 26 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe, ihalesi gerçekleşen ve KOÇ Grubu'nun kazandığı Kalamış Yat Limanı'nda gerçekleştireceği projelerle kendisine gelir kapısı açacak.