Hoşgeldiniz!

Fenerium Videoları İzle

Fikret Orman'ın Fenerium Mağazasına Hayırlı İşler Olsun Demesi 00:18
Fikret Orman'ın Fenerium Mağazasına Hayırlı İşler Olsun Demesi 16.655 izlenme - 3 ay önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Çorlu'da Kartal Yuvası mağazasının açılış törenine katılmış. Fenerium Mağazasının önünden geçerken hayırlı işler demeden geçmemiş.
Aziz Yıldırım'dan Güldüren Van Persie Yanıtı! 04:49
Aziz Yıldırım'dan Güldüren Van Persie Yanıtı! 6.087 izlenme - 2 yıl önce Aziz Yıldırım ve Abdulkerim Durmaz Pendik Fenerium'da alışveriş yaptı. Alışveriş yapan müşterilere de oldukça cömert davranarak forma ısmarlamak isteyen Yıldırım, 'Van Persie formaları ne zaman geliyor?' diye sorulunca güldüren bir yanıt verdi.
Aziz Yıldırım'ın Taraftarı Azarlayıp Fenerium'a Sokmaması 00:53
Aziz Yıldırım'ın Taraftarı Azarlayıp Fenerium'a Sokmaması 6.017 izlenme - 1 yıl önce "Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, futbolda şike davası sürecini anlatan "Sarı-lacivert öfkeli adam: Aziz Yıldırım" adlı kitabın 26 Ekim günü Fenerium mağazasında düzenlenen imza organizasyonunda taraftarlarla arasında geçen diyaloğun görüntüleri ilk kez ortaya çıktı. İmza gününde yaşanan izdiham nedeniyle, Galatasaray derbisi öncesinde alışveriş yapmak isteyen taraftarları içeriye almadığı gözlenen Fenerbahçe başkanının, "Burası benim, sokmuyorum, 3'e kadar bekleyeceksiniz" dediği ve çok sinirlendiği görüntülere yansıdı. Bazı taraftarlar bir süre Aziz Yıldırım ile sözlü münakaşada bulunurken, bazıları da Fenerbahçe Başkanı'nı alkışladı." Alıntı: Sporx
Tuncayin  Alimeyinde Şovu 00:27
Tuncayin Alimeyinde Şovu 8.617 izlenme - 9 yıl önce süper hindi baba hindi
Fenerbahce 04:13
Fenerbahce 1.987 izlenme - 10 yıl önce super
Fenerium'da Mario Gomez Şarkısı Söyleyen Minik Beşiktaşlı 00:06
Fenerium'da Mario Gomez Şarkısı Söyleyen Minik Beşiktaşlı 607 izlenme - 1 yıl önce Fenerium'da Mario Gomez şarkısı söyleyen minik Beşiktaşlı taraftar futbol severlerin ilgi odağı oldu.
Fenerbahçe..! 03:10
Fenerbahçe..! 2.004 izlenme - 9 yıl önce süperrr..!
fenerium gezici tırı 02:25
fenerium gezici tırı 746 izlenme - 8 yıl önce fenerium gezici tırı
Fenerium'da Kanarya Satmak 01:11
Fenerium'da Kanarya Satmak 248 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe ürünlerinin satışının yapıldığı Fenerium'da bundan böyle kulübün sembolü Kanarya satışı da yapılacak, açıklamada ilk defa bir kulübün sembolü kulüp taraftarlarına hediye ediliyormuş.
Fenerium'a girip Uefa kupasının maketini soran Galatasaray taraftarları 01:06
Fenerium'a girip Uefa kupasının maketini soran Galatasaray taraftarları 39 izlenme - 1 yıl önce fenerium
Fenerium Tırı Amasya'ya geldi 01:53
Fenerium Tırı Amasya'ya geldi 110 izlenme - 3 yıl önce Fenerium Tırı Amasya'ya geldi
Erenköy Fenerium Hizmete Açıldı 02:50
Erenköy Fenerium Hizmete Açıldı 73 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin lisanslı ürünlerini satan Fenerium'un yeni mağazası, Erenköy'de açıldı. Daha fazla haber için www.izlesene.com/sondakikacom kanalına abone olabilirsiniz...
İzmir'de Fenerbahçe-Beşiktaş Kavgası: 1 Taraftar Bıçaklandı 00:52
İzmir'de Fenerbahçe-Beşiktaş Kavgası: 1 Taraftar Bıçaklandı 130 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de bugün oynanacak Erkekler Voleybol Ligi Klasman Grubu 1'inci Etap maçı öncesi Alsancak Kordon'da karşılaşan Fenerbahçe ile Beşiktaş taraftarları kavga etti.
8eylül İlk Öğretim Okulu Veleybol 02:31
8eylül İlk Öğretim Okulu Veleybol 363 izlenme - 9 yıl önce 08eylül İlköĞretİm okulu
Beşiktaş taraftarından olay hareket! 00:25
Beşiktaş taraftarından olay hareket! 22 izlenme - 8 ay önce Beşiktaşlı bir taraftar Fenerium mağazasını arayıp Gökhan Gönül'ün formasını istedi.
fenerbahçe hooligans 02:52
fenerbahçe hooligans 159 izlenme - 6 yıl önce fenerbahçe hooligans
fenerium'da tezahüratlı alışveriş! 00:44
fenerium'da tezahüratlı alışveriş! 114 izlenme - 5 yıl önce fenerbahçe taraftarı kulüplerine sahip çıkmak için fenerium'lara akın etti.
Abdullah Kiğılı: Gs Store Batmasın 02:02
Abdullah Kiğılı: Gs Store Batmasın 58 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı, "GS Store'un batması bizim için iyi olmaz, bize bir şey kazandırmaz." dedi.
Aziz Yıldırım Fenerium'da alışveriş yaptı! 04:49
Aziz Yıldırım Fenerium'da alışveriş yaptı! 28 izlenme - 2 yıl önce Aziz Yıldırım ve Abdulkerim Durmaz Pendik Fenerium'da alışveriş yaptı.Diğer alışveriş yapan müşterilerede oldukça cömert davranarak forma ısmarlamak istedi.
Aziz Yıldırım Mağaza Açılışına Katıldı 02:21
Aziz Yıldırım Mağaza Açılışına Katıldı 36 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile Fenerbahçeli futbolcular, Fenerium'un Ortaköy'deki yeni mağazasının açılışına katıldı.
En Profesyonel CAS Yorumu 00:57
En Profesyonel CAS Yorumu 37 izlenme - 2 yıl önce CAS'ın Uefa kararlarını onaması sonucu her kafadan bir ses çıkmakta ve de herkes kendince bu durumu yorumlamakta. Ama bugüne kadar yapılan en profesyonelce yorum bu Fenerbahçeli taraftardan gelmiş.
Fikret Orman'dan Fenerıum'a Ziyaret - Sporx 00:18
Fikret Orman'dan Fenerıum'a Ziyaret - Sporx 3 izlenme - 3 ay önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Kartal Yuvası mağazasının açılışında hemen yan mağazada bulunan Fenerıum'a da hayırlı işler dileklerinde bulundu.
Yıldırım'ın Çıldırdığı Anlar Ortaya Çıktı 00:52
Yıldırım'ın Çıldırdığı Anlar Ortaya Çıktı 10 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın 26 Ekim günü Fenerium'da taraftarlarla arasında geçenler kameralara yansıdı.
Aziz Yıldırım: Burası benim sokmuyorum! 00:30
Aziz Yıldırım: Burası benim sokmuyorum! 10 izlenme - 1 yıl önce "Sarı-lacivert öfkeli adam: Aziz Yıldırım" adlı kitabın 26 Ekim günü Fenerium mağazasında düzenlenen imza organizasyonunda başkan Aziz Yıldırım'ın taraftarlarla arasında geçen diyaloğun görüntüleri ilk kez ortaya çıktı.
Fenerbahçe, Kalamış Yat Limanı'ndan Para Kazanacak 00:48
Fenerbahçe, Kalamış Yat Limanı'ndan Para Kazanacak 24 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, ihalesi gerçekleşen ve KOÇ Grubu'nun kazandığı Kalamış Yat Limanı'nda gerçekleştireceği projelerle kendisine gelir kapısı açacak.
Fenerbahçe, Kalamış Yat Limanı'ndan Para Kazanacak 00:48
Fenerbahçe, Kalamış Yat Limanı'ndan Para Kazanacak 24 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, ihalesi gerçekleşen ve KOÇ Grubu'nun kazandığı Kalamış Yat Limanı'nda gerçekleştireceği projelerle kendisine gelir kapısı açacak.
F.Bahçe, Diego'yla Gelirlerini İkiye Katlamak İstiyor 03:23
F.Bahçe, Diego'yla Gelirlerini İkiye Katlamak İstiyor 11 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, Diego Ribas transferiyle birlikte 10 milyon TL'lik forma satışı ve toplamda 100 milyon TL'lik Fenerium geliri elde etmeyi hedefliyor.
Fenerbahçe'de 3 Maçın Zararı 8 Milyon TL 01:58
Fenerbahçe'de 3 Maçın Zararı 8 Milyon TL 13 izlenme - 3 yıl önce Şükrü Saracoğlu'nun yeni sezonda 3 maç kapanması kesinleşirken fatura da kesildi. 3 maçın mali zararı minimum 6 milyon-maksimum 8 milyonu bulacak.
Fenerbahçe, 00:30
Fenerbahçe, "Soma" Sözünü Tuttu 5 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe Spor Kulübü, 10 bin adet Soma tişörtünden elde edilen 151 bin lirayı burs havuzuna aktardığını duyurdu.