Hoşgeldiniz!

fenomeni

İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 00:12
İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 2.790.844 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın Los Angles şehrinde ilk defa anaokuluna başlayacak olan Poor Andrew ile röportaj yapan bir muhabir küçük çocuğa "Anneni özleyecek misin?" sorusunu yöneltti. Bu soruya cesurca "Hayır" diye cevap veren Andrew, ardından gözyaşlarını tutamadı. Sonrasında kamera arkasında kendisini izleyen annesine doğru yürüdü.
Bale ve Operayla Rusları Trollemek 00:26
Bale ve Operayla Rusları Trollemek 1.296.425 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da yaşayan Aras Karafil adlı arkadaşımız boş zamanlarında insanları trollüyor ve abuk sabuk videolar çekiyor. Kendine has enteresan bir tarzı var. Bu da onlardan biri. Takip etmek isteyenler aşağıdaki linklerden ona ulaşabilir. https://www.facebook.com/araskarafil https://www.youtube.com/araskarafil
Yalnızlıktan Vine Bile Çekemeyen Adam 00:06
Yalnızlıktan Vine Bile Çekemeyen Adam 284.671 izlenme - 3 yıl önce Fenomen olma yolunda ilerleme potansiyeline sahipken, telefonun tuşuna basacak hiç kimse bulamayan adamın dramı...
Ağzında Sigara Altında Motorla Protokolün Önünden Geçen Dayı 00:16
Ağzında Sigara Altında Motorla Protokolün Önünden Geçen Dayı 68.751 izlenme - 1 yıl önce Yer Çanakkale.Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşunun 93.Yıldönümü törenlerinde; ağzında sigarası, altında motosikleti ile protokolün önünden geçen vatandaş polisi alarma geçirdi.Dayıdaki rahatlık takdire şayan.
Çük Meraklısı Kız'dan Bangır Bangır Performansı! (Küfür İçerir) 00:32
Çük Meraklısı Kız'dan Bangır Bangır Performansı! (Küfür İçerir) 83.716 izlenme - 3 yıl önce Çük meraklısı kızımız bu kez'de Gülşen'in Bangır Bangır şarkısını 18 yorumlayarak gündeme damgasını vurdu.
Hunharca Gülen Adam 01:12
Hunharca Gülen Adam 190.573 izlenme - 5 yıl önce Hunharca Gülen Adam İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle İzlesene.com'da İzle.
Halil Söyletmez Seçmece Vineler 02:18
Halil Söyletmez Seçmece Vineler 126.866 izlenme - 4 yıl önce Halil Söyletmez Seçmece Vineler
Teyzelerden Yatcaz Kalkcaz Dansı! 02:54
Teyzelerden Yatcaz Kalkcaz Dansı! 99.660 izlenme - 5 yıl önce Teyzelerden Yatcaz Kalkcaz Dansı!
Ablasını Tokatlayan Ruh Hastası Çocuk 05:49
Ablasını Tokatlayan Ruh Hastası Çocuk 48.564 izlenme - 2 yıl önce İnternette rastladığım "ben az önce ne izledim lan" dedirten bir içerik. Fazlasıyla şımartılmış olan bu itici çocuk ablasını tokatlıyor işte.
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam 01:19
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam 98.970 izlenme - 2 yıl önce Tayyip'in siyaset hayatı boyunca, onun taklidini bu kadar iyi yapan birine bilmem rastlanmış mıdır. Adam resmen tayyipden çok tayyip. Helal olsun diyor ve kendisini beyaz Show'da görmek istiyoruz.
Vur Bana Diyen Kerimcan'a Vuranlar 02:12
Vur Bana Diyen Kerimcan'a Vuranlar 41.499 izlenme - 1 yıl önce Samsun'a konser için gelen şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'a saldırdıkları iddia edilen 4 şüpheli polise giderek teslim oldu. Polis Merkezi'nden çıkarılarak adli tabibe götürülen şüpheliler, "Tek gözlü canavarlar bilsin, bu gençlik her şeyi biliyor. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Bahçeli'ye sesleniyoruz. RTÜK bunları kaldırsın. Gençliğimizi i... yaptılar. Bunu herkes bilsin" dedi. Polis merkezi önünde şüphelileri bekleyen yaklaşık 20 kişi, "Böylelerini Samsun'a getirmesinler. Büyük memleketlere gitsinler. Karadeniz böylelerini kaldırmaz. Aslan kardeşlerim" diye bağırıp alkış tuttu.
Öğrencilerini Trolleyen Öğretmen 00:03
Öğrencilerini Trolleyen Öğretmen 45.409 izlenme - 2 yıl önce 25 dakika varken 1 dakika kaldı diyen troll öğretmen
Cansız Mankene Hallenen Dayı 00:28
Cansız Mankene Hallenen Dayı 28.268 izlenme - 1 yıl önce Cansız mankene tecavüz eden şahıs...Ne olur biri bunun bir şaka olduğunu falan söylesin. Yada biri şu dayıyı durdursun.
İzdivaç Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze / Zuhal Topal 02:23
İzdivaç Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze / Zuhal Topal 59.292 izlenme - 2 yıl önce Fox Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'la programında kendisine uygun eş adayı arayan Müjdat Hanım, talibi ile görüşmesi neticesinde verdiği kararı açıklamak için stüdyoda bulunduğu sırada program sunucusu Zuhal Topal'ın kulağına öyle birşey söyledi ki, Zuhal Topal bir süre kendine gelemedi. Gülmekten sözünü toparlayamayan Zuhal Topal, gelin adayının kulağına söylediği kelimeleri izleyenlerle paylaşamayacağını açıkladı. İşte canlı yayındaki o ilginç anlar...
Cansu Taşkın Yürek Hoplattı 00:55
Cansu Taşkın Yürek Hoplattı 12.113 izlenme - 9 ay önce Sosyal medyada 360 bine yakın takipçisi olan Cansu Taşkın, mini şortuyla bisiklet sürdüğü video ile fit vücudunu bir kez daha gözler önüne serdi.
Kızın Videosunu Trolleyen Kedi 00:15
Kızın Videosunu Trolleyen Kedi 94.591 izlenme - 4 yıl önce Size bu çok bile diyerek kızın yoga videosunu kameraya headshot yaparak kesen kedi.
Düğünde Çilli Bom Dansı (Yeni İnternet Fenomeni) 02:03
Düğünde Çilli Bom Dansı (Yeni İnternet Fenomeni) 102.946 izlenme - 4 yıl önce Düğünde Çilli Bom Dansı (Yeni İnternet Fenomeni)
Nereden Geliyorsun Sorusuna En Dürüst Cevabı Veren Trabzonlu Teyze 00:43
Nereden Geliyorsun Sorusuna En Dürüst Cevabı Veren Trabzonlu Teyze 23.959 izlenme - 2 yıl önce Karadenizin bir yerel televizyonunda karadenizli teyze ile röportaj yapan muhabir teyzeye nereden geliyorsun sorusu soruyor, teyzenin cevabı ise evden geliyorum oluyor.
Naturel Çoban - Lanet Olsun Bu Hayat (Hayatım Leyla) 02:16
Naturel Çoban - Lanet Olsun Bu Hayat (Hayatım Leyla) 108.007 izlenme - 4 yıl önce Educatedear'dan yine mükemmel bir çalışma :)
Gaspçı Ayetel Kürsi Satıcısının Besmele Çekememesi - Adana 01:26
Gaspçı Ayetel Kürsi Satıcısının Besmele Çekememesi - Adana 74.087 izlenme - 2 yıl önce Adım başı karşımıza çıkan ve tacizleriyle bunaltan Ayet el Kürsi satıcılarından Hüseyin T. 'gasp' suçundan gözaltına alındı. Gazetecilerin soru bombardımanıyla karşılaşan gaspçı din satıcısı 4 kez hacca gittiğini iddia etti ama 'besmele' çekmeyi bile beceremedi. Buyrun izleyelim arkadaşlar...
Yerli Cazcı Dayı (Tabu Yıktırır) 01:42
Yerli Cazcı Dayı (Tabu Yıktırır) 33.760 izlenme - 3 yıl önce Gözlerime inanamadığım nadir videolardan, müthiş bir yetenek dinlemek üzeresiniz.
İçinden Bruce Lee Çıkan Dayı 00:34
İçinden Bruce Lee Çıkan Dayı 13.332 izlenme - 1 yıl önce İçinde tetiklenmeyi bekleyen bir kung fu ustası barındıran dayının bu özelliğini keşfetmesini hep beraber izliyoruz.
Yolun Ortasında Hunharca Halay Çeken Teyze 00:57
Yolun Ortasında Hunharca Halay Çeken Teyze 16.999 izlenme - 2 yıl önce Bu teyzemize yolun ortasında tek başına halay çektiren nedir, sevindirici bir haber midir bilinmez ama . İnsan yeter ki eğlenmek istesin yer ve zamanın önemi yok.
Türk İşkencesi (Tek Teyzeli) 01:53
Türk İşkencesi (Tek Teyzeli) 38.759 izlenme - 4 yıl önce Sitede bol teyzelisi olan videonun diğer versiyonu. Galiba teyzeler grubu dağıtmış ve solo takılmaya karar vermişler. Korkuyoruz...
Adana'da Gasp Edilen Engelli Çocuk: 03:22
Adana'da Gasp Edilen Engelli Çocuk: "Nalet Olsun Böyle Millete" 19.813 izlenme - 2 yıl önce Adana'da yoğurt almaya giden 13 yaşındaki engelli bir çocuk, yanına yardım bahanesiyle yaklaşan bir kişi tarafından gasp edildi. Gasp anı güvenlik kamerası tarafından da görüntülenirken, olay sonrası konuşan çocuk, "Bir kağıt parçası için bunu yapıyorlarsa nalet olsun böyle millete" diyerek isyan etti.
Sürrealist Maç Tahmini - İki Sıfırı Çok Yanlış Anlayan Dayı 00:13
Sürrealist Maç Tahmini - İki Sıfırı Çok Yanlış Anlayan Dayı 53.860 izlenme - 3 yıl önce Maç sonucu sizce ne olur sorusuna amcamızın kendinden emin tahminini buyrun hep birlik de izliyoruz. İki sıfır Sıfır sıfır iki sıfır ama gol yok sıfır iki beş sıfır...
O Hamsi Piç Olur Fırlama Olur! 02:38
O Hamsi Piç Olur Fırlama Olur! 29.927 izlenme - 2 yıl önce Türkiye bu sene hamsi konusunda kıtlık yaşayınca tezgahlara Gürcistan'dan hamsi geldi...Tartışmalar da başladı... Gürcü hamsisi piç olur fırlama olur...İzliyoruz efendim...
Tahsin Hasoğlu Türk İşi Korku Filmi Vol 7 07:05
Tahsin Hasoğlu Türk İşi Korku Filmi Vol 7 51.784 izlenme - 4 yıl önce Abonemiz Ol İlk Sen İzle !!! Kanalımıza Abone Olun; Subscribe To The Channel For; Teşekkürler Thank You Tahsin Hasoğlu Türk İşi Korku Filmi Vol 7
Halen Nasıl Fenomen Olmadığı Anlaşılamayan Adam - Cenk Çetin 08:35
Halen Nasıl Fenomen Olmadığı Anlaşılamayan Adam - Cenk Çetin 4.987 izlenme - 7 ay önce Bu adamı yaklaşık 2013'ten beri takip ediyorum. Yaklaşık 200 tane videosu var. Tümü bu şekilde. Aletle falan sokakta dolaşıyor, pullandbear'a bershka'ya gidip aynanın önünde video çekiyor. İzlenmeleri en fazla 15 falan ama halen şu günümüz Türkiye'sinde nasıl oldu da hiçbir siteye düşüp de ünlü olmadı anlamak mümkün değil. Sadece geçen sene ekşi'de açılmış bir başlığı vardı. Neyse bakalım ne zaman ünlü olacak? Ünlü olmalı demiyorum bakın! ünlü olması lazımdı!
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı 00:28
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı 27.328 izlenme - 2 yıl önce Adanalı arkadaşımız gurbette dahi muavinlerin yokluğunu aratmıyor.