Hoşgeldiniz!

Feraset Videoları İzle

feraset chat yapıyor :)) 02:19
feraset chat yapıyor :)) 1.801 izlenme - 7 yıl önce yok böyle bir iletişim :))
İran'a F Harfi Ekleyince İrfan Olduğunu Açıklayan Mehdi 01:39
İran'a F Harfi Ekleyince İrfan Olduğunu Açıklayan Mehdi 177 izlenme - 1 yıl önce İrfan G. beklenen mehdinin İran'dan çıkacağı bilgisini almıştır. Bir gün İran'a 'f' harfi ekleyince İrfan olduğunu fark eder. Kökleri İran'a dayanan İrfan, bahçeli tipi tespitiyle mehdi olduğu kanısına varır. Ancak dünya derdine düşer ve para yüzünden tartıştığı babasını rehin alır. Olay yerine gelen polislere pompalı tüfekle ateş açar, 3 polisi yaralar. Hırsını alamayan mehdi bir yandan babasının arabasını yakmaya, bir yandan da mutfak tüpünü patlatmaya çalışır. Neyse ki itfaiye ekiplerinin tazyikli su sıktığı mehdi özel harekatın da yardımıyla etkisiz hale getirilir.
Bülent Arınç : Adayımızı Sağır Sultan Bile Duydu 01:59
Bülent Arınç : Adayımızı Sağır Sultan Bile Duydu 23 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa'da AK Parti il danışma kurulu toplantısına katıldı.
Bülent Arınç : Adayımızı Sağır Sultan Bile Duydu 01:59
Bülent Arınç : Adayımızı Sağır Sultan Bile Duydu 18 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa'da AK Parti il danışma kurulu toplantısına katıldı.
Yıldız: ''Yalnızca Recep Tayyip Erdoğan isminin olmaması adına yürüttüğü çalışmaları görüyoruz 03:11
Yıldız: ''Yalnızca Recep Tayyip Erdoğan isminin olmaması adına yürüttüğü çalışmaları görüyoruz 16 izlenme - 3 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Şu ana kadar adını bilmediğimiz irili ufaklı, analı yavrulu yaklaşık 12 tane partinin, yalnızca Recep Tayyip Erdoğan isminin olmaması adına yürüttüğü çalışmaları görüyoruz" dedi.
Kurtulmuş: 'Kayıtların Montaj Olduğunu Zaten Biliyorduk' 03:21
Kurtulmuş: 'Kayıtların Montaj Olduğunu Zaten Biliyorduk' 10 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ses kayıtlarının montaj olması ile ilgili olarak “Bunların böyle olduğunu zaten biliyorduk” dedi.
Sevgisizlikle CHP'yi PKK'nın yönüne doğru itmek çok ferasetsizce bir yol olur 03:55
Sevgisizlikle CHP'yi PKK'nın yönüne doğru itmek çok ferasetsizce bir yol olur 1 izlenme - 8 ay önce Sevgisizlikle CHP'yi PKK'nın yönüne doğru itmek çok ferasetsizce bir yol olur Adnan Oktar’ın 9 Haziran 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org