Hoşgeldiniz!

Ferb Videoları İzle

Phineas Ve Ferb - Yaz Klibi 02:44
Phineas Ve Ferb - Yaz Klibi 15.150 izlenme - 3 yıl önce Sözleri öğrenmek için altyazıyı açabilirsiniz.(Sağ altta en baştaki kutu)
Phineas Ve Ferb      ''Arabam'' 01:03
Phineas Ve Ferb ''Arabam'' 22.595 izlenme - 3 yıl önce Şarkının orjinal ismi my sweet ride. Phineas Ve Ferb en sevilen çizgi filmlerden biri bu güzel şarkıyı sizler için paylaşıyoruz :)) iyi seyirler..
Fineas Ve Ferb Arı Dansı 2 04:02
Fineas Ve Ferb Arı Dansı 2 34.765 izlenme - 2 yıl önce Yaz tatili geldiğinde, Fineas ve Förb çılgın maceralarla, her günü bir öncekinden daha heyecanlı geçirmeye karar verirler. When the summer holidays, with Phineas and Ferb crazy adventures, they decide to spend each day more exciting than the previous one.
Fineas Ve Ferb Video 1 06:59
Fineas Ve Ferb Video 1 18.543 izlenme - 3 yıl önce Fineas Ve Ferb Disney Channel Çizgi Film Karakterleri ve Daha Fazlası İçin Çizgi Film Sayfamızda Buluşalım!
Phineas Ve Ferb - Evil Boys (Türkçe) 01:50
Phineas Ve Ferb - Evil Boys (Türkçe) 25.018 izlenme - 4 yıl önce Phineas And Ferb Evil Boys Türkçe
Fineas Ve Förb - Bam Çika Bam Bam 01:58
Fineas Ve Förb - Bam Çika Bam Bam 27.864 izlenme - 5 yıl önce phineas and ferb
Phineas Ve Ferb Eve Dön Perry 01:48
Phineas Ve Ferb Eve Dön Perry 22.266 izlenme - 4 yıl önce Altyazı Eklendi
Phineas Ve Ferb - Yakalandın Türkçe 01:35
Phineas Ve Ferb - Yakalandın Türkçe 12.518 izlenme - 4 yıl önce Phineas Ve Ferb - Yakalandın Türkçe
Phineas Ve Ferb Müzik Grubu Sahnede (Uzun Versiyon) 02:04
Phineas Ve Ferb Müzik Grubu Sahnede (Uzun Versiyon) 11.751 izlenme - 4 yıl önce Phineas Ve Ferb Müzik Grubu Sahnede
Phineas ve Ferb ''Zihnine Dalacağız'' 01:00
Phineas ve Ferb ''Zihnine Dalacağız'' 5.513 izlenme - 3 yıl önce Phineas ve Ferb ''Zihnine Dalacağız''
Phineas Ve Ferb ''Hiç Ritmim Yoktur'' Klibi 02:37
Phineas Ve Ferb ''Hiç Ritmim Yoktur'' Klibi 9.818 izlenme - 4 yıl önce Phineas And Ferb Hiç Ritmim Yoktur !! Eğlenceli Bir Klip Bu Arada İsmim Caner Demir !!!! Alperen Değil O Banim Arkadaşım
Fineas Ve Ferb X Işını Gözlük 2 06:06
Fineas Ve Ferb X Işını Gözlük 2 2.967 izlenme - 3 yıl önce lkk
Phineas ve Ferb Türkçe A.G.L.E.T. 01:40
Phineas ve Ferb Türkçe A.G.L.E.T. 4.860 izlenme - 3 yıl önce Phineas ve Ferb Türkçe A.G.L.E.T.
Phineas Ve Ferb Türkçe ''Yakalandın'' 01:35
Phineas Ve Ferb Türkçe ''Yakalandın'' 6.472 izlenme - 3 yıl önce Phineas Ve Ferb çizgi filminden yine güzel bir şarkı sözyleme sahnesi, hepinize iyi seyirler diliyorum.. :))
Fineas ve Förb - Şeytan Çocuklar / Phineas and Ferb - E.V.I.L.B.O.Y.S. 01:46
Fineas ve Förb - Şeytan Çocuklar / Phineas and Ferb - E.V.I.L.B.O.Y.S. 6.338 izlenme - 3 yıl önce Hi! If you know the lyrics, please write down or send to me. Thanks.
Phineas Ve Ferb Gitchi Gitchi Goo - Uzun Versiyon 02:04
Phineas Ve Ferb Gitchi Gitchi Goo - Uzun Versiyon 4.848 izlenme - 3 yıl önce Phineas Ve Ferb Gitchi Gitchi Goo - Uzun Versiyon
Phineas Ve Ferb 10:44
Phineas Ve Ferb 3.795 izlenme - 3 yıl önce Phineas Ferb Çizgi Filimdir
Fineas ve Förb-Star Wars Galaksi İmparotorluğunda 01:51
Fineas ve Förb-Star Wars Galaksi İmparotorluğunda 2.600 izlenme - 2 yıl önce Mahkum, savaş istasyonunda mahsur bıraktı, kahramanların durumları ağıt ve Candace Phineas bebek kardeşi olduğunu ve anneleri, onların üvey kardeşi Ferb yapma yeniden evlenmiş olduğunu öğrenir. Phineas konuyu açıklamak için önce Ölüm Yıldızı patlatır (yaratıcıları için bir nod' Phineas ve Ferb karışık aile, nasıl olur da tarihi dokunmamaya karar). Neyse ki, Isabella Firestar Kızlar Ölüm Yıldızı ' sivil personelin tüm kurtarma sırasında tam zamanında verir ve grup kaydeder. Darthenshmirtz Ornitorenk Yavin giderken Ölüm yıldızı'nın imha katılıyor kutlamalara katılmak için yapar iken Perry, bir devam filmi için geri dönmek için tehdit kaçar. İsyancılar (Phineas ve Ferb grubu dahil) sonra keyfini bir dans Partisi ile müzik tarafından sağlanan Vanessa Twi'lek (uzaylı versiyonu Dr. Doofenshmirtz kızı) sırasında Isabella öpücükler Phineas dudaktan öper.
FİNEAS VE FÖRB-STAR WARS TATUİNİ SEVİYORUZ 01:51
FİNEAS VE FÖRB-STAR WARS TATUİNİ SEVİYORUZ 2.576 izlenme - 2 yıl önce Fineas ve Förb Star Wars Bölümünü Tam İzlemek İstiyor musunuz? Hemen yorum Bölümüne 'İzlemek İstiyorum'' Bizde Childrens 5U'DA Yayınlayalım. Perry "Rebelpus", Asi İttifakı en iyi ornitorenk ajan, gösterilen gizlice İmparatorluk Şirket Ofisleri-Star Destroyer ile bir ofis binası üstünde ... -ve çalan bir disk içeren planları için Ölüm Yıldızı. Kaçışının ardından, o Prenses Leia'nın gemisi ile buluşma ve üstün subay, Binbaşı onun Hologram (ana serisi Binbaşı Monogram tarafından onun başarısı üzerinde iltifat. Gezegen Tattooine bu arada, Phineas Flynn ve Ferb Fletcher memnun nem çiftçi-ötesinde-inanç Araç Gereç-aksine komşu Luke Skywalker için aynı eğilimi olarak ebeveynleri ile yaşayan gösterilir. Darth Vader Leia Star Destroyer gemisi, onun R2-D2 içine disk yüklemek için zorlama karşılar. Bu hep yaptığı gibi, İmparatorluk askerleri üçlüsü tarafından gözlenen o: Candace Flynn, Baljeet, Buford ve Tjinder van Stom
Phineas Ve Ferb: Yazın Son Günü (The Last Day Of Summer) - Türkçe 43:11
Phineas Ve Ferb: Yazın Son Günü (The Last Day Of Summer) - Türkçe 169 izlenme - 3 hafta önce Yaz tatili geldi ğinde, Fineas Ve Förb çılgın maceralarla, her günü bir öncekinden daha heyecanlı geçirmeye karar verirler.
Phineas and Ferb - Busted (Turkish) 00:52
Phineas and Ferb - Busted (Turkish) 2.927 izlenme - 3 yıl önce Phineas and Ferb - Busted (Turkish)
phineas and ferb  kid 5 01:30
phineas and ferb kid 5 5.032 izlenme - 5 yıl önce 7 Haz 2012 - dakika - Random Kid5198 tarafından yüklendiWe've waited since January 2012 when the Phineas and Ferb movie was first announced and now it's ...
Phineas Ve Ferb Eve Dön Perry 01:45
Phineas Ve Ferb Eve Dön Perry 2.760 izlenme - 3 yıl önce Phineas Ve Ferb Eve Dön Perry müziği
Phineas Ve Ferb Mars Kraliçesi 00:54
Phineas Ve Ferb Mars Kraliçesi 3.045 izlenme - 3 yıl önce Phineas Ve Ferb Mars Kraliçesi
Phineas ve Ferb ''Yüreğimdeki Boşluk'' HD 01:45
Phineas ve Ferb ''Yüreğimdeki Boşluk'' HD 2.074 izlenme - 3 yıl önce Phineas ve Ferb
Phineas Ve Ferb ''Beklerken Bakıyoruz'' Klibi 01:54
Phineas Ve Ferb ''Beklerken Bakıyoruz'' Klibi 2.810 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da yaşayan Phineas Flynn ve üvey kardeşi Ferb Fletcher'ın yaz tatilinde canları sıkılmaktadır, bu yüzden yaz boyunca çılgın icatlar ve projeler yaparlar. Ablaları Candace bu durumdan çok rahatsız olur ve her seferinde onları annesine şikayet etmeye çalışır, fakat hiçbir zaman başarılı olamaz. Bunda Fineas ve Förb'ün evcil hayvanı olan Ajan P veya Ornitorenk Perry takma adlı Perry'nin de büyük bir payı vardır. Perry'nin görevi çılgın bilim adamı Dr. Doofenschmirtz'in planlarına engel olmaktır.
Phineas And Ferb - Bu Yaz Senin Olsun (English) 03:37
Phineas And Ferb - Bu Yaz Senin Olsun (English) 3.660 izlenme - 4 yıl önce Yaz Bitti Diye Sıkılmayın !!!
FİNEAS VE FERB STAR WARS 07:30
FİNEAS VE FERB STAR WARS 3.224 izlenme - 2 yıl önce Yaz tatili geldiğinde, Fineas ve Förb çılgın maceralarla, her günü bir öncekinden daha heyecanlı geçirmeye karar verirler. When the summer holidays, with Phineas and Ferb crazy adventures, they decide to spend each day more exciting than the previous one. Yaz tatili geldiğinde, Fineas ve Förb çılgın maceralarla, her günü bir öncekinden daha heyecanlı geçirmeye karar verirler. When the summer holidays, with Phineas and Ferb crazy adventures, they decide to spend each day more exciting than the previous one.
Phineas Ve Ferb Eve Dön Perry 01:48
Phineas Ve Ferb Eve Dön Perry 1.724 izlenme - 3 yıl önce Phineas Ve Ferb Eve Dön Perry
Phineas Ve Ferb Türkçe A.g.l.e.t. 01:40
Phineas Ve Ferb Türkçe A.g.l.e.t. 1.985 izlenme - 3 yıl önce Phineas Ve Ferb en güzel bölümlerinden biri daha! Şarkı söyleyen Phineas Ve Ferb.. iyi seyirler dilerim.. abone olmayı unutmayın :))