Hoşgeldiniz!

feribot

İngilizce Biliyor musunuz - İdo 00:06
İngilizce Biliyor musunuz - İdo 705.097 izlenme - 5 yıl önce Son zamanlarda çok sık gördüğümüz İdo'dan saçma bir video daha izleyeceğiz. İngilizce bliyor musunuz?
Feribotta yangın paniği 00:37
Feribotta yangın paniği 61.465 izlenme - 5 yıl önce Tekirdağ’ın merkeze bağlı Barbaros beldesinden Saraylar Adası’na giden feribotta yangın çıktı.
Feribotta Aceleciliğinin Bedelini Ağır Ödeyen Sürücü 00:43
Feribotta Aceleciliğinin Bedelini Ağır Ödeyen Sürücü 11.878 izlenme - 9 ay önce Kırım'da Feribotun iskeleye yaklaşmasını beklemeden hareket eden aceleci bir şoför, otomobiliyle denize düşmüş. Görevli hareket etmekte olan feribotun kaptanına durmasını işaret etmiş. Şoför ilginç kazadan yara almadan kurtulmuş.
İstinye Feribot İskelesi Çalışanının Kavga Daveti 01:26
İstinye Feribot İskelesi Çalışanının Kavga Daveti 6.074 izlenme - 7 ay önce Biliyorum motorculara uyuz oluyorsunuz hatta kask kamerası ile video çekenlere hepten ayar oluyorsunuz haklı olduğunuz noktalar da var elbet yayaya aynana bak diyenimiz bile çıktı ama güvenlik için çekiyoruz genelde bunları Önceki gün araçların önüne geçmek istediğimde ki bunu bütün motorcular zaten yapıyoruz neden diyecek olursanız vapurda yer kaplamıyoruz zaten merdiven altınlarına, makine dairesi önlerine ya da araçların aralarına giriyoruz kısacası kimsenin hakkını gasp etmiyoruz. Ama bundan rahatsız olan Şehir Hatları çalışanı beni durdurup oradan geçemezsin buradan geçemezsin vs gibi nedenini bilmediğim bahanelerle geçmeme engel olmak istedi ben de dinlemedim tabi, bu akşam da hususi beni durdurdu, az evel önümden motor geçmesine rağmen. Onu durdurmadın beni neden durduruyorsun benle problemin ne diye sorduğumda ise dişe tarağa dokunmayan şeyler anlatmaya başladı. En sonunda da liseli çocuklar gibi gel çıkışa gel kenara geçelim gibi basit basit laflar. Neyse buyrun izleyin
Çizgi film - Araba vapuru arabaları neden taşır? 02:46
Çizgi film - Araba vapuru arabaları neden taşır? 31.690 izlenme - 3 yıl önce Feribottan İnerken, icinde kaza yapinca gelen polis - olmaz gardesim burasi denizin üstü, burada rapor ( tutanak, zabit vs.) tutmaya yetkim yok diyebilecegi vapur turu. o yuzden siz siz olun aman icinde yapmayin kazayi. Bir ağustos böceği bu araba vapurunu organize ediyor. Arabaları tek tek ve renk renkyerleştiriyor. Kaptanlık yapan ağustos böceği önüne çıkan engelleri aşıp karşı iskeleye geçerek arabaları bırakıyor . Dünyanın ilk araba vapurunun ismi: Suhulet… Suhulet “Kolaylık” demek ve hikâyesi şöyle: Dönemin Şirket-i Hayriye Müdürü Hüseyin Haki Efendi, Umum Müfettişi İskender Bey ve Hasköy Tersanesi baş mimari Mehmet Usta, o güne kadar benzeri görülmemiş bir vapur tipi üzerinde kafa yormaya başlıyorlar… “Bu öyle bir şey olsun ki, diyorlar; düz ve alçak güvertesinin her iki ucunda rampalar bulunsun… Vasıtalar bu rampaları kullanarak vapura binsin ve her iki taraftan da iniş-biniş sağlandığından, araçlar aynı yönde yürümeye devam ederek karaya çıkabilsin… Ve güvertenin tamamına taşıt doldurulabilsin…” Proje güzelce çiziliyor ve zamanın en gelişmiş tersanelerine sahip ülkesi İngiltere'ye gönderiliyor… Böylece, 1871 senesinde… Denizcilik tarihine “DÜNYANIN İLK ARABA VAPURU” olarak adı yazılan; “26” baca numaralı SUHULET (Kolaylık) doğuyor… Ve hemen ardından; “27” baca numaralı (iki kıyıyı birbirine bağlayan) anlamına gelen “SAHİLBENT” inşa ediliyor… Hizmetten alındığı 1958 yılına kadar Sirkeci-Harem hattında hizmet veren Suhulet, tam 87 yıl boyunca sayısız araç ve yolcuyu iki kıta arasında taşıyor…İstanbul Boğaziçi Köprüsü’nün yapıldığı zamanı hatırlayanlar; İstanbul için araba vapurlarının ne kadar önemli olduğunu da hatırlar
Muavinin 6 Saat Kaybolması 03:45
Muavinin 6 Saat Kaybolması 2.765 izlenme - 11 ay önce Muavin mola yerinde kaybolmuş. Olayı birde yolcuların ağzından dinleyelim.
Bol Kusmuklu Mersin - Kıbrıs Arası Feribot Seferi 01:53
Bol Kusmuklu Mersin - Kıbrıs Arası Feribot Seferi 7.311 izlenme - 3 yıl önce Siz siz olun eğer kıbrıs'a gitme niyetindeyseniz, Feribot seçeneğini kullanmayın. Çünkü yolcuların çoğunda deniz tutması sonucu kusma olayı yaşanıyor. Hatta bünyesi sağlam olan insanlar bile bu durumdan etkilenebiliyor. O yüzden yolculuğunuzu rezalete dönüştürmeyin.
Türk İnsanının Feribotta Şarjla İmtihanı 00:30
Türk İnsanının Feribotta Şarjla İmtihanı 4.826 izlenme - 3 yıl önce Kimi tembel diyebilir, kimi zeki ama çalışmıyor diyebilir, kimi sorumsuz diyebilir ama hiç kimse Türk insanının pratik zekasını sorgulayamaz herhalde. Her konuda olduğu gibi teknolojide de yaratıcılık sınırlarını zorluyoruz. Üretmesek de teknolojiyi çok yaratıcı bir şekilde tükettiğimiz kesin. Bunun en son örneği ise “feribotta telefon şarj etmek” adlı eserle karşımızda. Bursa-Kabataş feribotunda cep telefonunu şarj etmek isteyen bir yolcu uzun arayışlar sonucu gözünü tavana dikti ve bir an bile sorgulamadan muhtemelen hepimizin aklına gelen ama çoğumuzun cesaret edemeyeceği o hareketi gerçekleştirdi. Şarj cihazından iPhone 4 veya iPhone 4s olduğunu tahmin ettiğimiz telefonunun şarjını tavandaki prize takan yolcu, telefonu da tavana sabitledi. Bir şekilde koli bandı edinen –bu kısım gizemini koruyor– yolcu, telefonunu tavana bantladı! Şarja bu kadar hunharca ihtiyaç duymasının sebebini bilemiyoruz ancak bu ihtiyacını gideriş şekli gerçekten takdire şayan. Kim bilir belki de o an feribottaki televizyonda yayınlanan Bear Grylls imzalı vahşi doğada hayatta kalma yöntemlerininin anlatıldığı belgeselin fazlasıyla etkisinde kalmış olabilir.
Çizgi Film - Taşıtlar - Gemiler (       ) 02:22
Çizgi Film - Taşıtlar - Gemiler ( ) 11.307 izlenme - 3 yıl önce Haydi çocuklaar gemi çeşitlerini tanıyalım. Mas mavi denizde yüzen ve çok uzaklara gidip ruhumuzu dinlendiren gemileri size tanıtmak istiyorum.
Birbirinden Korkunç Gemi Kazaları 06:38
Birbirinden Korkunç Gemi Kazaları 3.811 izlenme - 2 yıl önce Gemi taşımacılığı doğru hava koşullarında kaza riski taşıyan en son taşımacılık türü olsa da bazen işler rast gitmeyebilir. Görüntülerde çeşitli nedenlerle karaya oturan veya kaza yapan 10 gemi yer alıyor. Hepsinin kaderiyse aynı...
Ece Su'nun Öldüğü Kazanın Görüntüleri 02:20
Ece Su'nun Öldüğü Kazanın Görüntüleri 2.972 izlenme - 4 yıl önce Ece Su\'nun öldüğü kazanın görüntüleri ortaya çıktı.
Toy Cars - On The Ferryboat (For The Next Week) (Oyuncak Arabalar - Feribotda (Gelecek Hafta İçin) 02:30
Toy Cars - On The Ferryboat (For The Next Week) (Oyuncak Arabalar - Feribotda (Gelecek Hafta İçin) 1.534 izlenme - 1 yıl önce Mutlu Çocuk TV Eğitici Ve Öğretici Yeni Çizgi Filmlere Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz. Eğlenerek Öğrenmek İçin En Güzel Çizgi Filmler. Bizim Üyemiz Olun Yeni Çizgi Filmleri Kaçırmayın. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
İşte Batan Feribotun Son Görüntüleri 01:01
İşte Batan Feribotun Son Görüntüleri 1.742 izlenme - 4 yıl önce GÜNEY Kore'de iki hafta önce batan ve yüzlerce kişiye mezar olan feribotun alabora olduğu sırada güvertede sıkışan ve camları kırarak kaçmaya çalışan kurbanların yeni görüntüleri ortaya çıktı.
elazığ baskil malatya feribot korkusu 04:09
elazığ baskil malatya feribot korkusu 4.116 izlenme - 8 yıl önce MALATYA BASKİL ARASI BİR KÖPRÜ YAPILMASI ARTIK ÇOK GEREKLİDİR......
Aynı Anda 4 Kamyon Birden Devirmek 00:58
Aynı Anda 4 Kamyon Birden Devirmek 2.912 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da feribota yüklenmeye çalışan, yüklü dört kamyon suya gömülüyor.
tatvan nostaljİ 10:06
tatvan nostaljİ 9.152 izlenme - 10 yıl önce tatvan'in bİlİnmeyen sİyah beyaz görüntülerİ. İzlemeye doyum olunamayacaĞi bu slayti tatvan halkina armaĞan edİyorum. dolunay İnt c@fe'nin katkılarıyla
Uğur Dündar'ın Helikopterden Atlaması (1996) 00:37
Uğur Dündar'ın Helikopterden Atlaması (1996) 1.902 izlenme - 3 yıl önce Büyük yankı uyandıran, gazetecelik adına önemli hamlelerden birisi olan bu atlayışın hafızalardaki yeri hâlâ sağlam. Belki de krizi çözmede beyaz sütun bacakların etkisini ihmal etmemek gerekiyor. Çeçen eylemciler bağımsız Kafkasya uğruna feribotu rehin alarak direnişlerini göstermiş, gündemde önemli yer edinmişlerdir.
Lüks Arabaların Çin Usûlü Taşınması 01:07
Lüks Arabaların Çin Usûlü Taşınması 1.503 izlenme - 3 yıl önce Sanırım arabalar çalıntı. Çin bu işe girmiş galiba. Orada ki Alman Maybac'ı o halde görünce içim acıdı. Milyon dolar eder piyasası olan araba Türkiye sınırları içinde. Bunun dışında arabaların taşınış şekli ilginç. Tek feribotta 100.000 çinlinin 1 aylık maaşı var.
Kadıköy Feribotunda Süper Horon 05:13
Kadıköy Feribotunda Süper Horon 220 izlenme - 1 yıl önce ''Bize her yer Trabzon'' diyen kardeşlerimiz feribotta da oynarız biz horonumuzu deyip başlamışlar çok da iyi yapmışlar. Keyifli seyirler...
Feribota Böyle mi Park Edilir? 02:43
Feribota Böyle mi Park Edilir? 956 izlenme - 5 yıl önce Bu kamyon sürücüsü kamyonetini öyle bir park etmiş ki, feribotun başına neler gelmiş izleyin!
Feribot 00:08
Feribot 1.015 izlenme - 8 yıl önce gebze yolculuğu
Feribottan Düşen 4Wd Arazi Aracı 00:59
Feribottan Düşen 4Wd Arazi Aracı 251 izlenme - 1 yıl önce Sürücüsünün el frenini çekmeyi unuttuğu araç feribottan denize böyle düştü. Aracın Avustralya Queensland ile Fraser Adası arasında düştüğü belirtildi.
Emre Belözoğlu İle Taraftar Kapışmasının Yeni Görüntüleri 05:28
Emre Belözoğlu İle Taraftar Kapışmasının Yeni Görüntüleri 492 izlenme - 3 yıl önce 14 Mayıs günü Mudanya Feribotu'nda Beşiktaşlı bir grupla tartışan Emre Belözoğlu'nun o anlarda yaşadıklarına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Emre Belözoğlu'nun dün Mudanya Feribotu'nda yaşadığı olayın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde açık renkli gömlek giyen Emre Belözoğlu'nun gruptan biriyle boğaz boğaza geldiği ve kavga ettiği görülüyor. Emre daha sonra kendisiyle tartışıp oradan uzaklaşmaya çalışan bir kişinin peşinden koşuyor. Daha sonra tartışma feribotun dışında da devam ediyor ve araya jandarma ekipleri giriyor. (youtube'dan alıntıdır)
Feribottan Denize Düşen Otomobil 00:27
Feribottan Denize Düşen Otomobil 249 izlenme - 2 yıl önce Rusya’da içinde araçların olduğu feribot iskeleye yanaşıyordu. Bu sırada otomobilini çalıştıran sürücü, feribot iskeleye yanaşmak üzereyken hareket etti. Otomobil kapağın üzerinden suya düşü. Denizden çıkarılan sürücü hastaneye kaldırılırken, kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
İdo Feribot Faciasının Görüntüleri 04:49
İdo Feribot Faciasının Görüntüleri 471 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'da arabalı vapur faciası. Denize gömülen arabanın içinde kalan 5 yaşındaki kız çocuğu Ece Su Yılmaz kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.İşte o kazanın görüntüleri.
TSK'nın Yerli Hücum Köprüsü: Samur 03:05
TSK'nın Yerli Hücum Köprüsü: Samur 445 izlenme - 3 yıl önce Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) ile FNSS Savunma Sistemleri AŞ arasındaki Seyyar Yüzücü Hücum Köprüsü (SAMUR) Sözleşmesi kapsamında yarın kalifikasyon testleri yapılacak. SSM'den yapılan açıklamaya göre, SSM ile FNSS Savunma Sistemleri AŞ arasında 30 Ocak 2007'de imzalanan ve halen yürütülen Türk savunma sanayinin sözleşmeye bağlanmış ilk özgün tasarımlı kara aracı projesi SAMUR sözleşmesi kapsamında Gelibolu Demirci Göleti'nde köprü seti kalifikasyon testleri gerçekleştirilecek. http://www.tvyayini.com
Ç.kale Kartalları Feribotta Makara 00:40
Ç.kale Kartalları Feribotta Makara 1.042 izlenme - 10 yıl önce ç.kartalları liverpool maçına giderken teyzem makara yaa daha neler yaptıda videoya çekemedik çok sevdi bizi az kalsın liverpool maçına geliyordu :):)
Tatilciler Bozcaada Feribotunda Tekme Tokat Birbirine Girdi 02:57
Tatilciler Bozcaada Feribotunda Tekme Tokat Birbirine Girdi 179 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale'ye Ramazan Bayramı nedeniyle gelen tatilcileri taşıyan Bozcaada vapurunda yolcular arasında tekme tokatlı kavga çıktı. Çığlıklar feryatlar birbirine karıştı. Ramazan Bayramı tatili nedeniyle Bozcaada'ya giden tatilcileri Çanakkle'nin Geyikli Beldesi'ne taşıyan feribotta yolcular arsında tekme tokatlı kavga çıkrı. Hamile bir kadın fenalaştı. Çığlıklar feryatlara karıştı. FERİBOT İSKELEDEN AYRILDIKTAN SONRA TARTIŞMA ÇIKTI Bozcaada'da tatil yaptıktan sonra saat 24.00 seferi ile Geyikli Beldesi'ne giden Gestaş firmasına ait arabalı vapura binen tatilciler arasında kavga çıktı. Yüzlerce tatilcinin dönüş yolculuğu için bindiği arabalı vapurda, Bozcaada iskelesinden hareket ettikten bir süre sonra yolcular arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın bir otomobilin kapısının açıldığı sırada rüzgarın da etkisiyle diğer otomobile zarar vermesi nedeniyle çıktığı ileri sürüldü. KORNA ÇALARAK TEPKİ GÖSTERDİLER Çok sayıda kişinin birbirine girdiği kavgada otomobilin üzerine çıkıp etrafa tehditler savuran sinirli bir vatandaş, aracın tavanında maddi hasara yol açtı. Yumrukların havada uçuştuğu kavgada hamile bir kadın fenalaştı. Kimsenin ayıramadığı kavgaya araçları içindeki tatilciler hep birlikte korna çalarak tepki gösterdi. Yüzlerce tatilcinin korku yaşamasına neden olan kavga, arabalı vapur Geyikli İskelesi'ne yanaşıncaya kadar sürdü. YOLCULARIN İNMESİNE İZİN VERİLMEDİ Kaptanın telefonla Geyikli Jandarma Karakolu'na durumu bildirmesi üzerine, Geyikli İskelesi'nde jandarma ekipleri hazır bekledi. Arabalı vapur yanaştığında, önce yolcuların bir süre aşağıya inmesine izin verilmedi. Ardından kavgaya karışanların eşkalleri belirlendi. Daha sonra yolcu ve araçların inmesine izin verildi. KAVGAYA KARIŞANLARIN İFADELERİ ALINDI Kavga sırasında fenalaşan hamile kadın için tedbir amacıyla ambulans çağrıldı. Kavgaya karışanlar ise Geyikli Jandarma Karakolu'na götürülerek ifadeleri alındı ve serbest bırakıldı.
İngilizce Biliyor musunuz - İdo 00:06
İngilizce Biliyor musunuz - İdo 379 izlenme - 3 yıl önce Son zamanlarda çok sık gördüğümüz İdo'dan saçma bir video daha izleyeceğiz. İngilizce bliyor musunuz?
Feribot Battı, Kamyonlar Suyu Boyladı! 01:13
Feribot Battı, Kamyonlar Suyu Boyladı! 323 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da Kaydedilen Görüntülerde Nehrin Karşı Tarafına Geçmek İçin Feribota Yüklenen Dört Dolu Kamyon Feribotun Ağırlığı Kaldırmamasından Dolayı Suyu Boyladı.