Hoşgeldiniz!

Feribot Videoları İzle

İngilizce Biliyor musunuz - İdo 00:06
İngilizce Biliyor musunuz - İdo 704.989 izlenme - 4 yıl önce Son zamanlarda çok sık gördüğümüz İdo'dan saçma bir video daha izleyeceğiz. İngilizce bliyor musunuz?
Feribotta yangın paniği 00:37
Feribotta yangın paniği 61.417 izlenme - 4 yıl önce Tekirdağ’ın merkeze bağlı Barbaros beldesinden Saraylar Adası’na giden feribotta yangın çıktı.
Çizgi film - Araba vapuru arabaları neden taşır? 02:46
Çizgi film - Araba vapuru arabaları neden taşır? 26.227 izlenme - 1 yıl önce Feribottan İnerken, icinde kaza yapinca gelen polis - olmaz gardesim burasi denizin üstü, burada rapor ( tutanak, zabit vs.) tutmaya yetkim yok diyebilecegi vapur turu. o yuzden siz siz olun aman icinde yapmayin kazayi. Bir ağustos böceği bu araba vapurunu organize ediyor. Arabaları tek tek ve renk renkyerleştiriyor. Kaptanlık yapan ağustos böceği önüne çıkan engelleri aşıp karşı iskeleye geçerek arabaları bırakıyor . Dünyanın ilk araba vapurunun ismi: Suhulet… Suhulet “Kolaylık” demek ve hikâyesi şöyle: Dönemin Şirket-i Hayriye Müdürü Hüseyin Haki Efendi, Umum Müfettişi İskender Bey ve Hasköy Tersanesi baş mimari Mehmet Usta, o güne kadar benzeri görülmemiş bir vapur tipi üzerinde kafa yormaya başlıyorlar… “Bu öyle bir şey olsun ki, diyorlar; düz ve alçak güvertesinin her iki ucunda rampalar bulunsun… Vasıtalar bu rampaları kullanarak vapura binsin ve her iki taraftan da iniş-biniş sağlandığından, araçlar aynı yönde yürümeye devam ederek karaya çıkabilsin… Ve güvertenin tamamına taşıt doldurulabilsin…” Proje güzelce çiziliyor ve zamanın en gelişmiş tersanelerine sahip ülkesi İngiltere'ye gönderiliyor… Böylece, 1871 senesinde… Denizcilik tarihine “DÜNYANIN İLK ARABA VAPURU” olarak adı yazılan; “26” baca numaralı SUHULET (Kolaylık) doğuyor… Ve hemen ardından; “27” baca numaralı (iki kıyıyı birbirine bağlayan) anlamına gelen “SAHİLBENT” inşa ediliyor… Hizmetten alındığı 1958 yılına kadar Sirkeci-Harem hattında hizmet veren Suhulet, tam 87 yıl boyunca sayısız araç ve yolcuyu iki kıta arasında taşıyor…İstanbul Boğaziçi Köprüsü’nün yapıldığı zamanı hatırlayanlar; İstanbul için araba vapurlarının ne kadar önemli olduğunu da hatırlar
Türk İnsanının Feribotta Şarjla İmtihanı 00:30
Türk İnsanının Feribotta Şarjla İmtihanı 4.719 izlenme - 1 yıl önce Kimi tembel diyebilir, kimi zeki ama çalışmıyor diyebilir, kimi sorumsuz diyebilir ama hiç kimse Türk insanının pratik zekasını sorgulayamaz herhalde. Her konuda olduğu gibi teknolojide de yaratıcılık sınırlarını zorluyoruz. Üretmesek de teknolojiyi çok yaratıcı bir şekilde tükettiğimiz kesin. Bunun en son örneği ise “feribotta telefon şarj etmek” adlı eserle karşımızda. Bursa-Kabataş feribotunda cep telefonunu şarj etmek isteyen bir yolcu uzun arayışlar sonucu gözünü tavana dikti ve bir an bile sorgulamadan muhtemelen hepimizin aklına gelen ama çoğumuzun cesaret edemeyeceği o hareketi gerçekleştirdi. Şarj cihazından iPhone 4 veya iPhone 4s olduğunu tahmin ettiğimiz telefonunun şarjını tavandaki prize takan yolcu, telefonu da tavana sabitledi. Bir şekilde koli bandı edinen –bu kısım gizemini koruyor– yolcu, telefonunu tavana bantladı! Şarja bu kadar hunharca ihtiyaç duymasının sebebini bilemiyoruz ancak bu ihtiyacını gideriş şekli gerçekten takdire şayan. Kim bilir belki de o an feribottaki televizyonda yayınlanan Bear Grylls imzalı vahşi doğada hayatta kalma yöntemlerininin anlatıldığı belgeselin fazlasıyla etkisinde kalmış olabilir.
Çizgi Film - Taşıtlar - Gemiler (       ) 02:22
Çizgi Film - Taşıtlar - Gemiler ( ) 10.057 izlenme - 1 yıl önce Haydi çocuklaar gemi çeşitlerini tanıyalım. Mas mavi denizde yüzen ve çok uzaklara gidip ruhumuzu dinlendiren gemileri size tanıtmak istiyorum.
Birbirinden Korkunç Gemi Kazaları 06:38
Birbirinden Korkunç Gemi Kazaları 3.003 izlenme - 1 yıl önce Gemi taşımacılığı doğru hava koşullarında kaza riski taşıyan en son taşımacılık türü olsa da bazen işler rast gitmeyebilir. Görüntülerde çeşitli nedenlerle karaya oturan veya kaza yapan 10 gemi yer alıyor. Hepsinin kaderiyse aynı...
Bol Kusmuklu Mersin - Kıbrıs Arası Feribot Seferi 01:53
Bol Kusmuklu Mersin - Kıbrıs Arası Feribot Seferi 5.044 izlenme - 2 yıl önce Siz siz olun eğer kıbrıs'a gitme niyetindeyseniz, Feribot seçeneğini kullanmayın. Çünkü yolcuların çoğunda deniz tutması sonucu kusma olayı yaşanıyor. Hatta bünyesi sağlam olan insanlar bile bu durumdan etkilenebiliyor. O yüzden yolculuğunuzu rezalete dönüştürmeyin.
Ece Su'nun Öldüğü Kazanın Görüntüleri 02:20
Ece Su'nun Öldüğü Kazanın Görüntüleri 2.908 izlenme - 3 yıl önce Ece Su\'nun öldüğü kazanın görüntüleri ortaya çıktı.
İşte Batan Feribotun Son Görüntüleri 01:01
İşte Batan Feribotun Son Görüntüleri 1.741 izlenme - 3 yıl önce GÜNEY Kore'de iki hafta önce batan ve yüzlerce kişiye mezar olan feribotun alabora olduğu sırada güvertede sıkışan ve camları kırarak kaçmaya çalışan kurbanların yeni görüntüleri ortaya çıktı.
Feribottan Düşen 4Wd Arazi Aracı 00:59
Feribottan Düşen 4Wd Arazi Aracı 168 izlenme - 2 ay önce Sürücüsünün el frenini çekmeyi unuttuğu araç feribottan denize böyle düştü. Aracın Avustralya Queensland ile Fraser Adası arasında düştüğü belirtildi.
Aynı Anda 4 Kamyon Birden Devirmek 00:58
Aynı Anda 4 Kamyon Birden Devirmek 2.852 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da feribota yüklenmeye çalışan, yüklü dört kamyon suya gömülüyor.
elazığ baskil malatya feribot korkusu 04:09
elazığ baskil malatya feribot korkusu 4.016 izlenme - 7 yıl önce MALATYA BASKİL ARASI BİR KÖPRÜ YAPILMASI ARTIK ÇOK GEREKLİDİR......
tosun ile yabancı damat - feribot 01:23
tosun ile yabancı damat - feribot 4.421 izlenme - 7 yıl önce
tatvan nostaljİ 10:06
tatvan nostaljİ 9.107 izlenme - 9 yıl önce tatvan'in bİlİnmeyen sİyah beyaz görüntülerİ. İzlemeye doyum olunamayacaĞi bu slayti tatvan halkina armaĞan edİyorum. dolunay İnt c@fe'nin katkılarıyla
Feribottan Denize Düşen Otomobil 00:27
Feribottan Denize Düşen Otomobil 165 izlenme - 5 ay önce Rusya’da içinde araçların olduğu feribot iskeleye yanaşıyordu. Bu sırada otomobilini çalıştıran sürücü, feribot iskeleye yanaşmak üzereyken hareket etti. Otomobil kapağın üzerinden suya düşü. Denizden çıkarılan sürücü hastaneye kaldırılırken, kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Uğur Dündar'ın Helikopterden Atlaması (1996) 00:37
Uğur Dündar'ın Helikopterden Atlaması (1996) 884 izlenme - 2 yıl önce Büyük yankı uyandıran, gazetecelik adına önemli hamlelerden birisi olan bu atlayışın hafızalardaki yeri hâlâ sağlam. Belki de krizi çözmede beyaz sütun bacakların etkisini ihmal etmemek gerekiyor. Çeçen eylemciler bağımsız Kafkasya uğruna feribotu rehin alarak direnişlerini göstermiş, gündemde önemli yer edinmişlerdir.
Feribota Böyle mi Park Edilir? 02:43
Feribota Böyle mi Park Edilir? 946 izlenme - 4 yıl önce Bu kamyon sürücüsü kamyonetini öyle bir park etmiş ki, feribotun başına neler gelmiş izleyin!
Tatilciler Bozcaada Feribotunda Tekme Tokat Birbirine Girdi 02:57
Tatilciler Bozcaada Feribotunda Tekme Tokat Birbirine Girdi 152 izlenme - 7 ay önce Çanakkale'ye Ramazan Bayramı nedeniyle gelen tatilcileri taşıyan Bozcaada vapurunda yolcular arasında tekme tokatlı kavga çıktı. Çığlıklar feryatlar birbirine karıştı. Ramazan Bayramı tatili nedeniyle Bozcaada'ya giden tatilcileri Çanakkle'nin Geyikli Beldesi'ne taşıyan feribotta yolcular arsında tekme tokatlı kavga çıkrı. Hamile bir kadın fenalaştı. Çığlıklar feryatlara karıştı. FERİBOT İSKELEDEN AYRILDIKTAN SONRA TARTIŞMA ÇIKTI Bozcaada'da tatil yaptıktan sonra saat 24.00 seferi ile Geyikli Beldesi'ne giden Gestaş firmasına ait arabalı vapura binen tatilciler arasında kavga çıktı. Yüzlerce tatilcinin dönüş yolculuğu için bindiği arabalı vapurda, Bozcaada iskelesinden hareket ettikten bir süre sonra yolcular arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın bir otomobilin kapısının açıldığı sırada rüzgarın da etkisiyle diğer otomobile zarar vermesi nedeniyle çıktığı ileri sürüldü. KORNA ÇALARAK TEPKİ GÖSTERDİLER Çok sayıda kişinin birbirine girdiği kavgada otomobilin üzerine çıkıp etrafa tehditler savuran sinirli bir vatandaş, aracın tavanında maddi hasara yol açtı. Yumrukların havada uçuştuğu kavgada hamile bir kadın fenalaştı. Kimsenin ayıramadığı kavgaya araçları içindeki tatilciler hep birlikte korna çalarak tepki gösterdi. Yüzlerce tatilcinin korku yaşamasına neden olan kavga, arabalı vapur Geyikli İskelesi'ne yanaşıncaya kadar sürdü. YOLCULARIN İNMESİNE İZİN VERİLMEDİ Kaptanın telefonla Geyikli Jandarma Karakolu'na durumu bildirmesi üzerine, Geyikli İskelesi'nde jandarma ekipleri hazır bekledi. Arabalı vapur yanaştığında, önce yolcuların bir süre aşağıya inmesine izin verilmedi. Ardından kavgaya karışanların eşkalleri belirlendi. Daha sonra yolcu ve araçların inmesine izin verildi. KAVGAYA KARIŞANLARIN İFADELERİ ALINDI Kavga sırasında fenalaşan hamile kadın için tedbir amacıyla ambulans çağrıldı. Kavgaya karışanlar ise Geyikli Jandarma Karakolu'na götürülerek ifadeleri alındı ve serbest bırakıldı.
Feribot 00:08
Feribot 1.012 izlenme - 6 yıl önce gebze yolculuğu
Emre Belözoğlu İle Taraftar Kapışmasının Yeni Görüntüleri 05:28
Emre Belözoğlu İle Taraftar Kapışmasının Yeni Görüntüleri 336 izlenme - 1 yıl önce 14 Mayıs günü Mudanya Feribotu'nda Beşiktaşlı bir grupla tartışan Emre Belözoğlu'nun o anlarda yaşadıklarına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Emre Belözoğlu'nun dün Mudanya Feribotu'nda yaşadığı olayın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde açık renkli gömlek giyen Emre Belözoğlu'nun gruptan biriyle boğaz boğaza geldiği ve kavga ettiği görülüyor. Emre daha sonra kendisiyle tartışıp oradan uzaklaşmaya çalışan bir kişinin peşinden koşuyor. Daha sonra tartışma feribotun dışında da devam ediyor ve araya jandarma ekipleri giriyor. (youtube'dan alıntıdır)
İdo Feribot Faciasının Görüntüleri 04:49
İdo Feribot Faciasının Görüntüleri 470 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da arabalı vapur faciası. Denize gömülen arabanın içinde kalan 5 yaşındaki kız çocuğu Ece Su Yılmaz kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.İşte o kazanın görüntüleri.
tosun İle yabancı damat - feribot [kamera arkası:] 03:05
tosun İle yabancı damat - feribot [kamera arkası:] 1.096 izlenme - 7 yıl önce
Otomobil Feribottan Denize Düştü 00:31
Otomobil Feribottan Denize Düştü 67 izlenme - 5 ay önce Kıyıya yanaşan feribottan erken inmeye kalkan otomobil denize böyle düştü. Rusya’da içinde araçların olduğu feribot iskeleye yanaşıyordu. Bu sırada otomobilini çalıştıran sürücü, feribot iskeleye yanaşmak üzereyken hareket etti.
TSK'nın Yerli Hücum Köprüsü: Samur 03:05
TSK'nın Yerli Hücum Köprüsü: Samur 376 izlenme - 2 yıl önce Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) ile FNSS Savunma Sistemleri AŞ arasındaki Seyyar Yüzücü Hücum Köprüsü (SAMUR) Sözleşmesi kapsamında yarın kalifikasyon testleri yapılacak. SSM'den yapılan açıklamaya göre, SSM ile FNSS Savunma Sistemleri AŞ arasında 30 Ocak 2007'de imzalanan ve halen yürütülen Türk savunma sanayinin sözleşmeye bağlanmış ilk özgün tasarımlı kara aracı projesi SAMUR sözleşmesi kapsamında Gelibolu Demirci Göleti'nde köprü seti kalifikasyon testleri gerçekleştirilecek. http://www.tvyayini.com
Arabanın Feribottan Denize Düşmesi  00:45
Arabanın Feribottan Denize Düşmesi 17 izlenme - 2 ay önce Güvenlik önlemleri alınmayan feribottan, bir araba denize doğru geri geri düştü. Neyse ki içinde kimse yokmuş.
İngilizce Biliyor musunuz - İdo 00:06
İngilizce Biliyor musunuz - İdo 326 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda çok sık gördüğümüz İdo'dan saçma bir video daha izleyeceğiz. İngilizce bliyor musunuz?
Feribot Battı, Kamyonlar Suyu Boyladı! 01:13
Feribot Battı, Kamyonlar Suyu Boyladı! 323 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da Kaydedilen Görüntülerde Nehrin Karşı Tarafına Geçmek İçin Feribota Yüklenen Dört Dolu Kamyon Feribotun Ağırlığı Kaldırmamasından Dolayı Suyu Boyladı.
Ç.kale Kartalları Feribotta Makara 00:40
Ç.kale Kartalları Feribotta Makara 1.042 izlenme - 9 yıl önce ç.kartalları liverpool maçına giderken teyzem makara yaa daha neler yaptıda videoya çekemedik çok sevdi bizi az kalsın liverpool maçına geliyordu :):)
Feribot Bekir Duman Klip 05:30
Feribot Bekir Duman Klip 358 izlenme - 4 yıl önce Telif hakkı devredilir. Bekir DUMAN
Deniz Tutan Adamlar Zombie Saldırısı Versiyonu 01:59
Deniz Tutan Adamlar Zombie Saldırısı Versiyonu 112 izlenme - 1 yıl önce Siteye dün eklenen feribotta deniz tutan insanlara altyazı ekleyip görüntüyle oynamışlar. Bu videoyu bir de zombie saldırısı olarak izleyelim.