Hoşgeldiniz!

Feridun Kunak Videoları İzle

Bunu Da Gördük! Canlı Yayında Kaka Kontrolü 01:06
Bunu Da Gördük! Canlı Yayında Kaka Kontrolü 15.851 izlenme - 3 yıl önce Kanal 7 ekranlarında vatandaşları bilgilendiren Feridun Kunak "Kakanızı kontrol edin" diyerek oyun hamuruyla hazırladığı kakaları canlı yayında gösterdi.
Dr. Feridun Kunak Canlı Yayına Eşekle Çıktı! 01:39
Dr. Feridun Kunak Canlı Yayına Eşekle Çıktı! 1.063 izlenme - 4 yıl önce Dr. Feridun Kunak, Türk televizyonlarında bir ilke daha imza attı. Uyguladığı ilginç ve farklı tedavi yöntemiyle dikkatleri çeken Dr. Feridun Kunak, bu kez programına eşekle çıktı ve bel ve sırt ağrıları için düzenli olarak eşeğe binmeyi tavsiye etti. Vücudun belli bölgelerini çalıştıran ve Almanya’da 150 bin liraya satılan bir aletten bahseden Kunak, eşeğe binmenin insana bu aletten daha yararlı olacağını ilginç bir şekilde ifade etti. Feridun Kunak, "Almanya’da 150 bin lira, Türkiye’de bedava. Dünyaca para vereceğinize bir kara kaçan alın, sorununuz kalmasın” diye konuştu. HABER: İHA
Canlı Yayında Oyun Hamurundan Yapılmış Bok Göstermek 01:02
Canlı Yayında Oyun Hamurundan Yapılmış Bok Göstermek 712 izlenme - 2 yıl önce doktor feridun kunak show'u bilirsiniz.kanal 7 de sabahları çıkan bir sağlık programı.daha önce feridun kunağın canlı yayında bayılması gibi videolar görmüştük.ama bu sefer "adamlar harbiden aşmış" dedittirecek türden bi yayın olmuş. adam geçmiş kameranın karşısına yaptığımız dışkıya göre midemizin besini ne kadar öğütüldüğünü,hangisinin iyi hangisinin kötü olduğunu anlatıyo.her şey tamam ama izleyici anlamıyomuş gibi oyun hamurlarından dışkı yapmışlar. iyi seyirler..
Dr. Feridun Kunak'tan Ayak Mantarı İçin Sirke Tarifi 07:50
Dr. Feridun Kunak'tan Ayak Mantarı İçin Sirke Tarifi 169 izlenme - 9 ay önce Modern çağın Lokman Hekimi olarak adlandırılan Dr. Feridun Kunak, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan sevilen sağlık programı Dr. Feridun Kunak Show'da ayak mantarı şikayeti olanlar için özel bir sirke tarifine yer verdi.
Dr.Feridun Kunak'tan Kalp İçin Zeytin Yaprağı Çayı Tarifi 00:46
Dr.Feridun Kunak'tan Kalp İçin Zeytin Yaprağı Çayı Tarifi 80 izlenme - 7 ay önce Ekranların fenomen sağlık programı Dr.Feridun Kunak'tan Kalp İçin Zeytin Yaprağı Çayı Tarifi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Feridun Kunak'tan Canlı Yayında Başörtülü Seyirciye Masaj 03:43
Feridun Kunak'tan Canlı Yayında Başörtülü Seyirciye Masaj 257 izlenme - 2 yıl önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Dr. Feridun Kunak Show'da tepki çekecek bir tedavi yöntemi uygulandı.
Türk Televizyon Tarihinde İlk! 04:44
Türk Televizyon Tarihinde İlk! 141 izlenme - 4 yıl önce kanal 7 de sundugu doktor feridun kunak show programına eşekle çıktı. Uyguladığı ilginç ve farklı tedavi yöntemiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Dr. Feridun Kunak yine bir ilke imza attı.
Ragıp Savaş - Bu Ölü Olan Her Yeri mi Canlandırıyor 01:01
Ragıp Savaş - Bu Ölü Olan Her Yeri mi Canlandırıyor 133 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'nin Makina Kafa programına konuk olan Ragıp Savaş Dr. Feridun Kunak'ın stüdyoya getirdiği elektrikli süpürgeyle ölü olan her yeri canlandırır lafı üzerine canlı yayında yaptığı gafı ve Okan Bayülgen'in nasıl toparlamaya çalıştığını izliyoruz
Menopoz İçin Civam Perçemli Çay Tarifi 01:01
Menopoz İçin Civam Perçemli Çay Tarifi 22 izlenme - 7 ay önce Ekranların renkli sağlık programı Dr.Feridun Kunak'tan Menopoz İçin Civam Perçemli Çay Tarifi.