Hoşgeldiniz!

Fermantasyon Videoları İzle

Garip Japon Yemeği (Natto) 03:12
Garip Japon Yemeği (Natto) 3.257 izlenme - 2 yıl önce Efendim, bu Natto denilen yiyecek fermante edilen soya fasulyesinden yapılır. Varise, diyabete, kalp spazmına, kemik erimesine, kan pıhtılaşmasına iyi geldiği söylenir. Tadı da keskin ayak kokusuna benzetilir. Japonlar genelde kahvaltıda yerlermiş bu sümüksü şeyi.
Biranın Fermantasyon Süreci 00:39
Biranın Fermantasyon Süreci 661 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı çok ünlü bir bira ğreticisinin biranın nasıl mayalanıp hazırlandığına dair paylaştığı bir video. İzlemekte fayda var. Yudumlarken de bu süreç aklınızda olsun.
Biranın Yapılışı 01:02
Biranın Yapılışı 440 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Bir Bira Markası, Biranın Yapılış Sürecinde Mayalanma Aşamasını Time Lapse Tekniğiyle Gözler Önüne Serdi.
Rakı Değil Islak Mendil Üretiyorum 01:35
Rakı Değil Islak Mendil Üretiyorum 170 izlenme - 1 yıl önce Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize İşler Şube Müdürlüğü ekipleri, sahte rakı imal edilen bir eve yaptığı operasyonda 1 kişiyi yakaladı. Polisleri karşısında görünce şaşkına dönen zanlı, tankerlerde kolonya ürettiğini ve ıslak mendil yaptığını söyledi. Ekipler, olay yerinde insan sağlığına zararlı 3 bin 500 litre sahte rakı ele geçirdi.
Fenni Faysal Bey Rakısının İmalâtının Fermantasyon Aşaması 01:11
Fenni Faysal Bey Rakısının İmalâtının Fermantasyon Aşaması 232 izlenme - 2 yıl önce Fenni Faysal Bey Rakısı'nın tecrübe imalâtının fermantasyon aşamasını gösteren bilgilendirici videoyu paylaşmaktan mutluluk duyuyorum efendim.Ve aynı zamanda videoyu bağır çağırda paylaşıp siteye yüklememe vesile olan üçtambirrobot nickli dostuma da teşekkürü bir borç bilirim iyi seyirler dilerim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/122262/fenni-faysal-bey-rakisi-1-damitim-asamasi
SINAVO - Biyoloji /Oksijensiz Solunum - Laktik Asit Fermantasyonu 00:44
SINAVO - Biyoloji /Oksijensiz Solunum - Laktik Asit Fermantasyonu 151 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Laktik Asit Fermantasyonu soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Biranın Fermantasyon Süreci 00:39
Biranın Fermantasyon Süreci 94 izlenme - 2 yıl önce Ünlü bir bira markasının biranın yapılış sürecinde biranın mayalanması bölümünü yayınlamış, izleyelim efendim. Ne güzel gubarıyo lan.
 Biranın Fermantasyon Süreci 00:39
Biranın Fermantasyon Süreci 100 izlenme - 2 yıl önce Ünlü bir bira markasının biranın yapılış sürecinde biranın mayalanması bölümünü yayınlamış,
sarmaşık makina - nihai fermantasyon ünitel... 04:09
sarmaşık makina - nihai fermantasyon ünitel... 105 izlenme - 6 yıl önce sarmaşık makina - nihai fermantasyon üniteleri/final fermentation units