Hoşgeldiniz!

Fernanda Colombo Uliana

Dünyanın Konuştuğu Seksi Hakem 00:55
Dünyanın Konuştuğu Seksi Hakem 69.818 izlenme - 4 yıl önce Brezilya Kupası ikinci tur maçında yan hakemlik yapan Fernanda Colombo Uliana, sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri oldu. CRB ile Sao Paulo arasında oynanan maçta görev yapan Fernanda Colombo Uliana, güzelliğiyle dikkat çekti. Maçı izleyen kişiler Uliana'nın güzelliği karşısında yaptıkları yorumlarla Twitter'da gündem yarattı. Brezilya'nın yeni çizgi hakemlerinden biri olan Uliana, verdiği yanlış kararlara rağmen güzelliğiyle açığını kapatmayı başardı.
Güzel hakemden skandal karar! 00:35
Güzel hakemden skandal karar! 2.897 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'nın en çok konuşulan hakemlerinden olan ve güzelliği ile dikkat çeken Fernanda Colombo Uliana, Atletico Mineiro-Cruzeiro maçında verdiği hatalı karar ile yine gündeme geldi.
İşte Dünya'nın konuştuğu Brezilyalı hakem! 02:54
İşte Dünya'nın konuştuğu Brezilyalı hakem! 2.023 izlenme - 4 yıl önce Brezilyalı hakem Fernanda Colombo Uliana güzelliği ile futbol severleri adeta büyülüyor...
Dünyanın Konuştuğu Seksi Hakem Fernanda Colombo Uliana 02:54
Dünyanın Konuştuğu Seksi Hakem Fernanda Colombo Uliana 1.825 izlenme - 4 yıl önce Sportrend.blogcu.com brezilya Kupası İkinci Tur Maçında Yan Hakemlik Yapan Fernanda Colombo Uliana, Sosyal Medyada En Çok Konuşulan İsimlerden Biri Oldu. Crb İle Sao Paulo Arasında Oynanan Maçta Görev Yapan Fernanda Colombo Uliana, Güzelliğiyle Dikkat Çekti. Maçı İzleyen Kişiler Uliana'nın Güzelliği Karşısında Yaptıkları Yorumlarla Twitter'da Gündem Yarattı. Geçtiğimiz Yıl Bragantino Ve Nautico Arasında Oynanan Brezilya Serie B Karşılaşmasını Yöneten Uliana, İkinci Profesyonel Maçıyla İzleyicilerden Tam Not Aldı. Brezilya'nın Yeni Çizgi Hakemlerinden Biri Olan Uliana, Verdiği Yanlış Kararlara Rağmen Güzelliğiyle Açığını Kapatmayı Başardı.
Brezilyalı Kadın Hakem Fernanda Colombo Uliana 02:54
Brezilyalı Kadın Hakem Fernanda Colombo Uliana 206 izlenme - 4 yıl önce Brezilya Kupası ikinci tur maçında yan hakemlik yapan Fernanda Colombo Uliana, sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri oldu. CRB ile Sao Paulo arasında oynanan maçta görev yapan Fernanda Colombo Uliana, güzelliğiyle dikkat çekti. Maçı izleyen kişiler Uliana'nın güzelliği karşısında yaptıkları yorumlarla Twitter'da gündem yarattı. Geçtiğimiz yıl Bragantino ve Nautico arasında oynanan Brezilya Serie B karşılaşmasını yöneten Uliana, ikinci profesyonel maçıyla izleyicilerden tam not aldı. Brezilya'nın yeni çizgi hakemlerinden biri olan Uliana, verdiği yanlış kararlara rağmen güzelliğiyle açığını kapatmayı başardı.
Dünyanın En Seksi Hakemi 01:08
Dünyanın En Seksi Hakemi 193 izlenme - 3 yıl önce Şimdilik Brezilya 2. Ligi'nde çizgi hakemi olarak görev yapan ve yavaş yavaş 1. ligde de görev almaya başlayan Brezilyalı kadın hakem Fernanda Colombo Uliana, izleyenleri güzelliğiyle büyülüyor.
Güzel Hakemden Skandal Karar! 01:47
Güzel Hakemden Skandal Karar! 97 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'nın en çok konuşulan hakemlerinden olan ve güzelliği ile dikkat çeken Fernanda Colombo Uliana, Atletico Mineiro-Cruzeiro maçında verdiği hatalı karar ile yine gündeme geldi.