Hoşgeldiniz!

ferzan özpetek

İstanbul Kırmızısı (2017) Fragman 02:05
İstanbul Kırmızısı (2017) Fragman 89.631 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Kırmızısı 3 Mart 2017'de sinemalarda! Uzun yıllar yurtdışında yaşayan yazar-editör Orhan Şahin ünlü yönetmen Deniz Soysal’ın ilk kitabı üzerinde çalışmak için İstanbul’a gelir. Deniz zenginliğinin son demlerindeki ailesiyle birlikte bir yalıda yaşamaktadır. Orhan daha ilk günden Deniz’in karmaşık ilişkileri, esrarengiz arkadaşları ve aile bireylerinin ortasında bulur kendini. Yıllar sonra döndüğü İstanbul’u yepyeni gözlerle keşfederken, unuttuğu duyguları yeniden yaşamaya başlayacaktır. BKM Film, İmaj, R&C Produzioni, Faros Film, Rai Cinema ortak yapımı Oyuncular: Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Nejat İşler, Mehmet Günsür, Çiğdem Selışık Onat, Zerrin Tekindor, Serra Yılmaz, Reha Özcan, Ayten Gökçer, İpek Bilgin, Selim Bayraktar, Cemre Ebüzziya, Tuğrul Çetiner, Şerif Sezer, Nergis Öztürk Toktaş, Rıza Kocaoğlu, Yelin Bilgin, Tayfun Sav, Yunus Albayrak, Gaye Su Akyol
Kemerlerinizi Bağlayın 01:04
Kemerlerinizi Bağlayın 93.987 izlenme - 4 yıl önce Bir kadın ve iki erkek... Genç kız Elena, kendisini iki farklı şekilde seven Antonio ve Fabio adlı delikanlıların arasında bölünüyor. Ve bir gün, yaşanan sarsıcı bir gelişmeyle türbülansa kapılıyorlar. Bir Ferzan Özpetek filmi.
İstanbul Kırmızısı (2017) Teaser Fragman -  Aşk 01:04
İstanbul Kırmızısı (2017) Teaser Fragman - Aşk 26.708 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Kırmızısı - Aşk (3 Mart'ta Sinemalarda!) “Uzun yıllar yurt dışında yaşayan yazar-editör Orhan Şahin ünlü yönetmen Deniz Soysal’ın ilk kitabı üzerinde çalışmak için İstanbul’a gelir. Deniz zenginliğinin son demlerindeki ailesiyle birlikte bir yalıda yaşamaktadır. Orhan daha ilk günden Deniz’in karmaşık ilişkileri, esrarengiz arkadaşları ve aile bireylerinin ortasında bulur kendini. Yıllar sonra döndüğü İstanbul’u yepyeni gözlerle keşfederken, unuttuğu duyguları yeniden yaşamaya başlayacaktır.” KÜNYE: BKM Film, İmaj, R&C Produzioni, Faros Film, Rai Cinema ortak yapımı OYUNCU KADROSU: Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Nejat İşler, Mehmet Günsür, Çiğdem Selışık Onat, Zerrin Tekindor, Serra Yılmaz, Reha Özcan, Ayten Gökçer, İpek Bilgin, Selim Bayraktar, Cemre Ebüzziya, Tuğrul Çetiner Şerif Sezer, Nergis Öztürk Toktaş, Rıza Kocaoğlu, Yelin Bilgin, Tayfun Sav, Yunus Albayrak, Gaye Su Akyol. BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql http://www.bkmonline.net https://www.facebook.com/bkmonline https://twitter.com/Bkmonline https://instagram.com/bkmonline Açık Büfe Kanalına ABONE OL: https://goo.gl/Th4vDu BKM Müzik Kanalına Abone Olun: https://goo.gl/xmCkJH
Hamam - Mehmet Günsür Sahnesi 02:03
Hamam - Mehmet Günsür Sahnesi 29.765 izlenme - 5 yıl önce Hamam, Ferzan Özpetek'in 1997 yapımı beğenilen filmlerinden biridir. Mehmet Günsür oynadığı gay erkek rolü ile bu filmde oldukça dikkat çekiyor. Roma'da 6 İtalya genelinde ise yaklaşık 22 salonda gösterilen, 34. Antalya Film Festivalinde En İyi Film, Yönetmen ve Müzik ödüllerini alan filmde, yıllar önce İtalya'yı terk edip İstanbul'da yaşamaya başlayan teyzesinin öldüğünü ve kendisine miras olarak bir hamam bıraktığını öğrenen, meslek hayatında başarılı, evlilik hayatındaysa problemli genç mimar Francesco'nun İstanbul'a gelişi ve Mehmet adlı gençle ilişkisi anlatılıyor.
serseri mayınlar filmi framanı 01:38
serseri mayınlar filmi framanı 2.131 izlenme - 8 yıl önce serseri mayınlar filmi framanı
Karşı Pencere & Guadalupe Pineda - Historia De Un Amor 00:17
Karşı Pencere & Guadalupe Pineda - Historia De Un Amor 403 izlenme - 3 yıl önce Türkçeye benim tüm dularım seninle olarak uyarlanmış daha önce Dalida'nın Fransızca olarak seslendirdiği karşı pencere filminin dans sahnesinde gönüllere kazınan melodi...
Giorgia - Gocce Di Memoria 04:05
Giorgia - Gocce Di Memoria 332 izlenme - 3 yıl önce Ferzan Özpetek'in yönettiği La Finestra Di fronte (Karşı Pencere) filminde tam da son anlarda biz başroldeki hanımın gözlerine meftun olurken bize fon müziği olan şarkıdır efendim. İtalyanca öğrenme isteğini depreştirir. Yapanın eline sağlık olsundur. *Başroldeki o güzelliğin adı Giovanna Mezzogiorno'dur.
Hamam Film Müziği & İstanbul Uyurken - Transcendental 01:11
Hamam Film Müziği & İstanbul Uyurken - Transcendental 280 izlenme - 3 yıl önce Ferzan Özpetek' in tanınmasını sağlayan başrollerinde Mehmet Günsur' un de yer aldığı 1996 İtalyan - Türk ortak yapımı Hamam filminin final sahnesinde çalan ve uzaklara götüren müziktir... Belkide hayat istanbulda...
Ferzan Özpetek yeni filmi İstanbul Kırmızısı'nı anlattı 02:03
Ferzan Özpetek yeni filmi İstanbul Kırmızısı'nı anlattı 137 izlenme - 1 yıl önce Yönetmen Ferzan Özpetek’in merakla beklenen yeni filmi İstanbul Kırmızısı vizyona girdi. Ferzan Özpetek ve filmin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç, Afiş’te Aslı Öymen’in konuğu oldu. Ferzan Özpetek, İstanbul Kırmızısı filminin konusunu Aslı Öymen’e anlattı.
sinevidyon 13: haftasonu neler oldu? 02:03
sinevidyon 13: haftasonu neler oldu? 1.080 izlenme - 10 yıl önce televidyon ekranlarında, yaklaşık 450.000 kişinin sinema salonlarına girdiği hafta sonu; bu haftanın değil, geçen haftanın filmlerinden biri seyirci sayısında birinci olurken sarışın james bond'u kaç kişi seyretti, haftanın geri kalanında neler olur, neler biter?
Tuba Büyüküstün, Neval karakterini Afiş'te anlattı 01:01
Tuba Büyüküstün, Neval karakterini Afiş'te anlattı 68 izlenme - 1 yıl önce Ferzan Özpetek’in yeni filmi 'İstanbul Kırmızısı' vizyona girdi. Ferzan Özpetek ve filmin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç Afiş’te Aslı Öymen’in konuğu oldu. Tuba Büyüküstün filmde canlandırdığı Neval karakterini Aslı Öymen’e anlattı.
Türk Film Festivali’nde Yılmaz Güney tartışması 04:19
Türk Film Festivali’nde Yılmaz Güney tartışması 192 izlenme - 5 yıl önce Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Roma Türk Film Festivali’nin basın toplantısına, ’Onur Ödülü’ verilecek olan Yılmaz Güney kavgası damgasını vurdu.
Halit Ergenç'ten şaşırtan itiraf 01:27
Halit Ergenç'ten şaşırtan itiraf 48 izlenme - 1 yıl önce Halit Ergenç konuk olduğu Aslı Öymen ile Afiş programında 15 yıl önce Ferzan Özpetek’e CV’sini gönderdiğini söyledi.
Halit Ergenç, Orhan karakterini Afiş'te anlattı 01:19
Halit Ergenç, Orhan karakterini Afiş'te anlattı 41 izlenme - 1 yıl önce Ferzan Özpetek’in yeni filmi 'İstanbul Kırmızısı' vizyona girdi. Ferzan Özpetek ve filmin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç Afiş’te Aslı Öymen’in konuğu oldu. Halit Ergenç filmde canlandırdığı Orhan karakterini Aslı Öymen’e anlattı.
Halit Ergenç sinema ve dizi arasındaki farkı anlattı 01:57
Halit Ergenç sinema ve dizi arasındaki farkı anlattı 33 izlenme - 1 yıl önce Ferzan Özpetek’in yeni filmi İstanbul Kırmızısı vizyona girdi. Ferzan Özpetek ve filmin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç, Afiş’te Aslı Öymen’in konuğu oldu. Halit Ergenç sinema ve dizi oyunculuklarını karşılaştırdı.
Tuba Büyüküstün'den Ferzan Özpetek yorumu 01:37
Tuba Büyüküstün'den Ferzan Özpetek yorumu 32 izlenme - 1 yıl önce Merakla beklenen İstanbul Kırmızısı filmi vizyona giren yönetmen Ferzan Özpetek ve filmin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç, Afiş’te Aslı Öymen’in konuğu oldu. Tuba Büyüküstün Ferzan Özpetek ile ilgili "Ferzan bir maestro..." dedi.
Cem Yılmaz & Ferzan Özpetek - Cinemania 07:58
Cem Yılmaz & Ferzan Özpetek - Cinemania 54 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz & Ferzan Özpetek - Cinemania
Hafta Sonu - 4 Mart 2017 Cumartesi 45:17
Hafta Sonu - 4 Mart 2017 Cumartesi 18 izlenme - 1 yıl önce Avrupa onu gişe rekortmeni unutulmaz filmleriyle tanıyor. Dünyaca ünlü oyuncular onunla çalışmak için sırada bekliyor. Ferzan Özpetek yeni filmi İstanbul Kırmızısı ile Hafta Sonu’na konuk oldu. Sanat, kültür ve Avrupa’daki Türkiye algısına yönelik görüşlerini Hakan Çelik ile paylaştı.
Ferzan Özpetek'ten konuşulacak Halit Ergenç açıklaması 00:55
Ferzan Özpetek'ten konuşulacak Halit Ergenç açıklaması 16 izlenme - 1 yıl önce Ferzan Özpetek, konuk olduğu Aslı Öymen ile Afiş programında "Arjantin’de Halit Ergenç’in Brad Pitt gibi etkisi var" açıklamasında bulundu.
Halit Ergenç'in Şaşırtan İtirafı 01:27
Halit Ergenç'in Şaşırtan İtirafı 11 izlenme - 1 yıl önce Halit Ergenç konuk olduğu Aslı Öymen ile Afiş programında 15 yıl önce Ferzan Özpetek’e CV’sini gönderdiğini söyledi. Halit Ergenç'in Şaşırtan İtirafı
Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek: İstanbul Roma’dan iyi 03:03
Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek: İstanbul Roma’dan iyi 12 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Kırmızısı adlı yeni filmiyle gündeme gelen Ferzan Özpetek’ten Türkiye’ye dair önemli tespitler… CNN TÜRK’te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk olan Ferzan Özpetek, yeni filminin yanı sıra, Türkiye’de son dönemde yaşanan olaylara ilişkin gözlemlerini de paylaştı. 41 yıldır İtalya’da yaşayan başarılı yönetmen, İstanbul’da gündelik yaşamın Roma’dan çok daha iyi olduğuna ve gelişimin hızına dikkat çekti. Kentteki yeniden yapılanma çalışmalarının çok başarılı olduğunu söyleyen Ferzan Özpetek; “Tüm bu endüstriyel gelişmenin yanında ne yazık ki kültürel anlamda aynı hızda gelişemiyoruz. Böyle bir gelişmenin yanında Twitter’ın kapatılmasını da aklım almıyor. Ama tüm bu gelişmelerle bunları da aşacağımızı düşünüyorum” dedi.
Özpetek'in Filmine İtalya'dan 3 Ödül 00:58
Özpetek'in Filmine İtalya'dan 3 Ödül 29 izlenme - 4 yıl önce Yönetmen Ferzan Özpetek'in Kemerlerinizi Bağlayınız Adlı Filmi, İtalya'nın Prestijli Ödüllerinden Nastri D' Argento'da 3 Dalda Ödüle Layık Görüldü.
Ferzan Özpetek'ten kritik Avrupa tespiti 01:44
Ferzan Özpetek'ten kritik Avrupa tespiti 9 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK’te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına katılan Ferzan Özpetek, yeni filmi İstanbul Kırmızısı'nın yanı sıra sosyolojik ve toplumsal olaylar konusunda da açıklamalarda bulundu. Başarılı yönetmen, son dönemde kritik bir sürece giren Avrupa Birliği ve Avrupa insanı konusunda gözlemlerini dile getirdi. Farklı diller konuşan bir topluluğun, birlik olamayacağını söyleyen Ferzan Özpetek, "Avrupa halkı kendi kültürünü kaybetmekten korkuyor. Ekonomik ve siyasal anlamda bir işbirliği olabilir ama Avrupa tek bir ülke olamaz" dedi.
Her Şey  - 23 Kasım 2015 01:10:54
Her Şey - 23 Kasım 2015 19 izlenme - 3 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Ferzan Özpetek, İtalyan İşi'nde 00:27
Ferzan Özpetek, İtalyan İşi'nde 16 izlenme - 4 yıl önce Serra ile İtalyan İşi'ne bu hafta Yönetmen Ferzan Özpetek konu oluyor... Keyifli alışverişin ardından mutfakta İtalyan rüzgârı esiyor... Ferzan Özpetek, yeni romanı "İstanbul Kırmızısı" hakkında merak edilenleri anlatıyor... Sinemadan, tiyatroya yeni projelerin müjdesini veriyor... Serra ile İtalyan İşi, 8 Şubat Cumartesi günü 12.10'da CNN TÜRK'te!