Hoşgeldiniz!

Ferzan Özpetek Videoları

İstanbul Kırmızısı (2017) Fragman 02:05
İstanbul Kırmızısı (2017) Fragman 28.650 izlenme - 2 hafta önce İstanbul Kırmızısı 3 Mart 2017'de sinemalarda! Uzun yıllar yurtdışında yaşayan yazar-editör Orhan Şahin ünlü yönetmen Deniz Soysal’ın ilk kitabı üzerinde çalışmak için İstanbul’a gelir. Deniz zenginliğinin son demlerindeki ailesiyle birlikte bir yalıda yaşamaktadır. Orhan daha ilk günden Deniz’in karmaşık ilişkileri, esrarengiz arkadaşları ve aile bireylerinin ortasında bulur kendini. Yıllar sonra döndüğü İstanbul’u yepyeni gözlerle keşfederken, unuttuğu duyguları yeniden yaşamaya başlayacaktır. BKM Film, İmaj, R&C Produzioni, Faros Film, Rai Cinema ortak yapımı Oyuncular: Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Nejat İşler, Mehmet Günsür, Çiğdem Selışık Onat, Zerrin Tekindor, Serra Yılmaz, Reha Özcan, Ayten Gökçer, İpek Bilgin, Selim Bayraktar, Cemre Ebüzziya, Tuğrul Çetiner, Şerif Sezer, Nergis Öztürk Toktaş, Rıza Kocaoğlu, Yelin Bilgin, Tayfun Sav, Yunus Albayrak, Gaye Su Akyol
İstanbul Kırmızısı (2017) Teaser Fragman -  Aşk 01:04
İstanbul Kırmızısı (2017) Teaser Fragman - Aşk 4.133 izlenme - 1 ay önce İstanbul Kırmızısı - Aşk (3 Mart'ta Sinemalarda!) “Uzun yıllar yurt dışında yaşayan yazar-editör Orhan Şahin ünlü yönetmen Deniz Soysal’ın ilk kitabı üzerinde çalışmak için İstanbul’a gelir. Deniz zenginliğinin son demlerindeki ailesiyle birlikte bir yalıda yaşamaktadır. Orhan daha ilk günden Deniz’in karmaşık ilişkileri, esrarengiz arkadaşları ve aile bireylerinin ortasında bulur kendini. Yıllar sonra döndüğü İstanbul’u yepyeni gözlerle keşfederken, unuttuğu duyguları yeniden yaşamaya başlayacaktır.” KÜNYE: BKM Film, İmaj, R&C Produzioni, Faros Film, Rai Cinema ortak yapımı OYUNCU KADROSU: Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Nejat İşler, Mehmet Günsür, Çiğdem Selışık Onat, Zerrin Tekindor, Serra Yılmaz, Reha Özcan, Ayten Gökçer, İpek Bilgin, Selim Bayraktar, Cemre Ebüzziya, Tuğrul Çetiner Şerif Sezer, Nergis Öztürk Toktaş, Rıza Kocaoğlu, Yelin Bilgin, Tayfun Sav, Yunus Albayrak, Gaye Su Akyol. BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql http://www.bkmonline.net https://www.facebook.com/bkmonline https://twitter.com/Bkmonline https://instagram.com/bkmonline Açık Büfe Kanalına ABONE OL: https://goo.gl/Th4vDu BKM Müzik Kanalına Abone Olun: https://goo.gl/xmCkJH
Kemerlerinizi Bağlayın 01:04
Kemerlerinizi Bağlayın 93.267 izlenme - 3 yıl önce Bir kadın ve iki erkek... Genç kız Elena, kendisini iki farklı şekilde seven Antonio ve Fabio adlı delikanlıların arasında bölünüyor. Ve bir gün, yaşanan sarsıcı bir gelişmeyle türbülansa kapılıyorlar. Bir Ferzan Özpetek filmi.
Hamam - Mehmet Günsür Sahnesi 02:03
Hamam - Mehmet Günsür Sahnesi 24.338 izlenme - 3 yıl önce Hamam, Ferzan Özpetek'in 1997 yapımı beğenilen filmlerinden biridir. Mehmet Günsür oynadığı gay erkek rolü ile bu filmde oldukça dikkat çekiyor. Roma'da 6 İtalya genelinde ise yaklaşık 22 salonda gösterilen, 34. Antalya Film Festivalinde En İyi Film, Yönetmen ve Müzik ödüllerini alan filmde, yıllar önce İtalya'yı terk edip İstanbul'da yaşamaya başlayan teyzesinin öldüğünü ve kendisine miras olarak bir hamam bıraktığını öğrenen, meslek hayatında başarılı, evlilik hayatındaysa problemli genç mimar Francesco'nun İstanbul'a gelişi ve Mehmet adlı gençle ilişkisi anlatılıyor.
serseri mayınlar filmi framanı 01:38
serseri mayınlar filmi framanı 2.100 izlenme - 7 yıl önce serseri mayınlar filmi framanı
Giorgia - Gocce Di Memoria 04:05
Giorgia - Gocce Di Memoria 280 izlenme - 2 yıl önce Ferzan Özpetek'in yönettiği La Finestra Di fronte (Karşı Pencere) filminde tam da son anlarda biz başroldeki hanımın gözlerine meftun olurken bize fon müziği olan şarkıdır efendim. İtalyanca öğrenme isteğini depreştirir. Yapanın eline sağlık olsundur. *Başroldeki o güzelliğin adı Giovanna Mezzogiorno'dur.
Karşı Pencere & Guadalupe Pineda - Historia De Un Amor 00:17
Karşı Pencere & Guadalupe Pineda - Historia De Un Amor 188 izlenme - 2 yıl önce Türkçeye benim tüm dularım seninle olarak uyarlanmış daha önce Dalida'nın Fransızca olarak seslendirdiği karşı pencere filminin dans sahnesinde gönüllere kazınan melodi...
Hamam Film Müziği & İstanbul Uyurken - Transcendental 01:11
Hamam Film Müziği & İstanbul Uyurken - Transcendental 143 izlenme - 2 yıl önce Ferzan Özpetek' in tanınmasını sağlayan başrollerinde Mehmet Günsur' un de yer aldığı 1996 İtalyan - Türk ortak yapımı Hamam filminin final sahnesinde çalan ve uzaklara götüren müziktir... Belkide hayat istanbulda...
sinevidyon 13: haftasonu neler oldu? 02:03
sinevidyon 13: haftasonu neler oldu? 1.080 izlenme - 8 yıl önce televidyon ekranlarında, yaklaşık 450.000 kişinin sinema salonlarına girdiği hafta sonu; bu haftanın değil, geçen haftanın filmlerinden biri seyirci sayısında birinci olurken sarışın james bond'u kaç kişi seyretti, haftanın geri kalanında neler olur, neler biter?
Türk Film Festivali’nde Yılmaz Güney tartışması 04:19
Türk Film Festivali’nde Yılmaz Güney tartışması 192 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Roma Türk Film Festivali’nin basın toplantısına, ’Onur Ödülü’ verilecek olan Yılmaz Güney kavgası damgasını vurdu.
Cem Yılmaz & Ferzan Özpetek - Cinemania 07:58
Cem Yılmaz & Ferzan Özpetek - Cinemania 53 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz & Ferzan Özpetek - Cinemania
Özpetek'in Filmine İtalya'dan 3 Ödül 00:58
Özpetek'in Filmine İtalya'dan 3 Ödül 29 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen Ferzan Özpetek'in Kemerlerinizi Bağlayınız Adlı Filmi, İtalya'nın Prestijli Ödüllerinden Nastri D' Argento'da 3 Dalda Ödüle Layık Görüldü.
Her Şey  - 23 Kasım 2015 01:10:54
Her Şey - 23 Kasım 2015 16 izlenme - 1 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Ferzan Özpetek, İtalyan İşi'nde 00:27
Ferzan Özpetek, İtalyan İşi'nde 15 izlenme - 3 yıl önce Serra ile İtalyan İşi'ne bu hafta Yönetmen Ferzan Özpetek konu oluyor... Keyifli alışverişin ardından mutfakta İtalyan rüzgârı esiyor... Ferzan Özpetek, yeni romanı "İstanbul Kırmızısı" hakkında merak edilenleri anlatıyor... Sinemadan, tiyatroya yeni projelerin müjdesini veriyor... Serra ile İtalyan İşi, 8 Şubat Cumartesi günü 12.10'da CNN TÜRK'te!