Hoşgeldiniz!

fethi

Şehitlerimiz İçin Söyle - Fethi Sekin & Musa Can 06:48
Şehitlerimiz İçin Söyle - Fethi Sekin & Musa Can 743 izlenme - 2 hafta önce 05/01/2017 tarihinde İzmir Adliyesine yapılan menfur terör saldırısında kahramanca Şehit düşen Polis Memuru Fethi SEKİN ve İzmir Adliyesi Mübaşiri Musa CAN'ın anılarını yâd etmek adına; Değerli Sanatçılarımız, Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Müdürlüğü, Akademisyenleri, Öğrencileri, ASİTEM ve İzmir Adliyesi Personeli ile ortak yapılan "Şehitlerimiz için Söyle" projemizde sözleri Kemal Çiçek'e, müziği Özlem Üngör'e ait olan "Şehidim" isimli eseri icra ettik. Şanlı Şehitlerimiz adına gururla takdim ederiz.
Fetih Marşı 04:07
Fetih Marşı 38.329 izlenme - 7 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): yelkenler biçilecek, yelkenler dikilecek; dağlardan çektiriler, kalyonlar çekilecek; kerpetenlerle surun dişleri sökülecek yürü, hala ne diye oyunda oynaştasın ? fatihin istanbulu fethettiği yaştasın.! sen ne geçebilirsin yardan, anadan, serden.... senin de destanını okuyalım ezberden... haberin yok gibidir taşıdığın değerden... elde sensin, dilde sen, gönüldesin baştasın... fatihin istanbulu fethettiği yaştasın.! yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini... göster : kabaran sular nasıl yıkar bendini ? küçük görme, hor görme, delikanlım kendini şu kırık abideyi yükseltecek taştasın; fatihin istanbulu fethettiği yaştasın.! bu kitaplar fatihtir, selimdir, süleymandır. şu mihrap sinanüddin, şu minare sinandır. haydi artık uyuyan destanını uyandır.! bilmem, neden gündelik işlerle telaştasın kızım, sen de fatihler doğuracak yaştasın.! delikanlım, işaret aldığın gün atandan yürüyeceksin... millet yürüyecek arkandan ! sana selam getirdim ulubatlı hasandan .... sen ki burçlara bayrak olacak kumaştasın; fatihin istanbulu fethettiği yaştasın.! bırak, bozuk saatler yalan yanlış işlesin ! çelebiler çekilip haremlerde kışlasın! yürü aslanım, fetih hazırlığı başlasın... yürü, hala ne diye kendinle savaştasın ? fatihin istanbulu fethettiği yaştasın.! Arif Nihat ASYA http//www.facebook.com/50burak50
En Son Babalar Duyar'da Efsane İstanbul'un Fethi Sahnesi 05:40
En Son Babalar Duyar'da Efsane İstanbul'un Fethi Sahnesi 1.472 izlenme - 2 ay önce Yıllardır izlediğim ve en sevdiğim diziler arasında yerini kimseye kaptırmayan En Son Babalar Duyar dizisinde Rafi Maranga kardeşimiz, dizinin bir bölümünde türk vatandaşı olmak istiyor. Haliyle Tür Cumhuriyetinin geçmişini öğremesi gerekiyor. Ve iş evin babası Kudret amcamıza düşüyor. İzledikçe güldüğüm o muhteşem sahne sizlerle efendim.
Abdulkadir Geylani Hz. | Cübbeli Ahmet Hoca {31.12.2014} 10:00
Abdulkadir Geylani Hz. | Cübbeli Ahmet Hoca {31.12.2014} 15.593 izlenme - 3 yıl önce Mevlid-i Şerif ve Mekke'nin Fethi Programı'ndan Cübbeli Ahmet Hocanın programda yaptığı konuşma bizlerle.
Mehter Marşı Turk Remix 05:11
Mehter Marşı Turk Remix 40.187 izlenme - 10 yıl önce ottoman empire
1453 İstanbul'un Fethi 12:23
1453 İstanbul'un Fethi 36.122 izlenme - 9 yıl önce 1453 İstanbul'un fethini konu alan 12 dakikalık belgeseli.
Kenan komutan iStanbuL'un Fethi )) 03:35
Kenan komutan iStanbuL'un Fethi )) 10.674 izlenme - 6 yıl önce Kenan komutan iStanbuL'un Fethi ))
Mount And Blade Warband İstanbul'un Fethi 10:37
Mount And Blade Warband İstanbul'un Fethi 7.986 izlenme - 4 yıl önce Mount And Blade Warband İstanbul'un Fethi
Mekkenin Fethi Dursun Ali Erzincanli 08:15
Mekkenin Fethi Dursun Ali Erzincanli 20.262 izlenme - 7 yıl önce
Şehit Fethi Sekin Ve Musa Can'a Arkadaşlarından Şehidim Türküsü 06:48
Şehit Fethi Sekin Ve Musa Can'a Arkadaşlarından Şehidim Türküsü 172 izlenme - 2 hafta önce Geçtiğimiz yıl 5 Ocak'ta İzmir Adliyesine saldırma girişiminde bulunan PKK'lı teröristlerle son mermisine kadar savaşan Fethi Sekin ve aynı saldırıda şehit olan Musa Can için arkadaşları bir türkü söyledi.
İstanbul'un Fethinin 3 Boyutlu Fetih Kutlama Gösterisi 17:11
İstanbul'un Fethinin 3 Boyutlu Fetih Kutlama Gösterisi 3.646 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'un fethinin 563. yılı dolayısıyla Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen "Fetih Şöleni"nde, dünyanın en büyük üç boyutlu sahnesinde İstanbul'un fethi görsel şov ile canlandırıldı. İstanbul'un fethinin 563'üncü yılı için Yenikapı Miting Alanı'na vatandaşlar akın etti. Özel Fetih Gösterisi için sahne üzerine hidrolik platformlarla hareket eden 3 boyutlu toplar yerleştirildi. 450 metrekarelik LED ekran, sis, alev makineleri de sahnedeki yerlerini aldı. 3D boyutlu gösteriye entegre olarak leventler tarafından çekilecek gerçek boyutlarda bir Osmanlı kadırgası da alanda hazır bekletildi. Gösteri sırasında alanda bulunan vatandaşlar cep telefonlarıyla töreni kaydetti.
Minecraft Türkçe Survival Gizemli Ada | Bölüm Son - Fethi Dede? 29:37
Minecraft Türkçe Survival Gizemli Ada | Bölüm Son - Fethi Dede? 5.405 izlenme - 2 yıl önce Minecraft'ın türkçe survival gizemli ada haritası oynanış videosunda Garbarius'dan cem ile birlikte serimizin son bölümünü oynuyoruz. İyi seyirler :) RAMPAGE oyuncu ürünlerine ulaşmak ve satın almak için: http://www.vatanbilgisayar.com/arama/rampage
keremcem _________kalenin fethi- yeni klip 05:14
keremcem _________kalenin fethi- yeni klip 11.891 izlenme - 10 yıl önce keremcem -kalenin fethi- yeni klip
29 Mayıs 1453 İstanbul'un Fethi Belgeseli 11:35
29 Mayıs 1453 İstanbul'un Fethi Belgeseli 7.663 izlenme - 5 yıl önce İstanbulun Fethinin 560. yılı
istanbulun fethi 05:23
istanbulun fethi 14.812 izlenme - 8 yıl önce istanbulun fethi kısaca özetlenmiş şekilde hizmetlerinizde. aliosman memiş
 Başbakan Yıldırım'ın İstanbul'un Fethi Kutlamalarında Erdoğan'ı Fatih'in Yerine Koydu 01:57
Başbakan Yıldırım'ın İstanbul'un Fethi Kutlamalarında Erdoğan'ı Fatih'in Yerine Koydu 2.871 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'un Fethi'nin 563. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen Fetih Şöleni'ne katılmak isteyenler Yenikapı Miting alanını doldurdu. Katılımcıların çantaları ve üzerleri arandıktan sonra miting alanına alındı. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı alanda ambulanslarda hazır bekletiliyor. Öte yandan bazı katılımcılar da vapur ile alana geldi. Kutlamalarda konuşan Başbakan Binali Yıldırım şunları söyledi: FETİH DEMEK YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ2NÜ YAPMAKTIR "Fetih çağ kapatıp çağ açmaktır. Fetih mazlumun yanında olmak düşeni kaldırmaktır. Fetih demek; Bu necip millete hizmet etmek demektir, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü yapmaktır, Osman Gazi Köprüsü'nü yapmak demektir. Fetih yeniden tarih sahnesine çıkmaktır. Şimdi yeniden fetih ruhuyla ayağa kalkmanın zamanıdır. Mazlum halkların dualarını desteklerini alarak yeniden kutlu yürüyüşe devam etme zamanıdır.SENİN TORUNLARIN ERDOĞAN VE ARKADAŞLARI TRENLERİ DENİZİN ALTINDAN GEÇİRDİ Tarihin öznesi olma zamandır. Birliğimize kast edenlere karşı dimdik durmanın zamanıdır. Yeniden fetih ruhuyla şahlanmanın, hizmeti ülkenin her köşesine götürmenin zamanıdır. Ey Fatih Sultan Mehmet Han sen aziz İstanbul’u fethetmek için gemileri karadan gezdirdin. Senin torunların Tayyip Erdoğan ver arkadaşları trenleri arabaları denizin altından geçirdi. İki kıtayı birbirine kavuşturdu"
Kabe Videosu 06:48
Kabe Videosu 4.338 izlenme - 8 yıl önce kabe ilr ilgili güzel bi animasyon
Sporcularımla Baba Evlat, Ağabey Kardeş İlişkisi Yaşıyorum 02:24
Sporcularımla Baba Evlat, Ağabey Kardeş İlişkisi Yaşıyorum" 376 izlenme - 3 ay önce Elazığ 1. Amatör Küme'de mücadele eden Sivricespor'un kulüp başkanı Fethi Ahmet Yetik, 29 Ekim'de oynadıkları Yünlüce Gençlikspor maçında futbolcusu Tolga Bayer'e tekme attığı yönünde çıkan haberlere tepki göstererek, yanlış bir algı oluştuğunu savundu.
Fetih Marşı 04:10
Fetih Marşı 7.935 izlenme - 7 yıl önce 1453 costantinopolis in fethi
istanbulun fethi 04:14
istanbulun fethi 7.911 izlenme - 9 yıl önce mutlaka izleyin arkadaşlar
Kenan Komutan (Altyazılı) 03:25
Kenan Komutan (Altyazılı) 1.654 izlenme - 1 yıl önce Kendi kendime yaparken eğlendiğim bir videoyu paylaşmak istedim. buyrunuz.
hollywood'da İstanbul'un fethİ Eren yasaR 02:22
hollywood'da İstanbul'un fethİ Eren yasaR 9.418 izlenme - 10 yıl önce osmanlı fatihi fatih sultan mehmet han'ın İstanbul'u fethiyle ilgili fragmanı...hemde hollywood a sinemalarda...hepimiz fatih'in cocuklarıyız...bu vatan bizim...
Cübbeli Hoca komik :) 01:17
Cübbeli Hoca komik :) 3.100 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Hoca komik :)
Fethi Sekin Şiiri-Mert Eyin(.11.)şiir.2017.şehitler Tepesi Boş Değil 02:06
Fethi Sekin Şiiri-Mert Eyin(.11.)şiir.2017.şehitler Tepesi Boş Değil 1.125 izlenme - 11 ay önce ŞİİR; FETHİ SEKİN ŞİİRİ BESTE: MD ALT YAPI YORUMLAYAN: MERT EYİN FETHİ SEKİN ÖLÜMSÜZDÜR...
İstanbulun Fethi 05:24
İstanbulun Fethi 7.253 izlenme - 9 yıl önce .......
Topları Sektirerek Gemileri Vurmak - İstanbul'un Fethi 08:45
Topları Sektirerek Gemileri Vurmak - İstanbul'un Fethi 2.330 izlenme - 2 yıl önce Tarihteki çılgın fetihlerden Istanbul'un Fethine dair fantastik bir taktik. Savaş sürecinden önce şehrin kaynaklarını kesmek adına şehrin candamarı olan ticaret gemilerini vurmak için uygulanıyor. Fatih Sultan Mehmet'in Trollvari bir zeka ürünü olan bu taktiğiyle toplar deniz seviyesine kuruluyor ve karşıdan geçen gemiler topların suda sektirilmesiyle vuruluyor.
ağır roman-gaftici fethi 01:11
ağır roman-gaftici fethi 4.545 izlenme - 8 yıl önce kolera açık hava üniversitesinin seksoloji profesörü=)
Fethi Hekimoğlu -Bile Bile Sevdim O Hayırsızı 02:46
Fethi Hekimoğlu -Bile Bile Sevdim O Hayırsızı 4.229 izlenme - 8 yıl önce mared arşivinden
Fetih 1453  Filmi Fragmanı İstanbulun Fethi 02:58
Fetih 1453 Filmi Fragmanı İstanbulun Fethi 4.455 izlenme - 6 yıl önce
Lalegül Tv Mevlid-İ Şerif Mekkenin Fethi Cübbeli Ahmet Hoca Canlı İzle 10:00
Lalegül Tv Mevlid-İ Şerif Mekkenin Fethi Cübbeli Ahmet Hoca Canlı İzle 2.531 izlenme - 3 yıl önce http://www.cubbeliahmethoca.tv http://www.cubbeliahmethocahayraniyiz http://www.lalegultv.com.tr http://www.lalegulfm.com https://www.facebook.com/LalegulTV https://www.facebook.com/LalegulFM http://lalegul.web.tv/ lalegül tv Mevlid-i Şerif Mekkenin fethi cübbeli ahmet hoca canlı izle laegül tv ve kıyamder hazırlamış ve düzenlemiş olduğu mevlidi şerif mekkenin fethi sinan erdem spor salonundan lalegül tv canlı yayını ile tüm dünyaya ulaşıyor programda cübbeli Ahmet hoca 'nın konuşmasının 1 bölümünü sizlere sunmuş bulunuyoruz Mevlid-i Şerif Mekkenin fethi programında konuşan cübbeli Ahmet Hoca'nın konuşmasının 2 bölümünü linke tıklayarak izleyebilirsiniz cübbeli Ahmet hoca Mekke'nin fethi mevlidi şerif programı cübbeli Ahmet hoca sinan erdem spor salonu konuşması cübbeli Ahmet hoca yılbaşı gecesi ile ilgili konuşmasında yer verdi cübbeli Ahmet hoca yılbaşı gecesi 'nin kutlanmaması gerektiğini söyledi