Hoşgeldiniz!

Fethullah Gülen

Fatma Şahin: Fethullah Gülen Abimize Sevgiyle 03:04
Fatma Şahin: Fethullah Gülen Abimize Sevgiyle 2.779 izlenme - 5 gün önce Fatma Şahin daha önce katıldığı Türkçe Olimpiyatları'nda Gülen'e selam göndererek "Fethullah Gülen abimizi saygıyla sevgiyle selamlıyoruz" dedi. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, geçen günlerde katıldığı Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler zirvesi sonrası açıklamalarda bulundu ve FETÖ'yü buzdağına benzetti. Anadolu Ajansı’na konuşan ve FETÖ'nün “Türkçeyi dünya dili yapmak”iddiasıyla hareket ettiğini ileri süren Şahin, “Bu yapının ipi kimlerin elinde belli değil” dedi. AKP’li Şahin Cemaat’i bir “kukla” olarak eleştirirken, Türkçe Olimpiyatları’nın “asıl amacın” perdelemesi olduğunu iddia ediyor. Oda TV'nin aktardığı habere göre AKP'li Şahin, 2012 yılında düzenlenen 10. Türkçe Olimpiyatları'na katılıp “Fethullah Gülen abimizi saygıyla sevgiyle selamlıyoruz” ifadelerini kullanmıştı. “FETHULLAH GÜLEN ABİMİZİ SEVGİYLE...” Fatma Şahin AKP ile Gülen Cemaati'nin arası bu kadar bozulmadan önce, Gaziantep'te düzenlenen 10. Türkçe Olimpiyatları'na katılıp şunları söylemişti: “Öncelikle üzerimdeki bir selamı sizlere getirdim. Bugün Bakanlar Kurulu vardı. Bu organizasyonda aranızda olmak için Sayın Başbakan'ımızdan izin istedim. Sayın Başbakan'ım sizlere en kalbi duygularıyla selamlarını gönderdi. Şahinbey'in, Şehit Kamil'in torunlarını sevgileriyle selamladıklarını söyledi. Hakikaten bu manzara muhteşem. Bu manzaraya yüreğinizle bakmanız gerekiyor. Bugün bu yapılan çalışma şimdi olan bir çalışma değil. Büyük bir emek var, büyük bir vefa var, büyük bir cefa var, büyük bir fedakarlık var, büyük bir azim var, büyük bir kararlılık var. Bir idealin nasıl bir zafere dönüştüğünün göstergesi. Bir ilin ordusunun nasıl başardığının işareti. Bu başarıda, ta baştan baş mimarı olan Fethullah Gülen abimizi saygıyla sevgiyle selamlıyoruz. Dünyanın dört bir tarafında ay yıldızlı bayrağımızı diken bütün öğretmenlerimizi bütün kalbimizle sevgimizi saygımızı gösteriyoruz. Türkçe olimpiyatları, Türkçe'nin aslında bir tarih diliydi, bilim diliydi ama bugün Türkçe, bu organizasyonlar sayesinde dünya dili oldu, sevgi dili oldu, barış dili oldu, kardeşlik dili oldu."
Fethullah Gülen Övgüleri - Akp 04:20
Fethullah Gülen Övgüleri - Akp 3.299 izlenme - 2 hafta önce Sizce Cemaat Hoca'sını bu kadar övmüş müdür? Eğer Cemaat terör örgütüyse bunları nereye koyacaksınız? Ancak bu kadar derleyebildik!
Aklını Fetö İle Yiyen Adam 02:40
Aklını Fetö İle Yiyen Adam 7.508 izlenme - 2 hafta önce Aklını Fetö İle Yiyen Adam Sosyal deney, sokak röportajları ve ilginç videolarıyla güldüren ekibin yeni videosu geldi izliyoruz.
FETÖ'cünün Ayakkabı Kutusundan 1 Milyon Dolar Çıktı 01:01
FETÖ'cünün Ayakkabı Kutusundan 1 Milyon Dolar Çıktı 2.039 izlenme - 1 hafta önce Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ PDY soruşturması kapsamında Denizli'de, M.T. isimli örgüt üyeliğinden aranan şüpheli yakalandı. Evde yapılan aramada ayakkabı kutusu ve spor çanta içinde 989 bin 658 dolar ve 50 bin 550 Euro ele geçirildiği belirtildi.
F.Gülen: Lenin'in Yapmadığını Yaptılar 02:10
F.Gülen: Lenin'in Yapmadığını Yaptılar 3.856 izlenme - 1 hafta önce Fethullah Gülen'in son yaptığı sohbetlerin birinde dünya hukuk tarihinde yüz karası olacak günümüzde yaşananlardan yakınması.
Fethullah Gülen'den 15 Temmuz Darbesi Açıklaması! 06:25
Fethullah Gülen'den 15 Temmuz Darbesi Açıklaması! 189.471 izlenme - 3 ay önce Gülen Cemaati lideri Fethullah Gülen, ikamet ettiği ABD’nin Pensilvanya kentinde İngiliz Financial Times gazetesinin sorularını yanıtladı. ‘DARBE GİRİŞİMİYLE İLGİLİ SUÇLAMALARIN TAMAMI YERSİZ’ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın darbe girişiminin ardından Türkiye’ye iadesinin talep edilmesinin istenmesi hakkında konuşan Gülen, Türkiye’ye iade edilmekten endişe duymadığını ifade ederek, kendisine yöneltilen darbe girişimi ile ilgili suçlamaların tamamen yersiz olduğunu söyledi. ‘AK PARTİ’NİN BU DARBE GİRİŞİMİNİ DÜZENLEME İHTİMALİ VAR’ Gülen, “Erdoğan’ın bana karşı yaptığı suçlamaları dünyanın ciddiye aldığını sanmıyorum. AK Parti’nin bu darbe girişimini düzenleme ihtimali var. Bu da orduya ve Gülen Cemaati’ne karşı daha fazla suçlamayı beraberinde getirecektir” diye konuştu. Amerika’dan sınırdışı edilmekten de endişe etmediğini dile getiren Gülen, AK Parti liderliği ve Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında açık bir hoşgörüsüzlük olduğu belirtti. ‘ORDU YÖNETİMİNİN HER ÇEŞİDİNE KARŞIYIM’ Gülen, AK Parti’nin demokrasiyi tehlikeye sokmasına karşın ordu yönetiminin her çeşidine karşı olduğunu, geçmişte buna benzer bir ayaklanmanın kurbanı olduğunu söyledi.
Fethullah Gülen: Darbeyi Erdoğan Planladı 02:06
Fethullah Gülen: Darbeyi Erdoğan Planladı 18.025 izlenme - 1 ay önce 15 Temmuz darbe girişiminin arkasında olmakla suçlanan Fethullah Gülen, Alman ZDF kanalına konuştu. Gülen, uzun zamandır listelerin hazırlandığını, ancak tasfiye için Erdoğan'ın uluslararası kamuoyunu ikna etmek maksadıyla darbe girişimini tertiplediğini iddia etti. Gülen, 15 Temmuz darbe girişimi için "senaryo" dedi.
İlahiyatçı Prof. - Solcular Haklıymış 00:38
İlahiyatçı Prof. - Solcular Haklıymış 2.462 izlenme - 7 gün önce İlahiyat profesörü Hayri Kırbaşoğlu diyor ki: "İslamcılar Amerikan'ın projesi dahilinde kullanıldı. O zaman solcular sizin kabeniz 6. Filo diyordu biz kızıyorduk onlara ama haklı olduklarını sonradan gördük."
Türkiye'ye Dönme Konusunda Takdir Fethullah Gülen'indir - RTE 02:36
Türkiye'ye Dönme Konusunda Takdir Fethullah Gülen'indir - RTE 2.922 izlenme - 2 hafta önce Yıl 2012. Türkiye'ye dönme konusunda takdirin (şimdinin FETÖ lideri) Fethullah Gülen'e ait olduğunu belirten Reis, kendisine sağlık, sıhhat, afiyetler diliyor. Reis ne diyorsa doğrudur, kendisi asla yalan söylemez.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖ'cüleri Vatandaşlıktan Atacağız 04:29
Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖ'cüleri Vatandaşlıktan Atacağız 2.528 izlenme - 2 hafta önce Cumhurbaşkanı Erdoğan memleketi Rize'de toplu açılış töreninde yurtdışına kaçan FETÖ'cülerle ilgili konuştu. Erdoğan açıklamasında, "İnlerine gireceğiz dedik. Onlar kaçsın, biz kovalaycağız dedik. Kaçıyorlar mı? Kaçtıkları yerin vatandaşı olsunlar. Onlar bu memleketin vatandaşı olmayacaklar" dedi.
Fethullah Gülen'in Şoke Eden Namaz Videosu 00:51
Fethullah Gülen'in Şoke Eden Namaz Videosu 33.027 izlenme - 2 ay önce FETÖ’nün darbe girişiminin başındaki isim olarak ABD’den iadesi istenen Fethullah Gülen’in şoke eden namaz videosu ortaya çıktı. Gülen’in islam, mantık, edeple bağdaşmayan konuşmaları ise hayretler içinde bıraktı. Söz konusu görüntülerde Gülen, namaz esnasında gözlerini yukarı aşağı, sağa sola çeviriyor
Amerika'nın Fethullah Gülen'i Anında İade Etmesini Sağlayacak Video 00:48
Amerika'nın Fethullah Gülen'i Anında İade Etmesini Sağlayacak Video 4.661 izlenme - 2 hafta önce bu videodan sonra sanmıyorum ki Obama artık bahane üretebilsin.artık mecbursun Mr. Obama.
Feto'dan Oscarlık Bayılma Şovu 00:57
Feto'dan Oscarlık Bayılma Şovu 40.609 izlenme - 3 ay önce videonun her yeri epik. sözün tıkandığı yer. feto olup devlete sızacağına, aktör olsan bizim jerar depardiyo'muz olurdun be adam! :/
Beyaz Tv Muhabiri Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü 02:23
Beyaz Tv Muhabiri Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü 64.143 izlenme - 3 ay önce Atalay Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV muhabiri, "Bu benim kendi fikrim" diyerek Atalay Demirci'ye sert bir şekilde tepki gösterdi.
Fetullah Gülen'in Sağ Koluna Ev Baskını Kamerada 02:01
Fetullah Gülen'in Sağ Koluna Ev Baskını Kamerada 261 izlenme - 4 gün önce Aksaray’da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen’in sağ kolu olduğu tespit edilen Özcan Keleş’in ‘Nur Konağı’ isimli villasına operasyon düzenlendi. 3 katlı villaya gerçekleştirilen operasyonda duvarlarda ve zeminlerde gizli çelik para kasaları bulundu. Operasyon sabah erken saatlerde gerçekleştirildi. Edinilen bilgiye göre, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında inceleme ve soruşturmalarını sürdüren İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi ekipleri, sosyal medyada yayınlanan terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen’in sağlık kontrolünden geçirilmesi görüntüsünde yer alan Özcan Keleş’in Aksaraylı olduğunu ve yıllardır İngiltere’de yaşadığını belirledi. Keleş’in, Gülen’in sağ kolu olduğunu ve Aksaray’da bir villasının olduğunu tespit eden polis, yaptığı araştırmaların ardından sabah erken saatlerde operasyon için düğmeye bastı. Meydan Mahallesi Şehit Polis Salim Avcıoğlu Sokak’ta bulunan 3 katlı villaya düzenlenen operasyona çok sayıda polis ekibi katıldı. Villada kimsenin olmaması üzerine polis çilingir marifeti ile kapıyı açtırarak içeri girdi. Evde geniş çaplı arama yapan polis ekipleri, zemin kattaki odaların zemininde gizli çelik para kasaları olduğunu, diğer katlarda ise tüm odaların duvarlarında gizli çelik para kasası olduğunu tespit etti. Dışında ve içindeki her bir köşesinde güvenlik kamerası olan villanın üst düzey alarm sistemi de dikkat çekti. Çelik kasalar da çilingir marifeti ile açılırken kasalar boş çıktı. Soruşturmayla ilgili 3 ayrı eve operasyon düzenleyen polis, Agah Karakuş, Levent Solak, Murat Keleş isimli 3 kişiyi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Fethullah Gülen Direnişçilere 'Ahmak' Dedi 02:05
Fethullah Gülen Direnişçilere 'Ahmak' Dedi 47.199 izlenme - 3 ay önce FETO Türk milletine ahmak dedi Terörist elebaşı Fethullah Gülen, ülkesi için darbeye karşı gelerek canını feda eden Türk halkına "ahmak" dedi. HALKA AHMAK DEDİ Gülen, "Varsın bir sürü ahmak bir başarı elde etmiş gibi güle dursun. Düğünler dernekler kursun. O komik durumlarını bayram ilan etsinler." dedi.
FETÖ’cülerin İnanılmaz Kaçış Planı 01:07
FETÖ’cülerin İnanılmaz Kaçış Planı 40 izlenme - 1 gün önce FETÖ/PDY Terör Örgütü üyesi 3 kişinin inanılmaz planını Kuşadası polisi ortaya çıkardı. Yasa dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışan Suriyeli 62 mülteci arasına karışıp, kendilerini Suriyeli göçmen olarak gösteren FETÖ/PDY Terör Örgütün Hatay'daki üst düzey 3 yöneticisi Kuşadası'nda polisin inanılmaz takibi sonucu yakalandı. Edinilen bilgiye göre, Suriyeli 62 mültecinin yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Sisam adasına kaçma hazırlığı içerisinde olduğu ihbarını alan Kuşadası Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı ile Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Grup Amirliği ekipleri ortak bir operasyon düzenledi. Sahil Güvenlik ekipleri tarafından yakalanan 62 göçmen sorgulanmak üzere Kuşadası KOM Amirliği'ne getirildi. PARMAK İZLERİ ELE VERDİ Göçmen kaçakçılığı suçundan haklarında soruşturma yapılan ve Suriyeli olduklarını beyan eden 62 kişi içerisinde bulunan 3 kişinin durumlarından şüphelenen Kuşadası KOM ekipleri şahısların parmak izini alıp tarama yaptı. Yapılan parmak izi incelemesinde çok iyi Arapça konuşan ve kendilerini de Suriyeli süsü veren 3 şahsın Suriyeli göçmen değil Türk vatandaşları olduğu belirlendi. Polis Syriyeli kılığına bürünmüş ve Türkçe konuşmasını bilmelerine rağmen kesinlikle Türkçe konuşmayan şahısların Hataylı M.P, A.S.D ve A.U. olduklarını belirledi. Ayrıca, M.P, A.S.D ve A.U ile ilgili soruşturmayı derinleştiren polis ekipleri, bu üç kişinin Hatay 2. Sulh Ceza Mahkemesince FETÖ/PDY Terör Örgütüne Üye Olmak, Örgüt Kurmak ve Yönetmek, Finansmanın Önlenmesi Hakkındaki Kanuna Muhalafet suçlarından arandıklarını tespit etti. Kendilerini Suriyeli diye tanıtıp kaçak göçmen kılığına girdikleri ortaya çıkan ve çok iyi Arapça konuşan 3 kişi sorgulamalarında suçlarını itiraf ederek, FETÖ sorgulamalarından dolayı Hatay'dan arandıklarını ve kaçak Suriyeli göçmenlerin arasına karışıp, Yunanistan'a kaçmayı planladıklarını itiraf ettiler. Soruşturmayı derinleştiren polis ekipleri, M.P, A.S.D ve A.U'nun FETÖ/PDY Terör Örgütünün Hatay yapılanmasında önemli isimler olduğunu da belirledi.
Adil Öksüz'ü Yakalatana 4 Milyon Lira Ödül 00:51
Adil Öksüz'ü Yakalatana 4 Milyon Lira Ödül 6 izlenme - 7 saat önce Darbe Girişiminin Kilit İsimlerinden Olan Firari Hava Kuvvetleri İmamı Adil Öksüz, İçişleri Bakanlığı'nın Aranan Teröristler Listesine Alındı. Öksüz'ü İhbar Edenlere 4 Milyon Lira Ödül Verilecek.
Fetö Firarisi Osman Özsoy Toronto’da Görüldü 01:06
Fetö Firarisi Osman Özsoy Toronto’da Görüldü 26 izlenme - 1 gün önce Fetullahçı Terör Örgütü soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan firari Osman Özsoy, Kanada’nın Toronto kentinde görüldü.
Devleti Yıkmayı 20 Yaşında Planlamıştım - Fethullah Gülen 00:25
Devleti Yıkmayı 20 Yaşında Planlamıştım - Fethullah Gülen 15.992 izlenme - 2 ay önce Geçmişin hoca efendisi şimdilerin azılı terörist elebaşısı FG'nin yıllar öncesinden bir video kaydı. planlarının çok eski olduğundan bahsetmiş kendileri. demek kandırılmaya yıllar öncesinden başlanmış bizimkiler. iyi seyirrler..
Fetö'nün Yeni Darbe İması 00:48
Fetö'nün Yeni Darbe İması 5.885 izlenme - 2 ay önce FETÖ lideri Fetullah Gülen son konuşmasında örgüt elemanlarına yeni mesajlar gönderdi. Teröristbaşı Gülen uyuyan asker hücrelerin harekete geçmek için emir beklediğini söyleyerek: "Beyindeki 10 milyar hücre harekete geçmek için tenbih bekliyor. Allah onları oraya koyduğuna göre, o kadar asker orada bulunduğuna göre bence onunla çok şeyi fethedebilirsiniz. Ama zannediyorum onlarda uykuda. Çalıştırılmadıklarından dolayı zorlanmadıklarından dolayı" dedi.
İlber Ortaylı'nın Fethullah Gülen'e Yaptığı Ziyareti Anlatması 03:42
İlber Ortaylı'nın Fethullah Gülen'e Yaptığı Ziyareti Anlatması 8.175 izlenme - 1 ay önce İlber Ortaylı dün akşam yayınlanan programda STV'de detaylarıyla anlattığı Fetullah Gülen ile görüşmesi kendisine sorulunca program sunucusuna oldukça kızdı. Ortaylı, içeriğini anlatmak istemediği görüşmeyi, 2011 yılında STV Haber'de yayınlanan Enzade programında detaylarıyla anlatmıştı. Fetullah Gülen'le bir saate yakın konuştuğunu söyleyen Ortaylı daha önce İstanbul'da ve ABD'de birçok kez Gülen'le görüştüğünü ifade ediyor.
Fethullah Gülen UFO'larla Anısını Böyle Anlattı 01:48
Fethullah Gülen UFO'larla Anısını Böyle Anlattı 7.234 izlenme - 2 ay önce FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in UFO'larla anısını paylaştığı video ortaya çıktı. FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in özel bir toplantıda tanımlanamayan uçan cisimlerle olan anısını paylaştığı video ortaya çıktı. DUA EDİNCE KENDİSİNE UFO'LARLA CEVAP VERİLİYORMUŞ! işte dua edince; kendisine gözüken onlarca tanımlanamayan uçan cisim ile dualarına icabet edildiğini kanıtlamaya çalışana FETÖ elebaşı Fetullah Gülen...
Fethullah Gülen'in Son Arzusu 05:31
Fethullah Gülen'in Son Arzusu 215 izlenme - 1 hafta önce "Bu zâlimleri getirin; ölmeden evvel, bunların yüzüne tükürmek geliyor içimden" 17 Ekim 2016 Pazartesi 14:47 Fethullah Gülen’in “Son arzum” başlıklı yeni bir konuşması yayımlandı. Gülen’in “Bir tek arzum var: Bunu bana ve bu Hizmet’e yapanlar, idam sehpasına götürdükleri zaman bir tek arzum var. Bu zâlimleri getirin; ölmeden evvel, bunların yüzüne tükürmek geliyor içimden” sözleri dikkat çekti.
Fethullah Gülen'in Deprem İle İmtihanı 03:03
Fethullah Gülen'in Deprem İle İmtihanı 4.579 izlenme - 1 ay önce Fethullah Gülen 10 Haziran 1990 tarihinde cemaati ile yaptığı bir sohbet esnasında deprem olması ile birlikte La havle ve la kuvvete illa billah. Allah ülkemizi muhafaza buyursun. Allah ülkemizi muhafaza buyursun. Allahım müminleri muhafaza buyur kelimelerini söylüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
FETÖ'cü Adil Öksüz'ün Başına 4 Milyon Ödül Konuldu 02:02
FETÖ'cü Adil Öksüz'ün Başına 4 Milyon Ödül Konuldu 11 izlenme - 20 saat önce İçişleri Bakanlığı, FETÖ'nün "hava kuvvetleri imamı" olduğu ileri sürülen Adil Öksüz'ün başına 4 milyon lira ödül koydu. Arananlar listesine FETÖ'den 37 isim daha eklendi. Eski savcı Zekeriya Öz için de 750 bin lira ödül verilecek. FETÖ'nün finans kaynaklarından biri olarak gösterilen Akın İpek için de 750 bin lira ödül verilecek. İçişleri Bakanlığı, terörden arananlar listesine FETÖ'den aranan 37 kişinin de eklendiğini, bunlardan 8'inin kırmızı renk kategorisinde olduğunu ve Adil Öksüz'ün de bunların arasında yer aldığını, kırmızı listedekilerin başına 4 milyon TL'ye kadar ödül konulduğunu açıkladı. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA İçişleri Bakanlığından konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Terörden arananlar listesine FETÖ'den aranan toplam 37 kişi de eklenmiş olup, bunlardan 8'i kırmızı (4.000.000 TL'ye kadar ödül) renk kategorisinde yer almaktadır. Aranan şahıslardan Adil Öksüz de kırmızı renk kategorisinde bulunmaktadır. 28.10.2015 Tarihi itibariyle Terörle Mücadele Kanunu kapsamına giren suçların faillerinin yakalanmasına yardımcı olanlara verilecek ödül bilgileri ve beş ayrı renk kategorisinde aranan terör örgütü mensuplarının bilgilerinin yer aldığı www.terorarananlar.pol.tr adresli internet sitesi ile bilgilerin sosyal medya aracılığı ile paylaşılması için oluşturulan @terorarananlar isimli Twitter ve @arananteroristler isimli Facebook hesapları hizmete başlamış olup; Aranan terör örgütü mensuplarının bilgilerinin yer aldığı www.terorarananlar.pol.tr isimli web sitesi hizmet vermeye başladığı günden itibaren 840.390 ziyaretçi tarafından 5.823.619 defa görüntülenmiştir" denildi. 4 MİLYON 680 BİN LİRA ÖDÜL Etkin ve kararlı bir şekilde yürütülen terörle mücadele sürecinde ihbarda bulunarak devlete verdikleri destekle www.terorarananlar.pol.tr sitesinde yeşil listede aranan terör örgütü mensuplarının etkisiz hale getirilmesini sağlayan vatandaşlara 1 milyon 300 TL, gri listede aranan terör örgütü mensuplarının etkisiz hale getirilmesini sağlayan vatandaşlara 750 bin TL olmak üzere, Ödül Komisyonu tarafından toplamda 4 milyon 680 bin TL para ödülü verildiği kaydedildi. 27 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ Vatandaşlar tarafından Alo 140 Terör İhbar Hattına gelen 487 bin 962 çağrı sonucunda değerlendirilen ihbarlar sayesindewww.terorarananlar.pol.tr isimli web sitesinde kırmızı listeden (1), yeşil listeden (5), turuncu listeden (1) ve gri listeden (20) olmak üzere toplamda (27)terör örgütü mensubunun ölü olarak ele geçirildiği ve birçok terör örgütü mensubunun ise yakalandığı ifade edildi.
Darbe Karşıtları Fethullah Gülen'in Maketini İdam Etti 01:32
Darbe Karşıtları Fethullah Gülen'in Maketini İdam Etti 22.989 izlenme - 3 ay önce Fethullah Gülen askeri parelel darbesinin etkileri kaldığı yerden devam ediyor,görüntülerde izleyeceğimiz şuurundan çıkan insanımız eskiye dönmeyelimde neyse izleyelim
Fetö Toplu Ağlama Ayini 02:04
Fetö Toplu Ağlama Ayini 14.193 izlenme - 2 ay önce Örgütün lideri Fetullah Gülen, kendisi gibi sahneye çıkan FETÖ'cü bir kişinin, elindeki kağıttan okudukları sonrası birden ağlamaya başlıyor. Fetullah Gülen ağladıkça, salonda bulunan kadın-erkek herkes bir anda gözyaşlarına boğuluyor.
Fethullah Gülen'in Kenan Evren sevgisi: Biri Hakkında Konuşsa Ağzını Kırarım Ben 00:35
Fethullah Gülen'in Kenan Evren sevgisi: Biri Hakkında Konuşsa Ağzını Kırarım Ben 4.343 izlenme - 2 ay önce FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, 'Kenan Evren'in biri aleyhinde konuşsa ağzını kırarım ben' diyerek darbeci Evren'e olan sevgisini gösteriyor.
Fethullah Gülen'in Çizgi Filmi Çıktı 00:44
Fethullah Gülen'in Çizgi Filmi Çıktı 3.786 izlenme - 1 ay önce 15 Temmuz darbe girişiminin bir numaralı ismi Fethullah Gülen'in cemaat faaliyetlerini gösteren bir animasyon çizgi film yapıldı.