Hoşgeldiniz!

fettahoğlu

Hayat Yolunda - Havada Aşk Kokusu Var 02:43
Hayat Yolunda - Havada Aşk Kokusu Var 8.816 izlenme - 3 yıl önce Seza'ya karsi duygulari degisen Selim, ani bir hareketle genc hemsireye umut veriyor. Hayat Yolunda Her Carsamba saat 20:00 Kanal D'de....
Hayat Yolunda - Utandıran Geçmiş 02:10
Hayat Yolunda - Utandıran Geçmiş 7.448 izlenme - 3 yıl önce Yelda, Cem'le ilgili geçmişteki bir anı hatırlıyor. Acaba eski arkadaşlar, geçmişte ne yaşamış olabilirler?
Hayat Yolunda - Yelda'nın Büyük Oyunu 04:00
Hayat Yolunda - Yelda'nın Büyük Oyunu 5.391 izlenme - 3 yıl önce Yelda, birbirlerinden habersiz Cem ve Şafak'ı buluşturuyor. Hayat Yolunda dizisini takip etmek için: www.izlesene.com/hayatyolunda
Hayat Yolunda 10. Bölüm Fragmanı 00:48
Hayat Yolunda 10. Bölüm Fragmanı 4.208 izlenme - 3 yıl önce Kanal D’nin başrollerini; Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un paylaştıkları sevilen dizisi “Hayat Yolunda” sürprizlerle dolu yeni bölümüyle ekrana geliyor.
 Hayat Yolunda 7.Bölüm - Selim ile Yelda arasında neler oluyor? 03:56
Hayat Yolunda 7.Bölüm - Selim ile Yelda arasında neler oluyor? 3.546 izlenme - 3 yıl önce Selim, Yelda’ya gönlünü kaptırıyor. Peki Yelda bu sevdaya karşılık verecek mi? Alp’in boşanmak istemediğini söylemesi Şafak’ın aklını karıştırıyor. Alp’in boşanmak istemediğini söylemesiyle şok olan Şafak, her ne kadar inkar etse de kocasının verdiği karar aklını karıştırmaya yeter. Melis, mahkemede olanlardan sonra yine rahat durmaz ve oyunlarına devam eder. Alp ise, içindeki şüphelere son vermek için bir dedektif tutar. Selim, yıllar sonra kavuştuğu annesini yeniden kaybetmek üzeredir. Yelda ise bu zor anlarında Selim’i bir an olsun yalnız bırakmaz. Bu durum, ondan uzak durmaya çalışan Selim’i oldukça zor duruma sokar. Yakışıklı doktor, Yelda’ya gönlünü istemese de çoktan kaptırmıştır. Şafak’ın eline Melis’ten intikam almak için fırsat geçer. İki kadın arasındaki konuşmaya kulak misafiri olan Cem, duyduklarını yanlış yorumlayınca işler iyice karışır. Alp, Melis’in yanından taşınıp, otele yerleşir. Bunu duyan Melis çılgına döner ancak, bu sefer elinde çok sağlam bir kozu vardır. Şafak ise, sonunda her şeyi bir kenara bırakıp Cem’e karşı bir adam atar.
Hayat Yolunda - Sertab Erener - Unutursun 02:35
Hayat Yolunda - Sertab Erener - Unutursun 3.366 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin sevilen dizisi 22 Ekim'de yayınlanan 3.bölümünde, eski aşıklar Şafak ve Cem, Sertab Erener'in cok sevilen sarkisi Unutursun eşliğinde, eski gunlere daliyor. Sertab Erener - Unutursun Şarkı Sözleri: Yarından haber yok dün bitti Saatler son günü çalıp gitti Yeminler yaşlandı dudaklarda Düğümlendi derken söz bitti Vagonlar bir dolup bir boşadı Kuruyan gözlerim yine yaşardı Sarardı sırayla fotoğraflar Ne hayatlar içimde kaldı Unutursun içim yana yana Unutursun ölüm sana bana Zaman basıp kanayan yarana Unutursun unutursun Unutursun için yana yana Unutursun ölüm sana bana Zaman basıp kanayan yarana
Hayat Yolunda-Melis'e Kötü Sürpriz 05:23
Hayat Yolunda-Melis'e Kötü Sürpriz 3.254 izlenme - 3 yıl önce Alp'in çoğunluk hissesine sahip olduğu hastanenin başına geçen Melis, Şafak'ın istifa kararıyla daha da rahatlıyor ama...
Hayat Yolunda - 5.bölüm Fragmanı 00:58
Hayat Yolunda - 5.bölüm Fragmanı 3.197 izlenme - 3 yıl önce Melis ortalığı karıştırıyor! Şafak ve Cem'in geçmişini öğrenen Melis, Zeliş üzerinden Cem'le uğraşmaya başlıyor. Zeliş'in annesinin hayatının tehlikeye girmesine kadar giden bu planın sonunda, Cem ve Alp birbirine giriyor.
Hayat Yolunda - Sürpriz Aşk 03:07
Hayat Yolunda - Sürpriz Aşk 3.032 izlenme - 3 yıl önce Selim ve Yelda arasındaki arkadaşlık aşka mı dönüşüyor? Hayat Yolunda dizisini takip etmek için: www.izlesene.com/hayatyolunda
Hayat Yolunda 11.Bölüm  - Sizi asla affetmeyeceğim  05:28
Hayat Yolunda 11.Bölüm - Sizi asla affetmeyeceğim 2.835 izlenme - 3 yıl önce Şafak bütün gerçekleri öğrenir, Cem ve Yelda'yı hayatından çıkartma kararı alır. Kanal D’nin başrollerini; Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un paylaştıkları sevilen dizisi “Hayat Yolunda” sürprizlerle dolu yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Cem ve Yelda’nın büyük sırrı ortaya çıkıyor. Ebru ve Şafak, birbirlerine karşılıklı geçmişin hesabını sormak isterler. Ancak Cem ve Yelda duruma müdahale eder. Fakat Şafak’ın aklı karışır. Karısını Cem’den uzak tutmak için elinden geleni yapan Alp, bu sefer de Ebru’ya sürpriz teklifte bulunur. Melis, duyduklarından sonra Yelda’ya şantaj yapar. Eğer Alp konusunda ona yardım etmezse, gerçekleri Şafak’a anlatacağını söyler. Melis’in şantajına boyun eğmek istemeyen Yelda, Cem’e gider. Ondan çok geç olmadan Şafak’a gerçeği anlatmaları için destek olmasını ister.
Hayat Yolunda - Cem, Şafak'ı Durdurabilecek Mi? 04:08
Hayat Yolunda - Cem, Şafak'ı Durdurabilecek Mi? 2.782 izlenme - 3 yıl önce Melis'in başhekimliği altında çalışmak istemeyen Şafak, ani bir kararla istifa ediyor ve Ankara'ya yerleşmek üzere yola çıkıyor. Peki Cem, onun kararını değiştirebilecek mi?
Hayat Yolunda 11. Bölüm - Büyük Sır Ortaya Çıkıyor! 03:52
Hayat Yolunda 11. Bölüm - Büyük Sır Ortaya Çıkıyor! 2.354 izlenme - 3 yıl önce Melis tüm gerçekleri Şafak'a anlatır. Kanal D’nin başrollerini; Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un paylaştıkları sevilen dizisi “Hayat Yolunda” sürprizlerle dolu yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Cem ve Yelda’nın büyük sırrı ortaya çıkıyor. Ebru ve Şafak, birbirlerine karşılıklı geçmişin hesabını sormak isterler. Ancak Cem ve Yelda duruma müdahale eder. Fakat Şafak’ın aklı karışır. Karısını Cem’den uzak tutmak için elinden geleni yapan Alp, bu sefer de Ebru’ya sürpriz teklifte bulunur. Melis, duyduklarından sonra Yelda’ya şantaj yapar. Eğer Alp konusunda ona yardım etmezse, gerçekleri Şafak’a anlatacağını söyler. Melis’in şantajına boyun eğmek istemeyen Yelda, Cem’e gider. Ondan çok geç olmadan Şafak’a gerçeği anlatmaları için destek olmasını ister.
Necati Şaşmaz Nur Fettahoğlu Ukra City Reklam 2011 00:46
Necati Şaşmaz Nur Fettahoğlu Ukra City Reklam 2011 3.624 izlenme - 6 yıl önce necati şaşmaz nur fettahoğlu ukra city reklam ekim 2011
Hayat Yolunda - 6. Bölüm Fragmanı 00:52
Hayat Yolunda - 6. Bölüm Fragmanı 2.319 izlenme - 3 yıl önce Hayat Yolunda 6. Bölüm Özeti: Şafak ve Cem arasındaki yakınlaşmayı, Şafak'a karşı koz olarak kullanmak isteyen Melis, amacına ulaşabilecek mi? Öte yandan Selim'in sürpriz ziyaretçisi kim? Hayat Yolunda, heyecanla beklenen yeni bölümü ile Çarşamba 20:00'de!
Hayat Yolunda 11.Bölüm - Sezen Aksu Biliyorsun 03:37
Hayat Yolunda 11.Bölüm - Sezen Aksu Biliyorsun 2.241 izlenme - 3 yıl önce Söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan "Biliyorsun" adlı şarkı Minik Serçe'nin muhteşem yorum ile Hayat Yolunda...
Hayat Yolunda-Şok Eden Rapor! 06:22
Hayat Yolunda-Şok Eden Rapor! 2.189 izlenme - 3 yıl önce Hayatını kaybeden hastanın otopsi sonucunda, Selim'in kusurlu olduğu raporları Seza'nın eline geçince, Selim için bir şeyler yapmak isteyerek, araştırmaya koyuluyor ve ortaya çok çarpıcı bir sonuç çıkıyor.
Hayat Yolunda-Hamsi Candır 04:15
Hayat Yolunda-Hamsi Candır 2.115 izlenme - 3 yıl önce Yelda'dan randevu koparmayı başaran Kuzu, farklı konseptiyle Yelda'yı bakın nasıl şaşırtıyor.
Hayat Yolunda 7. Bölüm Fragmanı 00:55
Hayat Yolunda 7. Bölüm Fragmanı 2.110 izlenme - 3 yıl önce Hayat Yolunda 7. Bölüm Özeti: Alp'in son dakika kararı, herkesi etkiliyor. Melis, bu karar karşısında yeni kozunu kullanmaya kalkarken, Şafak ve Cem arasındaki ilişki kankaybetmeye mi başlıyor? Hayat Yoluında, merakla beklenen yeni bölümü ile Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!
Hayat Yolunda 11.Bölüm - Seza kendini feda etti! 01:54
Hayat Yolunda 11.Bölüm - Seza kendini feda etti! 2.020 izlenme - 3 yıl önce Seza hemşire; Selim'i vuran kişinin kardeşi Serkan olduğunu öğrenince yaşadığı vicdan azabı ile ölümü göze alıyor.
Hayat Yolunda 10.Bölüm - Şafak çılgına dönüyor! 02:14
Hayat Yolunda 10.Bölüm - Şafak çılgına dönüyor! 2.028 izlenme - 3 yıl önce Mahkeme Ecem'in velayetini Alp'e verince Şafak sinir krizi geçiriyor. Hayat Yolunda dizisi kanal d,
Hayat Yolunda 10.bölüm - Büyük Sır Ortaya Mı Çıkıyor? 01:53
Hayat Yolunda 10.bölüm - Büyük Sır Ortaya Mı Çıkıyor? 1.958 izlenme - 3 yıl önce Yelda ve Cem arasında yaşananları Ebru, Şafak'a anlatacak mı? - Cem! Cem bekle, biraz konuşabilir miyiz?
Hayat Yolunda 10.bölüm - Selime Öldürücü Darbe! 01:48
Hayat Yolunda 10.bölüm - Selime Öldürücü Darbe! 1.896 izlenme - 3 yıl önce Seza ve Selim arasında bir ilişki olduğunu düşünen Serkan, Selim'i bıçaklıyor. Hayat Yolunda dizisi.
Hayat Yolunda 9.Bölüm - Issız Adam Selim 05:05
Hayat Yolunda 9.Bölüm - Issız Adam Selim 1.831 izlenme - 3 yıl önce Dizinin bu bölümünde; Şafak’ın eline, Melis’in hamileliği ile ilgili düzenlediği sinsi planın kanıtları geçiyor. Ve Şafak bu kozu kullanmaya karar veriyor. Sosyal hizmetlerden gelen telefon, olayların akışını değiştirir. Şafak, Alp’e bir an evvel imzalamasını, yoksa Melis’in hamileliğini mahkemede kullanacağını söyler. Şafak’ın itirafından sonra Cem’in karısının yanında olmasına tahammül edemeyen Alp, sözünün arkasındadır. Eğer başarılı cerrah istifa etmezse, sadece Zeliş’in evlat edinilmesi değil, hastane de tehlikeye girecektir. Bu arada Melis’in başhekimlikte kalacağı bomba etkisi yaratır. Bir de üzerine Alp’in, Melis’e hastanenin yüzde 10’luk hisseyi devrettiği ortaya çıkınca Şafak çılgına döner. Cem’in ise Alp’e karşı sabrı kalmamıştır. Kendisi bizzat Zeliş’i almak için sosyal hizmetlere başvurur. Yelda, sonunda Selim’e bir şans vermeye karar verir ancak, kulak misafiri olduğu bir konuşma her şeyi değiştirir. Yelda’nın tepkisine anlam veremeyen Selim ise, Seza’yla görüşmeye başlar. Şafak, Alp’e yaptığı itirafı bir kez de Cem’in yüzüne söyler. İkinci bir şans elde eden Cem, bunu kaybetmemek için Şafak’a söz verir. Cem’in talebine ise sosyal hizmetlerden sürpriz bir ret cevabı gelir. Zeliş’i kaybetmek istemeyen Cem’in, Alp ile anlaşmaktan başka çaresi kalmazken, Melis’in hamileliği ile ilgili düzenlediği sinsi planın kanıtları Şafak’ın eline geçer. Şafak bu kozu kullanmaya niyetlidir.
Dj Gökhan Fettahoğlu Live Performance Antalya Kemer İnferno Nigth Club 06:47
Dj Gökhan Fettahoğlu Live Performance Antalya Kemer İnferno Nigth Club 1.718 izlenme - 7 yıl önce dj gökhan fettahoğlu live performance antalya kemer inferno nigth club
Hayat Yolunda 5. Bölüm Fragmanı 00:58
Hayat Yolunda 5. Bölüm Fragmanı 1.804 izlenme - 3 yıl önce Hayat Yolunda 5. Bölüm Özeti: Melis ortalığı karıştırıyor! Şafak ve Cem'in geçmişini öğrenen Melis, Zeliş üzerinden Cem'le uğraşmaya başlıyor. Zeliş'in annesinin hayatının tehlikeye girmesine kadar giden bu planın sonunda, Cem ve Alp birbirine giriyor.
Hayat Yolunda 9.Bölüm - Cem veda ediyor! 05:37
Hayat Yolunda 9.Bölüm - Cem veda ediyor! 1.743 izlenme - 3 yıl önce Dizinin bu bölümünde; Şafak’ın eline, Melis’in hamileliği ile ilgili düzenlediği sinsi planın kanıtları geçiyor. Ve Şafak bu kozu kullanmaya karar veriyor. Sosyal hizmetlerden gelen telefon, olayların akışını değiştirir. Şafak, Alp’e bir an evvel imzalamasını, yoksa Melis’in hamileliğini mahkemede kullanacağını söyler. Şafak’ın itirafından sonra Cem’in karısının yanında olmasına tahammül edemeyen Alp, sözünün arkasındadır. Eğer başarılı cerrah istifa etmezse, sadece Zeliş’in evlat edinilmesi değil, hastane de tehlikeye girecektir. Bu arada Melis’in başhekimlikte kalacağı bomba etkisi yaratır. Bir de üzerine Alp’in, Melis’e hastanenin yüzde 10’luk hisseyi devrettiği ortaya çıkınca Şafak çılgına döner. Cem’in ise Alp’e karşı sabrı kalmamıştır. Kendisi bizzat Zeliş’i almak için sosyal hizmetlere başvurur. Yelda, sonunda Selim’e bir şans vermeye karar verir ancak, kulak misafiri olduğu bir konuşma her şeyi değiştirir. Yelda’nın tepkisine anlam veremeyen Selim ise, Seza’yla görüşmeye başlar. Şafak, Alp’e yaptığı itirafı bir kez de Cem’in yüzüne söyler. İkinci bir şans elde eden Cem, bunu kaybetmemek için Şafak’a söz verir. Cem’in talebine ise sosyal hizmetlerden sürpriz bir ret cevabı gelir. Zeliş’i kaybetmek istemeyen Cem’in, Alp ile anlaşmaktan başka çaresi kalmazken, Melis’in hamileliği ile ilgili düzenlediği sinsi planın kanıtları Şafak’ın eline geçer. Şafak bu kozu kullanmaya niyetlidir.
Hayat Yolunda 9.Bölüm - Aşk dile geldi... 02:24
Hayat Yolunda 9.Bölüm - Aşk dile geldi... 1.735 izlenme - 3 yıl önce Dizinin bu bölümünde; Şafak’ın eline, Melis’in hamileliği ile ilgili düzenlediği sinsi planın kanıtları geçiyor. Ve Şafak bu kozu kullanmaya karar veriyor. Sosyal hizmetlerden gelen telefon, olayların akışını değiştirir. Şafak, Alp’e bir an evvel imzalamasını, yoksa Melis’in hamileliğini mahkemede kullanacağını söyler. Şafak’ın itirafından sonra Cem’in karısının yanında olmasına tahammül edemeyen Alp, sözünün arkasındadır. Eğer başarılı cerrah istifa etmezse, sadece Zeliş’in evlat edinilmesi değil, hastane de tehlikeye girecektir. Bu arada Melis’in başhekimlikte kalacağı bomba etkisi yaratır. Bir de üzerine Alp’in, Melis’e hastanenin yüzde 10’luk hisseyi devrettiği ortaya çıkınca Şafak çılgına döner. Cem’in ise Alp’e karşı sabrı kalmamıştır. Kendisi bizzat Zeliş’i almak için sosyal hizmetlere başvurur. Yelda, sonunda Selim’e bir şans vermeye karar verir ancak, kulak misafiri olduğu bir konuşma her şeyi değiştirir. Yelda’nın tepkisine anlam veremeyen Selim ise, Seza’yla görüşmeye başlar. Şafak, Alp’e yaptığı itirafı bir kez de Cem’in yüzüne söyler. İkinci bir şans elde eden Cem, bunu kaybetmemek için Şafak’a söz verir. Cem’in talebine ise sosyal hizmetlerden sürpriz bir ret cevabı gelir. Zeliş’i kaybetmek istemeyen Cem’in, Alp ile anlaşmaktan başka çaresi kalmazken, Melis’in hamileliği ile ilgili düzenlediği sinsi planın kanıtları Şafak’ın eline geçer. Şafak bu kozu kullanmaya niyetlidir.
Hayat Yolunda - Sürpriz Kurtarıcı 05:59
Hayat Yolunda - Sürpriz Kurtarıcı 1.770 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Yolunda, sürpriz bir bölüm sonuyla herkesi şaşırttı. Dizinin 2. bölümünde, hastaneyi iflastan kurtarmak için elinden geleni yapan Veysel Hoca, beklenen sona gelmişti. Hoca'nın kalbi bunları kaldıramadı ve kalp krizi geçirdi. Bir yandan Veysel Hoca'nın rahatsızlığı, diğer yandan hastanenin durumu herkesi derinden etkilemişken, tüm dengeleri değiştirecek sürpriz bir isim çıkageldi.
Hayat Yolunda - Şafak Gerçeği Öğreniyor 04:30
Hayat Yolunda - Şafak Gerçeği Öğreniyor 1.567 izlenme - 3 yıl önce Selim, aklındaki kişinin Yelda olduğunu sonunda Cem’e itiraf eder. Alp, Melis’ten çocuğu aldırmasını ve hastaneden ayrılmasını ister. Alp’in isteklerini itiraz etmeden kabul eden Melis’in ise aklında yeni bir oyun vardır. Selim, annesinden kalan parayla hastanenin hisselerini Alp’ten geri almaya karar verir. Veysel Hoca gerekli konuşmayı yapsa da, Alp bu durumun Şafak’a bağlı olduğunu söyler
Hayat Yolunda-Selim'den Jest 03:36
Hayat Yolunda-Selim'den Jest 1.608 izlenme - 4 yıl önce Selim, Hastanenin iflasını önlemek için para yardımında bulunuyor. Hayat Yolunda dizisinde, Veysel Hoca'nın zor gününde destek olmak için, Selim kolları sıvıyor. Geçmişte, kendi zor günlerinde ona büyük destek olan Veysel Hoca'ya vefa borcunu ödemek isteyen Selim, ona duygularını işte böyle dile getiriyor.