Hoşgeldiniz!

fetullah gülen

Fetullah Gülen'in Garip Figürlü Hareketleri 00:21
Fetullah Gülen'in Garip Figürlü Hareketleri 45.979 izlenme - 2 ay önce Son günlerin terörist elebaşı olan namıdiğer FETÖ halkına seslendiği sırada adeta bufalo görmüş buzağı gibi kendinden geçiyor ve anlattığı konuyu iliklerine kadar hissederek aktarıyor.
Taylan Kaya - Ayyıldız 02:40
Taylan Kaya - Ayyıldız 45.362 izlenme - 2 ay önce 15 Temmuz da Ülkemize yapılan darbe girişimi için yazdığım beste. LÜTFEN PAYLAŞMAYI İHMAL ETMEYELİM. Söz: Taylan Kaya Müzik: Göksel Görgülü Göksel Görgülünün Sayfasına Tıkla Abone Ol https://www.youtube.com/user/MsPerfectattack BESTE SÖZLERİ WEB SİTEMDE : www.taylankaya.net AŞAĞIDAKİ HESAPLAR GERÇEK HESAPLARIMDIR. BUNLARIN DIŞINDA OLAN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM. Younow: http://www.younow.com/taylankaya1 İzlesene: http://www.izlesene.com/taylankayaofficial Twitter: http://twitter.com/tkayaofficial Web Site: http://www.taylankaya.net Facebook Profil: http://www.facebook.com/1taylankaya Facebook Profil 2 : http://www.facebook.com/2taylankaya Facebook Sayfa: http://www.facebook.com/taylankayabestehatti İnstagram : http://instagram.com/taylankayaofficial/
Fethullah Gülen: 02:17
Fethullah Gülen: "77 yaşındayım, hastayım, Amerikan aşığıyım" 16.780 izlenme - 2 ay önce Fethullah Gülen Türkiyeye iade edilmemek için Amerikan Halkına ağlıyor: "77 yaşındayım, hastayım, Amerikan aşığıyım" söylenimlerini izliyoruz.
Atalay Demirci'nin Fetullah Gülen'e Yaptığı Özel Gösteri 02:49
Atalay Demirci'nin Fetullah Gülen'e Yaptığı Özel Gösteri 8.628 izlenme - 3 hafta önce Fetullah Gülen'i güldürmek için Atalay Demirci ona özel stand up gösterisi yapıyor, görüntülerde Ekrem Dumanlı da gözüküyor. Pensilvanya'da yapılan gösterinin görüntüleri yeni ortaya çıktı.
Fethullah Gülen ile Küçük Kız 01:28
Fethullah Gülen ile Küçük Kız 5.218 izlenme - 2 ay önce Darbelerin başı,başmimarı terörist başı feto'nun yıllar önce sosyal mecralara yüklenen bir videosu.İzliiyoruz
Beddua Yeni Versiyon 00:36
Beddua Yeni Versiyon 85.343 izlenme - 3 yıl önce Fetullah'ın Yeni Beddua Versiyonu
Fetö'ye Atarlanan Yurdum İnsanı 01:35
Fetö'ye Atarlanan Yurdum İnsanı 3.941 izlenme - 2 ay önce Evet, gün geçmiyor bir isyankar abimiz daha çıkmasın :) Harran Urfa'da olan değil Hatay/Reyhanlı/Harran olan.
Cem Uzan Fetullah Gülen Cemaatini ve Üzerine Oynan Oyunları Anlatıyor 06:33
Cem Uzan Fetullah Gülen Cemaatini ve Üzerine Oynan Oyunları Anlatıyor 3.897 izlenme - 2 ay önce İşadamı Cem Uzan ın mal varlığına el koyan güçlerin kimler olduğunu ve yurtdışında nasıl bir sürgün hayat yaşadığını anlattığı videosu
Gülen Bedduasına Recep İvedik'li Cevap 00:33
Gülen Bedduasına Recep İvedik'li Cevap 68.198 izlenme - 3 yıl önce Fethullah Gülen'in Bedduasına Tepkiler Sürüyor.. Sosyal Medya Kullanıcılarından Bedduaya Recep İvedikli Cevap
Kadir Mısıroğlu: Gülen Babadan Ermeni Anadan Yahudidir (Gündem Özel) 01:50
Kadir Mısıroğlu: Gülen Babadan Ermeni Anadan Yahudidir (Gündem Özel) 16.699 izlenme - 6 ay önce Beyaz TV'de yayınlanan Latif Şimşek yönetimindeki Gündem Özel programına tarihçi yazar Kadir Mısıroğlu konuk oldu. Canlı yayında ezber bozan açıklamalar yapan Mısıroğlu, Fetullahçı Terör Örgütü lideri Fetullah Gülen hakkında çarpıcı bir iddiada bulundu. "O TOPRAKLAR MUKADDESTİR" Mısıroğlu şu ifadeleri kullandı: "Şanlıurfa peygamber diyarıdır, Diyarbakır da öyledir sahabe mekanıdır. O topraklar mukaddestir. Oralara saldıranların helak olma sebeplerinden biri de budur. PKK da bundan dolayı yok olacaktır. GÜLEN BABADAN ERMENİ ANADAN YAHUDİDİR PKK ile beraber olan Fetullan Gülen de bir Ermeni hareketidir. Babadan Ermeni anadan Yahudi'dir. O da onlarla beraberdir. Ben vesikasını yayınladım. Anasının adını pasaport alırken Rabin diye yazmış.Türklerde Kürtlerde Rabin diye kadın adı var mı? Ankara Emniyeti'nin raporunda var. Anasının da Yahudi olduğunu dair kendisi pasaport alırken el yazısını ortaya koydum buraya. ERMENİLEŞMİŞ YAHUDİ Ben vesika yayınladım. Rabin ne demek biliyor musun? Ermenileşmiş Yahudi. Yani pakraduni."
Aziz Yıldırım: Fethullah Gülen'in Galatasaray'ı Şampiyon Yaptığı Söyleniyor 01:03
Aziz Yıldırım: Fethullah Gülen'in Galatasaray'ı Şampiyon Yaptığı Söyleniyor 5.855 izlenme - 4 ay önce Ziraat Türkiye Kupası'nı Galatasaray'a 1-0 yenilerek kaybeden Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım basın açıklaması yaptı. Güler misin ağlar mısın, nasıl ne diyorsun başkan.
Erdoğan, Gülen, Kılıçdaroğlu,  Kedicikler Mix 04:50
Erdoğan, Gülen, Kılıçdaroğlu, Kedicikler Mix 3.283 izlenme - 2 ay önce Arkadaşlar nette rastladım çok güldüm, galiba vineları mixlemişler TRCricket youtube hesabından aldım yapanı kimdir bilmiyorum. siteye yüklemeye karar verdim umarım beğenirsiniz iyi seyirler.
Fetoya Beste Yapan Macro 01:39
Fetoya Beste Yapan Macro 2.373 izlenme - 2 ay önce efendim,bu arkadaşı hepimiz tanıdık sanırım. saçma sapan videolar çekerek,gündemde olmayı başardı kendisi. macro diye takma isim kullanıyor ama gerçek adı mehmet yıldız. bu videoda da bir döneme damga vurmuş,yeşilçam da çok çalan eserlerden ''zühtü''ye,fetullah gülen'e yazdığı garip sözleri uyarlamış. izliyoruz efendim.
Fethullah Gülen Bedduası Parodi :))) 01:29
Fethullah Gülen Bedduası Parodi :))) 32.919 izlenme - 3 yıl önce Video Tamamen Eğlence Amaçlı Yapılmıştır. Fethullah Gülen bedduası ekol oldu Fethullah Gülen'in hükümete yönelik bedduası yeni bir ekol başlattı. *** ÖMER BİLİR ***
Barış Manço Türk Okullarını Anlatıyor 02:57
Barış Manço Türk Okullarını Anlatıyor 1.652 izlenme - 2 ay önce Barış Manço Türk okulları hakkında değişik açıklamalarda bulunuyor ve türk okulları öğrencileri ile de anılarını anlatıyor,izliyoruz.
Fetullah Gülen Vine (Komik) 00:06
Fetullah Gülen Vine (Komik) 973 izlenme - 1 ay önce Fetoş Komik vine
Fetullah Gülenin Bedduası 01:32
Fetullah Gülenin Bedduası 15.039 izlenme - 3 yıl önce Fetullah Gülenin Bedduası
Bank Asya'nın Açılışı (1996) 00:51
Bank Asya'nın Açılışı (1996) 15.357 izlenme - 2 yıl önce Efendim, 1996 yılında RTE ve Abdullah Gül'ün Bank Asya açılışında bulunmuşlar tabi o zamanlar Fetullah Gülen'in yancısı misali dibinden ayrılmıyor bizimkiler.
Fetullah Gülen - Buda Mı Gol Değil! 01:56
Fetullah Gülen - Buda Mı Gol Değil! 18.153 izlenme - 3 yıl önce Adaletine Kurban Olduğum Hakim Bey Bu da mı Gol Değil Be
Fethullah Gülen'in Yalvarışı 00:44
Fethullah Gülen'in Yalvarışı 587 izlenme - 2 ay önce ABD'de yaşayan teröristbaşı Fetullah Gülen, Yenikapı'daki tarihi mitingin ardından yayınlanan açıklamasında, "Biz ettik, sen etme. Ne olur ya Rab" diye konuştu.
Fetullah Gülenin Taklidini Yapan İlahiyat Öğrencisi 01:51
Fetullah Gülenin Taklidini Yapan İlahiyat Öğrencisi 7.059 izlenme - 3 yıl önce Fetullah Gülenin Taklidini Yapan İlahiyat Öğrencisi
Fetullah Gülen 01:18
Fetullah Gülen " Kuşçu 7.146 izlenme - 3 yıl önce Fetullah Gülen " Kuşçu...
Fethullah Gülen'in Cia Bilgisayar Programı Olması 02:44
Fethullah Gülen'in Cia Bilgisayar Programı Olması 3.357 izlenme - 11 ay önce Turgay Güler’in hazırlayıp sunduğu ‘Sıradışı’ programında dün akşam FETÖ iddianamesinde örgüt lideri olarak yer alan Fetullah Gülen’in basına yansıyan son beddua videosu ile ilgili önemli açıklamalar yer aldı. Programa konuk olarak katılan Ömer Özkaya, ‘Gülen ölmüş olsa dahi CIA tarafından kullanılabilir.’ dedi. Ömer Özkaya’nın değerlendirmelerine göre Amerika’nın Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA, Fetullah Gülen’in bütün vaazlarını sayısal analize dönüştürülerek dijitalleştirildi. Özkaya’ya göre Gülen hasbelkader ölmüş olsa bile bu teknoloji sayesinde kendisine sorulan soruları sistem canlı olarak yanıtlayabilecek.
Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu Fethullah Gülen Hakkında Ne Dedi? 01:18
Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu Fethullah Gülen Hakkında Ne Dedi? 4.862 izlenme - 2 yıl önce Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu Fethullah GÜLEN hakkında ne dedi?
Fetullah Gülen Devleti Ele Geçirme Planını Böyle Anlatmış 02:53
Fetullah Gülen Devleti Ele Geçirme Planını Böyle Anlatmış 517 izlenme - 2 ay önce 15 Temmuz askeri darbe girişimi sonrasında taraflı tarafsız herkesin aklındaki şüpheleri silen ve Fetullah Gülen cemaatinin terörist bir grup olduğu anlaşıldı. İşte Fetullah Gülen yıllar önce müritlerine devleti ele geçirme planlarını anlattığı video bugün internet aleminin en çok konuşulanları arasına girdi.
FETÖ'nün Evlerinde Kalan Kız Yaşadıklarını Anlatıyor 06:51
FETÖ'nün Evlerinde Kalan Kız Yaşadıklarını Anlatıyor 274 izlenme - 2 ay önce HRÜ İlahiyat Fakültesinde okurken 2,5 yıl FETÖ'nün evlerinde kalan Derya Turgut, örgütle bağı olduğu dönemlerde FETÖ'cü akademisyenlerin derslerini geçme konusunda yardımcı olurken, evden ayrılıp yurda yerleşince baskı yüzünden okulunu bırakmak zorunda kaldığını anlattı. İşte Derya Turgut'un yaptığı o açıklamalar...
Alparslan Türkeş & Fethullah Gülen Kucaklaşması 01:43
Alparslan Türkeş & Fethullah Gülen Kucaklaşması 2.694 izlenme - 1 yıl önce Alparslan Türkeş Fatih Üniversitesi'nin açılışında Fethullah Gülen'e sarılır ve duygu dolu sözler söyler. Fazla uzatmayayım iyi seyirler.
Fethullah Gülen - 2. Beddua 02:41
Fethullah Gülen - 2. Beddua 3.561 izlenme - 2 yıl önce Fethullah Gülen: Kim paralelse, kim silahlı örgütse, kim haram yemişse Allah belasını versin. Hocamız beddualarıyla geri döndü. Ben şahsen amin diyorum. Kim zerre kadar haram yemişse allah onun sülalesinin, yedi sülalesinin belasını versin,
Hoca Fendi Vs Recep İvedik 00:33
Hoca Fendi Vs Recep İvedik 7.274 izlenme - 2 yıl önce Recep İvediğin Komik Videosu
Akıllara Zarar Amerikalı Fetoş Şarkısı - Samanlıkta Zühtü 01:39
Akıllara Zarar Amerikalı Fetoş Şarkısı - Samanlıkta Zühtü 208 izlenme - 2 ay önce Bir zamanlar Yetenek sizsiniz türkiye'ye katılan mehmet yıldız isimli yarışmacı, feto'ya yaptığı efsane zühtü uyarlamasını soluksuzca dinliyor ve izliyoruz.