Hoşgeldiniz!

feys

Esnafın Network Marketing İsyanı 03:39
Esnafın Network Marketing İsyanı 1.853 izlenme - 2 yıl önce Abimiz esnaf olmasına rağmen dayanamamış ve bazı müşterileriyle arası bozulması pahasına böyle bir video çekmiş. İzleyelim.
Donald Duck - Der Fuehrer`s Face (Alt Yazılılı) 07:55
Donald Duck - Der Fuehrer`s Face (Alt Yazılılı) 531 izlenme - 3 yıl önce Orjinal adı "Donald Duck In Nutzi Land" olan , Walt Disney Productions tarafından animasyonu oluşturulmuş , 1943 yapımı amerikan propoganda kısa filmidir bu. En iyi animasyon kısa film dalında da 15th Academy Awards`da ödül almaya hak kazanmıştır. Efendim hikayemiz Donald amcanın kendisini Nazi Almanyası`nda yaşayan bir işçi olarak çalıştığı bir kabusun ortasında bulmasıyla başlar. Neyse işte çeşitli göndermeler , giydirmeler ve eleştiri silsileleri başlıyor böylece... Daha iyi anlaşılabilmesi için (sitemizde bulunana ek) bir de alt yazılı şekliyle izleyin istedim siteye de gönderdim. Burdan Walt Disney`e benden bir alkış ve sonra çekilip gidiyorum ben haydin iyi seyirler.
Esnaf Abiye Mega Holdings'den Cevap 10:29
Esnaf Abiye Mega Holdings'den Cevap 450 izlenme - 2 yıl önce Hatırladığınız gibi cahil(!) esnaf abimizin gayet bilinçlendirici videosunda bu işlerin ne kadar boş olduğundan güzelce bahseldilmişti. Ancak networkcü abi buna çok alınmış olacak ki video çekme gereksiniminde bulunmuş ve network marketing'den bahsetmiş. Bu lafa da iyi güldüm he :D :D "Sistemin, kapitalist düzenin ezdiği yok ettiği sadece çalışma makinası olarak gördüğü insanları özgürlüğüne kavuşturma arzusuyla yola çıktık" Esnaf Abi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/237028/esnafin-network-marketing-isyani
Cakma , Face , Feys 05:55
Cakma , Face , Feys 483 izlenme - 8 yıl önce cakma , face , feys
Feysin Var mı Yok mu ? 01:47
Feysin Var mı Yok mu ? 115 izlenme - 3 yıl önce Feysin var mı yok mu diye hesap soran öğretmenin öğrencisi ile olan komik diyaloğu cep telefonu kamerasıyla böyle kaydedildi.
Görüldü - Arabeks Rap 04:51
Görüldü - Arabeks Rap 73 izlenme - 3 yıl önce Gün geçtikçe yozlaşan sosyal medyayı eleştirmek için hazırlanmış ve bunu başka bir yozlaşmayla,arabesk raple tamamlanmış skeç klip. Wifi ile bağlanan şarj ile biten sahte aşklara sloganıyla yola çıkılan klipte Dündar Mordor ve Mc Cinas sizlerle birlikte... Sakın sevdiğinizi feysinizden silmeyin... İyi seyirler