Hoşgeldiniz!

figen

Yeşilçam'da İş Başvurusu Yapmanın Zorluğu - Figen Han 04:40
Yeşilçam'da İş Başvurusu Yapmanın Zorluğu - Figen Han 859.909 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'da İş Başvurusu Yapmanın Zorluğu - Figen Han..
Yeşilçam Güzellerinden Figen Han 00:58
Yeşilçam Güzellerinden Figen Han 210.055 izlenme - 7 yıl önce yeşilçam güzeli figen han
Figen Han Sevişme Sahnesi Frikik Hababam Taburu 08:50
Figen Han Sevişme Sahnesi Frikik Hababam Taburu 47.905 izlenme - 4 yıl önce
Figen Han - Haydi Bastır (1977) 02:27
Figen Han - Haydi Bastır (1977) 15.530 izlenme - 1 yıl önce 70'lerin seks furyası döneminde birçok erotik film çeviren ve bu dönemde bir'de albüm çıkartan "Figen Han" filmlerin de olduğu kadar şarkıcılıkta da başarılı.Parçanın söz yazarını bilemiyoruz fakat,müzik ve arajman Bora Ayanoğlu'na ait. Figen han'ın diğer parçası için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/10244/
Orospu Olmam Diyen Kızını Pişman Eden Anne 02:45
Orospu Olmam Diyen Kızını Pişman Eden Anne 21.854 izlenme - 1 yıl önce Mahmut, Kerim için mahpus damlarında yatarken zengin oğlan önce Mahmut'un kızkardeşini, daha sonra da Mahmut'un nişanlısına ilişir. Si notası önderliğinde önüne geleni yatıran Kerim, zengin ve ahlaksız patron imajını gene Yeşilçam perdesine yansıtacaktır. Cefakar annemizse kızına, büyük lokma ye, büyük konuşma deyişini uygulamalı olarak elinde kanlı çarşafla öğretir.
Yeşilçam Usulü Cat Fight ( 18) 01:56
Yeşilçam Usulü Cat Fight ( 18) 8.690 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam'ın özgürce filmler çektiği yıllardan cat fight yani kadın kavgasına ilginç bir bakış açısı... Görünen o ki yıllar geçse de göte odaklanan kameraman yıllardır aynı şekilde alın teri döküyor.
Figen & Gökhan Düğün Slayt 24:26
Figen & Gökhan Düğün Slayt 14.890 izlenme - 5 yıl önce
Figen Yüksekdağ'dan Skandal Paylaşım 00:23
Figen Yüksekdağ'dan Skandal Paylaşım 5.721 izlenme - 9 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Instagram hesabından paylaştığı video ile yine bir skandala imza attı. Figen Yüksekdağ, 'Türkiye'yi başınıza yıkacağız' diye tehditler savuran bir gencin videosunu paylaştı. "TÜRKİYE'Yİ BAŞINIZA YIKACAĞIZ" Yüksekdağ'ın paylaştığı videodaki genç, "İnadına direneceğiz, Türkiye'yi başınıza yıkacağız." dedi.
Figen Yüksekdağ'ın Türk Askerine Hakaret Etmesi 01:26
Figen Yüksekdağ'ın Türk Askerine Hakaret Etmesi 10.070 izlenme - 11 ay önce Diyarbakır Silvan'da Pkk'lı teröristler ilçeyi ele geçirmeye çalıştı, Türk askeri ve Polis Özel Harekat timleri operasyon düzenledi, ilçeyi Pkk'lı teröristlerden temizledi. İlçenin Pkk'dan temizlenmesi Hdp lideri Figen Yüksekdağ'ı oldukça sinirlendirdi. Hdp lideri Türk askerine beddua üstüne beddua etti.
Ne Bakıyon Gavat - Figen Han 00:38
Ne Bakıyon Gavat - Figen Han 10.565 izlenme - 2 yıl önce Yine spoiler verdik ama yapacak bi şey yok. Kötüler de Ağlar filminden bir sahne. Para varsa fındık her zaman var mantığıyla çekilmiş bir sahne.
Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe'yle İmtihanı 00:27
Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe'yle İmtihanı 8.126 izlenme - 1 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Kürtçe bilmediği için kendisine tepki gösteren acılı anne ne derse "Evet" dedi.
Figen Han ile İngilizce Saati 01:57
Figen Han ile İngilizce Saati 14.471 izlenme - 1 yıl önce Yatak odasında ingilizce öğretilen yıllardan bir bölüm izleyeceksiniz, ''My İsmim My name is şemsettin'' Figen Han Hadi Çaman
Figen Yüksekdağ Kimdir? 01:09
Figen Yüksekdağ Kimdir? 4.327 izlenme - 1 yıl önce Figen Yüksekdağ, Figen Yüksekdağ Kimdir, Figen Yüksekdağ Biyografi, Figen Yüksekdağ Hayatı, Figen Yüksekdağ Kim
Figen Han - Pisi Pisi (1977) 01:07
Figen Han - Pisi Pisi (1977) 4.943 izlenme - 1 yıl önce 70'lerin seks furyası döneminde birçok erotik film çevirmişliği vardır. Aslında ben hep tuzağa düşürüldüm, toplumsal filmler diye anlaşıyorduk sonra nasıl oluyorsa erotik film oluyordu demiştir. Ayrıca bir film çekerken bir kaç film çektiler ama bir film parası verdiler, çok hakkımız yenildi, diye açıklaması vardır. Kazım Kartal'ın en istekli seviştiği partneridir...
Figen Han - Pantolonsuz Görsen Karıştırmazsın 01:35
Figen Han - Pantolonsuz Görsen Karıştırmazsın 8.812 izlenme - 2 yıl önce İşler Karışık (İşler Karıştı Zühtü) - Sermet Serdengeçti, Figen Han
Figen Han - Kendini Rahat Bırak Yavrum 01:20
Figen Han - Kendini Rahat Bırak Yavrum 8.698 izlenme - 2 yıl önce Çılgın Ama Tatlı - Figen Han, Hadi Çaman
Figen Genç - Nazende Sevgilim 03:50
Figen Genç - Nazende Sevgilim 13.536 izlenme - 5 yıl önce
Adnan Oktar'dan Figen Yüksekdağ'a: Dangalaklık Yapmayın 01:34
Adnan Oktar'dan Figen Yüksekdağ'a: Dangalaklık Yapmayın 570 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar, Menbiç'e yapılacak bir operasyonun 6-8 Ekim olayları gibi karşılık bulacağını belirten Figen Yüksekdağ'a "Hiç kimse dangalaklık yapmaya kalkmasın" şeklinde yanıt verdi. Kendi televizyon kanalında "kediciklerim" dediği genç kızlarla yaptığı programla adından söz ettiren Adnan OKtar, zaman zaman gündemdeki konulara ilişkin de değerlendirmelerde bulunuyor. "DANGALAKLIK YAPMAYA KALKMASINLAR" Son olarak Menbiç'e yönelik bir operasyonun Türkiye'yi doğrudan etkileyeceğini iddia eden Yüksekdağ'ın bu çıkışına yanıt veren Adnan Oktar, "Bir daha öyle bir şeye yelteneceklerini zannetmiyorum. Yaparlarsa karşılığını misliyle alırlar. Zannetikleri gibi olmaz.
Figen Han - My İsmim Name İs 01:57
Figen Han - My İsmim Name İs 7.176 izlenme - 2 yıl önce Çılgın Ama Tatlı - Figen Han, Hadi Çaman
Mikro Sevgili Orhan'ın Dramı 01:22
Mikro Sevgili Orhan'ın Dramı 3.875 izlenme - 10 ay önce Figen, eşi 2 yıl önce ölmüş bir duldur. Orhan Figen'in sadece parası için sevdiği gönül eğlendirdiği eski sevgilisidir ve Figen yeni limanlara yelken açmıştır, fakat Orhan Figen'in peşini bırakmamaktadır. Karmaşık ilişkiler, aşk, şehvet, ihtiras dolu "Tavlacı Kız" filminden bir kesit sizlerle, efem.
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 02:03
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 379 izlenme - 2 ay önce Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a aşk şarkısı Figen Yüksekdağ, teröristbaşı Abdullah Öcalan'a sevgisini ortaya koyduğu 'Garibim' adlı aşk şarkısını söyledi.v
gmd kolbastİ ekİbİ grup stress 04:57
gmd kolbastİ ekİbİ grup stress 33.819 izlenme - 8 yıl önce gmd trabzon grup stressİn mİnİ gösterİsİ
Şamil Tayyar: Biz Figen Yüksekdağ'ı Obüslere Havale Ettik 00:40
Şamil Tayyar: Biz Figen Yüksekdağ'ı Obüslere Havale Ettik 1.604 izlenme - 8 ay önce YÜKSEKDAĞ'I OBÜSLERE HAVALE ETTİK HDP'li Figen Yüksekdağ'ın 'Türkiye uluslararası terör örgütlerini koruyan kollayan bir ülke haline geldi' sözlerine,Şamil Tayyar'dan esprili bir yanıt geldi. Tayyar 'Biz onu obüslere havale ettik. Hani yaslamıştı ya sırtını YPG'ye.' diyerek Yüksekdağ'ın elle tutulur bir yanı olmadığını da sözlerine ekledi.
Van Başkale 03:40
Van Başkale 14.284 izlenme - 8 yıl önce firat algül
Pantolonsuz Görürsen Karıştıramazsın 01:35
Pantolonsuz Görürsen Karıştıramazsın 2.739 izlenme - 1 yıl önce Çift yumurta ikizlerinin boru döşeme aparatlarının farklı olup olmadığı araştırmak için yeterli zamanımız olmadı. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yorumlarını esirgemesinler. Ama görünen o ki yadigar sinemamız bizim için gerekli araştırmayı yapmış ve belgesel niteliğinde bir yapım ortaya çıkarmış.
onur akın-figen yarar-ne olur bir sabah-düet 05:57
onur akın-figen yarar-ne olur bir sabah-düet 16.640 izlenme - 7 yıl önce onur akın-figen yarar-ne olur bir sabah-düet Şiir www.kalemsesim.com edebiyat portali
figen sarıdağ adalet 2011 yeni klip 04:47
figen sarıdağ adalet 2011 yeni klip 7.358 izlenme - 6 yıl önce by.yldz -- www.video-arsivi.org
Figen Yüksekdağ: Yine Kaybedecekler! 02:18
Figen Yüksekdağ: Yine Kaybedecekler! 1.392 izlenme - 1 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Koalisyon çalışmalarını ve erken seçim ihtimalini değerlendirdi. Yüksekdağ, koalisyon görüşmeleri için ''senaryo yazıldı, tiyatro oynandı'' derken, erken seçim ihtimali için de ''yarın seçim yapsınlar yine kaybedecekler'' yorumunda bulundu.
Tetiği Çekmeden Patlayan Tabanca Gibisin Yavrum - Casus Kıran 01:10
Tetiği Çekmeden Patlayan Tabanca Gibisin Yavrum - Casus Kıran 2.615 izlenme - 1 yıl önce Hem cesur, hem akıllı hem de hızlı ajan Casus Kıran (irfan atasoy) ülkemizi yok etmek isteyen hippilere, evet doğru okudunuz hippilere karşıdır. Fakat çalış çalış nereye kadar, biraz da gönlümüz eğlensin diyen casus kıran, dayanılmaz çekiciliğini ve karizmasını kullanıp kötü adamın metresini ayartmıştır, izleyelim.
figen öncel ben hesabı vermişim 03:54
figen öncel ben hesabı vermişim 7.598 izlenme - 8 yıl önce yeni ve buğulu ama güçlü bir ses güzel bir damar parça