Hoşgeldiniz!

Figen Yüksekdağ

Figen Yüksekdağ'dan Skandal Paylaşım 00:23
Figen Yüksekdağ'dan Skandal Paylaşım 5.721 izlenme - 9 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Instagram hesabından paylaştığı video ile yine bir skandala imza attı. Figen Yüksekdağ, 'Türkiye'yi başınıza yıkacağız' diye tehditler savuran bir gencin videosunu paylaştı. "TÜRKİYE'Yİ BAŞINIZA YIKACAĞIZ" Yüksekdağ'ın paylaştığı videodaki genç, "İnadına direneceğiz, Türkiye'yi başınıza yıkacağız." dedi.
Figen Yüksekdağ'ın Türk Askerine Hakaret Etmesi 01:26
Figen Yüksekdağ'ın Türk Askerine Hakaret Etmesi 10.070 izlenme - 11 ay önce Diyarbakır Silvan'da Pkk'lı teröristler ilçeyi ele geçirmeye çalıştı, Türk askeri ve Polis Özel Harekat timleri operasyon düzenledi, ilçeyi Pkk'lı teröristlerden temizledi. İlçenin Pkk'dan temizlenmesi Hdp lideri Figen Yüksekdağ'ı oldukça sinirlendirdi. Hdp lideri Türk askerine beddua üstüne beddua etti.
Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe'yle İmtihanı 00:27
Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe'yle İmtihanı 8.126 izlenme - 12 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Kürtçe bilmediği için kendisine tepki gösteren acılı anne ne derse "Evet" dedi.
Figen Yüksekdağ Kimdir? 01:09
Figen Yüksekdağ Kimdir? 4.327 izlenme - 1 yıl önce Figen Yüksekdağ, Figen Yüksekdağ Kimdir, Figen Yüksekdağ Biyografi, Figen Yüksekdağ Hayatı, Figen Yüksekdağ Kim
Adnan Oktar'dan Figen Yüksekdağ'a: Dangalaklık Yapmayın 01:34
Adnan Oktar'dan Figen Yüksekdağ'a: Dangalaklık Yapmayın 569 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar, Menbiç'e yapılacak bir operasyonun 6-8 Ekim olayları gibi karşılık bulacağını belirten Figen Yüksekdağ'a "Hiç kimse dangalaklık yapmaya kalkmasın" şeklinde yanıt verdi. Kendi televizyon kanalında "kediciklerim" dediği genç kızlarla yaptığı programla adından söz ettiren Adnan OKtar, zaman zaman gündemdeki konulara ilişkin de değerlendirmelerde bulunuyor. "DANGALAKLIK YAPMAYA KALKMASINLAR" Son olarak Menbiç'e yönelik bir operasyonun Türkiye'yi doğrudan etkileyeceğini iddia eden Yüksekdağ'ın bu çıkışına yanıt veren Adnan Oktar, "Bir daha öyle bir şeye yelteneceklerini zannetmiyorum. Yaparlarsa karşılığını misliyle alırlar. Zannetikleri gibi olmaz.
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 02:03
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 379 izlenme - 2 ay önce Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a aşk şarkısı Figen Yüksekdağ, teröristbaşı Abdullah Öcalan'a sevgisini ortaya koyduğu 'Garibim' adlı aşk şarkısını söyledi.v
Şamil Tayyar: Biz Figen Yüksekdağ'ı Obüslere Havale Ettik 00:40
Şamil Tayyar: Biz Figen Yüksekdağ'ı Obüslere Havale Ettik 1.604 izlenme - 8 ay önce YÜKSEKDAĞ'I OBÜSLERE HAVALE ETTİK HDP'li Figen Yüksekdağ'ın 'Türkiye uluslararası terör örgütlerini koruyan kollayan bir ülke haline geldi' sözlerine,Şamil Tayyar'dan esprili bir yanıt geldi. Tayyar 'Biz onu obüslere havale ettik. Hani yaslamıştı ya sırtını YPG'ye.' diyerek Yüksekdağ'ın elle tutulur bir yanı olmadığını da sözlerine ekledi.
Figen Yüksekdağ: Yine Kaybedecekler! 02:18
Figen Yüksekdağ: Yine Kaybedecekler! 1.391 izlenme - 1 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Koalisyon çalışmalarını ve erken seçim ihtimalini değerlendirdi. Yüksekdağ, koalisyon görüşmeleri için ''senaryo yazıldı, tiyatro oynandı'' derken, erken seçim ihtimali için de ''yarın seçim yapsınlar yine kaybedecekler'' yorumunda bulundu.
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 02:02
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 185 izlenme - 2 ay önce Figen Yüksekdağ, teröristbaşı Abdullah Öcalan'a sevgisini ortaya koyduğu 'Garibim' adlı aşk şarkıyı söyledi. HDP Eş Başkanı Figen Yüksekdağ, terör örgütünün tutuklu lideri Abdullah Öcalan için açlık grevine başlayanları ziyaret etti. FİGEN'DEN AŞK ŞARKISI Açlık grevine başlamamasına rağmen herkesi açlık grevine davet eden Yüksekdağ, devleti hedef alan açıklamalar yaptı. Burada mikrofonu eline alan Yüksekdağ, kanlı terör örgütünün lideri Öcalan'a hitaben 'Garibim' adlı aşk şarkısını söyledi. İşte Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe söylediği türkünün Türkçesi; "Senden uzağım bu bozkırlarda Dünya zindan olmuş bana Garibim ben garibim Ölsem seni göremesem yar yar yar Garibim ben zavallıyım Garibim ben halsizim Yürekten inlerim yar Anam sensiz yalnızım Kanadı kırık kartallar gibiyim Garibim ben garibim Ölsem seni göremesem yar yar yar Garibim ben zavallıyım Garibim ben halsizim Yürekten inlerim yar" HDP'lilerin açlık grevinde su, çay ve sigara serbest
Figen Yüksekdağ 'Uyanmak Vakti'dir 02:38
Figen Yüksekdağ 'Uyanmak Vakti'dir 1.326 izlenme - 1 yıl önce Yüzlerce aydın destek imzalarını HDP'ye teslim etti "Başka bir hayatı hayal etme gücünü yitirmeden… 'Uyanmak Vakti'dir" şiarıyla HDP'yi destekleyeceğini açıklayan yüzlerce yazar, şair, sanatçı ve akademisyen destek imzalarını Eş Genel Başkanımız Yüksekdağ'a iletti. HDP Sosyal Medya Platformları: Facebook https://www.facebook.com/HDPgenelmerkezi https://www.facebook.com/PDPturkey Twitter https://twitter.com/HDPgenelmerkezi https://twitter.com/HDPonline https://twitter.com/HDPkurdi https://twitter.com/HDPenglish YouTube www.youtube.com/HDPgenelmerkezi Instagram http://instagram.com/HDPgenelmerkezi Flickr https://www.flickr.com/photos/HDPgene... Blog https://hdpenglish.wordpress.com/ Web sitesi: http://hdp.org.tr/
Yüksekdağ: 03:49
Yüksekdağ: 1.474 izlenme - 2 yıl önce Bazı Kürt gruplar ile IŞİD arasındaki çatışmalar- HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: "Kobani'deki o büyük insanlık eylemini, hareketini paylaşmamız gerekiyor.
Erkan Tan'dan Figen Yüksekdağ'a Sütyenli Cevap 01:13
Erkan Tan'dan Figen Yüksekdağ'a Sütyenli Cevap 245 izlenme - 9 ay önce Erkan Tan canlı yayında çıldırdı A Haber'de Sabah Ajansı'nı sunan deneyimli sunucu Erkan Tan, HDP eş başkanı Figen Yüksekdağ'ın sosyal medyada paylaştığı videoya sert tepki gösterdi. Videoda yer alan "Zulme karşı direneceğiz. İnadına barış gibi sözlerin ardından, Türkiye'yi başınıza yıkacağız" sözlerinin üzerine Tan, "Bre vicdansız, bre insafsız hem inadına barış diyorsun hem de Türkiye'yi başınıza yıkacağız diyorsun senin arkadaşların kadın kılığında güvenlik güçlerine yakalanıyor böyle mi yıkacaksınız Türkiye'yi başımıza" diyerek tepki gösterdi.
Hdp Grup Toplantısı 05:10
Hdp Grup Toplantısı 497 izlenme - 2 yıl önce HDP TBMM Grup Toplantısı- Eş Genel Başkan Yüksekdağ: - "Başbakan'a sesleniyorum, bu paketi çekmek için daha bir haftanız var. Bu bir haftada çok iyi düşünün tartışın, önünü sonunu iyi hesaplayın ve demokratik kesimlerin muhalefetini dikkate alın ve paketi geri çekin"- "Bu paket taşları bağlayıp köpekleri salma paketidir"- "Bundan sonra polisin ve karanlık güçlerin işlediği her suçun sorumlusu AKP hükümeti ve saraydakidir.
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 03:10
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 317 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Figen Yüksekdağ'ın Muharrem Taş'ın ailesi tarafından karşılanması- Topluca kahvaltı masasına oturulması- Yüksekdağ'ın açıklamaları HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: - "7 Haziran seçimlerinden sonra Van'a dayatılan ve reva görülen insanlık dışı anlayışı değiştireceğiz.
Yüksekdağ: Boyun Eğmeyenlere Selam Olsun 01:40
Yüksekdağ: Boyun Eğmeyenlere Selam Olsun 162 izlenme - 9 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ: “Öz yönetim alanlarında diz çökmeyen boyun eğmeyenlere selam olsun” dedi.
Oylar Bize 04:41
Oylar Bize 357 izlenme - 1 yıl önce Biz'ler şarkılı türkülü meclise! Destekçilerimize teşekkür ediyor, videolarınızı Twitter'da #SazlıSözlüHDP etiketiyle bekliyoruz. HDP Sosyal Medya Platformları: Facebook https://www.facebook.com/HDPgenelmerkezi https://www.facebook.com/PDPturkey Twitter https://twitter.com/HDPgenelmerkezi https://twitter.com/HDPonline https://twitter.com/HDPkurdi https://twitter.com/HDPenglish YouTube www.youtube.com/HDPgenelmerkezi Instagram http://instagram.com/HDPgenelmerkezi Flickr https://www.flickr.com/photos/HDPgene... Blog https://hdpenglish.wordpress.com/ Web sitesi: http://hdp.org.tr/
Figen Yüksekdağ'ın hiçbir delil olmamasına rağmen Türkiye'yi itham etmesi ona yakışmamış 01:24
Figen Yüksekdağ'ın hiçbir delil olmamasına rağmen Türkiye'yi itham etmesi ona yakışmamış 219 izlenme - 1 yıl önce Figen Yüksekdağ'ın hiçbir delil olmamasına rağmen Türkiye'yi itham etmesi ona yakışmamış.
Yüksekdağ'dan Erdoğan'a Yanıt Sıkıysa Gelin  02:04
Yüksekdağ'dan Erdoğan'a Yanıt Sıkıysa Gelin 126 izlenme - 10 ay önce Figen Yüksekdağ Van'da yaptığı konuşmada, "Yıllar boyunca dokunulmazlıkları kaldırma ve siyaset yasağı yoluyla sayısız kez, bu halkın siyasi iradesine saldırı düzenlediniz. Durduramadınız, caydıramadınız, gerilitemediniz. Aksine daha güçlü geldik. 7 Haziran'da 80 milletvekili ile Meclis'e girdiğimizde kimyanız bozuldu, tarumar oldunuz. Sıkıysa gelin" dedi.
HDP gülümsetir! 00:10
HDP gülümsetir! 328 izlenme - 1 yıl önce HDP Sosyal Medya Platformları: Facebook https://www.facebook.com/HDPgenelmerkezi https://www.facebook.com/PDPturkey Twitter https://twitter.com/HDPgenelmerkezi https://twitter.com/HDPonline https://twitter.com/HDPkurdi https://twitter.com/HDPenglish YouTube www.youtube.com/HDPgenelmerkezi Instagram http://instagram.com/HDPgenelmerkezi Flickr https://www.flickr.com/photos/HDPgene... Blog https://hdpenglish.wordpress.com/ Web sitesi: http://hdp.org.tr/ hdp,seçim reklamı,2015 genel seçimleri,eş başkan,selahattin demirtaş,figen yüksekdağ
Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe'yle İmtihanı 00:30
Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe'yle İmtihanı 131 izlenme - 12 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Kürtçe bilmediği için kendisine tepki gösteren acılı anne ne derse 'Evet' dedi.
Cami Yakan PKK'yı Aklamaya Çalışan Figen Yüksekdağ 01:06
Cami Yakan PKK'yı Aklamaya Çalışan Figen Yüksekdağ 108 izlenme - 10 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, partisinin grup toplantısında konuştu. Sur'daki Kurşunlu Camii'ne yapılan saldırıyla ilgili bazı görüntüleri gösteren Yüksekdağ, "Diyarbakır Sur'daki Kurşunlu Camisi havadan bombalandı. Sur'daki gençlerin uçağı, helikopteri mi var?" diyerek aklmaya çalıştı. İzliyoruz.
Figen Yüksekdağ'ın Çıldırdığı Anlar 01:00
Figen Yüksekdağ'ın Çıldırdığı Anlar 41 izlenme - 5 ay önce Kızıltepe'de yaşanan karışıklık ve gözaltı olayları sonrası polislere tepki gösteren HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, "Alacaksanız bizim canımızı alın, defolun gidin" dedi.
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 02:03
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 15 izlenme - 2 ay önce Figen Yüksekdağ, teröristbaşı Abdullah Öcalan'a sevgisini ortaya koyduğu 'Garibim' adlı aşk şarkıyı söyledi. HDP Eş Başkanı Figen Yüksekdağ, terör örgütünün tutuklu lideri Abdullah Öcalan için açlık grevine başlayanları ziyaret etti. FİGEN'DEN AŞK ŞARKISI Açlık grevine başlamamasına rağmen herkesi açlık grevine davet eden Yüksekdağ, devleti hedef alan açıklamalar yaptı. Burada mikrofonu eline alan Yüksekdağ, kanlı terör örgütünün lideri Öcalan'a hitaben 'Garibim' adlı aşk şarkısını söyledi.
Figen Yüksekdağ Polislere Hakaret Etti 01:28
Figen Yüksekdağ Polislere Hakaret Etti 95 izlenme - 11 ay önce PKK'ya destek vermek ve askerin operasyon yapmasını engellemek isteyen HDP'li Figen Yüksekdağ ve beraberindeki bir grup bölgede görev yapan polislere ağır hakaretlerde bulundu.
Hdp Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ: 05:47
Hdp Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ: "Türk Bayrağı Bugün Kobani Halkının Güvencesiyle Orada... 181 izlenme - 2 yıl önce HDP TBMM Grup Toplantısı- Eş Genel Başkan Yüksekdağ: - "Bugün Süleyman Şah Türbesi Kobani sınırları içindedir.
Biz'ler güldükçe güller açacak Türkiye'de! 00:10
Biz'ler güldükçe güller açacak Türkiye'de! 187 izlenme - 1 yıl önce Biz'ler güldükçe güller açacak Türkiye'de! HDP Sosyal Medya Platformları: Facebook https://www.facebook.com/HDPgenelmerkezi https://www.facebook.com/PDPturkey Twitter https://twitter.com/HDPgenelmerkezi https://twitter.com/HDPonline https://twitter.com/HDPkurdi https://twitter.com/HDPenglish YouTube www.youtube.com/HDPgenelmerkezi Instagram http://instagram.com/HDPgenelmerkezi Flickr https://www.flickr.com/photos/HDPgene... Blog https://hdpenglish.wordpress.com/ Web sitesi: http://hdp.org.tr/
 Videosunu paylaştığı gençten Yüksekdağ'a tepki 00:23
Videosunu paylaştığı gençten Yüksekdağ'a tepki 77 izlenme - 9 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın videosunu paylaştığı Mehmet Akbal, özür diledi. Yüksekdağ'a sert sözler sarf etti.
 Figen Yüksekdağ’ın da içinde olduğu gruptan polise bomba! 01:28
Figen Yüksekdağ’ın da içinde olduğu gruptan polise bomba! 69 izlenme - 10 ay önce Diyarbakır’da HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ’ın da aralarında olduğu gruptan polise el yapımı bomba atıldı. Olayda 4 güvenlik görevlisi yaralandı.
CHP'nin TBMM'nin Olağanüstü Toplanması Çağrısı - Yüksekdağ 05:47
CHP'nin TBMM'nin Olağanüstü Toplanması Çağrısı - Yüksekdağ 101 izlenme - 1 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın konuşması CHP'nin TBMM'nin olağanüstü toplanması çağrısı- HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: - "Meclis'in böyle bir acı karşısında duyarsız kalması beklenemezdi.
HDP'nin Seçim Sloganı ve Şarkısı: Biz'ler HDP, Biz'ler Meclise 01:30
HDP'nin Seçim Sloganı ve Şarkısı: Biz'ler HDP, Biz'ler Meclise 289 izlenme - 2 yıl önce Bizler güneşiz, bulutuz, yağmuruz Bizler demiriz, kömürüz, pamuğuz Bizler baharız, umuduz, barışız Bizler düğünüz, horon, zeybek, halayız Baskıya karşı Bizler HDP Sömürüye karşı Bizler meclise Yasaklara karşı Bizler HDP Haksızlığa karşı Bizler meclise Bizler HDP Bizler meclise Bizler HDP Bizler meclise Bizler türküyüz, şarkıyız, ezgiyiz Bizler kadınız, genciz, emekçiyiz Bizler sevgiyiz, eşitiz, kardeşiz Bizler kırmızı, sarı, mor, yeşiliz