Hoşgeldiniz!

fight

Yol Kesen Sürücünün Sert Kayaya Çarpması  (Süpriz Sonlu) 02:46
Yol Kesen Sürücünün Sert Kayaya Çarpması (Süpriz Sonlu) 8.311 izlenme - 1 ay önce Ailesiyle yolculuk yapan adamın önünü kesip taciz eden adam sert kayaya çarptı . Bu güzel süpriz sonu izliyoruz...
Yan Baktın Direyek Sataşıp Dayak Yiyen Maganda 01:29
Yan Baktın Direyek Sataşıp Dayak Yiyen Maganda 11.904 izlenme - 1 ay önce İzmir'de bir genci sevgilisinin yanında dövmeye kalkan sokak magandası baltayı taşa vurdu.
Böyle kavga görülmedi 00:25
Böyle kavga görülmedi 206.880 izlenme - 3 yıl önce Sokak ortasında kavga eden iki grubun ilginç kavgası izleyenleri kahkahaya boğdu. Gençler birbirlerine vuramadı ama yerden de kalkamadılar.
kangal vs pitbull fight 00:26
kangal vs pitbull fight 193.622 izlenme - 8 yıl önce
Rachel Platten - Fight Song 03:25
Rachel Platten - Fight Song 39.490 izlenme - 1 yıl önce Rachel Platten - Fight Song (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Like a small boat On the ocean Sending big waves Into motion Like how a single word Can make a heart open I might only have one match but I can make an explosion And all those things I didn't say Wrecking balls inside my brain I will scream them loud tonight Can you hear my voice this time This is my fight song Take back my life song Prove I'm alright song My power's turned on Starting right now I'll be strong I'll play my fight song And I don't really care if nobody else believes Cause I've still got a lot of fight left in me Losing friends and I'm chasing sleep Everybody's worried about me In too deep Say I'm in too deep And it's been two years I miss my home But there's a fire burning in my bones And I still believe Yeah I still believe And all those things I didn't say Wrecking balls inside my brain I will scream them loud tonight Can you hear my voice this time This is my fight song Take back my life song Prove I'm alright song My power's turned on Starting right now I'll be strong I'll play my fight song And I don't really care if nobody else believes Cause I've still got a lot of fight left in me A lot of fight left in me Like a small boat On the ocean Sending big waves Into motion Like how a single word Can make a heart open I might only have one match but I can make an explosion This is my fight song Take back my life song Prove I'm alright song My power's turned on Starting right now I'll be strong I'll play my fight song And I don't really care if nobody else believes Cause I've still got a lot of fight left in me Now I've still got a lot of fight left in me __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Rachel Platten - Fight Song Music Video by Rachel Platten performing "Fight Song." (C) 2015 Columbia Records, A Division of Sony Music Entertainment.
Yeryüzünün En Sevimli Sokak Dövüşleri: Fight Cub 00:50
Yeryüzünün En Sevimli Sokak Dövüşleri: Fight Cub 4.481 izlenme - 2 ay önce Birbirleriyle dövüşürken bile sevimliklerinden bir şey kaybetmeyen yavru hayvanlar Dissolve kanalı tarafından derlendi.
Türk Liseli Kızlar Smack Down 02:05
Türk Liseli Kızlar Smack Down 49.451 izlenme - 2 yıl önce Türk Liseli Kızlar Smack Down
Sarhoş Rusun Sebepsiz Kavga Arayışı Ve Kaçışı 01:29
Sarhoş Rusun Sebepsiz Kavga Arayışı Ve Kaçışı 90.646 izlenme - 3 yıl önce rus arkadaşın kafası süper.. önce kavga çıkarmak için uğraşıyor sonra da kaçıyor.. 24.10.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Sarhoş Rusun Sebepsiz Kavga Arayışı Ve Kaçışı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dövüş Kulübü Fragman 02:30
Dövüş Kulübü Fragman 85.440 izlenme - 4 yıl önce Oregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapan Chuck Palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen Fight Club'da filmi anlatan, ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. Tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. Ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan Jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. Bu toplantılar esnasında Marla'yla tanışır o da genç adam gibi hasta olmadığı halde grubun toplantılarına katılmaktadır. Jack'in ve Marla'nın çabaları tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı bir duruştur adeta kariyer sahibi ama yanlız insanların bir tepkisi. Jack'ın jenerasyonu ölü bir jenerasyondur. Bir yolculuk sonrası evinin yanmış olduğunu gördüğünde arayabileceği tek kişinin yolculuk sırasında tanıştığı sabun satıcısı Tyler Durden olmasıda adeta bunun bir kanıtıdır. İçilen birkaç biranın ardından park yerinde Tyler, kahramanımızı kendine vurması için kışırtacaktır. Aralarında başlayan bu kavga Jack'in hayatını değiştirecektir. Bir süre sonra Jack Tyler'ın yanına taşınır. Tyler'ın liderliğinde bir dövüş kulübünün kuruluşuyla bu kulübde sayıları elliyi aşmamak kaydıyla genç erkekler birbirleriyle dövüşmeye başlayacaklardır. Kısa sürede popüler hale gelen kulüp ve Tyler Durden hızlı bir şekilde bu ölü jenerasyonun mesihi haline gelir.
Köksal Baba Street Fight 02:02
Köksal Baba Street Fight 14.198 izlenme - 12 ay önce Köksal Baba'yı yine kızdırıyor ve ortaya istenmeyen bu görüntüler çıkıyor.
Lindsay Lohan Plajda Tartaklandı 00:45
Lindsay Lohan Plajda Tartaklandı 2.970 izlenme - 3 ay önce ABD'li ünlü oyuncu Lindsay Lohan, iş adamı sevgilisi Yegor Tarabasov'la geçtiğimiz ay Yunan Adası Mikonos'a gitmişti. Lohan, Rus nişanlısıyla beraber gittiği bu tatilde tartıştı. Ünlü ikilinin tartıştığı o hararetli anlar anbean kameralara yansıdı.
Lan Adamlığı Öğretme Bana - Otobüs Kavgası 02:51
Lan Adamlığı Öğretme Bana - Otobüs Kavgası 12.429 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler istanbul'da bir belediye otobüsünden 7 haziran seçimlerine 1 ay kala gergin olan halkımız otobüs içinde kavga ediyor, tartışıyor ve daha neler neler, iyi seyirler.
Afrikada Liseli Kekelerin Bıçaklı Kavgası 00:34
Afrikada Liseli Kekelerin Bıçaklı Kavgası 16.217 izlenme - 1 yıl önce Efendim görüntüler Afrikadan, liseli kekelerin bıçaklı kavgasını izliyoruz. Başlangıçtaki diyalog şu şekilde; Tarlanın ortasında zebranın kemikleri Sevip sevip ayrılır Afrika'nın enikleri
Bağyanların Kavgası 01:23
Bağyanların Kavgası 8.711 izlenme - 11 ay önce Tartışmadan anne kız kavgası gibi görünsede olayın iç yüzü bilinmiyor. En azından ben bilmiyorum. Haber sitesine yüklemedim buraya yüklüyorum değerimi bilin arkadaşlar.
6 kişiye 1 kişi Türkiyede Trafikte kavga 02:24
6 kişiye 1 kişi Türkiyede Trafikte kavga 123.559 izlenme - 9 yıl önce % 100 mutlaka izleyin Yozgatta Trafikte çıkan kavgada tek başına 6 kişiyi dövüyor mutlaka izlemelisiniz adamların hallerini görmenizi istiyorum
jason derulo - fight for you lyric video 04:19
jason derulo - fight for you lyric video 31.783 izlenme - 5 yıl önce
koruyucu (10.bölüm) 07:26
koruyucu (10.bölüm) 89.375 izlenme - 7 yıl önce inanılmaz dövüş sahneleri olan müthiş bir aksiyon filmi...
tony jaa - tom yum goong 03:31
tony jaa - tom yum goong 35.697 izlenme - 5 yıl önce this is one of the fight scenes from a thai movie called tom yum goong. this is tony jaa's second movie.
jason derulo - fight for you official video 04:12
jason derulo - fight for you official video 27.515 izlenme - 5 yıl önce
yenilmez 3 - undisputed 3 - final dövüş sahnesi 09:58
yenilmez 3 - undisputed 3 - final dövüş sahnesi 60.149 izlenme - 6 yıl önce yenilmez 3’ün mükemmel final dövüşü sahnesi...
wilkinson - fight for kisses 01:57
wilkinson - fight for kisses 38.636 izlenme - 8 yıl önce wilkinson
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 11.641 izlenme - 12 ay önce Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
Amerika'da Kızlı Erkekli Sokak Kavgası 13:32
Amerika'da Kızlı Erkekli Sokak Kavgası 5.554 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da kızlı erkekli canın cehenneme dostum kavgalarından biri daha. Sanırım aynı mahallede olan iki grup karşı karşıya geliyor ve grubun bireyleri kavgaya tutuşuyor. Ancak diğer grup arkadaşları izlemeyi bırakıp kavgaya karışıyorlar, son olarak mahalle sakinlerinden bi teyzemiz geliyor kavgaya müdahalesini yapıyor. 13 dakikalık kavga serüvenini ileri ala ala izlemeniz dileği ile iyi seyirler.!
Acımasız Kız Kavgası 00:19
Acımasız Kız Kavgası 12.981 izlenme - 2 yıl önce Bu kızların kavgası çok yumruklu ve acımasızca oldu.
Beyblade Metal Fusion / Fight  Fang Leone 130wd Vs Gravity Perseus Ad145wd [hd] 02:25
Beyblade Metal Fusion / Fight Fang Leone 130wd Vs Gravity Perseus Ad145wd [hd] 23.021 izlenme - 5 yıl önce stadium mfb attack stadium fang leone mode defence mode gravity perseus mode defence mode right spin all my beyblades are made by takara-tomy metal fight beyblade which have been purchased from top rated ebay sellers. the stadium used in my videos is called an 'attack stadium'. ıf your looking for an attack stadium try searching ebay in the sets it comes in; bb-10 bb-32 bb-76 and bb-107. check out the wbo the organisation for all things beyblade! all questions can be answered there ı am a memb
Kumandalı Dövüş - BattleBot - TagTeam 02:54
Kumandalı Dövüş - BattleBot - TagTeam 2.018 izlenme - 4 ay önce Efendim karşınızda BattleBot. Amerika'da ABC televizyon kanalının nerd diye tabir edilen kesimi etkilemek için hazırladığı, katılımcıların kendi tasarlayıp yaptıkları robotların dövüştürüldüğü program. Bu bölümde ise TagTeam dövüşü var. İşin garibi bir takımda bulunan TagTeam üyesinin yandaşı drone altına alev saçarken diğer takımın yandaşı saçma sapan hareketler yapan bir saksı. Keyifli seyirler efendim. Not: İnanılmaz bir şekilde hipnotize etkiye sahiptir...
20 Bucalının 2000  Manisalıyı Yok Etmesi 05:26
20 Bucalının 2000 Manisalıyı Yok Etmesi 6.723 izlenme - 11 ay önce Stada doğru topluca gelen Manisaspor taraftarı ile Bucaspor taraftarları ve polis arasında gerginlik yaşanması ile birlikte ortalık karıştı. Olaylar sonucunda Manisaspor taraftarı polis eşliğinde stadın diğer girişinden içeri alındı. 1000 galatasaraylı 1000 fenerliyi yok eder diyen abiye selllaam ossun.
Stallone'nin Etkilendiği Maç- Chuck Wepner Vs Muhammed Ali (1975) 03:24
Stallone'nin Etkilendiği Maç- Chuck Wepner Vs Muhammed Ali (1975) 3.931 izlenme - 10 ay önce Dostlar Creed bugün resmen vizyona girdi.Bende Stallone'nin Rocky nin senaryosunu yazarken esinlendiği iddia edilen maçın son roundunu sizinle paylaşmak istedim.Gerçekten Wepner tarafına bakarsak kendisine en çok 5 round verilen bir boksör dile kolay gelmiş geçmiş en büyük efsaneye 15 round dayanır.Stallone ise tam anlamıyla bire bir etkilendiğini kabul etmese de Wepner ın açtığı dava sonucu maddi açıdan uzlaşmayı seçerek davayı sonlandırmıştır.Son olarak her şey bir yana Rocky hep bizimle yaşayacak ve gelmiş geçmiş en büyük spor filmi olarak sonsuzluğa uzanacaktır.Nostaljiyle kalın...
Muhammed Ali'nin Karizmayı Çizdirmesi 00:40
Muhammed Ali'nin Karizmayı Çizdirmesi 9.026 izlenme - 1 yıl önce Gelmiş geçmiş en iyi boksör olarak bilinen efsane Muhammed Ali Las Vegas'ta kumar oynadığı sırada bir diğer efsane Boksör olan Sonny Liston'a kumar oynadığı sırada yaklaşarak ona bağırmaya başlar.Bunun üzerine Sonny Liston tabancasını çaktırmadan çıkarır ve olaylar gelişir.Olay kurgu değildir.
Kore'deki Takım Savaşları 00:19
Kore'deki Takım Savaşları 12.891 izlenme - 2 yıl önce KR'da Sunucusunda sıradan bir fight. Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com