Hoşgeldiniz!

fight club

Dövüş Kulübü Fragman 02:30
Dövüş Kulübü Fragman 129.875 izlenme - 5 yıl önce Oregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapan Chuck Palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen Fight Club'da filmi anlatan, ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. Tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. Ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan Jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. Bu toplantılar esnasında Marla'yla tanışır o da genç adam gibi hasta olmadığı halde grubun toplantılarına katılmaktadır. Jack'in ve Marla'nın çabaları tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı bir duruştur adeta kariyer sahibi ama yanlız insanların bir tepkisi. Jack'ın jenerasyonu ölü bir jenerasyondur. Bir yolculuk sonrası evinin yanmış olduğunu gördüğünde arayabileceği tek kişinin yolculuk sırasında tanıştığı sabun satıcısı Tyler Durden olmasıda adeta bunun bir kanıtıdır. İçilen birkaç biranın ardından park yerinde Tyler, kahramanımızı kendine vurması için kışırtacaktır. Aralarında başlayan bu kavga Jack'in hayatını değiştirecektir. Bir süre sonra Jack Tyler'ın yanına taşınır. Tyler'ın liderliğinde bir dövüş kulübünün kuruluşuyla bu kulübde sayıları elliyi aşmamak kaydıyla genç erkekler birbirleriyle dövüşmeye başlayacaklardır. Kısa sürede popüler hale gelen kulüp ve Tyler Durden hızlı bir şekilde bu ölü jenerasyonun mesihi haline gelir.
Fight Club 25.kare - İlluminati Yeni Dünya Düzeni 02:17
Fight Club 25.kare - İlluminati Yeni Dünya Düzeni 9.671 izlenme - 6 yıl önce
Dövüş KulübüAltyazılı Fragman 02:02
Dövüş KulübüAltyazılı Fragman 13.361 izlenme - 5 yıl önce Dövüş Kulübü (Fight Club) filminin Türkçe altyazılı fragmanı
Fight Club - Tyler Durden 01:30
Fight Club - Tyler Durden 5.996 izlenme - 4 yıl önce Trying Something Different. Wanted More Of A Dialogue Montage.
Dövüş Kulübü - Where is my mind 03:52
Dövüş Kulübü - Where is my mind 9.215 izlenme - 5 yıl önce Dövüş Kulübü film müziği - Where is my mind
Evlendirme Programını Fight Club'a Çevirmek 01:23
Evlendirme Programını Fight Club'a Çevirmek 4.478 izlenme - 4 yıl önce
Pixies - Where İs My Mind (Fight Club Soundtrack) 03:55
Pixies - Where İs My Mind (Fight Club Soundtrack) 3.990 izlenme - 4 yıl önce Pixies - Where is my Mind (Fight Club Soundtrack)
Adanalı Kız Öğrencilerin Fight Club ile İmtihanı 01:17
Adanalı Kız Öğrencilerin Fight Club ile İmtihanı 3.158 izlenme - 3 yıl önce Adana'nın boğucu sıcakları bazen insanı gereğinden fazla agresif yapabiliyor. Sıcağın etkisiyle mi bilinmez ama bu iki küçük kızımız epey bi kızmışa benziyor. Video çeken eleman da küçük çapta bir Fight Club filmi çekmek adına hiçbir masraftan kaçınmayarak HD kalitede kayıt yapmıştır. İzliyoruz efem.
fight club - this is your life 03:30
fight club - this is your life 3.929 izlenme - 8 yıl önce fight club - this is your life
Sahip Oldukların Zamanla Sana Sahip Olur - Fight Club 02:13
Sahip Oldukların Zamanla Sana Sahip Olur - Fight Club 1.828 izlenme - 3 yıl önce Fight Club, çok az kişi tarafından doğru dürüst anlaşılmış, kavga felsefesi ve de kavga filmi diye akıllarda kalmış, modern yaşamın yarattığı bireyin açmazlarını konu eden filmdir. İnsanlar bu şaheser filmi "Bak ne güzel kavga ediyolar" mantığı ile izleseydi imdb top 250 dandik uzak doğu dövüş filmleriyle dolardı. Filmdeki kapitalizm karşıtı mesajlar sayesinde imdb'de 16. sıradadır Fight Club.
Vahşi Kedicikler Fight Club 01:48
Vahşi Kedicikler Fight Club 2.669 izlenme - 3 yıl önce Bu fayt kılap bağyanlara özel, buradaki vahşi kedicikler birbirlerini tuşa getirseler bile iş bitmiyor ve de tokatlar, şaplaklar devreye girmekte. adnan hocamda bu şekilde bir spor aktivitesi düzenlemeli bence.
Yenimahalleli Cafer - Fight Club 04:34
Yenimahalleli Cafer - Fight Club 1.525 izlenme - 3 yıl önce Aksiyonalist Cafer bu macerasında piranha çetesi ile birlikte ayıboğan mavi tişörtlü kapışıyor. Başta yazılan senaryo oyuncuların mükemmel doğaçlama yetenekleri sayesinde bambaşka bir hal alıyor ve fight club tad yakalanıyor. Bir ton sopa yiyen ekibin finalde sarmaş dolaş görüntüleri ise yüreklere su serpiyor. Helal caferime, o bizim idolümüz.
KV Fight Club 06:34
KV Fight Club 6.277 izlenme - 11 yıl önce Kurtlar Vadisi, fight club soundtracki ile...
dövüş kulübü izle divx hd & odfi 02:36
dövüş kulübü izle divx hd & odfi 2.828 izlenme - 7 yıl önce dövüş kulübü türkçe tr dublaj & altyazılı divx hd izle --@ http//www.odfi.tv/yabanci-filmler/dovus-kulubu-fight-club-divx-hd-kalitesinde-turkce-dublaj-online-izle/
Fight Club 25.Kare  18 - illuminati yeni dünya düzeni 18:20
Fight Club 25.Kare 18 - illuminati yeni dünya düzeni 2.454 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
fight club fragmanı 2 02:22
fight club fragmanı 2 4.195 izlenme - 7 yıl önce oregon üniversitesinde yüksek lisansını yapan chuck palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen fight club'da filmi anlatan ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. bu toplantılar esnasında marla'yla tanışır o da genç a
Dövüş Kulübü - This Is Your Life 03:31
Dövüş Kulübü - This Is Your Life 2.938 izlenme - 5 yıl önce Dövüş Kulübü film müziği - This Is Your Life
fight club - you're going down 02:43
fight club - you're going down 2.166 izlenme - 6 yıl önce
Brad Pitt - Dövüş Kulübü 02:16
Brad Pitt - Dövüş Kulübü 2.042 izlenme - 5 yıl önce Brad Pitt'in Dövüş Kulübü filminde canlandırdığı performans.
Bizler Tarihin Ortanca Çocuklarıyız - Fight Club 01:34
Bizler Tarihin Ortanca Çocuklarıyız - Fight Club 1.334 izlenme - 3 yıl önce Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız. Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız.
Fight Club Soundtrack 03:51
Fight Club Soundtrack 1.408 izlenme - 6 yıl önce
Pixies - Where İs My Mind Fight Club Soundtrack 03:55
Pixies - Where İs My Mind Fight Club Soundtrack 1.600 izlenme - 7 yıl önce fight club ost track 16 - where is my mind music by pixies
fight club sabun yapma 04:27
fight club sabun yapma 2.726 izlenme - 8 yıl önce Şimdiye kadar yapılan en iyi replikler.anarşizmin ifadesi
Fayt Kılab 1 - Kamusal Mizah 01:25
Fayt Kılab 1 - Kamusal Mizah 1.470 izlenme - 3 yıl önce Kamusal Mizah ekibinin hazırladığı Pixies reklamı. Fight Club'ı bir de biz çeksek nasıl olur acaba dedik.
Üsküdar'a Giderken - Fight Club 07:00
Üsküdar'a Giderken - Fight Club 811 izlenme - 3 yıl önce Türk televizyonlarının az da olsa seviyesini yükselten dizilerden biri olan ''üsküdar'a giderken''den bir sahne. her oynadığı karakterde izleyene ayrı bir zevk veren olgun şimşek, sırrı süreya önder tonundaki konuşmasıyla karşımıza çıkmakta.
Dövüş Kulübü Fragmanı HD 02:02
Dövüş Kulübü Fragmanı HD 1.813 izlenme - 5 yıl önce Fight Club Oregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapan Chuck Palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen Fight Club'da filmi anlatan, ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. Tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. Ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan Jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. Bu toplantılar esnasında Marla'yla tanışır o da genç adam gibi hasta olmadığı halde grubun toplantılarına katılmaktadır. Jack'in ve Marla'nın çabaları tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı bir duruştur adeta kariyer sahibi ama yanlız insanların bir tepkisi. Jack'ın jenerasyonu ölü bir jenerasyondur. Bir yolculuk sonrası evinin yanmış olduğunu gördüğünde arayabileceği tek kişinin yolculuk sırasında tanıştığı sabun satıcısı Tyler Durden olmasıda adeta bunun bir kanıtıdır. İçilen birkaç biranın ardından park yerinde Tyler, kahramanımızı kendine vurması için kışırtacaktır. Aralarında başlayan bu kavga Jack'in hayatını değiştirecektir. Bir süre sonra Jack Tyler'ın yanına taşınır. Tyler'ın liderliğinde bir dövüş kulübünün kuruluşuyla bu kulübde sayıları elliyi aşmamak kaydıyla genç erkekler birbirleriyle dövüşmeye başlayacaklardır. Kısa sürede popüler hale gelen kulüp ve Tyler Durden hızlı bir şekilde bu ölü jenerasyonun mesihi haline gelir., Vizyon Tarihi : 10 Aralık 1999
fight club 01:59
fight club 1.939 izlenme - 7 yıl önce oregon üniversitesinde yüksek lisansini yapan chuck palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafasi karişik genç bir erkeği konu alan romanindan yola çikilarak çekilen fight club'da filmi anlatan ünlü bir otomobil firmasinda iyi bir işe sahiptir. tek düze yaşami kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. ailesi ve yakin bir arkadaşi olmayan jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastalarin terapi grubuna katilir. bu toplantilar esn
Yalnızlar Kulubu 05:42
Yalnızlar Kulubu 1.009 izlenme - 3 yıl önce CineTeam Presents Yönetmen - Atilla ÖZTÜRK & Veysel ZALOĞLU Proje - Veysel ZALOĞLU & Atilla ÖZTÜRK & Resul AYAN Yardımcı Yönetmen - Aykut ÖZTÜRK Görüntü Yönetmeni - Atilla ÖZTÜRK Kurgu/Dublaj - Veysel ZALOĞLU Oyuncular - Veysel ZALOĞLU & Resul AYAN & A.Yuhan AKGÖR & Emre ÇİÇEKCİ & Volkan KÜTÜK & Faruk ACAR & Betül AKTAŞ Teşekkürler - Murad ZALOĞLU & Erdem GENÇ DEVAMI GELECEK...
Fight Club Penis 01:33
Fight Club Penis 1.170 izlenme - 6 yıl önce
2 Dakikada David Fincher Filmleri 01:41
2 Dakikada David Fincher Filmleri 1.170 izlenme - 2 yıl önce Fight Club ve Seven gibi kült filmlerde imzası olan usta yönetmen David Fincher, en son 2014 yapımı Gone Girl ile karşımıza çıkmıştı. Onu çoğu yönetmenden farklı kılan görsel biçeminden örnekler sunarak sinemaseverlere etkileyici bir deneyim yaşatan 2 dakikalık video...