Hoşgeldiniz!

Figür Videoları İzle

Yepyeni Bir Dansın İcat Edildiği An 00:42
Yepyeni Bir Dansın İcat Edildiği An 85.084 izlenme - 7 yıl önce durmaları için müziği kapatmak zorunda kaldığımız dansa meraklı arkadaşlarımızın ilginç figürleri.
Halaya Farklı Bir Boyut Katan Düğüncüler 00:39
Halaya Farklı Bir Boyut Katan Düğüncüler 5.047 izlenme - 5 ay önce Halay bizim kültürümüzün bir parçası, Halayın tarihçesine girmeyeceğim. düğünlerde karşı cinsi etkilemek için hüner sergileyen hemcins milletimize örnek olması için dikkatle izlemenizi tavsiye ederim. (şaka lan şaka; "Aaa ne güzel halay çekiyor! şuna veresim geldi" diyen yok bu dünyada)
Liselilerden Nefes Kesen Dans Gösterisi 01:39
Liselilerden Nefes Kesen Dans Gösterisi 14.090 izlenme - 2 yıl önce Okulların açıldığına dair korku ve telaşın simgesi olan kasvetli sonbahar günlerini fırsata çeviren bu gençler, kendini yere bırakmış yaprakların üzerinde öyle bir şey yaptı ki, görenleri adeta hayrete düşürdü.
Adana Avare Dansı - Yeni Figürler 04:12
Adana Avare Dansı - Yeni Figürler 4.779 izlenme - 1 yıl önce Adana'nın kiremithane mahallesinde bir gencin asker eğlencesinde adanalı gençler yeni geliştirdikleri kompleks figürleri avare dansında sergiliyorlar.
Süper Bir Dans Figürü 00:37
Süper Bir Dans Figürü 18.417 izlenme - 9 yıl önce
Bir Dans Türü Olarak Bachata 02:59
Bir Dans Türü Olarak Bachata 4.901 izlenme - 2 yıl önce Bachata isimli bu dans türü içerdiği figürleriyle tüm site ahalisinin sanat ruhunu cezbedicek içinizi kıpır kıpır edecek. Sanata ve sanatçıya değer verenlerin sitesi alkışlarlayaşıyorum.com iyi seyirler. Not: İkilinin sahne adı Daniel y Desirèe
Transformers - Dev Figürler 00:21
Transformers - Dev Figürler 5.765 izlenme - 3 yıl önce 3 Kasım'da yayınlanmaya başlayacak yepyeni Transformers "Dev Figür" reklamı!
Yarışmadan Beyin Yakan Anlar 03:54
Yarışmadan Beyin Yakan Anlar 2.510 izlenme - 2 yıl önce Avrupa'daki yarışların aksine daha güvensiz ve kaza riskini artıran bir yarış türü olan 8 Figürü Yarışları ABD ve Kanada'da yaygın olarak yapılıyor. Her yıl düzenli olarak da yapılan bu yarışları izlemesi keyif verici ancak bir yandan da araçların birbirlerinin içlerinden geçmesini görmek ürpertici. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Play-Doh Dippin Dots Oyun Hmauru Sürpriz Minyonlar Doraemon Sünger Bob Figür Oyuncakları 02:34
Play-Doh Dippin Dots Oyun Hmauru Sürpriz Minyonlar Doraemon Sünger Bob Figür Oyuncakları 3.444 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bu bölümde play-doh oyun hamurundan sürpriz bardaklarımız var. İçlerinden doraemon, minyonlar ve sünger bob sürpriz oyuncakları var. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Moda Tasarım Temel Karakalem Çizim 00:54
Moda Tasarım Temel Karakalem Çizim 4.638 izlenme - 3 yıl önce Moda Tasarımına Başlarken Temel Karakalem Çizimle Yeteneğinizi Geliştirebilirsiniz. Ardından Renkli Çalışmalar Ve Moda Figürü İle Moda Tasarıma Yönelik Moda İllüstrasyonunun Püf Noktaları Atölye İzmir'de. Ayrıntılı Bilgi İçin 0232 464 48 21 - 0541 850 81 37 Http://www.atolyeizmir.com
Dans Atışmasındaki Figürleri ile Kendine Hayran Bırakan Çocuk 03:30
Dans Atışmasındaki Figürleri ile Kendine Hayran Bırakan Çocuk 3.741 izlenme - 2 yıl önce Liseli gençlerin kendi aralarındaki kapışmasında sessiz sakin gözüken çocuk içindeki cevheri ortaya çıkardı. Ortaya çıkarmakla kalmayıp tüm salonu ve rakiplerini de kendisine hayran bıraktı.
Şeker Hamuru Modelleme - Hayvan Figürleri 03:06
Şeker Hamuru Modelleme - Hayvan Figürleri 4.731 izlenme - 2 yıl önce Fırından Tatlar'ın bu videosunda şeker hamurundan hayvan figürleri yapıyoruz. Şeker hamurunun hazırlanması ve dikkat edilmesi gereken püf noktaları için http://www.izlesene.com/video/pasta-nasil-suslenir-seker-hamuru-ile-pasta-susleme/7626831 adresinden şeker hamuruyla pasta süsleme videomuzu izleyebilirsiniz.
Spiderman Örümcek Adam Oyuncak Koleksiyonu | Örümcek Adam'ın Figür Oyuncakları 04:01
Spiderman Örümcek Adam Oyuncak Koleksiyonu | Örümcek Adam'ın Figür Oyuncakları 3.573 izlenme - 2 yıl önce Merhaba Arkadaşlar. Bu videomuzda örümcek adam (spiderman) oyuncak koleksiyonunu tanıtıyoruz. Figür oyuncakların yanı sıra play doh oyun hamuru örümcek adam oyun setinden bir oyuncakda bu videoda. İyi seyirler. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Paw Patrol Marshall Rubble Rocky Skye Zuma ve Chase Oyuncak Paketi Açılımı 03:51
Paw Patrol Marshall Rubble Rocky Skye Zuma ve Chase Oyuncak Paketi Açılımı 1.894 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bu bölümde paw patrol oyuncak paketini açıyoruz. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
0'dan 100'e İnsanların Dans Figürleri 02:42
0'dan 100'e İnsanların Dans Figürleri 1.087 izlenme - 2 yıl önce 0'dan 100'e İnsanların Dans Figürleri Çok küçük yaşlardan yaşlılığa insanların dans figürleri arasında ne gibi farklar var?
Transformers Hızlı Dönüşen Figür TVC 00:21
Transformers Hızlı Dönüşen Figür TVC 27 izlenme - 6 gün önce Efsanevi güçler geri dönüyor. Hızlı dönüşen figürlerle mücadeleye hazırsın! Optimus Prime ile dönüşümü başlat, zırhını kuşan ve görünenden daha fazlası ol!
Pornografik Figürlü Tarihi Eser Kaçakçılığı Operasyonu 02:36
Pornografik Figürlü Tarihi Eser Kaçakçılığı Operasyonu 928 izlenme - 2 yıl önce Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekiplerinin yaptığı operasyonda, üzerinde pornografik figürler bulunan cam kase ve heykelcikler ele geçirdi.
Aykut Elmas; Tarkan Dansı Figürleri 00:06
Aykut Elmas; Tarkan Dansı Figürleri 1.456 izlenme - 3 yıl önce Vinecilerden Aykut Elmasın Tarkan Dansı Figürleri Adlı Vinesinde Yine Bizigüldürdü
Cnc Router İle Sanat 09:43
Cnc Router İle Sanat 1.106 izlenme - 2 yıl önce Bilmeyenler için Cnc makine tanımı yapalım: Mekanik işlemeyi gerektiren bir çalışmayı (delme, kazıma, boyama vs), bilgisayardan gelen komutlara göre otomatik olarak yapan makinedir bu gördüğünüz Cnc makinesi. Videoda güzel bir çalışma ile başlıyor. İyi seyirler.
karakter yapımında iç doldurma 06:47
karakter yapımında iç doldurma 1.580 izlenme - 7 yıl önce pivotta figür yapımına girdiğimiz de yaptığımız karakterin içini doldurmak
Ders Orff Bopstiler Anaokulu Çocuk Şarkısı Ve Dans Figürleri Topkapı Doğa Koleji 03:16
Ders Orff Bopstiler Anaokulu Çocuk Şarkısı Ve Dans Figürleri Topkapı Doğa Koleji 912 izlenme - 3 yıl önce DERS Orff Bopstiler Anaokulu Çocuk Şarkısı ve Dans Figürleri Topkapı Doğa Koleji
Çılgın Ninenin Ergenle Dansı 01:12
Çılgın Ninenin Ergenle Dansı 1.035 izlenme - 3 yıl önce Nineyle elaman çok ilginç bir figür sergilemişler. Bu dans nedir aga, neyin kafasını yaşıyorsunuz, anlamadım.
Kumdan Yapılan Büyüleyici Dev Heykeller! 01:25
Kumdan Yapılan Büyüleyici Dev Heykeller! 21 izlenme - 3 hafta önce Mersin'de düzenlenen "Kum Festivali"nde, kentin simgeleri ile ramazanın figürleri, sanatçılar tarafından kumdan dev heykellere dönüştürülüyor.
Oyuncak Figürler Nasıl Yapılır? (Film Karakterleri İçerir) 04:29
Oyuncak Figürler Nasıl Yapılır? (Film Karakterleri İçerir) 349 izlenme - 2 yıl önce Videoda film karakterlerinin oyuncak figürlerinin nasıl yapıldığını izleyeceğiz. İnce işçilik, yetenek ve sabır sonucu mükemmel işler çıkıyor gerçekten. İzliyoruz
Sokak Dansçısı Genci Dumura Uğratan Polis 01:57
Sokak Dansçısı Genci Dumura Uğratan Polis 259 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da gerçekleşen olayda, sokak dansçısı genç ile karşılıklı dans atışmasına tutuşan polisten harika figürler. Ülkemizde de görmek istediğimiz görüntülere sahne olan o anları ağzımız açık izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İbrahim Tatlıses Daft Punk - Lose Yourself To Dance 00:15
İbrahim Tatlıses Daft Punk - Lose Yourself To Dance 771 izlenme - 2 yıl önce Mermiye kafa atan saygı değer abimiz İbrahim Tatlıses,Daft Punk'ın "Lose Yourself To Dance" şarkısında gayet güzel figürler sergilemiş.İzliyoruz..
Battal Gazi'nin Oğlu 02:26
Battal Gazi'nin Oğlu 930 izlenme - 2 yıl önce Battal Cüneyt Abimizin kumun içinden kılıcı çekip, orjinal oğul olduğunu kanıtladığı sahne.
Yeşilçam Diskoları & Çılgınca Zevk Veren Dans Figürleri 01:11
Yeşilçam Diskoları & Çılgınca Zevk Veren Dans Figürleri 581 izlenme - 2 yıl önce Diskoda, eline kadehini alıp köşede durmanın herhangi bir popülarite sağlamadığı, gençlerimiz kendini göstermek için kah elektrik bugi yapıp kah görünmez cama başvurduğu ve bu kafayı sağlamak için ise yalnızca çılgınca zevk veren disko müzklerinin işe yaradığı zor yıllar... Sonrasında ise nuri abimiz gelir, ilaç atar, bi sevişki olur, klasik...
Sadettin Teksoy Tadında Figür İncelemesi 09:08
Sadettin Teksoy Tadında Figür İncelemesi 267 izlenme - 2 yıl önce Figürlerle kafayı bozmuş bir genç, yabancı Youtube kanallarına özenip figür incelemesi yapmaya karar vermiş ve ortaya böylesine saykodelik bir video çıkmış. İyi seyirler.
michael jackson dansı 01:09
michael jackson dansı 1.692 izlenme - 7 yıl önce minik umut'tan michael dansı figürleri