Hoşgeldiniz!

figür

Yepyeni Bir Dansın İcat Edildiği An 00:42
Yepyeni Bir Dansın İcat Edildiği An 85.048 izlenme - 6 yıl önce durmaları için müziği kapatmak zorunda kaldığımız dansa meraklı arkadaşlarımızın ilginç figürleri.
Liselilerden Nefes Kesen Dans Gösterisi 01:39
Liselilerden Nefes Kesen Dans Gösterisi 13.948 izlenme - 1 yıl önce Okulların açıldığına dair korku ve telaşın simgesi olan kasvetli sonbahar günlerini fırsata çeviren bu gençler, kendini yere bırakmış yaprakların üzerinde öyle bir şey yaptı ki, görenleri adeta hayrete düşürdü.
Adana Avare Dansı - Yeni Figürler 04:12
Adana Avare Dansı - Yeni Figürler 4.672 izlenme - 5 ay önce Adana'nın kiremithane mahallesinde bir gencin asker eğlencesinde adanalı gençler yeni geliştirdikleri kompleks figürleri avare dansında sergiliyorlar.
süper bir dans figürü 00:37
süper bir dans figürü 18.413 izlenme - 8 yıl önce
Bir Dans Türü Olarak Bachata 02:59
Bir Dans Türü Olarak Bachata 3.623 izlenme - 1 yıl önce Bachata isimli bu dans türü içerdiği figürleriyle tüm site ahalisinin sanat ruhunu cezbedicek içinizi kıpır kıpır edecek. Sanata ve sanatçıya değer verenlerin sitesi alkışlarlayaşıyorum.com iyi seyirler. Not: İkilinin sahne adı Daniel y Desirèe
Transformers - Dev Figürler 00:21
Transformers - Dev Figürler 5.298 izlenme - 2 yıl önce 3 Kasım'da yayınlanmaya başlayacak yepyeni Transformers "Dev Figür" reklamı!
Yarışmadan Beyin Yakan Anlar 03:54
Yarışmadan Beyin Yakan Anlar 2.472 izlenme - 1 yıl önce Avrupa'daki yarışların aksine daha güvensiz ve kaza riskini artıran bir yarış türü olan 8 Figürü Yarışları ABD ve Kanada'da yaygın olarak yapılıyor. Her yıl düzenli olarak da yapılan bu yarışları izlemesi keyif verici ancak bir yandan da araçların birbirlerinin içlerinden geçmesini görmek ürpertici. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Play-Doh Dippin Dots Oyun Hmauru Sürpriz Minyonlar Doraemon Sünger Bob Figür Oyuncakları 02:34
Play-Doh Dippin Dots Oyun Hmauru Sürpriz Minyonlar Doraemon Sünger Bob Figür Oyuncakları 2.992 izlenme - 10 ay önce Merhaba arkadaşlar, bu bölümde play-doh oyun hamurundan sürpriz bardaklarımız var. İçlerinden doraemon, minyonlar ve sünger bob sürpriz oyuncakları var. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Dans Atışmasındaki Figürleri ile Kendine Hayran Bırakan Çocuk 03:30
Dans Atışmasındaki Figürleri ile Kendine Hayran Bırakan Çocuk 3.701 izlenme - 1 yıl önce Liseli gençlerin kendi aralarındaki kapışmasında sessiz sakin gözüken çocuk içindeki cevheri ortaya çıkardı. Ortaya çıkarmakla kalmayıp tüm salonu ve rakiplerini de kendisine hayran bıraktı.
Lego Mini Figürler Sürpriz Oyuncak Paketi Açma Lego Oyuncakları 02:34
Lego Mini Figürler Sürpriz Oyuncak Paketi Açma Lego Oyuncakları 4.186 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak abi yine harika bir sürpriz oyuncak paketi açma videosu ile karşınızda. Bu defa Lego oyuncak paketi açıyorum. Lego mini figürler sürpriz oyuncak paketinden harika bir oyuncak figür çıkıyor. Yeni oyuncak videomda Lego Mini Figürler Oyuncak Paketi 16 Lego Figürü içeren sürpriz oyuncak paketlerinden açtım. Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Google + Plus Sayfası: https://plus.google.com/+OyuncakAbi Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi Lego oyuncakları ve lego mini figür sürpriz oyuncak paketi açma tanıtımı oyuncak abi izle
Moda Tasarım Temel Karakalem Çizim 00:54
Moda Tasarım Temel Karakalem Çizim 4.381 izlenme - 2 yıl önce Moda Tasarımına Başlarken Temel Karakalem Çizimle Yeteneğinizi Geliştirebilirsiniz. Ardından Renkli Çalışmalar Ve Moda Figürü İle Moda Tasarıma Yönelik Moda İllüstrasyonunun Püf Noktaları Atölye İzmir'de. Ayrıntılı Bilgi İçin 0232 464 48 21 - 0541 850 81 37 Http://www.atolyeizmir.com
Şeker Hamuru Modelleme - Hayvan Figürleri 03:06
Şeker Hamuru Modelleme - Hayvan Figürleri 4.077 izlenme - 2 yıl önce Fırından Tatlar'ın bu videosunda şeker hamurundan hayvan figürleri yapıyoruz. Şeker hamurunun hazırlanması ve dikkat edilmesi gereken püf noktaları için http://www.izlesene.com/video/pasta-nasil-suslenir-seker-hamuru-ile-pasta-susleme/7626831 adresinden şeker hamuruyla pasta süsleme videomuzu izleyebilirsiniz.
Spiderman Örümcek Adam Oyuncak Koleksiyonu | Örümcek Adam'ın Figür Oyuncakları 04:01
Spiderman Örümcek Adam Oyuncak Koleksiyonu | Örümcek Adam'ın Figür Oyuncakları 2.837 izlenme - 11 ay önce Merhaba Arkadaşlar. Bu videomuzda örümcek adam (spiderman) oyuncak koleksiyonunu tanıtıyoruz. Figür oyuncakların yanı sıra play doh oyun hamuru örümcek adam oyun setinden bir oyuncakda bu videoda. İyi seyirler. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Minyonlar Stop Motion Filmi | Minyonlar Figür Oyuncaklar Tanıtımı 02:06
Minyonlar Stop Motion Filmi | Minyonlar Figür Oyuncaklar Tanıtımı 2.008 izlenme - 11 ay önce Merhaba arkadaşlar, bu bölümde minyonlar oyuncaklarıyla yapılmış bir stop motion film izliyoruz. Sonrasında minyonlar figür oyuncaklarının tanıtımı var. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Dart Oyun Seti Scatter Brainz Oyuncak Figürleri Tanıtımı 04:02
Dart Oyun Seti Scatter Brainz Oyuncak Figürleri Tanıtımı 2.455 izlenme - 1 yıl önce Oyuncak abi eğlenceli dart oyun seti ve harika oyuncak figürleride içeren Scatter Brainz yani Çıldırmış Beyinler setini açıyor. Yeni oyuncak seti videolarımda harika bir oyuncak seti ile karşılaştım. Farklı figür serileri bulunan Scatter Brainz Çıldırmış Beyinler Dart oyun setini açıyorum. Set içersinde duvara yapıştırmanız için bir Dart hedef kağıdı çıkıyor. Yapışkanları oldukça kaliteli olan ve 10larca figürü bulunan karakterli dart oklarımızla atışımızı gerçekleştiriyoruz. 200 puanı toplayan oyunu kazanır. Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Google Plus Sayfası: https://plus.google.com/ OyuncakAbi Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi Dart Oyun seti oyuncak figürler Scatter Brainz Çıldırmış Beyinler oyuncak seti tanıtımı oyuncak abi youtube kanalı
0'dan 100'e İnsanların Dans Figürleri 02:42
0'dan 100'e İnsanların Dans Figürleri 1.010 izlenme - 1 yıl önce 0'dan 100'e İnsanların Dans Figürleri Çok küçük yaşlardan yaşlılığa insanların dans figürleri arasında ne gibi farklar var?
Paw Patrol Marshall Rubble Rocky Skye Zuma ve Chase Oyuncak Paketi Açılımı 03:51
Paw Patrol Marshall Rubble Rocky Skye Zuma ve Chase Oyuncak Paketi Açılımı 1.255 izlenme - 10 ay önce Merhaba arkadaşlar, bu bölümde paw patrol oyuncak paketini açıyoruz. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Ben 10 Oyuncak Kol Saati McDonald's Happy Meal Oyuncak Açımı 01:11
Ben 10 Oyuncak Kol Saati McDonald's Happy Meal Oyuncak Açımı 1.464 izlenme - 1 yıl önce Oyun Hamuru TV, Mc Donald's Happy Meal Çocuk Menüsü oyuncakları tanıtmaya devam ediyor! Yeni oyuncağımız harika bir Ben 10 Kol Saati! Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Bizi takip edin, bol bol eğlenin:) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr McDonald's Happy Meal oyuncak tanıtımları, videoları, oyuncaklar, McDonald's Happy Meal Toys Review, Toys Unboxing Videos
Pornografik Figürlü Tarihi Eser Kaçakçılığı Operasyonu 02:36
Pornografik Figürlü Tarihi Eser Kaçakçılığı Operasyonu 676 izlenme - 1 yıl önce Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekiplerinin yaptığı operasyonda, üzerinde pornografik figürler bulunan cam kase ve heykelcikler ele geçirdi.
Sokak Dansçısı Genci Dumura Uğratan Polis 01:57
Sokak Dansçısı Genci Dumura Uğratan Polis 257 izlenme - 5 ay önce Amerika'da gerçekleşen olayda, sokak dansçısı genç ile karşılıklı dans atışmasına tutuşan polisten harika figürler. Ülkemizde de görmek istediğimiz görüntülere sahne olan o anları ağzımız açık izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aykut Elmas; Tarkan Dansı Figürleri 00:06
Aykut Elmas; Tarkan Dansı Figürleri 1.440 izlenme - 2 yıl önce Vinecilerden Aykut Elmasın Tarkan Dansı Figürleri Adlı Vinesinde Yine Bizigüldürdü
Monster High Oyuncak Bebek Lagoona Blue Vinil Figür & Hediyeli Dergi Açımı 09:51
Monster High Oyuncak Bebek Lagoona Blue Vinil Figür & Hediyeli Dergi Açımı 757 izlenme - 1 yıl önce 15.09.2015 günü Oyuncak Abi kanalına yüklediğim 'Monster High Oyuncak Bebek Lagoona Blue Vinil Figür & Hediyeli Dergi Açımı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/oyuncakabi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sadettin Teksoy Tadında Figür İncelemesi 09:08
Sadettin Teksoy Tadında Figür İncelemesi 257 izlenme - 12 ay önce Figürlerle kafayı bozmuş bir genç, yabancı Youtube kanallarına özenip figür incelemesi yapmaya karar vermiş ve ortaya böylesine saykodelik bir video çıkmış. İyi seyirler.
Çılgın Ninenin Ergenle Dansı 01:12
Çılgın Ninenin Ergenle Dansı 804 izlenme - 2 yıl önce Nineyle elaman çok ilginç bir figür sergilemişler. Bu dans nedir aga, neyin kafasını yaşıyorsunuz, anlamadım.
Cnc Router İle Sanat 09:43
Cnc Router İle Sanat 637 izlenme - 1 yıl önce Bilmeyenler için Cnc makine tanımı yapalım: Mekanik işlemeyi gerektiren bir çalışmayı (delme, kazıma, boyama vs), bilgisayardan gelen komutlara göre otomatik olarak yapan makinedir bu gördüğünüz Cnc makinesi. Videoda güzel bir çalışma ile başlıyor. İyi seyirler.
karakter yapımında iç doldurma 06:47
karakter yapımında iç doldurma 1.570 izlenme - 7 yıl önce pivotta figür yapımına girdiğimiz de yaptığımız karakterin içini doldurmak
Oyuncak Figürler Nasıl Yapılır? (Film Karakterleri İçerir) 04:29
Oyuncak Figürler Nasıl Yapılır? (Film Karakterleri İçerir) 278 izlenme - 1 yıl önce Videoda film karakterlerinin oyuncak figürlerinin nasıl yapıldığını izleyeceğiz. İnce işçilik, yetenek ve sabır sonucu mükemmel işler çıkıyor gerçekten. İzliyoruz
DERS Orff Bopstiler Anaokulu Çocuk Şarkısı ve Dans Figürleri Topkapı Doğa Koleji 03:16
DERS Orff Bopstiler Anaokulu Çocuk Şarkısı ve Dans Figürleri Topkapı Doğa Koleji 802 izlenme - 3 yıl önce DERS Orff Bopstiler Anaokulu Çocuk Şarkısı ve Dans Figürleri Topkapı Doğa Koleji
İbrahim Tatlıses Daft Punk - Lose Yourself To Dance 00:15
İbrahim Tatlıses Daft Punk - Lose Yourself To Dance 662 izlenme - 2 yıl önce Mermiye kafa atan saygı değer abimiz İbrahim Tatlıses,Daft Punk'ın "Lose Yourself To Dance" şarkısında gayet güzel figürler sergilemiş.İzliyoruz..
Battal Gazi'nin Oğlu 02:26
Battal Gazi'nin Oğlu 657 izlenme - 2 yıl önce Battal Cüneyt Abimizin kumun içinden kılıcı çekip, orjinal oğul olduğunu kanıtladığı sahne.