Hoşgeldiniz!

figürler

Roj Müzik Burhan 2010 Grani 09:25
Roj Müzik Burhan 2010 Grani 18.463 izlenme - 8 yıl önce
Bismilli Çeto Keşeo 08:22
Bismilli Çeto Keşeo 15.296 izlenme - 8 yıl önce
Çizgi Film - Dört araba ile piramit öğrenelim 03:30
Çizgi Film - Dört araba ile piramit öğrenelim 18.079 izlenme - 3 yıl önce Sevgil çocuklar okul öncesi eğitim verenler ,anneler,s,per babalar:mavi parçalardan piramit yapmaya ne dersiniz.Bebetürk olarak çocuklarınıza heer şeyi öğreteceğiz. Eğer öğretmemizi istemiyorsanız sakın abone olmayın. )))) Şaka şaka abone olun. Birgün belki yakınınızın öocuğuna bile gerekli olabilir. ihtiyacınız olduğunuzda izletirsiniz.Bu bölümde iş makineleri ile eğitimi biraz daha renklendirdik canlandırdık. Daha doğrusu vinç ve kepçe sağolsun çok işimize yarıyor. Haydi bebetürke abone olun. Sizleri çoook ama çok seviyoruz. www.youtube.com/bebeturk bu arada abonelik ücretsiz . sizi korkutmasın.))))Mısırdaki piramitlerin şifresi varsa bebeturk piramitinin şifresi yok.
Oyun Hamuru Play Doh Oyunları | Bebek Mira ile Oyuncak Açma 16:34
Oyun Hamuru Play Doh Oyunları | Bebek Mira ile Oyuncak Açma 6.966 izlenme - 2 yıl önce
Şeker Hamuru Modelleme 04:04
Şeker Hamuru Modelleme 10.309 izlenme - 3 yıl önce Fırından Tatlar, şeker hamuru ile pasta süslemenin çok popüler olduğu bu günlerde size şeker hamuru ile figür yapmayı gösteriyor. Bu videomuzda şeker hamurundan meyveler nasıl yapılır öğretiyoruz. Siz de evde yaptığınız kek,pasta ve kurabiyelerinizi kolayca süsleyebilirsiniz.
Roj Müzik Burhan 08:09
Roj Müzik Burhan 4.630 izlenme - 8 yıl önce
Çizgi Film - Kepçe - Akıllı Excavatör DODO tüm bölümler bir arada 20:03
Çizgi Film - Kepçe - Akıllı Excavatör DODO tüm bölümler bir arada 4.164 izlenme - 3 yıl önce Uzun zamandan beri beklenen Akıllı excavatör Dodo nun tüm bölümleri bir arada yayına girdi. Artık çocuklar yarım saat kesintisiz tüm bölümlerini izleyebiliyorlar. Haydi çocuklar Kepçe Dodo oyun parkında sizleri bakliyor.Figürleri, sayıları, şekilleri, renkleri, kumdan çıkarıp kamyona yüklüyor. Bloklarla figürleri oyun parkında kaydıraktan kaydırıp traktör römork una yüklüyor. Bloklarla
Çizgi Film - İş Makineleri - Teleskopik Vinç 03:17
Çizgi Film - İş Makineleri - Teleskopik Vinç 3.735 izlenme - 3 yıl önce Sevgili çocuklar, bir çok iş makinesini biliyor fakat isimlerini bilmiyor olabilirsiniz. Bu izleyeceğiniz çizgi filmdeki iş makinesinin adı teleskopik vinç.Teleskopik vinçler ağır yükleri kavrarlar ve aldığı yerden ihtiyaç olan yere taşır.teleskop gibi uzayan ve kabini etrafında dönebilen bir kolu vardır.Bu tür iş makineleriniancak operatörler kullanır. . -
Bebekler için çizgi film 1 - Gülümse, bebeğim - Kare 03:08
Bebekler için çizgi film 1 - Gülümse, bebeğim - Kare 3.422 izlenme - 3 yıl önce Şirin Maria bebeklerle saklanbaç oynarken onlara şekillleri öğretiyor .ve renkleride tanıtmış oluyor.Bebekler kocaman olduklarında bunları nereden öğrendiklerini şaşırıyorlar. Çünkü Maria onları henüz bebekken yetiştiriyor. Daha doğrusu bebeklerin kendisi öğreniyor.
Niloya Mete ve Tospik 3 Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - Barbie Disney Şirinler MLP Cicibiciler 24:46
Niloya Mete ve Tospik 3 Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - Barbie Disney Şirinler MLP Cicibiciler 1.252 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar! Tamamen oyun hamuru (Play Doh) ile hazırladığım dev sürpriz yumurtalar serisinde yine 3 sürpriz yumurta birden açıyorum. Niloya, Mete ve Tospik sürpriz yumurtalarından birbirinden eğlenceli, sürpriz oyuncaklar da çıkıyor. Niloya öğrenmeye meraklı, neşeli, hayvanları ve doğayı çok seven bir kız çocuğu. Yakın arkadaşı Mete ve sevgili kaplumbağası Tospik ile birlikte eğlenceli maceralar yaşıyor ve hayatı keşfediyor. Videomda sürpriz yumurtaların içinden çıkacak ilginç oyuncakları da izleyebilirsiniz. Disney, Minecraft, Şirinler, Moshi Monsters, Maşa ve Koca Ayı, Minyonlar, Çöps Çetesi (Trash Pack), Tokidoki Barbie ve Hello Kitty karakterleri ve daha pek çok oyuncak dev yumurtamın diğer sürprizleri arasında. Bu oyuncakları merak ediyorsanız, videomu izleyebilirsiniz. TumbikTV'ye ABONE OL, YENİ VİDEOLARDAN HEMEN HABERİN OLSUN! Niloya Mete ve Tospik Sürpriz Yumurtaları (Oyun Hamuru) videomuzu beğendiyseniz, TumbikTV kanalına ABONE olmanızı öneririz. Böylece çocuklar için hazırlanan eğlenceli, yeni videolarımızdan anında haberdar olabilirsiniz. Unutmayın! - Sevgili çocuklar, hoşça zaman geçirmeniz için hazırlanan bu videoları büyüklerinizden izin alarak ve onların size söylediği sürelerde izlemeniz en doğrusudur. Oyuncakları sadece izlemek yerine, kendi oyuncaklarınızla kendi oyunlarınızı da oynamalısınız. Oyuncaklar hayal gücünüzü kullanmanız, kendi kendinize oynamanız ya da sevdiklerinizle birlikte eğlenmeniz için en güzel araçlardan biridir.
Çizgi Film - Akıllı excavator Dodo figürleri öğreniyor (Koni) 02:52
Çizgi Film - Akıllı excavator Dodo figürleri öğreniyor (Koni) 2.656 izlenme - 3 yıl önce Okul öncesi çocuk gelişimine hangi anne, baba ve öğretmen önem vermez ki. İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekilde anlatmaktadır. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde koni yi anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo bloklardan şehirde eksik figürleri buluyor. 03:53
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo bloklardan şehirde eksik figürleri buluyor. 2.284 izlenme - 3 yıl önce Heey Dodo yu özleyen bütün çocuklara müjde.Akıllı kazı makinesi Dodo oyun parkına bloklardan şehir yaptı.Yaptığı şehirde bazı figürleri tamamlayamadı. Haydi çocuklar bu eksiklikleri dodo ile beraber tamamlayalım. Bu figürleri sizler daha önceki bölümlerden hatırlıyor olmalısınız.Eğer hatırlayamayacaksanız önce diğer bölümleri tekrar izleyin.
Bebek Çizgi Filmi 4 - Şekilleri öğrenelim - Gülümse, Bebeğim - Daire 03:08
Bebek Çizgi Filmi 4 - Şekilleri öğrenelim - Gülümse, Bebeğim - Daire 2.790 izlenme - 3 yıl önce Sevgili Bebeturk hayranları, bu çizgi filmde merak ettiğiniz şekiller sizi bekliyor. Mutlaka izleyin görün. Bir çuf çuf trenimiz var. Vagonlarında şekilleri taşıyor ama bir vagonu sizin için boş bırakmış. Hadi o boş vagona hangi şekili koyacaksınız bakalım. Haydi eğlence zamanıııı.
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Dikdörtgen prizması) 03:00
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Dikdörtgen prizması) 2.039 izlenme - 3 yıl önce Okul öncesi çocuk gelişimine hangi anne, baba ve öğretmen önem vermez ki. İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekile bebetürk sevimli kahraman Dodo ile sunuyor. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi filmde Dodo dikdörtgen prizmasını anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır.Abone olarak mükemmel olan yararlı çizgi filmleri çocuğunuza yakn tutun. , . ! - .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küre) 03:05
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küre) 1.957 izlenme - 3 yıl önce Dodo harikalar yaratiyor. Çocuklar Dodo ya bayılıyor. Bayılsınlar poblem değil zaten Dodo da eğitici bilgiler veriyor. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde küre yi anlatmaktadır, tabi kahramanımız Dodo ile. Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Silindir) 02:47
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Silindir) 1.910 izlenme - 3 yıl önce Okul öncesi çocuk gelişimine hangi anne, baba ve öğretmen önem vermez ki. İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekilde anlatmaktadır. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde silindir i anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küp) 02:49
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küp) 1.698 izlenme - 3 yıl önce Değerli anne, baba ve okul öncesi öğretmenlerimmiz.İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekilde anlatmaya çalıitık. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde kübü anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Mattel Smack Down Flexforce Figürler Ve Ring 00:18
Mattel Smack Down Flexforce Figürler Ve Ring 1.123 izlenme - 7 yıl önce mattel smack down flexforce figürler ve ring tanıtım videosu oyuncakdenizi.com
Silvanlı Nimet 2012 Yeni figürler 04:00
Silvanlı Nimet 2012 Yeni figürler 533 izlenme - 6 yıl önce SiLVanLı NiMet 2012 Yeni FiGürLer MuTLaka izLe!!
İnsanlar 03:04
İnsanlar 337 izlenme - 10 yıl önce hani bir insandan çok şey yapılabilir deniliyor ya bu iş biraz başka ama hoş...
İlginç Dans Figürleri Yapan Tavus Kuşu Örümceği 02:52
İlginç Dans Figürleri Yapan Tavus Kuşu Örümceği 113 izlenme - 2 yıl önce Bir tavus kuşu örümceğinin, dişisini yaptığı göz alıcı kur dansı NatGeo ekibi tarafından görüntülendi. Wiggle wiggle wiggle... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Silvanlı Nimet 2012 Yeni Figürler Mutlaka İzle!! 04:00
Silvanlı Nimet 2012 Yeni Figürler Mutlaka İzle!! 218 izlenme - 6 yıl önce SiLVanLı NiMet 2012 Yeni FiGürLer MuTLaka izLe
Topuklu Sesi duyduğumda zihnimde canlanan eşsiz figürler 00:06
Topuklu Sesi duyduğumda zihnimde canlanan eşsiz figürler 114 izlenme - 4 yıl önce Topuklu Sesi duyduğumda zihnimde canlanan eşsiz figürler - yeni vine
Bebeklerden İlham Alınarak Geliştirilmiş 9 Dans Hareketi 01:43
Bebeklerden İlham Alınarak Geliştirilmiş 9 Dans Hareketi 77 izlenme - 3 yıl önce Dünyayı kasıp kavuran dans figürlerinin nereden çıktığını biliyor muydunuz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Japon Sinemasının İlginç Figürleri 03:02
Japon Sinemasının İlginç Figürleri 83 izlenme - 4 yıl önce Japon sinemasında yaratılmış değişik mi değişik, ilginç mi ilginç figürleri izleyeceksiniz. Bu neyin kafası diye soruyor insan kendi kendine.
Et Cetera - Kısa Animasyon (1966) 06:58
Et Cetera - Kısa Animasyon (1966) 130 izlenme - 3 yıl önce Et cetera üç bölümden oluşuyor. İlkinde bir sandalyeden diğer sandalyeye, sırtına kanat takıp atlayan adam, sandalyelerin arasındaki mesafeyi arttırdıkça daha büyük kanatlara ihtiyaç duyuyor. İkinci bölümde bir hayvanı kırbaçla terbiye eden adam figürü var. Hayvan insana dönüştükçe onu terbiye eden adam da hayvana dönüşüyor. Üçüncü bölümde de içine çoğu şeyi hapsetmiş adam elindeki kalemle kendisi dışarıdayken bir ev çiziyor ve fakat içine giremiyor. Bu sefer kendisi içindeyken bir ev çiziyor ve fakat bu sefer de içinden çıkamıyor. Her türlü okumaya açık bir animasyon. İyi seyirler. Yönetmenin sitedeki diğer filmleri, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/129920/moznosti-dialogu-1983-jan-svankmajer-kisa-film http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/89598/food-kisa-film http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/130926/jan-svankmajer-picnic-with-weissmann http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/122805/darkness-light-darkness-1990
Çalışırken Figürleriyle Fenomen Olan Lavaş Ustası 03:52
Çalışırken Figürleriyle Fenomen Olan Lavaş Ustası 5 izlenme - 8 ay önce Erzurumlu lavaş ustasının çalışırken müziğin ritmine kapılarak sergilediği figürler izleyenleri adeta gülmekten kırıp geçiriyor.Helal olsun çalışrken eğlenmek bazen çalışma temposunu artırabiliyor alkışlıyoruz ustayı
Barok Figürler Cam Heykele Dönüşürse 04:28
Barok Figürler Cam Heykele Dönüşürse 28 izlenme - 5 yıl önce Sanat Tarihinin Kıyıda Köşe De Kalmış Ufak Figürleri, Marta Klonowska'nın Eserlerinde Yeniden Hayat Buluyor. Heykeltıraş, Barok Tablolarda Küçük Bir Role Sahip Hayvanlara, Kendi Eserlerinde Başrolü Veriyor.