Hoşgeldiniz!

Fıkrası Videoları İzle

Haydar Dümen'den Güldürmeyen Gerdek Fıkrası 00:39
Haydar Dümen'den Güldürmeyen Gerdek Fıkrası 67.218 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunuculuğunu yaptığı programda Haydar Dümen faciası yaşandı. Stüdyodakilerin fıkraya gülmemesi.
Adam Terbiyesiz - Geberesice Dondurmacı Fıkrası 01:20
Adam Terbiyesiz - Geberesice Dondurmacı Fıkrası 5.152 izlenme - 11 ay önce Adam Terbiyesiz - Geberesice Dondurmacı Fıkrası Yaşlı dedesinin ölümünü duyan Kate taziye için 95 yaşındaki ninesinin evine gider. Dedenin ölmeden önceki son anlarını konuşurlar. Ninesi; Bir pazar sabahı dedenle sevişirken rahmetli oldu garibim. der. Bunu duyan Kate hayretler içinde neredeyse yüz yaşına gelmiş bir çiftin sevişmesinden maraz doğmasının gayet normal olduğunu söyler. Nine ; Yok be tatlım. Aslında hiçbir sıkıntı yoktu. Eski günlerimizdeki gibi pazar sabahı kilise çanı çalarken sevişiyorduk. Deden temposunu kilise çanına göre ayarlamıştı. Yavaş ve usulca gidip geliyordu. Ding deyince içeri dong deyince dışarı. Sonra nine biraz duraksar ve gözyaşını silerken ; Eğer o geberesice dondurmacı delicesine zilini çalarak kapıdan geçmeyeydi deden hala sağ olacaktı.
Yıldo'dan Laz Yılan Fıkrası (1994) 01:00
Yıldo'dan Laz Yılan Fıkrası (1994) 3.146 izlenme - 12 ay önce Bir zamanların "Kafadan Koparan" komedyeni Yıldo'dan tam bir kahkaha tufanı geliyor, hazır mısınız? Her espriden sonra kahkaha efektini de kendi ağzıyla -organik olarak- yapan kaç komedyen kaldı günümüzde a dostlar?...
sessiz fıkra 02:04
sessiz fıkra 24.938 izlenme - 8 yıl önce bi fıkra bu kadar mı gerçekçi yorumlanır.gülmekten karnıma ağrılar girdi :))
cem yılmaz nasrettin hoca fıkrası 04:28
cem yılmaz nasrettin hoca fıkrası 12.738 izlenme - 8 yıl önce
kemal kılıçdaroğlu - erdoğan fıkrası 02:44
kemal kılıçdaroğlu - erdoğan fıkrası 10.877 izlenme - 8 yıl önce kemal kılıçdaroğlu - erdoğan fıkrası
oflu ali 01:09
oflu ali 11.664 izlenme - 8 yıl önce fıkra
oktay kaynarca fıkrası 00:57
oktay kaynarca fıkrası 11.984 izlenme - 8 yıl önce kısa ama süper bi fıkra
Tek Taşaklı Adam 00:53
Tek Taşaklı Adam 1.470 izlenme - 1 yıl önce Çok şanssız bir adam varmış,üstelik adamın tek taşağı varmış,uçağa binmiş ve... neyse fıkra kısa ve öz size iyi seyirler arkadaşlar.
laz fıkrası 00:23
laz fıkrası 6.620 izlenme - 8 yıl önce beyaz showun konuğu tüm seyircileri gülmekten yarıyor geçiriyor...
cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası :) 04:28
cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası :) 8.678 izlenme - 8 yıl önce cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası
Zafer Güler - Ayrılık Da Sevdadandır 05:21
Zafer Güler - Ayrılık Da Sevdadandır 5.646 izlenme - 4 yıl önce Pazar Fıkrası
kekeme fıkrası çok komik 01:06
kekeme fıkrası çok komik 8.284 izlenme - 8 yıl önce oktay kaynarcadan mükemmel bir fıkra daha
Temelin Boyacı Fıkrası Dinle Gülmek Garanti 01:05
Temelin Boyacı Fıkrası Dinle Gülmek Garanti 2.586 izlenme - 3 yıl önce Temele İdris Direk Boyama İşi Alirlarsa Sonucu Komik Olur:)) Temel ile Dursun bir araya gelirse ortaya komik olaylar çıkar.
Seyahate Giden Temel Hikayesi 01:06
Seyahate Giden Temel Hikayesi 214 izlenme - 2 ay önce Aşırı komik bir Temel fıkrası görsel olarak izlenime sunulmuş. İzliyoruz efenim..
Cübbeli Ahmet Hoca - Kayserili Fıkrası 03:49
Cübbeli Ahmet Hoca - Kayserili Fıkrası 3.655 izlenme - 4 yıl önce Gülmek Garanti Kayserili Fıkrası
Komik Bir Karadeniz Fıkrası 00:48
Komik Bir Karadeniz Fıkrası 3.836 izlenme - 5 yıl önce tokatlı salih
ege fıkrası 02:06
ege fıkrası 3.665 izlenme - 8 yıl önce ege fıkrası
Mustafa Keser Komik Elazığ Fıkrası 01:26
Mustafa Keser Komik Elazığ Fıkrası 2.524 izlenme - 5 yıl önce Mustafa Keser Komik Elazığ Fıkrası
Zeki Müren'in Kuzu Fıkrası 00:49
Zeki Müren'in Kuzu Fıkrası 64 izlenme - 4 hafta önce Sanat Güneşimiz Zeki Müren yıllar öncesi katıldığı bir TRT programında kuzu fıkrası anlatıyor.Zeki Müren'i rahmetle anıyoruz.
Ahmet Yurt Dede - Eşrefoğlu Al Haberi 04:57
Ahmet Yurt Dede - Eşrefoğlu Al Haberi 1.168 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Yurt Çiftçi emeklisi Hozatlı Alevi dedesidir.Nefes adında 700 den fazla türkü içeren iki ciltlik kitabı vardır.Video Anadolu'nun Kayıp Şarkıları isimli belgeselden alıntıdır. İyi Seyirler.
Sanalika Fıkrası 00:56
Sanalika Fıkrası 2.955 izlenme - 7 yıl önce sanalika fıkraa
Alper Kul - Tekno Parti - Mesut Yar 03:29
Alper Kul - Tekno Parti - Mesut Yar 2.060 izlenme - 2 yıl önce Burada Laf Çok'a konuk olan Oyuncu Alper Kul, geçmişte işlettikleri mekanda gerçekleştirilen tekno partide yaşanan komik olayları anlattı.
Adam Terbiyesiz - Günahkar Rahibeler 01:54
Adam Terbiyesiz - Günahkar Rahibeler 470 izlenme - 11 ay önce Valla oturdum, fıkra videosu yapayım dedim. Önce ingilizce yaptım videoları, daha sonra Türkçesini neden yapmayayım dedim ve yapmaya başladım. Bu videoları yaparken aslında program ( photoshop, sony vegas pro, after effects, pivot animator vs.) öğreniyorum. Dolayısıyla kimileri haklı olarak diyecek ki; daha profesyonel yapılabilirdi. Olsun başlangıç için bence idare eder. Belki zamanla daha orjinal işler çıkacaktır. Her neyse eğer beğenirseniz lütfen kanala abone olun, hatta ingilizce versiyonuna da (Sticky Jokes) üye olun . Saygılar.... GÜNAHKAR RAHİBELER Rahibelerle dolu bir otobüs uçurumdan yuvarlanır ve hepsi ölür. Ruhları gökyüzüne çıkar ve cennetin kapısının önünde başmelek ile karşılaşırlar. Melek: - Kardeşlerim cennetin kapısına hoşgeldiniz! Kısa bir süre içerisinde içeri gireceksiniz ama öncelikle hepinize bir soru sormalıyım. Lütfen sıraya geçin der ve hepsi sıraya geçerler. Melek birinci rahibeye döner ve sorar ; - Kardeşim dünyadaki hayatında herhangi bir penise dokunmuşluğun var mı? Rahibe : - Hmm... sanırım bir kere parmağımın ucu ile dokunmuştum. Melek : - Tamam kardeşim o parmağını şu kutsal suya daldır ki cennete girebilesin. Rahibe denileni yaptıktan sonra melek sıradaki rahibeye dönerek ; - Kardeşim dünyadaki hayatında herhangi bir penise dokunmuşluğun var mı? Rahibe kızararak ; - eeee eevet bir tanesini birazcık avuçlamıştım. Melek : - Tamam kardeşim şimdi iki elini şu kutsal suda yıka ve seni de içeri alalım. Ve rahibe denileni yapar. O esnada arkalardan bir gürültü duyulur , rahibenin teki diğerlerinin önüne geçmeye çalışmaktadır. Melek duruma müdahale eder ve o rahibeye ; - Kardeş Suzan neler oluyor nedir bu acele? - Şey... eğer bu suyu gargara yapacak isem bunu kardeş Mary götünü yıkamadan önce yapmalıyım demiş Kevin MacLeod sanatçısının Agnus Dei X - Bitter Suite adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://www.amazon.com/Agnus-Dei-X/dp/... Sanatçı: http://incompetech.com/
Temel Fıkrası Karadeniz Fıkrası 01:16
Temel Fıkrası Karadeniz Fıkrası 2.085 izlenme - 5 yıl önce
Cübbeli Ahmet Hoca Kayserili Fıkrası Komik ( Çepni Burak Saka ) 03:49
Cübbeli Ahmet Hoca Kayserili Fıkrası Komik ( Çepni Burak Saka ) 1.005 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca Kayserili Fıkrası Komik))( Çepni Burak Saka )
Dünyanın En Kısa Fıkrası Vine Turkey 00:08
Dünyanın En Kısa Fıkrası Vine Turkey 1.189 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Kısa Fıkrası Vine Turkey
Uğur Dündar'dan Kopartan Erdoğan Fıkrası! 01:24
Uğur Dündar'dan Kopartan Erdoğan Fıkrası! 2.191 izlenme - 5 yıl önce Turgut Erat'ın TV EM'de hazırlayıp sundugu "Son Durak" programına katılan Ugur Dündar programda Başbakan Erdoğan'a atıfta bulunarak bir fıkra anlattı.
Beyaz Show Elazıq Fıkrası 08:36
Beyaz Show Elazıq Fıkrası 2.293 izlenme - 8 yıl önce musTaFa qeSéR éLaZq FıqRaSı...
Cübbeli Ahmet Hoca - Öküz Mehmet Paşa Fıkrası (Esprili Sohbetler) 01:00
Cübbeli Ahmet Hoca - Öküz Mehmet Paşa Fıkrası (Esprili Sohbetler) 1.216 izlenme - 4 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca - Öküz Mehmet Paşa Fıkrası