Hoşgeldiniz!

fıkrası

Haydar Dümen'den Güldürmeyen Gerdek Fıkrası 00:39
Haydar Dümen'den Güldürmeyen Gerdek Fıkrası 67.098 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunuculuğunu yaptığı programda Haydar Dümen faciası yaşandı. Stüdyodakilerin fıkraya gülmemesi.
Ziya Şengül'ün Çok Komik Fıkrası 00:45
Ziya Şengül'ün Çok Komik Fıkrası 30.919 izlenme - 4 yıl önce Ziya Şengül'ün Çok Komik Fıkrası
Adam Terbiyesiz - Geberesice Dondurmacı Fıkrası 01:20
Adam Terbiyesiz - Geberesice Dondurmacı Fıkrası 4.796 izlenme - 6 ay önce Adam Terbiyesiz - Geberesice Dondurmacı Fıkrası Yaşlı dedesinin ölümünü duyan Kate taziye için 95 yaşındaki ninesinin evine gider. Dedenin ölmeden önceki son anlarını konuşurlar. Ninesi; Bir pazar sabahı dedenle sevişirken rahmetli oldu garibim. der. Bunu duyan Kate hayretler içinde neredeyse yüz yaşına gelmiş bir çiftin sevişmesinden maraz doğmasının gayet normal olduğunu söyler. Nine ; Yok be tatlım. Aslında hiçbir sıkıntı yoktu. Eski günlerimizdeki gibi pazar sabahı kilise çanı çalarken sevişiyorduk. Deden temposunu kilise çanına göre ayarlamıştı. Yavaş ve usulca gidip geliyordu. Ding deyince içeri dong deyince dışarı. Sonra nine biraz duraksar ve gözyaşını silerken ; Eğer o geberesice dondurmacı delicesine zilini çalarak kapıdan geçmeyeydi deden hala sağ olacaktı.
Yıldo'dan Laz Yılan Fıkrası (1994) 01:00
Yıldo'dan Laz Yılan Fıkrası (1994) 3.050 izlenme - 7 ay önce Bir zamanların "Kafadan Koparan" komedyeni Yıldo'dan tam bir kahkaha tufanı geliyor, hazır mısınız? Her espriden sonra kahkaha efektini de kendi ağzıyla -organik olarak- yapan kaç komedyen kaldı günümüzde a dostlar?...
sessiz fıkra 02:04
sessiz fıkra 24.923 izlenme - 7 yıl önce bi fıkra bu kadar mı gerçekçi yorumlanır.gülmekten karnıma ağrılar girdi :))
cem yılmaz nasrettin hoca fıkrası 04:28
cem yılmaz nasrettin hoca fıkrası 12.715 izlenme - 7 yıl önce
kemal kılıçdaroğlu - erdoğan fıkrası 02:44
kemal kılıçdaroğlu - erdoğan fıkrası 10.875 izlenme - 7 yıl önce kemal kılıçdaroğlu - erdoğan fıkrası
oflu ali 01:09
oflu ali 11.658 izlenme - 7 yıl önce fıkra
oktay kaynarca fıkrası 00:57
oktay kaynarca fıkrası 11.970 izlenme - 8 yıl önce kısa ama süper bi fıkra
Tek Taşaklı Adam 00:53
Tek Taşaklı Adam 1.039 izlenme - 8 ay önce Çok şanssız bir adam varmış,üstelik adamın tek taşağı varmış,uçağa binmiş ve... neyse fıkra kısa ve öz size iyi seyirler arkadaşlar.
laz fıkrası 00:23
laz fıkrası 6.616 izlenme - 7 yıl önce beyaz showun konuğu tüm seyircileri gülmekten yarıyor geçiriyor...
Zafer Güler - Ayrılık Da Sevdadandır 05:21
Zafer Güler - Ayrılık Da Sevdadandır 5.595 izlenme - 4 yıl önce Pazar Fıkrası
cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası :) 04:28
cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası :) 8.654 izlenme - 7 yıl önce cem yılmazdan ingilizce nasrettin hoca fıkrası
kekeme fıkrası çok komik 01:06
kekeme fıkrası çok komik 8.256 izlenme - 7 yıl önce oktay kaynarcadan mükemmel bir fıkra daha
komik bir karadeniz fıkrası 00:48
komik bir karadeniz fıkrası 3.734 izlenme - 5 yıl önce tokatlı salih
Temelin Boyacı Fıkrası Dinle Gülmek Garanti 01:05
Temelin Boyacı Fıkrası Dinle Gülmek Garanti 2.496 izlenme - 2 yıl önce Temele İdris Direk Boyama İşi Alirlarsa Sonucu Komik Olur:)) Temel ile Dursun bir araya gelirse ortaya komik olaylar çıkar.
Temel ile DursunBalık tutma fıkrası VİDEO) 02:09
Temel ile DursunBalık tutma fıkrası VİDEO) 3.625 izlenme - 5 yıl önce Temel ile DursunBalık tutma fıkrası VİDEO)
Cübbeli Ahmet Hoca - Kayserili Fıkrası 03:49
Cübbeli Ahmet Hoca - Kayserili Fıkrası 3.629 izlenme - 4 yıl önce Gülmek Garanti Kayserili Fıkrası
temel fıkrası karadeniz fıkrası 01:16
temel fıkrası karadeniz fıkrası 2.081 izlenme - 5 yıl önce
ege fıkrası 02:06
ege fıkrası 3.654 izlenme - 7 yıl önce ege fıkrası
Mustafa Keser Komik Elazığ Fıkrası 01:26
Mustafa Keser Komik Elazığ Fıkrası 2.489 izlenme - 5 yıl önce Mustafa Keser Komik Elazığ Fıkrası
Uğur Dündar'dan kopartan Erdoğan fıkrası! 01:24
Uğur Dündar'dan kopartan Erdoğan fıkrası! 2.190 izlenme - 4 yıl önce Turgut Erat'ın TV EM'de hazırlayıp sundugu "Son Durak" programına katılan Ugur Dündar programda Başbakan Erdoğan'a atıfta bulunarak bir fıkra anlattı.
Ahmet Yurt Dede - Eşrefoğlu Al Haberi 04:57
Ahmet Yurt Dede - Eşrefoğlu Al Haberi 958 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Yurt Çiftçi emeklisi Hozatlı Alevi dedesidir.Nefes adında 700 den fazla türkü içeren iki ciltlik kitabı vardır.Video Anadolu'nun Kayıp Şarkıları isimli belgeselden alıntıdır. İyi Seyirler.
Adam Terbiyesiz - Günahkar Rahibeler 01:54
Adam Terbiyesiz - Günahkar Rahibeler 351 izlenme - 6 ay önce Valla oturdum, fıkra videosu yapayım dedim. Önce ingilizce yaptım videoları, daha sonra Türkçesini neden yapmayayım dedim ve yapmaya başladım. Bu videoları yaparken aslında program ( photoshop, sony vegas pro, after effects, pivot animator vs.) öğreniyorum. Dolayısıyla kimileri haklı olarak diyecek ki; daha profesyonel yapılabilirdi. Olsun başlangıç için bence idare eder. Belki zamanla daha orjinal işler çıkacaktır. Her neyse eğer beğenirseniz lütfen kanala abone olun, hatta ingilizce versiyonuna da (Sticky Jokes) üye olun . Saygılar.... GÜNAHKAR RAHİBELER Rahibelerle dolu bir otobüs uçurumdan yuvarlanır ve hepsi ölür. Ruhları gökyüzüne çıkar ve cennetin kapısının önünde başmelek ile karşılaşırlar. Melek: - Kardeşlerim cennetin kapısına hoşgeldiniz! Kısa bir süre içerisinde içeri gireceksiniz ama öncelikle hepinize bir soru sormalıyım. Lütfen sıraya geçin der ve hepsi sıraya geçerler. Melek birinci rahibeye döner ve sorar ; - Kardeşim dünyadaki hayatında herhangi bir penise dokunmuşluğun var mı? Rahibe : - Hmm... sanırım bir kere parmağımın ucu ile dokunmuştum. Melek : - Tamam kardeşim o parmağını şu kutsal suya daldır ki cennete girebilesin. Rahibe denileni yaptıktan sonra melek sıradaki rahibeye dönerek ; - Kardeşim dünyadaki hayatında herhangi bir penise dokunmuşluğun var mı? Rahibe kızararak ; - eeee eevet bir tanesini birazcık avuçlamıştım. Melek : - Tamam kardeşim şimdi iki elini şu kutsal suda yıka ve seni de içeri alalım. Ve rahibe denileni yapar. O esnada arkalardan bir gürültü duyulur , rahibenin teki diğerlerinin önüne geçmeye çalışmaktadır. Melek duruma müdahale eder ve o rahibeye ; - Kardeş Suzan neler oluyor nedir bu acele? - Şey... eğer bu suyu gargara yapacak isem bunu kardeş Mary götünü yıkamadan önce yapmalıyım demiş Kevin MacLeod sanatçısının Agnus Dei X - Bitter Suite adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://www.amazon.com/Agnus-Dei-X/dp/... Sanatçı: http://incompetech.com/
Alper Kul - Tekno Parti - Mesut Yar 03:29
Alper Kul - Tekno Parti - Mesut Yar 1.945 izlenme - 2 yıl önce Burada Laf Çok'a konuk olan Oyuncu Alper Kul, geçmişte işlettikleri mekanda gerçekleştirilen tekno partide yaşanan komik olayları anlattı.
Sanalika Fıkrası 00:56
Sanalika Fıkrası 2.955 izlenme - 7 yıl önce sanalika fıkraa
Cübbeli Ahmet Hoca Kayserili Fıkrası Komik ( Çepni Burak Saka ) 03:49
Cübbeli Ahmet Hoca Kayserili Fıkrası Komik ( Çepni Burak Saka ) 944 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca Kayserili Fıkrası Komik))( Çepni Burak Saka )
Dünyanın En Kısa Fıkrası Vine Turkey 00:08
Dünyanın En Kısa Fıkrası Vine Turkey 1.169 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Kısa Fıkrası Vine Turkey
Binali Yıldırım'dan Maliye Fıkrası 00:59
Binali Yıldırım'dan Maliye Fıkrası 90 izlenme - 2 ay önce Binali Yıldırım ihracatçılar ile yaptığı buluşmada Maliye Bakanlığı'na dair anlattığı fıkra salonda gülüşmelere neden oldu.
Beyaz Show Elazıq Fıkrası 08:36
Beyaz Show Elazıq Fıkrası 2.288 izlenme - 7 yıl önce musTaFa qeSéR éLaZq FıqRaSı...