Hoşgeldiniz!

fıkrasına gülünmeyen adam

Atalay Demirci Fıkra Anlatırsa! Beyaz Show 02:34
Atalay Demirci Fıkra Anlatırsa! Beyaz Show 94.646 izlenme - 10 yıl önce Atalay Demirci Fıkra Anlatırsa! Beyaz Show
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 28.677 izlenme - 11 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adam
Binali Yıldırım'dan Doğaçlama Temel Fıkrası 00:44
Binali Yıldırım'dan Doğaçlama Temel Fıkrası 11.788 izlenme - 7 yıl önce Ak Parti Genel Başkan Adayı olarak ismi açıklanan Binali Yıldırım, konuşmasına bir fıkra ile başladı. İşte Yıldırım'ın anlattığı o fıkra: Şimdi aklıma bir şey geldi; Temel konuşmaya hazırlanıyormuş, kürsüye çıkmış bakmış ki, konuşması yok! Benimki gibi... Sonra dönmüş demiş ki topluluğa, 'Buraya çıkarken konuşmamı bir Allah biliyordu bir ben... Şimdi artık Allah biliyor.'
Ahmet Çakar'dan Terzi Fıkrası (+18) 02:00
Ahmet Çakar'dan Terzi Fıkrası (+18) 13.706 izlenme - 7 yıl önce Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programının sevilen yorumcusu eski hakem Ahmet Çakar periscope yayınında öyle bir fıkra anlatmış ki, fenomenliğini bir kat daha arttıracak gibi.
Fıkrasına Gülünmeyen Hoca 00:55
Fıkrasına Gülünmeyen Hoca 12.966 izlenme - 8 yıl önce Dini bir programda veya bir vaazda fıkra anlatmanın handikapını izliyoruz efendim.
Ahmet Çakar'dan Hasta Köpek Fıkrası (+18) 03:10
Ahmet Çakar'dan Hasta Köpek Fıkrası (+18) 6.641 izlenme - 7 yıl önce Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programının sevilen yorumcusu eski hakem Ahmet Çakar periscope yayınında öyle bir fıkra anlatmış ki, fenomenliğini bir kat daha arttıracak gibi.
Ahmet Kaya'nın İbo Show'da Fıkra Anlatması 01:47
Ahmet Kaya'nın İbo Show'da Fıkra Anlatması 5.442 izlenme - 6 yıl önce Yıllar önce İbo Show'a katılan merhum sanatçı Ahmet Kaya ekran başındaki ve İbrahim Tatlıses'i gülümseten bir fıkra anlatmış.
Cenk & Erdem 'in Beyin Yakan Fıkrası 01:26
Cenk & Erdem 'in Beyin Yakan Fıkrası 4.375 izlenme - 7 yıl önce Müebbet Muhabbet programında Erdem Bey'in anlattığı bir başka beyin yakan fıkra...
Polat Fıkra Anlatıyor - Kurtlar Vadisi 35.Bölüm 07:53
Polat Fıkra Anlatıyor - Kurtlar Vadisi 35.Bölüm 3.882 izlenme - 6 yıl önce "Kurtlar Vadisi'nin en güçlü panzehiri, sadakattir…" Yurt dışından gelen bir ekip ve Ester tarafından kaçırılan Polat kaçma hesapları yaparken, bir taraftan Çakır ve Elif, diğer taraftan Aslan onu aramaktadır. Baron ise yeni planlarını hayata geçirmek için duruma el koyar. Polat'ın hayatı, Çakır'ın vereceği zor karara bağlıdır. Sadakat, Kurtlar Vadisi'nin en güçlü panzehiridir.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 01:23
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 3.987 izlenme - 8 yıl önce Son günlerde fenomen olan Hasan Mezarcı'dan yine kahkahalara boğulmamıza neden olacak bir fıkra daha. Bu sefer dinlerken dahi gülmeye başlayacağımız sonunda ne demek istedi diyerek düşündüren bir mizahi yapı sergilenmiş anlatım biçimi. Fıkralar kitabını sabırsızlıkla beklediğimiz Hasan Mezarcı'nın bu dönem içinde ortaya çıkan bir kaç tane daha fıkrasına tanık olmayı beklemekteyiz.
Fıkrasına Gülünmeyen Sinan Engin Vol.2 00:30
Fıkrasına Gülünmeyen Sinan Engin Vol.2 3.239 izlenme - 7 yıl önce Beyaz Futbol'da, Sinan Engin'in önceki fıkra faciasının devam ettiği anları izliyoruz.
Fıkralarla Türkiye - Avrupalı Yeğen 01:14
Fıkralarla Türkiye - Avrupalı Yeğen 3.162 izlenme - 8 yıl önce Yine buram buram mizah kokup, güldürmezken de düşündüren, bizden biri olan fıkralar türkiye'den akıl dolu bir fıkra.. gözlerimiz yaşlı ibret alarak izliyoruz
Orhan Boran - Fıkra 01:37
Orhan Boran - Fıkra 3.013 izlenme - 8 yıl önce Yetmişli yıllarda TRT eğlence programlarından birinde, Orhan Boran fıkralarıyla programa damgasını vuruyor. Ülkemizde Stand-Up geleneğini başlatan ünlü mizah ustasını rahmetle anıyoruz.
Fıkrasına Gülünmeyen Mustafa Topaloğlu 01:15
Fıkrasına Gülünmeyen Mustafa Topaloğlu 2.282 izlenme - 7 yıl önce Mustafa Topaloğlu katıldığı bir müzik programında fıkra anlatmak istemiş. Ama stüdyodakiler gülmekten çok donmayı tercih etti. İzliyoruz
Yusuf Güney'den Fıkra 03:11
Yusuf Güney'den Fıkra 4.284 izlenme - 13 yıl önce süper fm'e konuk olan yusuf güney fıkra anlatıp taklit yapıyor
Necmettin Erbakan - Bush Fıkrası 04:04
Necmettin Erbakan - Bush Fıkrası 2.551 izlenme - 8 yıl önce Türkiye siyasetinin eski ve popüler yüzlerinden Necmettin Erbakan'ın, 1991 yılında dönemin ABD Başkanı baba Bush'un politikalarına karşılık fıkra ile verdiği cevabı izliyoruz. Günümüz politikacılarının açıklamalarına ve tutumlarına bakınca, Erbakan'ın üslubunun farkını daha iyi anlayabiliyoruz. Not: 'gulu gulu' dansı
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Perde Arkası (Hasan Mezarcı) 01:38
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Perde Arkası (Hasan Mezarcı) 2.132 izlenme - 8 yıl önce Gündeme bomba gibi düşen Hasan Mezarcı fıkrasının perde arkası. Hasan Mezarcı büyük bir ilgi ile kürsüye davet edilir bu büyük ilgiden olsa gerek kimse dinlemez. Hep beraber izleyip tekrar gülelim.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 2 00:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 2 1.670 izlenme - 8 yıl önce Kendisinin de ne anlattığını bilmeyen ve fıkraaa( özellikle vurgu var ) sına gülünmeyen bir adam daha.Ama amca iyi toparlıyor, diğeri gibi zorladıkça zorlamıyor.Nasreddin Hoca fıkrası da güldürmek için çözüm olmuyor.
Fıkrasına Gülünmeyen Mecnun - Leyla İle Mecnun 02:07
Fıkrasına Gülünmeyen Mecnun - Leyla İle Mecnun 1.458 izlenme - 8 yıl önce Burak Aksak (senarist) nasıl bir sosyal medya takipçisi ise artık ... dizide duyduğum an koltuktan yere düştüm resmen adamın hakkını yemişiz fıkra baya komikmiş. Hasan Mezarcı bize fıkrayı anlatamamış.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam v3.0  - Ziya Şengül 00:45
Fıkrasına Gülünmeyen Adam v3.0 - Ziya Şengül 1.770 izlenme - 8 yıl önce Bazen başkaları adına televizyonda izlediğinizde utandığınız anlar olur ya, işte Ziya Şengül abimiz bu anları bize yaşatıyor. Fıkra bittikten sonra ekip arkadaşları Gökmen Özdenak ve Serhat Ulueren'den de satış yiyen Ziya Şengül perişan hale geliyor... İbretle izliyoruz.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 01:55
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 1.058 izlenme - 8 yıl önce Sosyal Medya'ya katılan konuğun o kadar da komik olmayan fıkrası ve fıkranın yarattığı gerginlik anları izleyeceğiz.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam vs Melek Baykal 01:37
Fıkrasına Gülünmeyen Adam vs Melek Baykal 466 izlenme - 6 yıl önce Fıkrasını tekrar anlattı fakat Melek Baykal 'ın trollemesine maruz kaldı...
Cevat Kurtuluş'tan Bir Fıkra 00:25
Cevat Kurtuluş'tan Bir Fıkra 903 izlenme - 8 yıl önce Programda rahmetli Cevat Kurtuluş'tan bir fıkra anlatması isteniyor ve kendisi bu fıkrayı anlatıyor. Yine genç hali daha çok akıllarda kalan bir ismin nisbeten yaşlı hali ve elbette ki kendi sesi. Gülme efekti abes gelse de, fıkra bugünkü mizah anlayışına biraz uzak olsa da Cevat Kurtuluş çok mühim bir usta, unutulmaz bir sima.
Fıkrasına Gülünen Adam 00:27
Fıkrasına Gülünen Adam 958 izlenme - 8 yıl önce Uzun zaman gündemimizi meşgul eden Fıkrasına Gülünmeyen Adam sonunda anlattığı fıkrayla güldürmeyi başarıyor ama ne güldürmek. Sözlerime zamanında Atv'de yayınlanan Gülse Birsel'in sunduğu gag adlı programdan esinlenerek bir maniyle son vermek istiyorum Su gelir güldüür güldür Fıkrasına Gülünmeyen Adam gel beni güldüür Gaag kenara değil tam ortayaaa
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 01:58
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 783 izlenme - 8 yıl önce Amatör olarak iyi yapımlara ender rastladığımız şu günlerde tam anlamıyla 10 numara bir iş. Sakal kaşıma hareketi, kaş göz mimikleri, arka plan, oyunculuklar her yönüyle gayet sağlam. Ayrıca bu şekilde fıkra olayının da iç yüzünü öğrenmiş oluyoruz. Yapımda emeği geçen arkadaşları tebrik eder, başarılarının devamını diler, gözlerinden sıkarım. Olur da olayın orijinalini bilmeyenler için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71490/fikrasina-gulunmeyen-adam-hasan-mezarci
Fıkrasına Gülünmeyen Adam  - Selahattin Demirtaş 00:54
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Selahattin Demirtaş 578 izlenme - 7 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Avrupa Parlamentosu'ndaki yaptığı konuşmada Türkiye'nin içerisinde bulunduğu durumu bir fıkrayla anlatmak istedi. Demirtaş'ın anlattığı fıkraya kimse gülmedi. İzleyelim.
Mesih (Hasan Mezarcı) 'in Hakka Çağrısı 15:49
Mesih (Hasan Mezarcı) 'in Hakka Çağrısı 231 izlenme - 5 yıl önce bir dönem milletvekilliği de yapmış olan daha sonra isa mesih olarak gündeme gelen ardından fıkrasına gülünmeyen adam olarak tekrar günyüzüne çıkan hasan mezarcı'nın mesih olarak çağrısı.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Kenan Işık 00:53
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Kenan Işık 682 izlenme - 8 yıl önce Kenan Işık bir risk alıp Temel ve Nasreddin Hocanın içinde bulunduğu fıkrayı anlatır ve olaylar gelişmez, kimse gülmez. Ayıp olmasın diye seyircilerin alkışı ve yarışmacının zoraki gülüşü olayı ortamı daha da gerer. Hep demişimdir: ''fıkra anlatmak riskli iştir.'' Yapmayın bunu televizyonda.
Nihat Genç - Tavuk Ve Köşe Yazarları Üzerine Bir Fıkra 02:58
Nihat Genç - Tavuk Ve Köşe Yazarları Üzerine Bir Fıkra 725 izlenme - 9 yıl önce Nihat Genç çok güzel fıkra anlatır. Fıkraları da gündeme cuk diye oturur. Karadeniz'in bıçkın çocuğundan medya ve köşe yazarları üzerine çok güzel bir fıkra geliyor izliyoruz.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı 02:33
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı 543 izlenme - 8 yıl önce Ziya Reyiz'den sonra az önce CNN Türk'te ki canli yayininda Murat Özari da güldürmeyen fikra anlattı.