Hoşgeldiniz!

fıkrasına gülünmeyen adam

Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Laneti 04:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Laneti 10.248 izlenme - 5 ay önce Evet Arkadaşlar Fıkrasına Gülünmeyen Adamı Bir Çoğunuz Biliyor Olmalısınız Ve Bir Çoğunuz Kahkahalarla İzlemişsinizdir. Kahkaha Atmasanız Bile Tebessüm Etmişsinizdir. Peki... Ya Bu Bir Lanet Gibi Herkese Bulaşsaydı, Ya Trajikomik Bir Hal Alsaydı. Heralde Bu Videomuz Gibi Olurdu. Gülmeye Hazır mısınız? Öyleyse İyi Seyirler.. Yeap -_- (:) Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 27.947 izlenme - 4 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adam
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı 02:08
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı 33.304 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk canli yayininda az önce fikra anlatan Murat Özari yine herkesi güldürdü.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 8.518 izlenme - 4 yıl önce http//www.facebook.com/ozkan.isbilen
Fıkrasına gülünmeyen adam remix 00:32
Fıkrasına gülünmeyen adam remix 5.307 izlenme - 4 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam remix videosunu izle Komedi
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Mustafa Topaloğlu 00:55
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Mustafa Topaloğlu 4.281 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adam Mustafa Topaloğlu
Muhabbet Kralı - Fıkrasına gülünmeyen adam 02:01
Muhabbet Kralı - Fıkrasına gülünmeyen adam 3.982 izlenme - 4 yıl önce
Gökmen Özdenak'dan Drogba'ya Hoşgeldin Mesajı 00:30
Gökmen Özdenak'dan Drogba'ya Hoşgeldin Mesajı 4.638 izlenme - 3 yıl önce Gökmen Özdenak'dan Drogba'ya esprili hoşgeldin mesajı..
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 01:23
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 1.206 izlenme - 1 yıl önce Son günlerde fenomen olan Hasan Mezarcı'dan yine kahkahalara boğulmamıza neden olacak bir fıkra daha. Bu sefer dinlerken dahi gülmeye başlayacağımız sonunda ne demek istedi diyerek düşündüren bir mizahi yapı sergilenmiş anlatım biçimi. Fıkralar kitabını sabırsızlıkla beklediğimiz Hasan Mezarcı'nın bu dönem içinde ortaya çıkan bir kaç tane daha fıkrasına tanık olmayı beklemekteyiz.
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 01:51
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 4.010 izlenme - 4 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adamla ilgili parodi videoyu izleyin:) özeti; "bazı kişiler vardır, insana kendisini cem yılmaz'mış gibi hissettirir. gazlarına gelmeyiniz." olan video. sonunda fıkranın ardındaki esrar perdesinin kalkmasını sağlamış çok süper ördek başarılı bir çalışma. şimdi komik ama di mi ha? şimdi komik?
En Komik İnternet Fenomenleri 09:40
En Komik İnternet Fenomenleri 1.309 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan: Yunus Ozan Coşgun Şu ana kadar en çok beğenilen ve konuşulan komik videolardan bir klip hazırlİadım . İyi seyirler Video, Ne dediği anlaşılmayan adamla başlıyor, beyin bedava diyen adam da görüntüler arasında.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 2 00:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 2 1.008 izlenme - 1 yıl önce Kendisinin de ne anlattığını bilmeyen ve fıkraaa( özellikle vurgu var ) sına gülünmeyen bir adam daha.Ama amca iyi toparlıyor, diğeri gibi zorladıkça zorlamıyor.Nasreddin Hoca fıkrası da güldürmek için çözüm olmuyor.
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Aradığı Ortamı Bulması 00:31
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Aradığı Ortamı Bulması 1.437 izlenme - 2 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Aradığı Ortamı Bulması
Fıkrasına gülünmeyen adam (GTA versiyonu) 00:59
Fıkrasına gülünmeyen adam (GTA versiyonu) 1.658 izlenme - 4 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam (GTA versiyonu)
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Perde Arkası (Hasan Mezarcı) 01:38
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Perde Arkası (Hasan Mezarcı) 837 izlenme - 1 yıl önce Gündeme bomba gibi düşen Hasan Mezarcı fıkrasının perde arkası. Hasan Mezarcı büyük bir ilgi ile kürsüye davet edilir bu büyük ilgiden olsa gerek kimse dinlemez. Hep beraber izleyip tekrar gülelim.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 01:55
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 432 izlenme - 9 ay önce Sosyal Medya'ya katılan konuğun o kadar da komik olmayan fıkrası ve fıkranın yarattığı gerginlik anları izleyeceğiz.
Fıkrasına gülünmeyen adam Ziya Şengül 2 01:09
Fıkrasına gülünmeyen adam Ziya Şengül 2 1.371 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam Ziya Şengül 2
ali tural fıkrasına gülünmeyen adam taklidi 00:40
ali tural fıkrasına gülünmeyen adam taklidi 1.036 izlenme - 4 yıl önce http//www.facebook.com/TURAL.TVhttps//twitter.com/#!/AliTURAL1
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 1.309 izlenme - 3 yıl önce Ben Hastayım Hastayım Dinlemediniz Beni He Noldu Şimdi...
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 01:58
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 214 izlenme - 8 ay önce Amatör olarak iyi yapımlara ender rastladığımız şu günlerde tam anlamıyla 10 numara bir iş. Sakal kaşıma hareketi, kaş göz mimikleri, arka plan, oyunculuklar her yönüyle gayet sağlam. Ayrıca bu şekilde fıkra olayının da iç yüzünü öğrenmiş oluyoruz. Yapımda emeği geçen arkadaşları tebrik eder, başarılarının devamını diler, gözlerinden sıkarım. Olur da olayın orijinalini bilmeyenler için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71490/fikrasina-gulunmeyen-adam-hasan-mezarci
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Kenan Işık 00:53
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Kenan Işık 193 izlenme - 8 ay önce Kenan Işık bir risk alıp Temel ve Nasreddin Hocanın içinde bulunduğu fıkrayı anlatır ve olaylar gelişmez, kimse gülmez. Ayıp olmasın diye seyircilerin alkışı ve yarışmacının zoraki gülüşü olayı ortamı daha da gerer. Hep demişimdir: ''fıkra anlatmak riskli iştir.'' Yapmayın bunu televizyonda.
Fıkrasına Gülümeyen Adam 00:29
Fıkrasına Gülümeyen Adam 310 izlenme - 2 yıl önce Fıkrasına Gülümeyen Adam
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 550 izlenme - 3 yıl önce Kendi Fıkrasına Gülen Adam
Fıkrasına Gülünen Adam 00:27
Fıkrasına Gülünen Adam 309 izlenme - 1 yıl önce Uzun zaman gündemimizi meşgul eden Fıkrasına Gülünmeyen Adam sonunda anlattığı fıkrayla güldürmeyi başarıyor ama ne güldürmek. Sözlerime zamanında Atv'de yayınlanan Gülse Birsel'in sunduğu gag adlı programdan esinlenerek bir maniyle son vermek istiyorum Su gelir güldüür güldür Fıkrasına Gülünmeyen Adam gel beni güldüür Gaag kenara değil tam ortayaaa
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk 01:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk 211 izlenme - 1 yıl önce Top bizde programında Sergen Yalçın, Lassana Diarra ve ailesinin sürekli birlikte dolaşmasından yola çıkarak "bu tarz oyuncuların, bunların hepsi böyle" ırkçı genellemesinin ardından Bilgin Gökberk söz alır ve Lass-laz benzerliğinden yola çıkarak kronolojik olarak en son basamakta yer aldığını iddia ettiği bir fıkra anlatır. Anlatılan fıkranın komikliğinden bağımsız olarak gülücükler saçan Sergen fıkrayı anlayamaz ve Bilgin'e tekrar ettirir. Fıkranın ikinci kez anlatılmasından sonra sükut altındır felsefesini benimseyerek susan Sergen'in fıkrayı aslında yine anlamadığı ilerleyen saatlerde ortaya çıkacaktır... Bu arada fıkra harbiden iğrençtir.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı 02:33
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı 199 izlenme - 1 yıl önce Ziya Reyiz'den sonra az önce CNN Türk'te ki canli yayininda Murat Özari da güldürmeyen fikra anlattı.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı 01:15
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı 232 izlenme - 1 yıl önce Cuma gecelerinin vazgeçilmezleri Fikret Engin ve Murat Özarı geyiklerinde konu boksa gidiyor ve Murat abimiz yardırıyor fıkrayı. Dinlerken bizzat sandalyenin kendisi düştün dikkatli olmakta fayda var.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 01:55
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 277 izlenme - 3 yıl önce
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı Burada Laf Çok 02:33
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı Burada Laf Çok 674 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı Burada Laf Çok
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 01:55
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 328 izlenme - 3 yıl önce Fıkra konusunda ısrarcı olmamak gerek