Hoşgeldiniz!

Fikri Işık Videoları İzle

Yerli Otomobilin Detayları 28:27
Yerli Otomobilin Detayları 6.188 izlenme - 1 yıl önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri IŞIK, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezinde devam eden yerli otomobil çalışmalarını anlattı.
Bakan Fikri Işık: Askeri Liselerdeki Öğrencilerin Yüzde 95’i Paralel Yapıyla İlişkili 01:24
Bakan Fikri Işık: Askeri Liselerdeki Öğrencilerin Yüzde 95’i Paralel Yapıyla İlişkili 3.189 izlenme - 11 ay önce 'ASKERİ OKULLAR TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YUVASI HALİNE GELMİŞ' Darbe girişiminin ardından, içinde çok sayıda örgüt üyesi asker ve öğrencinin bulunduğu Kuleli Askeri Lisesi'ne düzenlenen operasyon tamamlandı. -Selvi: Askeri liseler kapatılacak Askeri okullar için kapatılma kararı alınmasının iki temel nedeni olduğunu söyleyen Işık, nedenleri şöyle açıkladı: "13-14 yaşında bir çocuğu alıp askerliğe hazırlayacağım diye uğraştığınız zaman tek tip insan yetişiyor. Gideceksin darbe yapacaksın, anlayışının temeli orada atılıyor. Çocuk benliğini bulsun, ondan sonra demokratik sistem içinde asker olmayı kabul eder. 30 yıldır, bu okullar bu terör örgütünün yuvası haline gelmiş. 2000 yılında askeri liselere giriş sınavını ÖSYM yapmaya başlamış ve 14 yıldır tüm sorular çalınmış. 2014 yılında ÖSYM'deki skandaldan sonra yönetim değişince soruları çalamamışlar. Çalamadıkları sorulardan dolayı yüksek puan alan Anadolu'nun gariban çocuklarını mülakatta elemişler. Onun için bu yapı iliklerine kadar hakim olmuş." 'ETİMESGUT'TA TANKIN İŞİ NE?' Kapatılan askeri okullarla ilgili öğrencilerin mağdur olup olmayacağı sorusu üzerine Bakan Işık, "Öğrenciler şimdi kendi istedikleri okullara yerleştirilecekler ve tazminat ödemeyecekler. Muadil liselere aldıkları puanlara göre yerleştirilecekler" dedi. Şehir içinde kalan ve fonksiyon icra etmeyen kışlaların şehir dışına çıkarılacağını söyleyen Bakan Işık, "Etimesgut ve Mamak kışlaları derhal şehir dışına çıkacak. Etimesgut'ta tankın ne işi var?" dedi.
 Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 02:01
Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 9.858 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, yeni kabineyi oluşturdu. Liste Köşk'ün onayına sunuldu. Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası üç bakanın istifasıyla birlikte Başbakan Erdoğan, kabinede değişikliğe gidiyor. Erdoğan, akşam saatlerinde yeni kabineyi Köşk'e götürerek Cumhurbaşkanı Gül'ün onayına sundu. İşte Erdoğan'ın açıkladığı yeni kabine; Başbakan Yardımcılığı'na, Emrullah İşler Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na Ayşenur İslam Ekonomi Bakanlığı'na Nihat Zeybek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na İdris Güllüce Gençlik ve Spor Bakanlığı'na Akif Çağatay Kılıç İçişleri Bakanlığı'na Efkan Ala Ulaştırma Bakanlığı'na Lütfü Elvan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na Fikri Işık AB Bakanlığı'na Mevlüt Çavuşoğlu ANKARA'DA HAREKETLİ SAATLER Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e kabine revizyonunu sunması beklenen Başbakan Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile görüşüyor.Öte yandan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çankaya Köşkü'nden ayrılarak konutuna geçtiği öğrenildi.
Yerli Otomobil Görücüye Çıktı 00:56
Yerli Otomobil Görücüye Çıktı 1.191 izlenme - 2 yıl önce Bilim, Sanayii ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yerli otomobilin prototipinin kamuflajlı görüntüsünü Twitter hesabından paylaştı. Bakan Işık, 3 prototip üretildiğini, Ar-Ge çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
Bakan Işık: Darbeyi Cinler Mi Yaptı? 00:53
Bakan Işık: Darbeyi Cinler Mi Yaptı? 259 izlenme - 9 ay önce Bakan Fikri Işık katıldığı derste önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Işık konuşmasında şunları söyledi: "Son dönemde mağdur edebiyatı üzerinden FETÖ operasyonları ve bu hain çetenin devletimizin içerisinden temizlenmesini engellemeye çalışanlara da ayrıca dikkat edeceğiz. Elbette bir mağduriyet varsa bunun üzerine gideriz. Ama geniş bir mağduriyetler imajı oluşturarak, sanki herkes mağdurmuş gibi gösterilmek isteniyor. Adam darbede görev almış, emir vermiş 'Ben de mağdurum' diyor. Peki kim yaptı bu darbeyi? Cinler mi yaptı? Onlar biliyorsunuz rüyaya falan çok inanıyorlar. Ama bu mücadele devletimizin beka mücadelesidir. Hak ve adalet içerisinde kalarak bu mücadeleyi sonuna kadar götürmek zorundayız. Bakınız Türk Silahlı Kuvvetleri temizlendikten hemen sonra TSK son dönemlerin en kapsamlı harekatlarından birine başladı; Fırat Kalkanı harekatı. TSK bugün 15 Temmuz'daki o hain darbe girişiminin öncesine göre çok daha güçlüdür, bundan hiçbirinizin tereddütü olmasın. Çünkü içerisinde komutanından değil de 'abisinden' veya okyanus ötesinden emir alan general kalmadı, amiral kalmadı. Artık sadece komutanından emir alan subaylarımız var, general ve amirallerimiz var. Onun için bugün düne göre daha güçlüyüz."
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık (2) 03:56
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık (2) 432 izlenme - 1 yıl önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın konuşması "Üreteceğimiz araç dört tekerlekli yürüyen bilgisayar olacak" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "(Yerli otomobil) Piyasaya çıktığında, herhangi bir araç olarak çıkmayacak.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık (1) 04:21
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık (1) 349 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın konuşması "Üreteceğimiz araç dört tekerlekli yürüyen bilgisayar olacak" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "(Yerli otomobil) Piyasaya çıktığında, herhangi bir araç olarak çıkmayacak.
Tübitak'ın Ses Kayıtlarının Montaj Olduğunu Açıklaması - Ta-ma-men Sı-fır-lan-dı mı 00:55
Tübitak'ın Ses Kayıtlarının Montaj Olduğunu Açıklaması - Ta-ma-men Sı-fır-lan-dı mı 656 izlenme - 3 yıl önce Çok şükür yüreklerimize su serpen rapor 6 ay sonra açıklandı. Ses kayıtları tamamen montajmış. Heceleme yöntemi ile montajlanmış ve çok amatör bir şekilde movie maker yardımı ile yapılmış. Bilal'in o saflığı, o temizliği, o olaylara karşı sakin ve anlamayan tutumu da montajmış. Boş yere ortalığı velveleye vermişiz, parallel devletin oyununa gelmişiz. Koskoca Tübitak yalan söyleyecek değil ya 6 aydır 3-4 dakikalık bir ses kaydının raporunu hazırlıyor adamlar. He bu adamlar NASA ile teknik anlamda yarışan adamlar bir de. 6 ayda sonuca varabilmişler. Sonuçda beklendiği üzere Tayyip Erdoğan'ın isteyeceği türden. Bu arada bu sene LYS'i Tubitak hazırlıyormuş, sorular bilek gibi girecekmiş. Kesin bilgi yayalım.
Erdoğan'ın Başyaveri ve Bakan Işık'ın Özel Kalem Müdürü de Gözaltında. 01:04
Erdoğan'ın Başyaveri ve Bakan Işık'ın Özel Kalem Müdürü de Gözaltında. 184 izlenme - 11 ay önce FETÖ'nün, Erdoğan'a havada düzenlemeyi planladığı suikastın ayrıntılarına ulaşıldı. Başyaver uçağın uçuş koordinatlarını koruma ekibinden isteyince hain plan korumalar tarafından deşifre edildi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hislerine Güvenen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı 01:34
Hislerine Güvenen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı 499 izlenme - 3 yıl önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Başbakan Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen ses kaydına ilişkin basın mensuplarının sorularını yanıtlarken hislerine güvenerek gerekli tespitlerini paylaşmış. Eee demek bilim sanayi ve teknolojimiz sizin hislerinize emanet sayın bakan haydi hayırlısı...
Bakan Fikri Işık'tan, Manisa'daki Asker Zehirlenmelerine İlişkin Açıklama 07:15
Bakan Fikri Işık'tan, Manisa'daki Asker Zehirlenmelerine İlişkin Açıklama 5 izlenme - 1 hafta önce Bakan Fikri Işık'tan, Manisa'daki asker zehirlenmelerine ilişkin açıklamaANKARA Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, meclis konuşmasında Manisa'da meydana gelen asker zehirlenmelerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Bakan Işık Yemek Firmasının Sözleşmesinin Feshedildiğini Açıkladı 06:26
Bakan Işık Yemek Firmasının Sözleşmesinin Feshedildiğini Açıkladı 3 izlenme - 1 hafta önce Bakan Işık yemek firmasının sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı Manisa'da son bir ayda 4'üncü kez askeri birlikte besin zehirlenmesi yaşanması üzerine Milli Savunma Bakanı Fikri Işık yemek firmasıyla sözleşmenin feshedildiğini açıkladı "Akşam yemeğinde toplam 5 bin 470 askerimiz yemek yedi.
Işık: 04:02
Işık: "Türkiye Artık Bu Istikrarsızlığı Kalıcı Olarak Ortadan Kaldırmalıdır" 19 izlenme - 3 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, anayasa değişikliği halk oylamasına ilişkin, "Yani aslında biz 'evet' vermekle Cumhuriyet Halk Partisi'ne de iyilik yapmış olacağız. Oradaki değişiminde ne yapacağız, önünü açmış olacağız." dedi.
Bakan Fikri Işık - Ufak Tefek Hırsızlıkları Büyütüyorlar 00:42
Bakan Fikri Işık - Ufak Tefek Hırsızlıkları Büyütüyorlar 193 izlenme - 2 yıl önce Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Varsa ufak tefek hırsızlıkları falan filan onu da büyütüp şey yapmaya çalışıyor" dedi.
Bakan Işık'tan Müjde: Milli Savunma Üniversitesi'ne Öğrenci Alınacak 02:21
Bakan Işık'tan Müjde: Milli Savunma Üniversitesi'ne Öğrenci Alınacak 13 izlenme - 2 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık Twitter'dan, Milli Savunma Üniversitesi'ne öğrenci alımı yapılacağını duyurdu. Bakan Işık, ''Gençlerimizi kahraman ordumuza katılmaya çağırıyorum.'' dedi.
Dünyanın Yuvarlak Olduğunu Müslümanlar Keşfetti - Fikri Işık 00:52
Dünyanın Yuvarlak Olduğunu Müslümanlar Keşfetti - Fikri Işık 127 izlenme - 2 yıl önce Kendisi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız. Bu ülkeye bakan olmak için gerekli kriter nedir? Bilirsiniz ilkokulda kollar vardı. İlk yardım kolu, beslenme kolu, spor kolu vs. Öğrenmen bu kolları kafasına göre atar bu kolların hiçbir işlevi olmaz idi. Hah işte Türkiye'de de bakanlıklar buna göre şekil buluyor. Bu ayran kafası ne zaman bitecek muamma.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: 01:41
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Milli Muharip Uçağının Motoru da Yerli Olacak" 3 izlenme - 3 hafta önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "Milli muharip uçağının motoru da yerli olacak"ANKARA - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, başlatılan TF-X Projesinde uçağın en kritik parçalarından olan motor kısmının da Türk mühendislerince üretilmesi için gayret gösterdiklerini söyledi.
fikri ışık'ın stk iftar konuşması 02:22
fikri ışık'ın stk iftar konuşması 200 izlenme - 7 yıl önce fikri ışığık iftar konuşması
Mardin Kalesi Bakan Işık'ın Gündeminde 04:58
Mardin Kalesi Bakan Işık'ın Gündeminde 3 izlenme - 1 hafta önce Mardin Kalesi Bakan Işık'ın GündemindeMARDİN - Kocaeli-Mardin Gönül Köprüsü programı kapsamında Mardin de bulunan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, 15 Temmuz Şehitler Parkında kardeşlik iftarına katıldı.
Bakan Işık: 10:04
Bakan Işık: "Hiçbir Şehidimizin Kanı Yerde Kalmayacak" 4 izlenme - 4 hafta önce Bakan Işık: "Hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmayacak"KOCAELİ - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Başiskele'de düzenlenen iftar yemeğinde şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü: 03:22
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü: "Yasaya Sadece Zeytin Bahçesinden Bakmak Türkiye'ye... 2 izlenme - 2 hafta önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü: "Yasaya sadece zeytin bahçesinden bakmak Türkiye'ye kötülük olabileceği gibi, sadece sanayi perspektifinden bakmak da yanlış olur" "Ülkemizin hem sanayisine hem de tarımına bütüncül perspektiften bakmalıyız"ANKARA - Bilim, Sanayi ve Teknoloji...
Milli Savunma Bakanı Işık, MPT-76 Milli Piyade Tüfeği ile test atışı yaptı 00:44
Milli Savunma Bakanı Işık, MPT-76 Milli Piyade Tüfeği ile test atışı yaptı 19 izlenme - 5 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, MPT-76 Milli Piyade Tüfeği ile test atışı yaptı.
Bakan Işık - Fuat Avni Mesajlaşmaları ve Kaset İddiaları 03:50
Bakan Işık - Fuat Avni Mesajlaşmaları ve Kaset İddiaları 90 izlenme - 2 yıl önce Genel seçime doğru- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, 25. dönem milletvekilliği için AK Parti Kocaeli İl Başkanlığına aday adaylığı başvurusu yaptı- Fikri Işık: - "(Fuat Avni mesajlaşmaları ve kaset iddiaları) CHP ile paralel yapının birlikteliğini gösteren bu iddiaları sadece inkar etmekle geçiştirmek mümkün değil. Bu kadar vahim iddialar karşısında CHP'nin suskunluğa bürünmesi, demokrasimiz açısından da CHP açısından da kabul edilemez" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, 25. dönem milletvekilliği için AK Parti Kocaeli İl Başkanlığına aday adaylığı başvurusu yaptı.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: 05:10
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında 5 Bin 268 Öğrenciyi Milli... 8 izlenme - 2 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık: "2017-2018 eğitim öğretim yılında 5 bin 268 öğrenciyi Milli Savunma Üniversitesi bünyesine katacağız"ANKARA - Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "2017-2018 eğitim öğretim yılında 5 bin 268 öğrenciyi Milli Savunma Üniversitesi bünyesine katacağız" dedi.
Bakan Işık - Arkadaşımı Atamamda Tuhaf Olan Ne 00:37
Bakan Işık - Arkadaşımı Atamamda Tuhaf Olan Ne 69 izlenme - 2 yıl önce Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, tübitak genel sekreteri olarak arkadaşını atamasının neresinin tuhaf olduğunu söyledi. Bunun kendi dönemlerinden önce verilmiş bir hak olduğunu, kendisine verilen haktan dolayı neden kullandınız diye birşey söylemez diyerek sözlerine ilave etti.
Bakan Işık Mardin'de Polislerle Bir Araya Geldi 04:01
Bakan Işık Mardin'de Polislerle Bir Araya Geldi 3 izlenme - 1 hafta önce Bakan Işık Mardin'de polislerle bir araya geldiMARDİN - Mardin'de ziyaretlerde bulunan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık özel harekat ve çevik kuvvet polisleri ile bir araya geldi.
Bakan Işık Kışla Ziyaretinde Fidan Dikti 05:31
Bakan Işık Kışla Ziyaretinde Fidan Dikti 1 izlenme - 1 hafta önce Bakan Işık kışla ziyaretinde fidan diktiMARDİN -Mardin ve Kocaeli Belediyesi kardeşlik projesi kapsamında Milli Savunma Bakanı Fikri Işık Mardin'de ziyaretlerde bulundu.
Savunma Bakanı Fikri Işık'tan Bedelli Askerlik Açıklaması 01:14
Savunma Bakanı Fikri Işık'tan Bedelli Askerlik Açıklaması 15 izlenme - 9 ay önce CNN Türk canlı yayında Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'tan bedelli askerlik açıklaması
Başbakan Erdoğan: 'Yerli Otomobil Markası Konusunda Israrım Var' 05:52
Başbakan Erdoğan: 'Yerli Otomobil Markası Konusunda Israrım Var' 141 izlenme - 3 yıl önce Ford Yeniköy Fabrikası açılış töreninde konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Yerli otomobil markası konusunda ısrarım var. Türkiye artık yerli otomobil markasını üretebilecek duruma gelmiştir" dedi.
Bakan Işık Milli Piyade Tüfeğini Test Etti 01:00
Bakan Işık Milli Piyade Tüfeğini Test Etti 13 izlenme - 5 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, MPT-76 Milli Piyade Tüfeği ile test atışı yaptı. Milli Piyade Tüfeği ile ilk olarak Bakan Işık atış gerçekleştirdi. Işık, 5 atışta da hedefi tam isabetle vurmasının ardından Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Çolak ile hedef kâğıdını inceledi. Orgeneral Çolak, Milli Savunma Bakanı Işık'ın atışlarına yönelik, "Vuruş istikrarınız çok güzel" ifadesini kullandı. Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Çolak da yaptığı 5 atışla hedefi tam isabetle vurdu.