Hoşgeldiniz!

fil adam

Sahibine Dokundurmayan Fil 00:37
Sahibine Dokundurmayan Fil 3.881 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşı ile anlaşıp kavga etme numarası ile fil dostunun tepkisini merak eden adam, sonucuna ulaşmayı başardı. Sahibini kurtarmak için koşamaya başlayan fil müthiş dostluğun göstergesi oldu.
Filler 00:02
Filler 524 izlenme - 9 yıl önce
The Elephant  (Fil Adam) 02:42
The Elephant (Fil Adam) 162 izlenme - 3 yıl önce 1980 yapımı Ashley Montagu'nun yaşanmış bir olaydan yola çıkarak ortaya koyduğu eser. Eserde dünyaya ucube olarak gelen John Merrick'in hikayesi anlatılıyordu. Anthony Hopkins'in yüksek performans sergilediği nacizane bu filmde Fil Adam'ın i'm not animal, i'm human being non animal non animal diye bagirdigi sahne unutulmazdı.
Selami Şahin Elephant Man 03:09
Selami Şahin Elephant Man 209 izlenme - 3 yıl önce David Lynch'ten 5 sene sonra 1985'te Selami Şahin Elephant Man oluyor.Felsefe dolu, duygu dolu bu dev yapımla tarihe geçiyor.İşte hep aydınlık yüzünü gördüğümüz Selami Şahin'in karanlık yüzü.
Fil Adam 02:24
Fil Adam 106 izlenme - 2 yıl önce Fil Adam olarak isimlendirilen 42 yaşındaki Kanai Das ülkedeki herkes tarafından kutsal edilse de hayatı çile dolu. Hindistan'da yaşayan Kanai, yüzünde nörofibromatozis ismi verilen çok nadir olan hastalıktan buzdarip.
Dünyanın En Dandik Adam Keklemesi 02:23
Dünyanın En Dandik Adam Keklemesi 194 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Cüneyt Arkın, Meral Utacı, Yıldırım Gencer ve Kazım Kartal'ın paylaştığı, "Yedi Bela" filminden ibretlik bir kesit. İnsan kasabı taşıyan ve bunu oldukça gizli bir şekilde yapan gizli polis abilerimiz, yol kenarında aylardır duran bir araba hurdasını henüz kaza yapmış sanmaktadır. Hayalgücünde ve yardımseverlikte sınır tanımayan bu polis abiler, gözünde köfteyle dolaşan azılı suçlu Kazım Kartal'ı araçta bırakarak yardıma koşarlar. Fakat onları hiç ummadıkları bir sürpriz beklemektedir. İzliyoruz...
Tüylerinizi Tiken Tiken Edecek Nostaljik Görüntüler 06:04
Tüylerinizi Tiken Tiken Edecek Nostaljik Görüntüler 66 izlenme - 3 yıl önce Tüylerinizi Tiken Tiken Edecek Nostaljik Görüntüler 1- Kılıçlı adam 2- İğneli adam 3- Pip kapaklı ikizler 4- Lucia Zarata 18 yaşında 1.8 kg ağırlığında 5- Bacaksız akrobat 6- Misfits boksör 7- Çadal el ve ayaklı adam 8- Dört ayaklı kadın 9- Modern samson, jonh jennings 10- Fil adam 11- Koo koo kuş adam 12- Büyük ayaklı kadın 13- Unize albino 14- Annine jones , sakallı kadın 15- Ella harper deve kız 16- Lastik adam 17- Aynı bedende iki insan 18- Alice E. Doherty Minnesota saçlı kız 19- Yaşayan iskelet isaac W. Sprague 20- Artoria Gibbon dövmeli kadın 21- Üç ayaklı adam 22- İstakoz çocuk 23- Tek boynuzlu adam 24- Aslan yüzlü adam 25- Toplu iğne başlı adam
Fil Kovalayan Adam 00:35
Fil Kovalayan Adam 58 izlenme - 5 yıl önce Bu adamda cesaret tavan yapmış
Filmlerdeki Tuhaf Tipleriyle Asla Tanıyamayacağınız 10 Oyuncu 13:12
Filmlerdeki Tuhaf Tipleriyle Asla Tanıyamayacağınız 10 Oyuncu 2 izlenme - 12 ay önce Biraz sinema büyüsüyle en tanınmış suratlar bile maskelenebilir. Bu liste için, sadece fiziksel olarak filmlerde boy gösterenlere bakıyoruz, yani seslendirmeler liste dışı. Bazı küçük ve tanınabilir karakterler görünür olmalı. Örneğin Bayan Doubtfire tarzındaki gizli kılığa girip çıkan karakterler sayılmıyor.