Hoşgeldiniz!

fil

Tüküren Hayvanlar 00:43
Tüküren Hayvanlar 3.982 izlenme - 8 yıl önce Bizler sadece Lamaların tükürdüğünü bilirdik, diğer tüküren hayvanları görünce şaşıracaksınız.
Arabayı Ezen Kızgın Fil 00:56
Arabayı Ezen Kızgın Fil 1.072 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da bir yolda sürüş sırasında bilmeden bir fili kızdıran sürücü bunun bedelini çok acı ödemiş. Sürücünün arabası filin hışmına uğramış.
Otelin Havuzundan Kana Kana Su İçen Filler 04:40
Otelin Havuzundan Kana Kana Su İçen Filler 1.268 izlenme - 3 yıl önce Yaban hayatı incelemekle görevli bir uzman kaldığı otelde sabahın erken saatlerinde duyduğu gürültüyü merak edip camdan bakınca fil sürüsünü otelin havuzundan su içerken görmüş.
aslan ve fil belgesel 09:56
aslan ve fil belgesel 6.380 izlenme - 11 yıl önce hayvalar alemi aslan ve fil
Aslan Çemberindeki Yavru Filin Kurtuluşu 02:06
Aslan Çemberindeki Yavru Filin Kurtuluşu 2.077 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkında çamurlu bir su oluğunda sırtüstü sıkışan yavru filin etrafını aslanlar çevirmiş. Fedakar bir anne Filin gelip güçlükle de olsa yavru fili sıkıştığı yerden çıkarması safari yapan turistlerin kamerasına böyle yansımış.
Aşırı Hiperaktif Fil Yavrusu 00:48
Aşırı Hiperaktif Fil Yavrusu 2.324 izlenme - 5 yıl önce Daha çok hayattan bezmiş halleriyle bildiğimiz filler hakkında bizlere fikir değiştirecek olan minik, sevimli yavrunun aşırı hiperaktif görüntülerini izliyoruz.
Beyaz Fil Fragman 01:37
Beyaz Fil Fragman 5.706 izlenme - 8 yıl önce Kızı beyaz kadın tacirlerince öldürülen bir işadamı, kızının öcünü alması için kiralık bir katil tutar. İşe koyulan suikastçı garip olaylarla karşılaşacaktır...
Fil ve Gergedan Kavgası 01:28
Fil ve Gergedan Kavgası 1.821 izlenme - 5 yıl önce Bölgesine dadanan Gergedanı görünce Fil üstüne gidip püskürtmeye çalışıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
AYILAR 00:12
AYILAR 10.200 izlenme - 15 yıl önce HAYVANAT BAHÇESİ
Nehirdeki İnsanın Boğulduğunu Sanıp Yardıma Koşan Fil 00:43
Nehirdeki İnsanın Boğulduğunu Sanıp Yardıma Koşan Fil 1.197 izlenme - 3 yıl önce Nehir kenarında su içen fil sürüsündeki bir fil nehirdeki adamın boğulduğunu sanıp hemen nehre atlamış. Bu hayvanlardan öğreneceğimiz çok şey var.
Nehri Geçmeye Çalışırken Akıntıya Kapılan Yavru Filin Kurtarılma Anı 02:07
Nehri Geçmeye Çalışırken Akıntıya Kapılan Yavru Filin Kurtarılma Anı 1.689 izlenme - 4 yıl önce Fil sürüsü ile birlikte nehri geçmeye çalışan yavru fil, suyun şiddetine dayanamayıp sürüklenmeye başladı. Anne filin kurtarma çalışması yetersiz kalınca sürüdeki filler yardıma koşup yavruyu karaya çıkardı.
Fil gösterisi bitti, sirk battı 01:00
Fil gösterisi bitti, sirk battı 2.418 izlenme - 5 yıl önce Filler, Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük sirklerinden birine iflas bayrağını çektirdi. 146 yıldır eğlence sektöründe bulunan The Ringling Bros. and Barnum & Bailey circus, fillerle yaptığı gösteriler sayesinde adını duyurmuştu. Fakat Bailey hayvan koruma dernekleri tarafından özellikle fillere zulüm etmekle suçlandı. Ardından da çok ağır bir para cezasına çarptırılan sirk yönetimi, programından fil gösterisini çıkardı. Bu karar sirkin de sonunun başlangıcı oldu:
My Talking Tom'dan Fil Suresi 01:13
My Talking Tom'dan Fil Suresi 2.399 izlenme - 5 yıl önce FİL SURESİ çocuklar için Namaz Sureleri(MY TALKİNG TOM Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yıllar Önce Kendilerine Bakan Adamın Sesini Duyunca Koşarak Ona Gelen Filler 01:01
Yıllar Önce Kendilerine Bakan Adamın Sesini Duyunca Koşarak Ona Gelen Filler 97 izlenme - 3 ay önce Bir bakım merkezinde büyütülen filler, doğaya salındıktan yıllar sonra bakıcılarının sesini duyun ona doğru hızla koşmuşlar.
Selfie'ye Karşı Olan Fil 00:10
Selfie'ye Karşı Olan Fil 1.027 izlenme - 3 yıl önce Doğal yaşam parkında fillerin olduğu alanda sudaki bir filin önünde selfie çekmek isteyen adam payına düşeni almış.
Leopar ile Sırtlan Arasındaki Tuhaf Kavga 01:12
Leopar ile Sırtlan Arasındaki Tuhaf Kavga 1.616 izlenme - 2 yıl önce Tam olarak kavga bile değil. Resmen Sırtlan yüzsüzlüğü. Sen koca kedi Leopar avlan, Sırtlan gelsin yesin, sonra mal mal izle. Leoparlık ölmüş... 2 tane çakamadın şuna.
Yanlış Av(komik) 00:55
Yanlış Av(komik) 6.154 izlenme - 10 yıl önce kurt fili avlamak ister(:
Safari Aracını Kovalayan Asabi Fil 00:54
Safari Aracını Kovalayan Asabi Fil 1.020 izlenme - 3 yıl önce Safari aracı ile doğal yaşamında gezmekte olan fili rahatsız eden turistler az kalsın asabi filin gazabına uğruyormuş.
Su Aygırının Ortama Gelmesinden Hoşlanmayan Fil 00:36
Su Aygırının Ortama Gelmesinden Hoşlanmayan Fil 1.067 izlenme - 3 yıl önce Bir su birikintisinde sürüsüyle beraber suyun tadını çıkaran fil yanlarına gelip bu keyfe ortak olmak isteyen su aygırını ortama istememiş.
Filin Sakin Gününe Denk Gelen Fotoğrafçı 01:23
Filin Sakin Gününe Denk Gelen Fotoğrafçı 1.587 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da safaride vahşi yaşamı fotoğraflamak isteyen adam bir anda fil ile karşı karşıya gelmiş. Adam yere yatarak file ilgi göstermiş neyse ki olumsuz bir durum olmamış.
Turisti Hortumlayan Yavru Fil 00:14
Turisti Hortumlayan Yavru Fil 915 izlenme - 3 yıl önce Fillerin bulunduğu bir parka gezi düzenleyen turistlerden biri sevimli yavru filin hortum darbesiyle neye uğradığını şaşırmış.
mavi fil klip 01:23
mavi fil klip 3.768 izlenme - 13 yıl önce "mavi fil" animasyon filminden 1:30 dklık görüntüler içeren klip...
Kral Şakir - Kayıp Pasta 11:37
Kral Şakir - Kayıp Pasta 2.502 izlenme - 4 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen maceralarını anlatan Kral Şakir, çocukların hem eğlenmesini hedefliyor. Okul öncesi ve okul çağındaki çocuklara hitap eden Kral Şakir, yerli yapım çizgi dizi olması sayesinde de, kültürel ögeler de taşıyor. Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor....
Kampı Alt Üst Eden Fil 00:37
Kampı Alt Üst Eden Fil 656 izlenme - 2 yıl önce Tayland'ın kuzeyindeki Nakhon Ratchasim'de doğa ile baş başa kalmak isteyen gençler ormanlık alanda kamp kurmuş ancak bir fil buna izin vermemiş.
Terminator 2 - 3d Restorasyonlu 01:55
Terminator 2 - 3d Restorasyonlu 2.226 izlenme - 5 yıl önce Geliyor gönlümüzün efendisi! 1991 tarihli Terminator 2 filmine James Cameron bi el atıp "lan 3d nasıl olurdu acaba?" diyerek girdiği ve restore ettiği Terminator 2'nin fragmanını izliyoruz. İyi seyirler...
Çukura Düşen Fillerin Kurtarılması 02:00
Çukura Düşen Fillerin Kurtarılması 2.022 izlenme - 5 yıl önce Sri Lanka'da doğal yaşam parkında çukura düşen 3 fil ekipler tarafından zorlu bir mücadele sonucu kurtarılmış.
Protez Bacak Takılan Fil'in Mutluluğu 01:21
Protez Bacak Takılan Fil'in Mutluluğu 2.524 izlenme - 6 yıl önce Tayland'ta yaşayan Engina isimli fil,geçirdiği kazadan dolayı yıllardır tek bacaksız yaşıyordu.Tayland fil çiftliği yetkilileri bu olayı üzülerek izliyorlardı.Bu olaya son vermek için file protez bacak takıldı.Engina artık çok mutlu.İzliyoruz
Sirkte Kavga Eden Filler 01:01
Sirkte Kavga Eden Filler 257 izlenme - 1 yıl önce Sirkte 2 filin kavgası paniğe neden oldu Rusya'daki bir sirkte 2 filin gösteri sırasında kavga etmesi seyircilerde korku ve paniğe neden oldu.
Gergedanların Ve Fillerin Arasında Kalan Aslanlar 02:09
Gergedanların Ve Fillerin Arasında Kalan Aslanlar 1.296 izlenme - 4 yıl önce Kenya'nın Maasai Mara Ulusal Rezervi'nde çekerken bir Safari Canlı ekibi böyle bir sahneyle karşılaştı. Bir kaç aslan, fil sürüsünün ve bir kaç siyah gergedan ile savaşının ortasında kalıyorlar.
Yeni Doğan Yavruyu Koruma Altına Alan Fil Ailesi 02:18
Yeni Doğan Yavruyu Koruma Altına Alan Fil Ailesi 1.702 izlenme - 4 yıl önce Bir filin doğum yaptığı sırada bölgede olan turistler muhteşem bir ana tanıklık etmişler. Filler muhtemelen rehber ve beraberindeki turistlerden endişelendiği için yavruyu koruma altına