Hoşgeldiniz!

fil

Mızrakla Önüne Ne Çıkarsa Avlamak (Antilop, Manda, Fil, Hipopotam v.s.) 04:38
Mızrakla Önüne Ne Çıkarsa Avlamak (Antilop, Manda, Fil, Hipopotam v.s.) 1.152 izlenme - 7 yıl önce Afrika'da hala eski usül mızrakla avlanan kabilenin görüntüleri. Öyle bir hırsla giriyor ki adamlar arkadaş vay ki ne vay.. Başlarda küçük hayvanatlarla ısınma turlarıyla başlasalarda; 02:23'ten itibaren fil ve hipopotama geçerek noktayı koyuyorlar.
Hindistan'da İki Yaşındaki Kızın Fil ile Dostluğu 04:59
Hindistan'da İki Yaşındaki Kızın Fil ile Dostluğu 256 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'ın Kerala eyaletinde yaşayan Bhama isimli küçük kız, Uma Devi isimli 35 yaşındaki fil ile arkadaş olmuş.
Fillerin Birlikte Çalışmayı Öğrenmesi 02:49
Fillerin Birlikte Çalışmayı Öğrenmesi 786 izlenme - 4 yıl önce Yapılan düzenekle, filler ipi çekerek yiyeceğe ulaşıyor. Ancak her iki filin ipin uçlarını aynı anda çekmesi gerekiyor ve bunu ilk denemeden sonra çözüyorlar. İşi biraz daha ileri götüren araştırmacılar, fillerden yalnızca birini gönderiyorlar. Yiyeceğe ulaşabilmesi için diğer filin de gelmesi gerekiyor ve ipi çekmek yerine arkadaşını bekliyor.
Kral Şakir - Peyami'nin Listesi 11:28
Kral Şakir - Peyami'nin Listesi 1.237 izlenme - 4 yıl önce Unuttuğu şeyin ne olduğunu bir türlü hatırlayamayan Peyami Dede’ye yardımcı olmaya çalışan Şakir, ona önceki günün birebir aynısını yaşatmaya çalışır. Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen maceralarını anlatan Kral Şakir, çocukların hem eğlenmesini hedefliyor. Okul öncesi ve okul çağındaki çocuklara hitap eden Kral Şakir, yerli yapım çizgi dizi olması sayesinde de, kültürel ögeler de taşıyor. Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.....
Safari Aracını Kovalayan Fil 00:36
Safari Aracını Kovalayan Fil 548 izlenme - 3 yıl önce Safari aracı ile vahşi hayatı inceleyen insanlar bir erkek filin onları kovalaması ile büyük bir adrenalin yaşamışlar.
Fil Resmi Yapan Fil 15:51
Fil Resmi Yapan Fil 795 izlenme - 7 yıl önce Suda isimli fil imgesel kompozisyon çalışması yapıyor. 4 yaşında ve Taylandlıymış. Kendisini takdir ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
Turbo Fragman 3 02:30
Turbo Fragman 3 3.597 izlenme - 9 yıl önce Seslendirme ekibinde Ryan Reynolds, Paul Giamatti, Michael Pena, Luis Guzmán, Bill Hader, Richard Jenkins, Ken Jeong, Michelle Rodriguez, Maya Rudolph, Ben Schwartz, Kurtwood Smith, Snoop Dogg, Samuel L. Jackson gibi isimlerin yer aldığı Turbo filminin resmi fragmanı.
Eve Giren Aç Fil 01:34
Eve Giren Aç Fil 188 izlenme - 1 yıl önce Tayland'da aç kalan fil bir eve girmiş. Şaşkınlık yaşayan ev ahalisi önce çok korkmuş sonra yetkilere haber verip filden kurtulmuşlar.
Eien No Zero Fragman 01:29
Eien No Zero Fragman 1.299 izlenme - 8 yıl önce Eien No Zeroeien No Zero
Şehirde Gezintiye Çıkan Yabani Fil 00:50
Şehirde Gezintiye Çıkan Yabani Fil 392 izlenme - 3 yıl önce Çin'de sürüsünden ayrılan yabani fil sokaklara dalıp gezinti yaptı, etraftakilere hiç aldırış etmedi. …
Kral Şakir - Kepçe Adam 14:31
Kral Şakir - Kepçe Adam 1.038 izlenme - 4 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen maceralarını anlatan Kral Şakir, çocukların hem eğlenmesini hedefliyor. Okul öncesi ve okul çağındaki çocuklara hitap eden Kral Şakir, yerli yapım çizgi dizi olması sayesinde de, kültürel ögeler de taşıyor. Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor....
Kral Şakir - Yemek Savaşı 11:25
Kral Şakir - Yemek Savaşı 1.025 izlenme - 4 yıl önce Şakir, Remzi ve Necati sağlıklı yemekleri sevmeyip çok abur cubur yerler ve sağlıksız yiyecekler onları kendi ülkelerine götürür. Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen maceralarını anlatan Kral Şakir, çocukların hem eğlenmesini hedefliyor. Okul öncesi ve okul çağındaki çocuklara hitap eden Kral Şakir, yerli yapım çizgi dizi olması sayesinde de, kültürel ögeler de taşıyor. Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.....
pooh's heffalump movie 01:36
pooh's heffalump movie 2.116 izlenme - 11 yıl önce
Kral Şakir - Sınav Gecesi 13:09
Kral Şakir - Sınav Gecesi 988 izlenme - 4 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen maceralarını anlatan Kral Şakir, çocukların hem eğlenmesini hedefliyor. Okul öncesi ve okul çağındaki çocuklara hitap eden Kral Şakir, yerli yapım çizgi dizi olması sayesinde de, kültürel ögeler de taşıyor. Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor....
Ölümden Dönen Pembe (Albino) Fil Yavrusu Khanyisa 00:49
Ölümden Dönen Pembe (Albino) Fil Yavrusu Khanyisa 352 izlenme - 2 yıl önce 5 aylık olduğu tahmin edilen albino fil yavrusu, kaçak avcıların tuzak düzeneğine düşmüş, kurtulmaya çalışırken de tuzağın demir telleri iki taraftan da yanaklarını yırtmış. doğa parkı çalışanları onu bitkin halde tesadüfen bulup hayatını kurtarmışlar. adını "khanyisa", yani "ışık" koymuşlar. albino olmasına karşın rengi düz beyaztan ziyade pembeye çalan açık gri.
Fille Karşılaşan Çiftin Gerilim Dolu Anları 00:38
Fille Karşılaşan Çiftin Gerilim Dolu Anları 102 izlenme - 9 ay önce Safari parkında araçları ile gezinti yapan çiftin yanına yetişkin bir fil gelmiş. Fil uzun süre meraklı hareketlerle aracı incelemiş. O anlarda çift oldukça gerilmiş.
Filin Müthiş Denge Becerisi 01:45
Filin Müthiş Denge Becerisi 13 izlenme - 1 ay önce Biri hayvanat bahçesinde kaydedilen görüntülerde, bir fil yerden aldığı kütüğü dikey kütüğün üzerinde dengede tutarak büyük beceriye imza atıyor.
Göç Eden Fil Sürüsü Şehir Merkezinden Geçti 01:45
Göç Eden Fil Sürüsü Şehir Merkezinden Geçti 115 izlenme - 1 yıl önce Çin'in güneybatı bölgesinde, kuzeye göç eden fil sürüsü şehir sokaklarından geçerken görüntülendi. 15 filden oluşan sürünün geçişi öncesi yetkililerin trafiği durdurduğu ve sokakları boşalttığı belirtildi.
Kral Şakir - Şakir'in Rüyası 13:21
Kral Şakir - Şakir'in Rüyası 961 izlenme - 4 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen maceralarını anlatan Kral Şakir, çocukların hem eğlenmesini hedefliyor. Okul öncesi ve okul çağındaki çocuklara hitap eden Kral Şakir, yerli yapım çizgi dizi olması sayesinde de, kültürel ögeler de taşıyor. Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.....
Regular Show (Beyaz Fil Hediye Değişimi Bölümü) Türkçe 10:25
Regular Show (Beyaz Fil Hediye Değişimi Bölümü) Türkçe 1.423 izlenme - 6 yıl önce Regular Show Beyaz Fil Hediye Değişimi Bölümü Türkçe ve HD olarak sizlerle kanalımıza abone olmayı ve yorum yapmayı unutmayın :) YouTube Ana Kanalımız: http://bit.ly/29GBu3p YouTube 2. Kanalımız: http://bit.ly/2azvUTw
Bikinili Kadına Şaplak Atan Yavru Fil 00:33
Bikinili Kadına Şaplak Atan Yavru Fil 717 izlenme - 4 yıl önce Sahilde sahibi ile gösteri yapan yavru fil, karşısında taş bebek bir sarışın hatun görünce kalçalarına hortumla şaplak atıp sevgisini göstermiş efendim.
Fil Tyke'nin Dünyadaki Son Günü 01:53
Fil Tyke'nin Dünyadaki Son Günü 1.232 izlenme - 7 yıl önce 94 yılında, Havai'nin Honolulu kendinde bir sirkte gösteri yapan fil Tyke, üzerindeki baskıya dayanamayıp insanlara saldırmaya başlıyor. Panik yapan insanları gördükçe daha da saldırganlaşan fili durdurmak için, 89 el ateş ediliyor. Hayvanları doğal yaşam alanlarından kopartıp, işkence altında gösteri yaptırılan sirklere giderek, suça ve vahşete ortak olmayın.
Kaplanın Fil Üzerindeki Avcıya Saldırması 00:36
Kaplanın Fil Üzerindeki Avcıya Saldırması 1.043 izlenme - 8 yıl önce Seneler önce National Geographic dergisinde bir fotoğraf kolajı görmüştüm.Altında 'Yavrularının bulunduğu bölgedeki avcıları tehdit olarak gören anne kaplanın fil üzerindeki adama saldırısı' şeklinde bir şey yazıyordu hatırladığım kadarıyla.Neyse geçenlerde olayın videosu rastgele karşıma çıktı ve sizlerle paylaşmak istedim.İzlediğimde gördüğüm şey karşısında tekrar şok olmuştum,Böyle inanılmaz bir sıçramayla fil üstündeki adamın kolunu kapmak her hayvanın harcı olmasa gerek. Not:Video eski olduğundan Mağara esprisi yapacak arkadaşlar yorum yazmasın lütfen onlar için paylaşmıyorum.
Gergedan ile Karşılaşan Fil Ne Yapar? 00:52
Gergedan ile Karşılaşan Fil Ne Yapar? 1.235 izlenme - 8 yıl önce Gergedanla karşılaşan fil hortumundaki sopayı kullanarak gergedanı geri püskürtüyor.
Eliyle Fil Besleyen Teyze 00:32
Eliyle Fil Besleyen Teyze 137 izlenme - 1 yıl önce Bangladeş'de eğitmeni ile sokağa çıkan fil bir teyze tarafından elle beslenmiş. Fil öğlen yemeğini çok beğenmiş.
En Komik Kamera Şakaları 08:28
En Komik Kamera Şakaları 1.355 izlenme - 7 yıl önce Birbirinden yaratıcı fikirlere sahip ve şakazedeleri gerçekten korkutan, heyecanlandıran şakalar bizlerle. Bakalım sizin favoriniz hangisi olacak ;)
Trafik Konisini Alıp Giden Fil 00:51
Trafik Konisini Alıp Giden Fil 108 izlenme - 10 ay önce Çin'in Yunnan kentinde şehre inen fillerden biri trafik konisini almış ve ormanlık alana doğru uzaklaşmış.
Kral Şakir - Ev İşi 11:27
Kral Şakir - Ev İşi 803 izlenme - 4 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen maceralarını anlatan Kral Şakir, çocukların hem eğlenmesini hedefliyor. Okul öncesi ve okul çağındaki çocuklara hitap eden Kral Şakir, yerli yapım çizgi dizi olması sayesinde de, kültürel ögeler de taşıyor. Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor....
Fil Vakası - Full Tek Parça
Fil Vakası - Full Tek Parça 577 izlenme - 6 yıl önce Fil vakası kabeyi yıkmak isteyen purtpereslerin kötü sonucu izleyin çok güzel bir video ve çok güzel animasyon teşekkürler iyi günler akadaşlar . . . .
Kral Şakir - Çöp Odası 11:14
Kral Şakir - Çöp Odası 768 izlenme - 4 yıl önce Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen maceralarını anlatan Kral Şakir, çocukların hem eğlenmesini hedefliyor. Okul öncesi ve okul çağındaki çocuklara hitap eden Kral Şakir, yerli yapım çizgi dizi olması sayesinde de, kültürel ögeler de taşıyor. Çizgi dizi, Şakir'in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye'nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan'ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor......