Hoşgeldiniz!

filipin

Start'ı Çok Yanlış Anlayan Motor Yarışçıları 02:15
Start'ı Çok Yanlış Anlayan Motor Yarışçıları 9.168 izlenme - 2 yıl önce Günler geçmesin ki alkışlarlayaşıyorum adminleri senkronizasyon konusunda filipinli dragcılarla yarışmasın. Videoyu izleyin ve eyyorlayın aynı zamanda alkışlamayı unutmayın.
2015 Sea Games Filipinler Takımının Müthiş Performansı 01:21
2015 Sea Games Filipinler Takımının Müthiş Performansı 3.860 izlenme - 12 ay önce Singapur'da düzenlenen yarışmadan kısa bir kesit. Brezilya olimpiyatları diye gömücektim videoyu ama sana kıyamıyorum alihassan.
Avrupa Birliği'ne Siktir Çeken Başbakan 00:30
Avrupa Birliği'ne Siktir Çeken Başbakan 3.325 izlenme - 10 ay önce Avrupa Parlamentosu'nun, uyuşturucu satıcılarının öldürülmesi nedeniyle Rodrigo Duterte'yi kınaması ve ölümleri durdurmaya çağırması, Duterte'nin tepkisini çekti. "Avrupa Birliği'nin kınamasını okudum. Onlara diyorum ki, s...n gidin" diyen Duterte, AB'yi "ikiyüzlü" olarak tanımladı. AB üye ülkelerinin, özellikle Britanya ve Fransa'nın sömürgeci geçmişini hatırlatan Duterte, AB'nin "suçluluk hissiyle" hareket ettiğini söyleyerek, "Tekrar ediyorum, s...n gidin!" dedi.
 Yetenek Âbidesi Sıfırcı Filipinliler 01:21
Yetenek Âbidesi Sıfırcı Filipinliler 5.342 izlenme - 2 yıl önce Yaz ayının geç gelmesiyle birlikte hafta sonu havalar ısınmaya başladı. Hafta sonunu ve sıcak havayı fırsat bilen Filipinli vatandaşlar kendini serin sulara attı. Bu yıl yazın geç geldiğini söyleyen Filipinliler, yeni yeni ısınmaya başladıklarını belirttiler.
Galibiyet Yerine Rakibin Sağlıgını Düşünmek 00:50
Galibiyet Yerine Rakibin Sağlıgını Düşünmek 6.581 izlenme - 2 yıl önce Filipinlerde gerçekleşen bir amatör boks müsabakasında Filipinli dövüşçü Pantangco büyük üstünlükle götürdüğü boks müsabakası sırasında birden pes işareti yaparak izleyenleri hayrete düşürdü. Pantangco müsabaka sonrası yaptığı açıklamada "Ben onun hastaneye gitmesi için müsabakayı durdurma kararı aldım. Çünkü devam etseydik ona büyük zarar verebilirdim" dedi. Pantangco ayrıca "Benim ona saygısızca davrandığımı düşünebilirsiniz. Ama o bu sporu çok seviyor ve biz amatör dövüşçüler bu işten para kazanmıyoruz. Ona kalıcı bir zarar vermek istemedim" ifadelerini kullandı.
Filipin Cipslerini Tattık 05:24
Filipin Cipslerini Tattık 1.869 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Mediakraft ekibi Filipinler'den gelen cipsleri tadıyor. Tattığımız cipsler arasında sirkelisi de var, sarımsaklısı da. Bir şeyleri tattığımız tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/MXKxZs Filipinler hakkında daha fazla bilgi şurada: https://tr.wikipedia.org/wiki/Filipinler Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Superman Olmak İçin 19 Ameliyat Oldu 02:58
Superman Olmak İçin 19 Ameliyat Oldu 1.243 izlenme - 4 yıl önce Filipinli Herbert Chavez, Superman'e benzemek için 19 estetik ameliyat geçirdi ve yaklaşık 50.000 Lira harcadı
6 Yaşındaki Sevimli Çocuktan Muhteşem Dans! 05:57
6 Yaşındaki Sevimli Çocuktan Muhteşem Dans! 727 izlenme - 2 yıl önce Bang Bang şarkısı eşliğinde Ellen Show'a katılan Filipinli çocuktan muhteşem dans. İşte o görüntüler...
Ne Diyor Bu Kız 02:24
Ne Diyor Bu Kız 777 izlenme - 7 yıl önce ne diyor bu kız
Ünlü Boksörden Sürpriz Klip! 04:16
Ünlü Boksörden Sürpriz Klip! 524 izlenme - 2 yıl önce Filipinli boksör Manny Pacquiao, herkesin merakla beklediği Floyd Mayweather maçı öncesinde sürpriz bir klip ile gündeme geldi.
marimar taklidi yapan filipinli 2 kafadar :) 02:45
marimar taklidi yapan filipinli 2 kafadar :) 1.021 izlenme - 8 yıl önce
 Süperman'e Benzemek İçin Estetik Yaptıran Filipinli Genç 00:57
Süperman'e Benzemek İçin Estetik Yaptıran Filipinli Genç 502 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşın adı Herbert Chavez ve bir Filipinli, Superman'e benzemek için 19 estetik ameliyat geçirmiş ve yaklaşık 50.000 Lira harcamış.
Filipinli hayırsever boksör Pacquiao ringe dönüyor 03:26
Filipinli hayırsever boksör Pacquiao ringe dönüyor 242 izlenme - 2 yıl önce Filipinli boksör, siyasetçi ve hayırsever Manny Pacquiao, mart ayında ringe dönmeyi planladığını bildirdi. Bu yıl ikincisi düzenlenen "Asia Game Changer" (Asya Ezber Bozan) Ödüllerinde, "Yılın Ezber Bozanı" Ödülünü alan Filipinli ünlü boksör ve Filipinler Kongre üyesi Pacquiao, New York'taki Asya Cemiyeti'nde gerçekleştirilen ödülle ilgili toplantıda gazetecilerin sorularını yanıtladı
Filipinlerin Lgbt Temalı Gsm Reklamı 01:02
Filipinlerin Lgbt Temalı Gsm Reklamı 146 izlenme - 10 ay önce Filipinler’in GSM operatörü Smart Communications, duygu yüklü yeni LGBT temalı reklam filmiyle gündemde. Ailesine karşı açık olmayan eşcinsel bir gencin, babasının kendisine Facebook üzerinden arkadaşlık teklifi yollamasını konu eden reklam filmi, ülke gündemine düştü. Eşcinsel gencin, ailesinden gizlediği cinsel yöneliminin ortaya koyma kararını konu eden reklam filminin sonunda, babasına attığı mesaj ve babasının cevabı ile gözlerinizin dolacağına inandığımız reklam filmi kısa sürede paylaşım rekoru kırdı. Babasının arkadaşlık teklifini kaygılı düşünceler sonrasında kabul eden genç, babasına ”Seni kabul ettim” mesajını gönderdikten sonra, babasından gelen ”Ben de seni…” cevabı ile ‘yeni çağın iletişim yollarına değinen Smart Communications’ı bu reklam filminden dolayı kutlarız
Superman'e Benzemek İçin Estetik Yaptıran Filipinli Genç 00:57
Superman'e Benzemek İçin Estetik Yaptıran Filipinli Genç 286 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşın adı Herbert Chavez ve bir Filipinli, Superman'e benzemek için 19 estetik ameliyat geçirmiş ve yaklaşık 50.000 Lira harcamış. Şaşkınlık içerisinde izliyoruz efenim..
Aşırı Komik Filipinliler! 00:34
Aşırı Komik Filipinliler! 252 izlenme - 2 yıl önce Bi de bu şaka çıktı arkadaş, kamerayı yanıltmalar, sokaktakileri korkutmalar felan. bsg diyorum.
Filipin Milli Marşı Lupang Hinirang Türkçe 01:07
Filipin Milli Marşı Lupang Hinirang Türkçe 379 izlenme - 6 yıl önce filipin in milli marşı da güzel..
Celine Dion Sesine Sahip Filipinli Adam 06:22
Celine Dion Sesine Sahip Filipinli Adam 184 izlenme - 2 yıl önce Filipnde bir alışveriş merkezinde kareoke yapan bu genç, Celine Dion un "It's All Coming Back to Me Now" şarkısını kendinden beklenmeyecek bir ses tonuyla söyleniyor.
Filipinli Sporcular Art Arda Rezil Oldular 01:21
Filipinli Sporcular Art Arda Rezil Oldular 170 izlenme - 2 yıl önce Kule atlama branşında yarışan iki Filipinli takım arkadaşı izleyenleri güldüren performanslar ortaya koydular. İlk Filipinli sporcunun amatörce bir atlayış yapması ile şaşkına dönen izleyiciler, aynı ülkenin ikinci temsilcisinin de benzer şekilde başarısız olması sonucu tebessüm etmekten kendilerini alamadılar.
Filipin Savaş Sanatları Kali Arnis Escrima Belgeseli 17:08
Filipin Savaş Sanatları Kali Arnis Escrima Belgeseli 333 izlenme - 6 yıl önce
filipin 04:58
filipin 162 izlenme - 7 yıl önce filipin
Hapishanede They Don't Care About Us 04:26
Hapishanede They Don't Care About Us 187 izlenme - 2 yıl önce Malumunuzdur! Bu Flipinli mahkumlarında Aynı bizim Acun'un "yeteneksizsiniz ulan"ında olduğu gibi Michael Jackson dansı meşhurdur. Her daim yaparlar. Bu da onlardan birisi. Baktım sitede böyle bir eksik var, dedim hem rahmetliyi analım hem mahkumlar adına sosyal sorumluluk falan olsun. Merak edenler ve filipine yapacağı turistik gezi için yer arayanlara; Cebu Gözaltı ve Rehabilitasyon Merkezi (CPDRC), maksimum güvenlikli bir hapishane. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2196/michael-jackson-they-don039t-care-about-us-prison-version http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13688/hapishanede-thriller
Filipinli Annenin Feryadı Yürek Burktu! 01:44
Filipinli Annenin Feryadı Yürek Burktu! 150 izlenme - 4 yıl önce Haiyan tayfununun vurduğu Filipinler'den yine yürek burkan hikayeler var. Bir anne, iki oğlunu tayfun sırasında kaybetmiş. Çocukları hala kayıp. Gözyaşları dinmeyen anne, "Keşke onlarla birlikte ölseydim" diyor. CNN International'dan Karl Penhaul'ün haberi...
Ünlü Boksörden Sürpriz Klip! 04:16
Ünlü Boksörden Sürpriz Klip! 118 izlenme - 2 yıl önce Filipinli Boksör Manny Pacquiao, Herkesin Merakla Beklediği Floyd Mayweather Maçı Öncesinde Sürpriz Bir Klip İle Gündeme Geldi.
I Will Always Love You Söyleyen Filipinli Çocuktan Beklenmedik Performans 02:44
I Will Always Love You Söyleyen Filipinli Çocuktan Beklenmedik Performans 57 izlenme - 2 yıl önce Whitney Houston'dan 'I Will Always Love You' şarkısını söyleyen çocuktan inanılmaz bir ses. 2.09.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "I Will Always Love You Söyleyen Filipinli Çocuktan Beklenmedik Performans başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Badminton Maçı Görünümlü Futbol Maçı 00:39
Badminton Maçı Görünümlü Futbol Maçı 39 izlenme - 1 yıl önce 2018 Dünya Kupası elemelerinde karşı karşıya gelen Filipinler ile Kuzey Kore arasındaki maç 3-2 Filipinler'in üstünlüğü ile sonuçlanırken karşılaşmada Hyok-Chol Ri'nin attığı gol öncesinde yaşanan pozisyon badminton maçını aratmadı.