Hoşgeldiniz!

filistinli

Serebral Palsi Hastası Filistinli Kızın Stand Up Gösterisi 14:13
Serebral Palsi Hastası Filistinli Kızın Stand Up Gösterisi 19.412 izlenme - 1 yıl önce Serebral Palsi,merkezi sinir sisteminin hareket işlev alanlarının hasar görmesinden dolayı oluşan,bir grup nörolojik bozukluğu tanımlayan bir terimdir.Bu hanım kızımızda özgüveni,kendiyle barışık tavırlarıyla ve de kaliteli mizahı ile muhteşem bir gösteriye imza atmış.İyi seyirler.
Mısırlı Askerler Zihinsel Engelli Filistinli Genci Katletti 01:24
Mısırlı Askerler Zihinsel Engelli Filistinli Genci Katletti 7.834 izlenme - 2 yıl önce Mısır ordusunun, Gazze'den ülke karasularına girmeye çalıştığı öne sürülen Filistinliyi öldürdüğü bildirildi. Filistin emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, Gazze-Mısır sınırındaki askerler, ülke karasularına girmeye çalışan bir Filistinliyi silahla vurarak öldürdü. Söz konusu Filistinlinin zihinsel engelli olduğu iddia edilirken, Gazze'nin deniz sınırını birkaç metre aşarak, Mısır tarafına geçmeye çalıştığı belirtildi. Konuyla alakalı Filistinli ve Mısırlı resmi makamlardan açıklama yapılmadı.
Filistinli Çocuğun Annesinin  Ölüm Anı 02:18
Filistinli Çocuğun Annesinin Ölüm Anı 25.003 izlenme - 9 yıl önce filistinli çocuğun annesinin ölüm anı
Filistinli Küçük Kızın Feryadı 01:31
Filistinli Küçük Kızın Feryadı 10.964 izlenme - 10 yıl önce
Ben Filistinli Çocuk Şiir 02:53
Ben Filistinli Çocuk Şiir 8.805 izlenme - 9 yıl önce ben filistinli çocuk ağlamak garanti
filistinli kızın haykırışı - babamı İstiyorum 03:08
filistinli kızın haykırışı - babamı İstiyorum 8.327 izlenme - 9 yıl önce çok yazık...
Filistinli Kızı Ağlatan Angelina Merkel (Almanca İçerir) 02:25
Filistinli Kızı Ağlatan Angelina Merkel (Almanca İçerir) 3.597 izlenme - 3 yıl önce Angela Merkel 13-18 yaş arası öğrencilerin katıldığı programa konuk olmuş. Filistinli bir kızın sınır dışı edilmemesi isteğini lafı dolandırarak geri çeviren Angela Merkel, Filistinli kızı ağlatmış. Filistinli kızın konuşmasından sonra söz alan Merkel, "Siyaset bazen zor olabiliyor. Sen tabii ki çok tatlı bir insansın. Ama biliyorsun Lübnan'daki mülteci kamplarında binlerce Filistinli var. Eğer biz onlara gelebilirsiniz dersek, eğer Afrika'dakilere hepiniz gelebilirsiniz dersek bununla baş edemeyiz" dedi.
Filistinli küçük kızın görüntüleri rekor kırıyor 02:30
Filistinli küçük kızın görüntüleri rekor kırıyor 5.752 izlenme - 5 yıl önce Silahlı İsrail askerlerine kafa tutan küçük kızın videosu internette tık rekoru kırıyor. "Ağabeyim nerde hain adam" diye İsrail askeine vuran ve yumruklayan küçük kızın cesareti görenleri hayrete düşürüyor. Filistinli küçük kız İsrail askerlerini perişan etti "HAİN ADAM" Batı Şeria'da çekildiği belirtilen görüntüde 10 yaşlarındaki kız barikat noktasında İsrail askerlerinin abisini gözaltına almasına gösterdiği tepkiyle askerlere zor anlar yaşatıyor. Küçük kızın, elinde silah bulunan İsrail askerinin karşısına dikilerek, yumruğunu havaya kaldırıp "Nerede abim? Söyle nerede? Arapça biliyorsun, hain adam nerede" şeklindeki sözleri sosyal medya sitelerinde de sık sık paylaşılıyor. MESUT ÖZİL FORMASI Çocuklardan birinin üzerindeki Mesut Özil forması olması da dikkat çekiyor
Filistinli Çocuk İlahi Grubu 03:13
Filistinli Çocuk İlahi Grubu 4.095 izlenme - 4 yıl önce Filistinli İlahi Çocuk Grubu
Ben Filistinli Çocuk 08:55
Ben Filistinli Çocuk 5.440 izlenme - 9 yıl önce filistinli çocuklar kan ağlıyor.
Filistinli Ranin'in Rap Şarkısı 01:08
Filistinli Ranin'in Rap Şarkısı 888 izlenme - 2 yıl önce ilgiyle izlenen gezi programı Dostluk Karavanı Filistin'deydi. Gazzeli Ranin Avni Burc'un 15 Temmuz sonrası yazdığı Erdoğan şiiri dinlemeye değer anlardandı İlgiyle izlenen programlarından Dostluk Karavanı Gazze'de muhteşem bir sürprizle karşılaştı. Lise ikincisi sınıf öğrencisi Gazzeli Ranin Avni Burc 15 Temmuz sonrasında yazdığı Erdoğan Şiirini program ekibine okudu. Ayrıca rapçi olduğunu söyleyen Ranin, kendi yazdığı bir şarkıyı da söyledi. "Dünyanın ve zamanın en iyi liderine darbe yapmaya kalkışmışlar" diyen Gazzeli Ranin'in gözünden Recep Tayyip Erdoğan.
Filistin'den, Başbakan Erdoğan Şarkısı 04:31
Filistin'den, Başbakan Erdoğan Şarkısı 1.882 izlenme - 3 yıl önce Filistinli kardeşlerimizin Türkiye başbakanı ve cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için hazırladıkları video.. İyi seyirler.
Mescid-i Aksa'ya Türk Bayrağı Asılması 00:37
Mescid-i Aksa'ya Türk Bayrağı Asılması 2.827 izlenme - 3 yıl önce Filistinli gençlerin Türkiye'ye destek vermek amacıyla Türk bayrağını Aksa'da dalgalandırdıkları belirtilirken, Mescid-i Aksa'nın avlusunda bulunan yüzlerce kişi ise bu anı telefonlarıyla fotoğrafladı. (Haber 7)
Filistinli Kizin Feryadi 02:43
Filistinli Kizin Feryadi 3.782 izlenme - 10 yıl önce herkesin izlemesini tavsiye ederim.
İsrail Askerlerine Kafa Tutan Filistinli Kız 01:52
İsrail Askerlerine Kafa Tutan Filistinli Kız 615 izlenme - 3 yıl önce İşgalci israil askerlerine kafa tutan 10 yaşındaki filistinli kız ve arkadaşları. 2012 haberi.
Filistinli Cocuk 02:53
Filistinli Cocuk 3.436 izlenme - 8 yıl önce uyumayın uyanında görün fİlİstİn 'deki zulümü
Ben Filistinli Cocuk - Im The Palestinian Child 02:53
Ben Filistinli Cocuk - Im The Palestinian Child 2.007 izlenme - 8 yıl önce ben filistinli cocuk - ım the palestinian child
Filistinli Kızın Dünyaya Haykırışı 01:31
Filistinli Kızın Dünyaya Haykırışı 1.415 izlenme - 6 yıl önce
Filistinli Cocuk 01:31
Filistinli Cocuk 1.750 izlenme - 8 yıl önce filistinli cocuk
Filistinli Cocuk 02:53
Filistinli Cocuk 1.894 izlenme - 9 yıl önce forums
Siir - Filistinli Bebeğim - Ozan Can Leblebici 02:23
Siir - Filistinli Bebeğim - Ozan Can Leblebici 2.426 izlenme - 9 yıl önce fİlİstİnlİ bebeĞİm - ozan can leblebİcİ
inanın çocuklar 04:13
inanın çocuklar 3.438 izlenme - 9 yıl önce www.gultepeligenclik.tr.gg tnk
Filistinli kız İsrail Askerine Meydan Okuyor 06:35
Filistinli kız İsrail Askerine Meydan Okuyor 1.312 izlenme - 5 yıl önce Filistinli kızların İsrail askerine büyük tepkisi
Ben Filistinli Çocuk 02:53
Ben Filistinli Çocuk 1.066 izlenme - 8 yıl önce ben filistinli çocuk
 İsrail Askerlerinin 13 Yaşındaki Çocuğa Zulmü Kamerada 00:43
İsrail Askerlerinin 13 Yaşındaki Çocuğa Zulmü Kamerada 804 izlenme - 4 yıl önce İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Filistinli bir çocuğu bacağından vurarak yere düşürdükten sonra boğazına sarılarak hatıra fotoğrafı çektirmesi kameralara yansıdı. İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Filistinli bir çocuğu bacağından vurarak yere düşürdükten sonra boğazına sarılarak hatıra fotoğrafı çektirmesi amatör kameralara yansıdı. Olay, geçtiğimiz Cuma günü Kudüs’ün doğusunda bulunan El-Ezeriye kentinde yaşanan çatışmalar sırasında meydana geldi. Olay anında orada olan bağımsız bir gazeteci ise İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Yasin el-Karaky isimli çocuğa uyguladıkları zulmü görüntüledi. Görüntülerde, plastik mermiyle bacağından vurulan çocuğun etrafını saran askerlerden bir tanesinin yerde yatan çocuğun boğazına sarılarak yerden kaldırması ve hatıra fotoğrafı çektirmesi görülüyor. İsrailli asker, zorlukla nefes alan çocukla dalga geçercesine birkaç farklı fotoğraf çektiriyor. Elleri kelepçeli olan çocuk daha sonra gelen askeri bir aracın arkasına yaka paça bindirilip götürülüyor.
Filistinli Kız Çocuğu Haykırıyor!!! (Türkçe Altyazılı) 01:32
Filistinli Kız Çocuğu Haykırıyor!!! (Türkçe Altyazılı) 564 izlenme - 4 yıl önce Benim Adım Filistin! Adı Tüm Meydanlara Yazılan Filistin! Adı Beni Saran Ve Kuşatan Filistin! Ruhumun En Derinliklerine İşleyen Filistin! Sesi Mi Duyan Var Mı ?????_xclas____=:.(
Filistinli Kız İsrail Askerlerine Meydan Okudu 00:29
Filistinli Kız İsrail Askerlerine Meydan Okudu 437 izlenme - 3 yıl önce Filistinli küçük kız İsrail askerlerine meydan okudu. Mescid-i Aksa'ya girmek için sırada bekleyen Filistinli kız, yapılan kötü muameleye tepki göstererek İsrail askerlerine 'Siz katilsiniz' diye bağırıyor.
İsrail Tarafından Vurulan Küçük Muhammed 01:28
İsrail Tarafından Vurulan Küçük Muhammed 369 izlenme - 3 yıl önce israil delil yok diyerek bu olayda da kahpeliğini göstermiş. Olayın resmi olarak soruşturulmasına katkıda bulunmaya hazır olduklarını açıklayan Fransa 2 televizyonu gerektiği takdirde öldürülen Filistinlinin mezarının da açılabileceğini açıkladı. İsrail'in söz konusu iddialarının kabul edilemez olduğunu söyleyen öldürülen Filistinli Muhammed'in babası uluslararası bir araştırma komisyonunun olayı soruşturması çağrısında bulundu. "Bazen oğlum Muhammed'in hayatta olduğunu bazen Filistinliler tarafından öldürüldüğünü söylerler. Bir keresinde beni ve oğlumu kameraya kaydederek, bize ateş edenin Filistinliler olduğunu göstermeye çalıştılar. Oğlum hayatta ise beni kim vurdu o zaman?" 13 yıl önce Gazze'de yaşanan olayda oğlunu kaybeden ve kendi vücuduna kurşun isabet eden Filistinli baba Ürdün'de tedavi altına alınmıştı.
Bu Görüntüler Dünya'yı Ayağa Kaldırdı! 00:44
Bu Görüntüler Dünya'yı Ayağa Kaldırdı! 502 izlenme - 6 yıl önce srail askerlerinin Filistinli bir çocuğa işkence yaptığı anların gizli görüntüleri yayımlandı.
10 Yaşındaki Filistinli kız İsrail askerlerine kafa tutuyor ! 01:52
10 Yaşındaki Filistinli kız İsrail askerlerine kafa tutuyor ! 399 izlenme - 5 yıl önce 10 Yaşındaki Filistinli kız İsrail askerlerine kafa tutuyor ! Hatun Kizlari Komik Videolari Yeni Yil Salak Gerizekali Atarli Ask.FM Kullanicilari Hatunlari M...