Hoşgeldiniz!

filistinli

Mısırlı Askerler Zihinsel Engelli Filistinli Genci Katletti 01:24
Mısırlı Askerler Zihinsel Engelli Filistinli Genci Katletti 7.256 izlenme - 11 ay önce Mısır ordusunun, Gazze'den ülke karasularına girmeye çalıştığı öne sürülen Filistinliyi öldürdüğü bildirildi. Filistin emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, Gazze-Mısır sınırındaki askerler, ülke karasularına girmeye çalışan bir Filistinliyi silahla vurarak öldürdü. Söz konusu Filistinlinin zihinsel engelli olduğu iddia edilirken, Gazze'nin deniz sınırını birkaç metre aşarak, Mısır tarafına geçmeye çalıştığı belirtildi. Konuyla alakalı Filistinli ve Mısırlı resmi makamlardan açıklama yapılmadı.
Filistinli Ranin'in Rap Şarkısı 01:08
Filistinli Ranin'in Rap Şarkısı 844 izlenme - 3 ay önce ilgiyle izlenen gezi programı Dostluk Karavanı Filistin'deydi. Gazzeli Ranin Avni Burc'un 15 Temmuz sonrası yazdığı Erdoğan şiiri dinlemeye değer anlardandı İlgiyle izlenen programlarından Dostluk Karavanı Gazze'de muhteşem bir sürprizle karşılaştı. Lise ikincisi sınıf öğrencisi Gazzeli Ranin Avni Burc 15 Temmuz sonrasında yazdığı Erdoğan Şiirini program ekibine okudu. Ayrıca rapçi olduğunu söyleyen Ranin, kendi yazdığı bir şarkıyı da söyledi. "Dünyanın ve zamanın en iyi liderine darbe yapmaya kalkışmışlar" diyen Gazzeli Ranin'in gözünden Recep Tayyip Erdoğan.
Filistinli Çocuğun Annesinin  Ölüm Anı 02:18
Filistinli Çocuğun Annesinin Ölüm Anı 24.948 izlenme - 7 yıl önce filistinli çocuğun annesinin ölüm anı
Filistinli Kızı Ağlatan Angelina Merkel (Almanca İçerir) 02:25
Filistinli Kızı Ağlatan Angelina Merkel (Almanca İçerir) 3.347 izlenme - 1 yıl önce Angela Merkel 13-18 yaş arası öğrencilerin katıldığı programa konuk olmuş. Filistinli bir kızın sınır dışı edilmemesi isteğini lafı dolandırarak geri çeviren Angela Merkel, Filistinli kızı ağlatmış. Filistinli kızın konuşmasından sonra söz alan Merkel, "Siyaset bazen zor olabiliyor. Sen tabii ki çok tatlı bir insansın. Ama biliyorsun Lübnan'daki mülteci kamplarında binlerce Filistinli var. Eğer biz onlara gelebilirsiniz dersek, eğer Afrika'dakilere hepiniz gelebilirsiniz dersek bununla baş edemeyiz" dedi.
Filistinli Küçük Kızın Feryadı 01:31
Filistinli Küçük Kızın Feryadı 10.950 izlenme - 8 yıl önce
Ben Filistinli Çocuk Şiir 02:53
Ben Filistinli Çocuk Şiir 8.781 izlenme - 7 yıl önce ben filistinli çocuk ağlamak garanti
Filistinli Çocuk İlahi Grubu 03:13
Filistinli Çocuk İlahi Grubu 3.740 izlenme - 2 yıl önce Filistinli İlahi Çocuk Grubu
filistinli kızın haykırışı - babamı İstiyorum 03:08
filistinli kızın haykırışı - babamı İstiyorum 8.307 izlenme - 7 yıl önce çok yazık...
Filistinli küçük kızın görüntüleri rekor kırıyor 02:30
Filistinli küçük kızın görüntüleri rekor kırıyor 5.130 izlenme - 4 yıl önce Silahlı İsrail askerlerine kafa tutan küçük kızın videosu internette tık rekoru kırıyor. "Ağabeyim nerde hain adam" diye İsrail askeine vuran ve yumruklayan küçük kızın cesareti görenleri hayrete düşürüyor. Filistinli küçük kız İsrail askerlerini perişan etti "HAİN ADAM" Batı Şeria'da çekildiği belirtilen görüntüde 10 yaşlarındaki kız barikat noktasında İsrail askerlerinin abisini gözaltına almasına gösterdiği tepkiyle askerlere zor anlar yaşatıyor. Küçük kızın, elinde silah bulunan İsrail askerinin karşısına dikilerek, yumruğunu havaya kaldırıp "Nerede abim? Söyle nerede? Arapça biliyorsun, hain adam nerede" şeklindeki sözleri sosyal medya sitelerinde de sık sık paylaşılıyor. MESUT ÖZİL FORMASI Çocuklardan birinin üzerindeki Mesut Özil forması olması da dikkat çekiyor
Mescid-i Aksa'ya Türk Bayrağı Asılması 00:37
Mescid-i Aksa'ya Türk Bayrağı Asılması 2.642 izlenme - 1 yıl önce Filistinli gençlerin Türkiye'ye destek vermek amacıyla Türk bayrağını Aksa'da dalgalandırdıkları belirtilirken, Mescid-i Aksa'nın avlusunda bulunan yüzlerce kişi ise bu anı telefonlarıyla fotoğrafladı. (Haber 7)
Filistin'den, Başbakan Erdoğan Şarkısı 04:31
Filistin'den, Başbakan Erdoğan Şarkısı 1.742 izlenme - 2 yıl önce Filistinli kardeşlerimizin Türkiye başbakanı ve cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için hazırladıkları video.. İyi seyirler.
Ben Filistinli Çocuk 08:55
Ben Filistinli Çocuk 5.430 izlenme - 8 yıl önce filistinli çocuklar kan ağlıyor.
İsrail Askerlerine Kafa Tutan Filistinli Kız 01:52
İsrail Askerlerine Kafa Tutan Filistinli Kız 505 izlenme - 1 yıl önce İşgalci israil askerlerine kafa tutan 10 yaşındaki filistinli kız ve arkadaşları. 2012 haberi.
Filistinli Kizin Feryadi 02:43
Filistinli Kizin Feryadi 3.773 izlenme - 8 yıl önce herkesin izlemesini tavsiye ederim.
Filistinli Cocuk 02:53
Filistinli Cocuk 3.430 izlenme - 7 yıl önce uyumayın uyanında görün fİlİstİn 'deki zulümü
Ben Filistinli Cocuk - Im The Palestinian Child 02:53
Ben Filistinli Cocuk - Im The Palestinian Child 2.004 izlenme - 7 yıl önce ben filistinli cocuk - ım the palestinian child
Filistinli Kızın Dünyaya Haykırışı 01:31
Filistinli Kızın Dünyaya Haykırışı 1.409 izlenme - 5 yıl önce
Filistinli Cocuk 01:31
Filistinli Cocuk 1.748 izlenme - 7 yıl önce filistinli cocuk
Filistinli Cocuk 02:53
Filistinli Cocuk 1.893 izlenme - 8 yıl önce forums
inanın çocuklar 04:13
inanın çocuklar 3.422 izlenme - 7 yıl önce www.gultepeligenclik.tr.gg tnk
Siir - Filistinli Bebeğim - Ozan Can Leblebici 02:23
Siir - Filistinli Bebeğim - Ozan Can Leblebici 2.425 izlenme - 8 yıl önce fİlİstİnlİ bebeĞİm - ozan can leblebİcİ
Filistinli kız İsrail Askerine Meydan Okuyor 06:35
Filistinli kız İsrail Askerine Meydan Okuyor 1.199 izlenme - 4 yıl önce Filistinli kızların İsrail askerine büyük tepkisi
Filistinli Kız Çocuğu Haykırıyor!!! (Türkçe Altyazılı) 01:32
Filistinli Kız Çocuğu Haykırıyor!!! (Türkçe Altyazılı) 546 izlenme - 2 yıl önce Benim Adım Filistin! Adı Tüm Meydanlara Yazılan Filistin! Adı Beni Saran Ve Kuşatan Filistin! Ruhumun En Derinliklerine İşleyen Filistin! Sesi Mi Duyan Var Mı ?????_xclas____=:.(
Ben Filistinli Çocuk 02:53
Ben Filistinli Çocuk 1.063 izlenme - 7 yıl önce ben filistinli çocuk
 İsrail Askerlerinin 13 Yaşındaki Çocuğa Zulmü Kamerada 00:43
İsrail Askerlerinin 13 Yaşındaki Çocuğa Zulmü Kamerada 731 izlenme - 3 yıl önce İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Filistinli bir çocuğu bacağından vurarak yere düşürdükten sonra boğazına sarılarak hatıra fotoğrafı çektirmesi kameralara yansıdı. İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Filistinli bir çocuğu bacağından vurarak yere düşürdükten sonra boğazına sarılarak hatıra fotoğrafı çektirmesi amatör kameralara yansıdı. Olay, geçtiğimiz Cuma günü Kudüs’ün doğusunda bulunan El-Ezeriye kentinde yaşanan çatışmalar sırasında meydana geldi. Olay anında orada olan bağımsız bir gazeteci ise İsrailli askerlerin 13 yaşındaki Yasin el-Karaky isimli çocuğa uyguladıkları zulmü görüntüledi. Görüntülerde, plastik mermiyle bacağından vurulan çocuğun etrafını saran askerlerden bir tanesinin yerde yatan çocuğun boğazına sarılarak yerden kaldırması ve hatıra fotoğrafı çektirmesi görülüyor. İsrailli asker, zorlukla nefes alan çocukla dalga geçercesine birkaç farklı fotoğraf çektiriyor. Elleri kelepçeli olan çocuk daha sonra gelen askeri bir aracın arkasına yaka paça bindirilip götürülüyor.
Filistinli Kız İsrail Askerlerine Meydan Okudu 00:29
Filistinli Kız İsrail Askerlerine Meydan Okudu 264 izlenme - 1 yıl önce Filistinli küçük kız İsrail askerlerine meydan okudu. Mescid-i Aksa'ya girmek için sırada bekleyen Filistinli kız, yapılan kötü muameleye tepki göstererek İsrail askerlerine 'Siz katilsiniz' diye bağırıyor.
İsrail Tarafından Vurulan Küçük Muhammed 01:28
İsrail Tarafından Vurulan Küçük Muhammed 194 izlenme - 2 yıl önce israil delil yok diyerek bu olayda da kahpeliğini göstermiş. Olayın resmi olarak soruşturulmasına katkıda bulunmaya hazır olduklarını açıklayan Fransa 2 televizyonu gerektiği takdirde öldürülen Filistinlinin mezarının da açılabileceğini açıkladı. İsrail'in söz konusu iddialarının kabul edilemez olduğunu söyleyen öldürülen Filistinli Muhammed'in babası uluslararası bir araştırma komisyonunun olayı soruşturması çağrısında bulundu. "Bazen oğlum Muhammed'in hayatta olduğunu bazen Filistinliler tarafından öldürüldüğünü söylerler. Bir keresinde beni ve oğlumu kameraya kaydederek, bize ateş edenin Filistinliler olduğunu göstermeye çalıştılar. Oğlum hayatta ise beni kim vurdu o zaman?" 13 yıl önce Gazze'de yaşanan olayda oğlunu kaybeden ve kendi vücuduna kurşun isabet eden Filistinli baba Ürdün'de tedavi altına alınmıştı.
Ben Filistinli Çocuk Palestinian Child  02:53
Ben Filistinli Çocuk Palestinian Child 143 izlenme - 2 yıl önce dinleyin ve anlayın
Bu Görüntüler Dünya'yı Ayağa Kaldırdı! 00:44
Bu Görüntüler Dünya'yı Ayağa Kaldırdı! 476 izlenme - 4 yıl önce srail askerlerinin Filistinli bir çocuğa işkence yaptığı anların gizli görüntüleri yayımlandı.
10 Yaşındaki Filistinli kız İsrail askerlerine kafa tutuyor ! 01:52
10 Yaşındaki Filistinli kız İsrail askerlerine kafa tutuyor ! 367 izlenme - 4 yıl önce 10 Yaşındaki Filistinli kız İsrail askerlerine kafa tutuyor ! Hatun Kizlari Komik Videolari Yeni Yil Salak Gerizekali Atarli Ask.FM Kullanicilari Hatunlari M...