Hoşgeldiniz!

film seti

Tom Cruise Film Setinde Duvara Çarpıp Ölümden Döndü 01:17
Tom Cruise Film Setinde Duvara Çarpıp Ölümden Döndü 4.850 izlenme - 8 ay önce Görevimiz Tehlike 6'nın çekimleri için Londra'da bulunan Tom Cruise bir aksiyon sahnesi çekimi sırasında zor anlar yaşadı. Bir binadan diğer binaya atlayan 55 yaşındaki aktör duvara çarpıp yaralandı.
İlk Kan - Rambo-Filmi Kamera Arkası 14:10
İlk Kan - Rambo-Filmi Kamera Arkası 2.741 izlenme - 3 yıl önce Vietnam gazisi John Rambo (Sylvester Stallone) bir dağ kasabasına gelirken kasaba şerifinin taciziyle karşılaşır. Tek istediği temizlenmek ve karnını doyurmaktır. Şerif ona terörist muamelesi yapar, yakalar, hapse atar. Hapiste polislerin işkencesi sırasında Rambo'nun gözünde Vietnam'da gördüğü işkenceler canlanır ve karakolu darmadağın edip bir motosiklete el koyarak dağa kaçar
Titanik Film Seti - Geminin Oluşumu 04:09
Titanik Film Seti - Geminin Oluşumu 1.940 izlenme - 3 yıl önce Titanik adında bir dünya klasiği olmayı başarmış filmin, 1997 senesine ait film setinden alınan kayıtları izlemektesiniz. Hani o gemi kırılıyodu ortadan,insanlar uçuşuyodu, sonra batıyodu falan hepsi yalanmış. Bambaşkaymışsın Titanik.
Tom Cruise Film Setinde Duvara Çarptı 01:06
Tom Cruise Film Setinde Duvara Çarptı 312 izlenme - 8 ay önce Görevimiz Tehlike 6'nın çekimleri için Londra'da bulunan 55 yaşındaki Tom Cruise bir aksiyon sahnesi çekimi sırasında bir binadan diğer binaya atlarken duvara çarpmış.
Çılgın Film Seti 3 - Sınırda  Kaybolan Umutlar 02:32
Çılgın Film Seti 3 - Sınırda Kaybolan Umutlar 914 izlenme - 3 yıl önce Üç yıl önce iki videosunu yayınladığımız filmin üçüncü videosu. Önce geçmiş olaylar hatırlatılıyor sonra da filmin dublajı ve yönetmenle yapılan röportajı görüyoruz. Bu da yönetmen Ferhat abimizin süper blogu. http://ferhatbahadir.blogfa.com/
transformers film seti ankaramodifiye 01:42
transformers film seti ankaramodifiye 1.008 izlenme - 8 yıl önce transformers film seti ankaramodifiye.com
Hazal Kaya Afiş Programı İtirazım Var Film Setinde Rröportaj 05:34
Hazal Kaya Afiş Programı İtirazım Var Film Setinde Rröportaj 831 izlenme - 4 yıl önce itirazım Var film setine giden CNN TÜRK AFİŞ programı, Hazal Kaya ve diğer oyuncularla röportaj yaptı |
Hayrettin Amerika Film Setlerinde 01:44
Hayrettin Amerika Film Setlerinde 661 izlenme - 4 yıl önce Hayrettin
Film Seti 01:09
Film Seti 449 izlenme - 5 yıl önce Film Çekiliyor
Somuncu Babanın Torunları Film Setini Ziyaret Etti 01:34
Somuncu Babanın Torunları Film Setini Ziyaret Etti 310 izlenme - 3 yıl önce Somuncu Baba'nın torunları film setini ziyaret etti- Hacı Bayram Veli'nin hocası olarak bilinen Şeyh Hamid-i Veli'nin (Somuncu Baba) 17. kuşaktan 6 torunu, dedelerinin hayatını beyaz perdeye taşıyacak "Somuncu Baba Aşkın Sırrı" filminin setini ziyaret etti- Filmin yönetmeni Kürşat Kızbaz: - "Daha filme başlamadan dualar alıyoruz.
Sınırda Kaybolan Umutlar - Kanlı Dağlar (Kısa Film) 03:53
Sınırda Kaybolan Umutlar - Kanlı Dağlar (Kısa Film) 259 izlenme - 3 yıl önce daha önce çılgın film seti olarak paylaşılan toros arabayı uçurumdan kaçıranların çektiği dizi bir önceki sette araba patlatma sahnesinde de yönetmen kaptan mağra adamı kadının saçını yakmıştı film çok egzotik :D merak edenler için paylaştım
Heycanlı Kameraları Aşk Sana Benzer Film Setinde 03:00
Heycanlı Kameraları Aşk Sana Benzer Film Setinde 300 izlenme - 4 yıl önce HeyCanlı kameraları başrollerini Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in paylaştığı 'Aşk Sana Benzer' filminin Marmaris'teki setine girdi ve filmin en duygusal sahnesini görüntüledi.. Hey Canlı 31 Ağustos 2014
Jackie Chan'in Geçirdiği Film Kazaları 04:31
Jackie Chan'in Geçirdiği Film Kazaları 199 izlenme - 3 yıl önce Delikanlı, sempatik, hep güleç abimiz bizdeki adı ile ceki çen, bir çok filminde özellikle genç iken dublor kullanmamış bir nevi bizim Cücü gibi setlerde büyük tehlikeler atlamıştır. Buyrunuz.
 Film setinde büyük kavga 01:33
Film setinde büyük kavga 134 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini ünlü şarkıcı Selim Gülgören ile oyuncu Burçin Abdullah’ın paylaştığı ‘Pavli-Deli Cesareti’ isimli filmin Edirne çekimlerinde figüranlar arasında ‘kız meselesi’ yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada, 3 kişi yaralandı, 6 kişi de gözaltına alındı.
Film Gibi Film Çekimi! 01:45
Film Gibi Film Çekimi! 166 izlenme - 3 yıl önce Herifler üççkiibirrrkayıt diyor ama işler plandığı gibi gitmiyor. Dublör biraz fazla yıpranıyor.
Star Wars setinden inanılmaz görüntüler sızdırıldı! 01:13
Star Wars setinden inanılmaz görüntüler sızdırıldı! 197 izlenme - 4 yıl önce Almanya, Frankfurt'ta Star Wars'un 2015'te vizyona girecek 7. filmi için dev bir havalimanı kurulmuş. Filmlerde gördüğümüz o dev robotlar ve uzay mekiklerini görmek inanılmaz bir şey!
Karaköy'de Film Setinden Kurtlar Kaçtı! 00:19
Karaköy'de Film Setinden Kurtlar Kaçtı! 228 izlenme - 5 yıl önce Tophane Güvenlik Kamerasından Çekilmiş Kurt Görüntüleri.
Ceyda Ateş'i Gulyabani film setinde korkutan neydi? 01:09
Ceyda Ateş'i Gulyabani film setinde korkutan neydi? 189 izlenme - 4 yıl önce Burada Laf Çok'a konuk olan Ceyda Ateş, Gulyabani film setinde yaşadığı korku dolu dakikaları anlattı.. Programın tüm bölümleri için: http://tv.cnnturk.com/buradalafcok
Film Setinde Korkunç Kaza! 00:53
Film Setinde Korkunç Kaza! 119 izlenme - 4 yıl önce Film Setinde Araba Kullanan Dublör, Bir Anlık Hatayla Havada Takla Attı.
Karaköy'de Film Setinden Kurtlar Kaçmış 00:19
Karaköy'de Film Setinden Kurtlar Kaçmış 144 izlenme - 5 yıl önce Tophane De Güvenlik Kamerasına Yansıyan Görüntüler. Film Setinden Kaçan Kurtlar.
New York'u Dev Bir Film Seti Haline Getiren Muhteşem Çalışma 04:31
New York'u Dev Bir Film Seti Haline Getiren Muhteşem Çalışma 29 izlenme - 2 yıl önce Fransız tasarımcı ikili Claire ve Max ilk çalışmaları Paris'i dev bir film seti haline getirmelerinin başarısının ikinci ayağı olarak New York'u konu olarak ele almışlar. Gayet başarılı bir çalışma ile yine karşımıza çıkan ikili dünyanın en güzel şehirlerinden birini dev bir film seti haline getirdiler...
 Film Gibi Film Çekimi 01:45
Film Gibi Film Çekimi 30 izlenme - 4 yıl önce Herifler üççkiibirrrkayıt diyor ama işler plandığı gibi gitmiyor. Dublör biraz fazla yıpranıyor.
Film Seti Değil Gerçek... Nefes Kesen Kovalamaca Kamerada 05:02
Film Seti Değil Gerçek... Nefes Kesen Kovalamaca Kamerada 1 izlenme - 2 ay önce Film seti değil gerçek... Nefes kesen kovalamaca kameradaTEKİRDAĞ - Kınalı-Çorlu otoyolunda meydana gelen ve film sahnelerini aratmayan kovalamaca an be an kameralara yansıdı.