Hoşgeldiniz!

Film Seti Videoları İzle

İlk Kan - Rambo-Filmi Kamera Arkası 14:10
İlk Kan - Rambo-Filmi Kamera Arkası 1.875 izlenme - 2 yıl önce Vietnam gazisi John Rambo (Sylvester Stallone) bir dağ kasabasına gelirken kasaba şerifinin taciziyle karşılaşır. Tek istediği temizlenmek ve karnını doyurmaktır. Şerif ona terörist muamelesi yapar, yakalar, hapse atar. Hapiste polislerin işkencesi sırasında Rambo'nun gözünde Vietnam'da gördüğü işkenceler canlanır ve karakolu darmadağın edip bir motosiklete el koyarak dağa kaçar
Titanik Film Seti - Geminin Oluşumu 04:09
Titanik Film Seti - Geminin Oluşumu 1.494 izlenme - 2 yıl önce Titanik adında bir dünya klasiği olmayı başarmış filmin, 1997 senesine ait film setinden alınan kayıtları izlemektesiniz. Hani o gemi kırılıyodu ortadan,insanlar uçuşuyodu, sonra batıyodu falan hepsi yalanmış. Bambaşkaymışsın Titanik.
Hayrettin Amerika Film Setlerinde 01:44
Hayrettin Amerika Film Setlerinde 655 izlenme - 3 yıl önce Hayrettin
Hazal Kaya Afiş Programı İtirazım Var Film Setinde Rröportaj 05:34
Hazal Kaya Afiş Programı İtirazım Var Film Setinde Rröportaj 793 izlenme - 3 yıl önce itirazım Var film setine giden CNN TÜRK AFİŞ programı, Hazal Kaya ve diğer oyuncularla röportaj yaptı |
transformers film seti ankaramodifiye 01:42
transformers film seti ankaramodifiye 1.003 izlenme - 7 yıl önce transformers film seti ankaramodifiye.com
Çılgın Film Seti 3 - Sınırda  Kaybolan Umutlar 02:32
Çılgın Film Seti 3 - Sınırda Kaybolan Umutlar 720 izlenme - 2 yıl önce Üç yıl önce iki videosunu yayınladığımız filmin üçüncü videosu. Önce geçmiş olaylar hatırlatılıyor sonra da filmin dublajı ve yönetmenle yapılan röportajı görüyoruz. Bu da yönetmen Ferhat abimizin süper blogu. http://ferhatbahadir.blogfa.com/
Film Seti 01:09
Film Seti 449 izlenme - 4 yıl önce Film Çekiliyor
Somuncu Babanın Torunları Film Setini Ziyaret Etti 01:34
Somuncu Babanın Torunları Film Setini Ziyaret Etti 293 izlenme - 2 yıl önce Somuncu Baba'nın torunları film setini ziyaret etti- Hacı Bayram Veli'nin hocası olarak bilinen Şeyh Hamid-i Veli'nin (Somuncu Baba) 17. kuşaktan 6 torunu, dedelerinin hayatını beyaz perdeye taşıyacak "Somuncu Baba Aşkın Sırrı" filminin setini ziyaret etti- Filmin yönetmeni Kürşat Kızbaz: - "Daha filme başlamadan dualar alıyoruz.
Heycanlı Kameraları Aşk Sana Benzer Film Setinde 03:00
Heycanlı Kameraları Aşk Sana Benzer Film Setinde 294 izlenme - 3 yıl önce HeyCanlı kameraları başrollerini Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in paylaştığı 'Aşk Sana Benzer' filminin Marmaris'teki setine girdi ve filmin en duygusal sahnesini görüntüledi.. Hey Canlı 31 Ağustos 2014
Sınırda Kaybolan Umutlar - Kanlı Dağlar (Kısa Film) 03:53
Sınırda Kaybolan Umutlar - Kanlı Dağlar (Kısa Film) 204 izlenme - 2 yıl önce daha önce çılgın film seti olarak paylaşılan toros arabayı uçurumdan kaçıranların çektiği dizi bir önceki sette araba patlatma sahnesinde de yönetmen kaptan mağra adamı kadının saçını yakmıştı film çok egzotik :D merak edenler için paylaştım
Jackie Chan'in Geçirdiği Film Kazaları 04:31
Jackie Chan'in Geçirdiği Film Kazaları 159 izlenme - 2 yıl önce Delikanlı, sempatik, hep güleç abimiz bizdeki adı ile ceki çen, bir çok filminde özellikle genç iken dublor kullanmamış bir nevi bizim Cücü gibi setlerde büyük tehlikeler atlamıştır. Buyrunuz.
 Film setinde büyük kavga 01:33
Film setinde büyük kavga 127 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini ünlü şarkıcı Selim Gülgören ile oyuncu Burçin Abdullah’ın paylaştığı ‘Pavli-Deli Cesareti’ isimli filmin Edirne çekimlerinde figüranlar arasında ‘kız meselesi’ yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada, 3 kişi yaralandı, 6 kişi de gözaltına alındı.
Star Wars setinden inanılmaz görüntüler sızdırıldı! 01:13
Star Wars setinden inanılmaz görüntüler sızdırıldı! 194 izlenme - 3 yıl önce Almanya, Frankfurt'ta Star Wars'un 2015'te vizyona girecek 7. filmi için dev bir havalimanı kurulmuş. Filmlerde gördüğümüz o dev robotlar ve uzay mekiklerini görmek inanılmaz bir şey!
Film Gibi Film Çekimi! 01:45
Film Gibi Film Çekimi! 139 izlenme - 2 yıl önce Herifler üççkiibirrrkayıt diyor ama işler plandığı gibi gitmiyor. Dublör biraz fazla yıpranıyor.
New York'u Dev Bir Film Seti Haline Getiren Muhteşem Çalışma 04:31
New York'u Dev Bir Film Seti Haline Getiren Muhteşem Çalışma 29 izlenme - 7 ay önce Fransız tasarımcı ikili Claire ve Max ilk çalışmaları Paris'i dev bir film seti haline getirmelerinin başarısının ikinci ayağı olarak New York'u konu olarak ele almışlar. Gayet başarılı bir çalışma ile yine karşımıza çıkan ikili dünyanın en güzel şehirlerinden birini dev bir film seti haline getirdiler...
Karaköy'de Film Setinden Kurtlar Kaçtı! 00:19
Karaköy'de Film Setinden Kurtlar Kaçtı! 227 izlenme - 4 yıl önce Tophane Güvenlik Kamerasından Çekilmiş Kurt Görüntüleri.
Ceyda Ateş'i Gulyabani film setinde korkutan neydi? 01:09
Ceyda Ateş'i Gulyabani film setinde korkutan neydi? 185 izlenme - 3 yıl önce Burada Laf Çok'a konuk olan Ceyda Ateş, Gulyabani film setinde yaşadığı korku dolu dakikaları anlattı.. Programın tüm bölümleri için: http://tv.cnnturk.com/buradalafcok
Film Setinde Korkunç Kaza! 00:53
Film Setinde Korkunç Kaza! 117 izlenme - 3 yıl önce Film Setinde Araba Kullanan Dublör, Bir Anlık Hatayla Havada Takla Attı.
Karaköy'de Film Setinden Kurtlar Kaçmış 00:19
Karaköy'de Film Setinden Kurtlar Kaçmış 144 izlenme - 4 yıl önce Tophane De Güvenlik Kamerasına Yansıyan Görüntüler. Film Setinden Kaçan Kurtlar.
Hande Doğandemir'in Film Setindeki Zor Anları 02:29
Hande Doğandemir'in Film Setindeki Zor Anları 28 izlenme - 1 yıl önce Her Şey Aşktan filminin başrol oyuncusu Hande Doğandemir film çekimi esnasında zor anlar yaşadı.. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya Hande Doğandemir Cumartesi Sürprizi,
Star Wars Setinden Görüntüler 01:13
Star Wars Setinden Görüntüler 42 izlenme - 2 yıl önce Star Wars filminin setinden inanılmaz görüntüleri birlikte izleyeceğiz. Yıldız Savaşları, George Lucas tarafından tasarlanmış, öncelikle filmleriyle tanınmış, sonraki yıllarda çizgiroman, bilgisayar ve konsol oyunları, televizyon yapımları vb. dallarda ününü geliştirmiş kurgusal evren ve markadır. Film serisinin ilki 25 Mayıs 1977'de, 20th Century Fox tarafından Star Wars (Yıldız Savaşları) ismiyle yayınlanmış ve dünya çapında bir popüler kültür fenomeni olmuştur. Üçer yıl arayla iki devam filmi yayınlanmıştır. Orijinal üçlemenin son filminin yayınlanmasının 16 yıl ardından, "öncül" üçlemenin ilk filmi yayınlanmıştır ve tekrar üçer yıl arayla, diğer iki film de yayınlanarak, tüm seri 19 Mayıs 2005'te tamamlanmıştır. 2008 yılı verilerine göre altı Yıldız Savaşları filminin toplam hasılatı yaklaşık olarak 4.41 milyar dolardır.[1] Bu hasılatla Yıldız Savaşları serisi, James Bond ve Harry Potter serilerinin ardından en çok hasılat yapmış üçüncü film serisi olmuştur. George Lucas filmleri, kitaplar, televizyon dizileri, video oyunları ve çizgiromanlar gibi birçok farklı alanda yayınların ortaya çıkmasına vesile olmuştur. Üçlemede tasvir edilen kurguya pek çok yenilik getiren bu yan ürünler, serinin takipçileri tarafından Genişletilmiş Evren adıyla bilinen kurgusal evrenin oluşmasına imkan sağlamıştır. Bu yayınlar sayesinde filmler arasındaki boşlukta, Star Wars markasının popülerliği ve değeri korunmuştur. 2008 yılında Star Wars: Klon Savaşları adlı film, üçlemeler serisi haricinde yayınlanmış tek film olma özelliğiyle gösterime girmiştir. Bu film ayrıca, daha sonra aynı adla yayınlanmaya başlamış televizyon dizisine de bir başlangıç teşkil etmektedir. Ayrıca bu film, seride yayınlanmış ilk animasyon filmdir.
 Film Gibi Film Çekimi 01:45
Film Gibi Film Çekimi 30 izlenme - 3 yıl önce Herifler üççkiibirrrkayıt diyor ama işler plandığı gibi gitmiyor. Dublör biraz fazla yıpranıyor.
Paris'i Dev Bir Film Seti Haline Getiren Çalışma 04:08
Paris'i Dev Bir Film Seti Haline Getiren Çalışma 9 izlenme - 1 yıl önce Paris'in tarihi yapılarını, eşsiz mekanlarını adeta bir film setiymiş gibi gösteren Fransız tasarımcı ikili Claire ve Max muhteşem bir çalışmaya imza attı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Paris'i Dev Bir Film Seti Haline Getiren Muhteşem Çalışma 04:08
Paris'i Dev Bir Film Seti Haline Getiren Muhteşem Çalışma 6 izlenme - 1 yıl önce Paris'in tarihi yapılarını, eşsiz mekanlarını adeta bir film setiymiş gibi gösteren Fransız tasarımcı ikili Claire ve Max muhteşem bir çalışmaya imza attı.