Hoşgeldiniz!

filmden

İnek Saban-Kemal Sunal - Hababam Sinifi Unutulmaz Sahneler 04:26
İnek Saban-Kemal Sunal - Hababam Sinifi Unutulmaz Sahneler 137.457 izlenme - 3 yıl önce İnek Saban-kemal Sunal - Hababam Sinifi Unutulmaz Sahneler-6.flv 25.05.2014 günü Bilal Barış Akkaya kanalına yüklediğim 'İnek Saban-Kemal Sunal - Hababam Sinifi Unutulmaz Sahneler' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aswada kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ferdi Tayfur Koşturdu Peşinden 03:46
Ferdi Tayfur Koşturdu Peşinden 55.408 izlenme - 10 yıl önce Bir Damla Ateş filmindn harika bir şarkı
Mahsun Kırmızıgül Filmden Alıntı Klib, 03:39
Mahsun Kırmızıgül Filmden Alıntı Klib, 33.525 izlenme - 8 yıl önce mahsun kırmızıgül filmden alıntı klib
Ôdishon - İşkence Sahnesi (1999) (+18) 10:04
Ôdishon - İşkence Sahnesi (1999) (+18) 7.129 izlenme - 2 yıl önce Karısı öleli uzun zaman olan adam yeniden evlenmek ister. Kendine uygun bir aday bulabilmek için, arkadaşıyla birlikte bir oyuncu seçmesi tezgahlar. -Spoiler- Resmini görür görmez vurulduğu kadının peşinden koşar ama kadın hiç de umduğu gibi değildir. Güzel kızımız geçmişte yaşadığı kötü şeylerden ötürü bir nevi bir psikopat olmuştur. Bu sahnede de tek isteği hoş bir hanımla evlenmek olan zavallı adama, dışı seni yakar içi beni deyimine uygun kadının uyguladığı işkence sergilenmektedir. Sinema tarihinin en rahatsız edici filmlerinden biri olan Japon yapımı filmin yönetmeni Takashi Miike'dir. Huzursuz seyirler ola. Midesi kaldırmayan izlemesin.
Hükümet Kadını 1 Gülmemek  Eldemi 01:31
Hükümet Kadını 1 Gülmemek Eldemi 5.281 izlenme - 4 yıl önce FARRUK EFENDİ XATEYİ BASKAN YAPTILAR.
ferdi tayfur - yaralıyım dertliyim (farklı version 04:11
ferdi tayfur - yaralıyım dertliyim (farklı version 10.478 izlenme - 8 yıl önce elimde değilki seni düşünmemek elimde değilki seninle ölmemek farklı version ile karşınızda arkadaşlar yaralıyım dertliyim kral ferdi baba
Boys Over Flowers Ost - One More Time (tr:altyazili) 04:36
Boys Over Flowers Ost - One More Time (tr:altyazili) 3.475 izlenme - 4 yıl önce Boys Over Flowers One More Time Tree Bicycle
Teen Wolf 1. Sezon - Stiles'ın Komik Anları 03:17
Teen Wolf 1. Sezon - Stiles'ın Komik Anları 1.508 izlenme - 4 yıl önce Teen Wolf 1. Sezon - Stiles'ın Komik Anları
Drained 06:13
Drained 1.263 izlenme - 3 yıl önce A Vampire Fanatic Gets The Opportunity To Join The World Of The Undead, But The The Cost İs A Little More Than He's Bargained For. Starring Christian Potenza...
2 Okuz Edermı Faruk 00:34
2 Okuz Edermı Faruk 1.692 izlenme - 4 yıl önce 2 Okuz Edermı Faruk
Demir Adam 3 – Iron Man 3 - 2013 – Filmden Sahneler #3 01:03
Demir Adam 3 – Iron Man 3 - 2013 – Filmden Sahneler #3 3.612 izlenme - 5 yıl önce Iron Man 3”‘te dünyanın en sevdiği milyarder mucit süper kahraman Tony Stark, ya da diğer adıyla “Iron Man”’in beyazperdedeki destansı maceraları devam ediyor. Iron Man 3, Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley’nin paylaştığı “Iron Man 3”’ün yönetmenliğini Shane Black üstleniyor. Senaryo, Drew Pearce ve Shane Black’e ait.
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler  2 00:33
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler 2 2.175 izlenme - 5 yıl önce “Tek Maç” Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco çeşitli suçlardan dolayı tutuklanmış ve aynı koğuşa düşmüş, her biri kendine has eğlenceli karakterlere sahip mahkumlardır. Hapishaneye yeni atanan güzel ve seksi Müdire Kâmuran’ın çeşitli planları ve vereceği emir ile koğuşta bir tiyatro oyunu sergilemek zorunda kalacak olan mahkumlar, farkında olmadan ortak bir payda yakalayacak ve kendi sonlarının başlangıcını yazacaklardır. Suçluların hapishaneye giriş hikayeleri, farkında olmaksızısın ortak bir payda sebebiyle yakalanışları, sempatik karakterleri, karakterlerin kendine has özellik ve hikayeleri, senaryo akışının tam olarak çevrelenerek hikayeyi bütünlemesi ve eşine kolaylıkla rastlanamayacak anlatımıyla, özgün ve eğlenceli bir filmdir.
Ferdi Tayfur - Ben de Özledim (Filmden - Eski Versiyon) 03:35
Ferdi Tayfur - Ben de Özledim (Filmden - Eski Versiyon) 827 izlenme - 2 yıl önce Ferdi Tayfur, Oya Aydoğan ve Serpil çakmaklı'nın başrollerini paylaştıkları Günaha girme filminden ben de özledim şarkısı sizlerle.
Sabit Kanca ( Kafası Sıkışan Müjde Ar) 03:01
Sabit Kanca ( Kafası Sıkışan Müjde Ar) 932 izlenme - 3 yıl önce Sabit Kanca Efsanesi 22 Mart 'ta Sinemalarda..
Demir Adam 3 (2013) – Filmden Sahneler -1 00:46
Demir Adam 3 (2013) – Filmden Sahneler -1 1.355 izlenme - 5 yıl önce “Iron Man 3”‘te dünyanın en sevdiği milyarder mucit süper kahraman Tony Stark, ya da diğer adıyla “Iron Man”’in beyazperdedeki destansı maceraları devam ediyor. Iron Man 3, Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley’nin paylaştığı “Iron Man 3”’ün yönetmenliğini Shane Black üstleniyor. Senaryo, Drew Pearce ve Shane Black’e ait.
Pasifik Savaşı - Pacific Rim (Filmden Sahneler) 02:44
Pasifik Savaşı - Pacific Rim (Filmden Sahneler) 732 izlenme - 4 yıl önce Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca büyük bir savaş başlar, özel bir silâh üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar beyin gücüyle yönetilir ama onlar bile Kaijuların yanında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot ve deneyimsiz stajerdir. Birlikte, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır.
Dünya Savaşı Z – World War Z (2013) – Filmden Sahneler #1 00:45
Dünya Savaşı Z – World War Z (2013) – Filmden Sahneler #1 1.101 izlenme - 4 yıl önce Gerry Lane iki kızı ve sevgili eşiyle mutlu bir hayat sürdüren bir aile babasıdır. Bir gün arabaları trafikte sıkıştığında her zamankinden farklı olarak yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark ederler. Tehlike hızla yaklaşmaktadır… Ailesini güvenli bir bölgeye yerleştiren Gerry, ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için zamana karşı yarışacaktır. Brad Pitt’in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Film Max Brooks’un aynı adlı kitabından uyarlandı.
Benim Dünyam / Filmden Sahneler 1 02:06
Benim Dünyam / Filmden Sahneler 1 471 izlenme - 4 yıl önce Benim Dünyam / Filmden Sahneler 1
Hukumet Kadını1 Fragman Gul Gul Ol 01:10
Hukumet Kadını1 Fragman Gul Gul Ol 589 izlenme - 4 yıl önce POLATLI FARRUK VS BUNNYAMIN
Benim Dünyam / Filmden Sahneler 2 01:07
Benim Dünyam / Filmden Sahneler 2 380 izlenme - 4 yıl önce Benim Dünyam / Filmden Sahneler 2
Wolverine – The Wolverine (2013) – Filmden Sahneler #2 00:26
Wolverine – The Wolverine (2013) – Filmden Sahneler #2 496 izlenme - 4 yıl önce Ölümsüzlük bir lanet olabilir. İnsan yaşama amacını yitirebilir. Dünyaca ünlü çizgi roman ‘The Wolverine’den uyarlanan filmde ebedi savaşçı Logan Japonya’da. Bu kez samuray çeliği sarsılmaz pençe ile çarpışıyor. Çünkü Logan kendisini sonsuza kadar değiştirecek destansı bir savaşta geçmişinden gelen gizemli biriyle karşılaşıyor. The Wolverine’in yönetmenliğini James Mangold, senaristliğini ise Mark Bomback ve Christopher McQuarrie üstleniyor. Filmde Hugh Jackman, Svetlana Khodchenkova, Will Yun Lee, Brian Tee, Hiroyuki Sanada, ve Rila Fukushima rol alıyor. Büyük merakla bneklenen ‘The Wolverine’, 3D seçeneğiyle 26 Temmuz’da sinemalarda!
Kiefer Sutherland Telefon Kulubesi 03:04
Kiefer Sutherland Telefon Kulubesi 377 izlenme - 3 yıl önce Telefon Kulubesi Harika Seslendirme
Recep İvedik-siz Yokken Biz Vardık Lan Burda 00:18
Recep İvedik-siz Yokken Biz Vardık Lan Burda 449 izlenme - 3 yıl önce Siz Yokken Biz Vardık Lan Burda :)
Demir Adam 3 – Iron Man 3 - 2013 – Filmden Sahneler #4 01:05
Demir Adam 3 – Iron Man 3 - 2013 – Filmden Sahneler #4 1.116 izlenme - 5 yıl önce “Iron Man 3”‘te dünyanın en sevdiği milyarder mucit süper kahraman Tony Stark, ya da diğer adıyla “Iron Man”’in beyazperdedeki destansı maceraları devam ediyor. Iron Man 3, Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley’nin paylaştığı “Iron Man 3”’ün yönetmenliğini Shane Black üstleniyor. Senaryo, Drew Pearce ve Shane Black’e ait.
Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast & Furious 6 (2013) – Filmden Sahneler #1 00:47
Hızlı ve Öfkeli 6 – Fast & Furious 6 (2013) – Filmden Sahneler #1 648 izlenme - 5 yıl önce Hız yarışları üzerine kurulu, dünya çapında gişe rekortmeni seri yeni kıtasına taşınıyor. ‘Hızlı ve Öfkeli 6’ ile tekrar dönen ünlü yıldızların bulunduğu oyuncu kadrosunda baş rolleri Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson paylaşıyor. Bugüne kadarki en riskli macera için yeniden bir araya gelen Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Chris “Ludacris” Bridges ve Elsa Pataky’ye Badass dizisinden Luke Evans ile Gina Carano da katılıyor. Dom (Diesel) ve Brian’ın (Walker) nüfuzlu bir kişinin imparatorluğunu yıkıp, ekiplerini 100 milyon dolarla bıraktığından beri kahramanlarımız tüm dünyaya yayılmıştır. Ama evlerine dönememeleri ve sonsuza kadar kaçak olarak yaşayacak olmaları hayatlarını yarıda bırakmıştır. Bu arada Hobbs (Johnson) 12 ülkede, ölümcül yetenekleri olan paralı sürücülerden oluşan bir organizasyonu takip etmektedir. Takımın beynine (Evans) yardım eden acımasız ikinci başkan, Dom’un öldüğünü düşündüğü aşkı Letty’dir (Rodriguez). Suçlu takımını durdurmanın tek yolu onlara sokakta üstün gelmektir. Bu nedenle Hobbs, Dom’dan en seçkin takımını Londra’da toplamasını ister. Böylece evlerine dönebilecekler ve ailelerini yeniden bir araya getirebileceklerdir. Hızlı ve Öfkeli: Rio Soygunu’nun dünya çapındaki gişe başarısının üstüne inşa edilen, aksiyonu, akrobasiyi ve hikayeyi daha da yükseklere çıkaran ‘Hızlı ve Öfkeli 6 6’ filmiyle yönetmen Justin Lin dördüncü kez kamera arkasına geçiyor. Kendisine, yapımcı Clayton Towsend’in seriye yeniden katılmasını memnuniyetle karşılayan tecrübeli yapımcılar Neal H. Moritz ve Van Diesel da destek veriyor.
Kim Yoo Kyung   Starlight Tears Türkçe Altyazı 04:00
Kim Yoo Kyung Starlight Tears Türkçe Altyazı 480 izlenme - 4 yıl önce Kim Yoo Kyung Starlight Tears Türkçe Altyazı
Spider Man Green Goblin 04:25
Spider Man Green Goblin 348 izlenme - 4 yıl önce Spider Man Green Goblin
Demir Adam 3 – Iron Man 3 (2013) – Filmden Sahneler #2 00:46
Demir Adam 3 – Iron Man 3 (2013) – Filmden Sahneler #2 727 izlenme - 5 yıl önce “Iron Man 3”‘te dünyanın en sevdiği milyarder mucit süper kahraman Tony Stark, ya da diğer adıyla “Iron Man”’in beyazperdedeki destansı maceraları devam ediyor. Iron Man 3, Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley’nin paylaştığı “Iron Man 3”’ün yönetmenliğini Shane Black üstleniyor. Senaryo, Drew Pearce ve Shane Black’e ait.
Celal ile  Ceren -  Dövmeci  Sahnesi 02:41
Celal ile  Ceren -  Dövmeci  Sahnesi 226 izlenme - 4 yıl önce Celal ile  Ceren , Dövmeci  Sahnesi
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler 3 00:18
Koğuş Akademisi (2013) – Filmden Sahneler 3 436 izlenme - 5 yıl önce “Tek Maç” Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco çeşitli suçlardan dolayı tutuklanmış ve aynı koğuşa düşmüş, her biri kendine has eğlenceli karakterlere sahip mahkumlardır. Hapishaneye yeni atanan güzel ve seksi Müdire Kâmuran’ın çeşitli planları ve vereceği emir ile koğuşta bir tiyatro oyunu sergilemek zorunda kalacak olan mahkumlar, farkında olmadan ortak bir payda yakalayacak ve kendi sonlarının başlangıcını yazacaklardır. Suçluların hapishaneye giriş hikayeleri, farkında olmaksızısın ortak bir payda sebebiyle yakalanışları, sempatik karakterleri, karakterlerin kendine has özellik ve hikayeleri, senaryo akışının tam olarak çevrelenerek hikayeyi bütünlemesi ve eşine kolaylıkla rastlanamayacak anlatımıyla, özgün ve eğlenceli bir filmdir. 17 Mayıs’ta sinemalarda!