Hoşgeldiniz!

filmizle

Lanetli Kan / Stoker - Türkçe Altyazılı Fragman 02:08
Lanetli Kan / Stoker - Türkçe Altyazılı Fragman 54.024 izlenme - 5 yıl önce Old Boy / İhtiyar Delikanlı filminin ünlü yönetmeni Park Chan-wook'ın İngilizce çektiği ilk İngilizce film olma özelliği taşıyan LANETLİ KAN, 26 Nisan'da vizyona giriyor. Babasının ölmesiyle annesiyle bir başına kalan India'nın ilk kez tanıştığı gizemli amcasıyla arasında korku ve öfkeden doğan garip ilişkiyi anlatan filmin kadrosunda Nicole Kidman, Mia Wasikowska ve Matthew Goode'yi başrollerde yer alıyor.
pcinema.org romantik klip aşk klibi 08:00
pcinema.org romantik klip aşk klibi 7.234 izlenme - 9 yıl önce pcinema.org aşk filmi film izle indirmeden izle bedava izle pcinema.org online izle romantik film
Ebru Yasar Ft. İsmail Yk - Seni Seviyorum 04:26
Ebru Yasar Ft. İsmail Yk - Seni Seviyorum 5.195 izlenme - 9 yıl önce seni gercekten seviyorum......
Careler Caresiz - Www.filmizle-Tr.com 06:00
Careler Caresiz - Www.filmizle-Tr.com 6.632 izlenme - 9 yıl önce careler caresiz askima
Sevdan Bende ( Www.filmizle-Tr.com ) 02:07
Sevdan Bende ( Www.filmizle-Tr.com ) 9.256 izlenme - 9 yıl önce sevdan bende yuregim sende efulim
Trafige Cikmadan Bu Videoyu Mutlaka İzleyiniz... 06:47
Trafige Cikmadan Bu Videoyu Mutlaka İzleyiniz... 4.828 izlenme - 9 yıl önce www.filmizle-tr.com
 Direk Aşk - Love is Blind (Kısa Film) 11:04
Direk Aşk - Love is Blind (Kısa Film) 1.856 izlenme - 5 yıl önce Çaresiz bir kadının hiç beklemediği bir anda aşık olmasını anlatan trajikomik bir hikaye?" cümlesi ile özetlenebilecek bir kısa film. 2011 yapımı bu kısa film Cannes dahil 26 festivalde gösterilmiş, bu festivallerin 8'inden ödülle dönmüş. Bu kadar ilgi görmüş bir filmi alkışlayabiliriz.
neden evlendim (2007) sinemadayiz.com / numan 02:31
neden evlendim (2007) sinemadayiz.com / numan 951 izlenme - 8 yıl önce neden evlendim film fragmani
Yabangülü Muhteşem Bir Şiir 04:21
Yabangülü Muhteşem Bir Şiir 1.171 izlenme - 9 yıl önce süperrr şiir
Canım Kardeşim 39.Bölüm / Peri Bacaları'nda Büyük Macera 11:40
Canım Kardeşim 39.Bölüm / Peri Bacaları'nda Büyük Macera 229 izlenme - 1 yıl önce Galip bey ve Lale hanım kızlarını ve Mete’yi alıp Kapodokya’ya Peri Bacalarını ziyarete giderler. Balonla gökyüzünden eşsiz güzellikleri seyrederler. Gezi sırasında çocuklar kaybolunca ortalık iyice karışır. Galip bey kızlarını bulur. Güzel tatile kaldıkları yerden devam ederler..
Trafige Cikmadan Bu Videoyu Mutlaka İzleyiniz -2 00:44
Trafige Cikmadan Bu Videoyu Mutlaka İzleyiniz -2 1.930 izlenme - 9 yıl önce www.filmizle-tr.com
Geleceğini~biliyordum 02:15
Geleceğini~biliyordum 491 izlenme - 9 yıl önce süper bir şiir
Kutucüceleri: Yaratıklar Aramızda Dublajlı Fragman 01:43
Kutucüceleri: Yaratıklar Aramızda Dublajlı Fragman 52 izlenme - 3 yıl önce Dizinet.org sunar.. http://dizinet.org/ http://dizinet.org "Kutu Cüceleri: Yaratıklar Aramızda" (The Boxtrolls) filmi, zenginliğe ve kokuşmuş güzel peynirlere takıntılı, Viktoryen dönemin lüks bir kasabası olan Peynirkent'te geçen komik bir hikayeyi anlatıyor. Peynirkent'in sevimli Arnavut kaldırımlı sokaklarının altında geceleri kanalizasyondan çıkarak kasaba halkının en değer verdiği şeyleri yani çocuklarını ve peynirlerini çalan canavarlar, Kutu Cüceleri yaşar. En azından kasaba sakinlerinin inandığı efsane budur. Gerçekte ise Kutu Cüceleri, sırtlarında geri dönüştürülmüş karton kutuları kaplumbağaların kabuklarını taşıdıkları gibi taşıyan, büyük mağaralarda yaşayan garip ve sevimli tiplerden oluşan bir yeraltı toplumudur. Kutu Cüceleri, yetim bir çocuk olan EGGS'i çocukluğundan itibaren kendi çöp karıştırıcıları ve mekanik çöp toplayıcıları olarak yetiştirmişlerdir. Kutu Cüceleri, Cheesebridge toplumuna girmek için kendilerini yok etmeye kararlı ARCHIBALD SNATCHER isimli hain bir böcek öldürücünün hedefi olduklarında, iyi kalpli afacanlar, evlatlıklarına ve maceracı zengin kız WINNIE'ye başvurmak zorunda kalırlar.