Hoşgeldiniz!

finansal

Nasıl Zengin ve Özgür Olunur? - Robert Kiyosaki 11:53
Nasıl Zengin ve Özgür Olunur? - Robert Kiyosaki 1.679 izlenme - 1 yıl önce Son zamanların en çok satan kitaplarından olan Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki'den Zenginlik anlayaşını mutlaka dinlemelisiniz. Network Marketing'den alıntıdır.
Dursun Özbek'ten önemli açıklamalar! 03:51
Dursun Özbek'ten önemli açıklamalar! 467 izlenme - 9 ay önce UEFA'nın Finansal Fair Play yükümlülüklerine yerine getirmediği için yaptırımlarla karşılacak olan Galatasaray, cezayı hafifletmek için savunma yapmaya hazırlanıyor. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek UEFA'nın Finansal Fair Play kararı hakkında basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda erken seçim iddialarına da yanıt verdi. İşte Özbek'in açıklamaları: Galatasaray seçimli kongre yapacak mı? "Galatasaray'ı seven herkesin Galatasaray'ın bugününe destek vereceğinden eminim. Erken seçim gündemimizde yok. Galatasaray'ın haklılığını UEFA'da tekrar savunacağız. Galatasaray'ın FFP açısından bir sorunu yok. Bunu anlatacağız. Adnan ve Ünal Başkan yurt dışındaydılar. Bu nedenle gelemediler. Selahattin Başkan ise Adapazarı'ndaydı." Galatasaray, UEFA'dan ceza alacak mı? "UEFA'nın finansal fair play uygulaması, futbolun içine kara para girmemesi, şike yapılmaması ve istenmeyen yönetim biçimleri olmamasına yönelik. Bugün Galatasaray'ın karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda bunlardan hiçbirisi yok. Finansal fair play'e aksi bir şey yapılmamıştır. Galatasaray'ın hiçbir sporcusuna borcu, temerrüdü, vergi borcu yok. Galatasaray, bunları anlatacak. Galatasaray, finansal fair play'in ruhunu temsil eden hiçbir şeye aykırılık yapmamıştır. Galatasaray'ın haklılığını savunacağız ama UEFA'dan çıkacak kararı tahmin etmek kolay bir şey değil." http://www.futbolarena.com/haber/galatasaray/232122/77/galatasaray-erken-secime-mi-gidiyor-dursun-ozbek.html
Bu Da Finansal Striptiz 01:22
Bu Da Finansal Striptiz 3.432 izlenme - 7 yıl önce fransa nın ünlü kabaresi crazy horse show tüm dünyayı saran ekonomik krizi sahneye taşıdı.Kabare ilk kez bu kadar sosyal içerikli bir olayı sahneye taşıdı. Tüm dünyayı saran finansal krizi, öncesi ve sonrasıyla sergileyecek olan Crazy Horse Kabaresi izleyicilerin bakışlarını yine sahneye kilitleyeceklerine inanıyor..
Timur Selçuk - Ekonomi Tıkırında 02:28
Timur Selçuk - Ekonomi Tıkırında 289 izlenme - 1 yıl önce Timur Selçuk' 'un 80' lerde Ankara Sanat Tiyatrosu' nun "nereye payidar nereye" adlı oyununda söylediği, birkaç ay önce kriz tartışmaları son sürat dönerken açık radyo' da da sık sık çalarak kendini yeniden hatırlatan, ülkemiz için zamansız denilebilecek şarkı.
Açık Sınıf - Finansal Yönetim 1 - Trt Okul & Aöf 21:17
Açık Sınıf - Finansal Yönetim 1 - Trt Okul & Aöf 269 izlenme - 2 yıl önce Açıköğretim Finansal Yönetim I Dersi Açık Sınıf Ders Anlatım Videosu. Ünite : 9-2 Final Sınavı Hazırlık Soru Çözümü Prof.dr. Güven Sevil, Serap Kamışlı.
Galatasarayın Finansal Danışmanlık İşleri Telegol 03:32
Galatasarayın Finansal Danışmanlık İşleri Telegol 117 izlenme - 1 yıl önce Skyturk 360'da yayınlanan Telegol adlı spor programında Galatasaray ile ilgili çok ilginç bir iddia ortaya atıldı.
Robert Kiyosaki : Nasıl Zengin Ve Özgür Olunur? 11:53
Robert Kiyosaki : Nasıl Zengin Ve Özgür Olunur? 313 izlenme - 4 yıl önce Son Zamanların En Çok Satan Kitaplarından Olan Zengin Baba Yoksul Baba Kitabının Yazarı Robert Kiyosaki'den Zenginlik Anlayaşını Mutlaka Dinlemelisiniz.
Dursun Özbek: 06:15
Dursun Özbek: "Eğer biz hiç ceza almasaydık..." 47 izlenme - 8 ay önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek UEFA'dan alınan ceza hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu.
Nasıl Zengin Ve Özgür Olunur? - Robert Kiyosaki 11:53
Nasıl Zengin Ve Özgür Olunur? - Robert Kiyosaki 366 izlenme - 5 yıl önce son zamanların en çok satan kitaplarından olan zengin baba yoksul baba kitabının yazarı robert kiyosaki'den zenginlik anlayaşını mutlaka dinlemelisiniz.network marketing hakkında bilgi ve eğitimlere www.networkmarketingokulu.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Dursun Özbek: 07:18
Dursun Özbek: "Kim gelirse gelsin..." 24 izlenme - 8 ay önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Divan Kurulu Toplantısı'nda çok önemli açıklamalarda bulundu.
Dünyadaki Siyasi Ve Finansal Gelişmeler Borsayı Nasıl Etkiliyor? 06:34
Dünyadaki Siyasi Ve Finansal Gelişmeler Borsayı Nasıl Etkiliyor? 114 izlenme - 4 yıl önce Ab, Abd Ve Türkiye'de Yaşanan Gelişmeler Borsa Üzerinde Nasıl Etkiler Bırakıyor? Turkish Yatırım Araştırma Müdürü Baki Atılal Yorumluyor.
Dursun Özbek: 10:02
Dursun Özbek: "Mayıs 2014'te anlaşma yapılmış" 16 izlenme - 8 ay önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Divan Kurulu Toplantısı'nda çok önemli açıklamalarda bulundu.
Turkcell 20. yılında büyümeye ve yatırımlara devam etti 03:17
Turkcell 20. yılında büyümeye ve yatırımlara devam etti 54 izlenme - 3 yıl önce Turkcell, 2014 yılı ilk üç aylık finansal ve operasyonel sonuçlarını açıkladı. Turkcell Grup, ilk çeyrekte gelirini bir önceki yılın ilk çeyreğine göre %6 artırarak 2 milyar 855 milyon TL’ye çıkardı. Detaylar: http://blog.turkcell.com.tr/turkcell-once-musterim-dedi-20-yilinda-buyumeye-ve-yatirimlara-devam-etti/
Dursun Özbek 01:03
Dursun Özbek " Bizi İnandırıcı Buldular" 11 izlenme - 8 ay önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek UEFA'nın kendilerini inandırıcı bulduğunu söyledi.
B14-2213/basın - Sigortacılık Ve Diğer Finansal Hizmetler - Gümüş 00:20
B14-2213/basın - Sigortacılık Ve Diğer Finansal Hizmetler - Gümüş 41 izlenme - 2 yıl önce REKLAM AJANSI: Young&Rubicam - BAŞVURU ADI: Liberty- Yangın - ÜRÜN/HİZMET - MARKA - REKLAMVEREN: İşyeri Sigortası - Liberty Sigorta - Liberty Sigorta YARATICI YÖNETMEN: Can Pehlivanlı - YARATICI GRUP: Emre Kuzuoğlu, Yakup Ayan, Tuğçe Tekin, Serdar Güngör, Kadir Özdemir - MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ GRUBU: Burcu Kurtuluş İnselel, Seyran Kurtuluş, İlknur Yenihayat REKLAMVEREN TEMSİLCİSİ: Tuncay Küçükpınar
B14-1680/basın - Sigortacılık Ve Diğer Finansal Hizmetler - Bronz 00:20
B14-1680/basın - Sigortacılık Ve Diğer Finansal Hizmetler - Bronz 42 izlenme - 2 yıl önce REKLAM AJANSI: Happy People Project - BAŞVURU ADI: Ziraat Emelilik – Bulmaca - ÜRÜN/HİZMET - MARKA - REKLAMVEREN: Bireysel Emeklilik - Ziraat Emeklilik - Ziraat Bankası YARATICI YÖNETMEN: Yaşar Akbaş - YARATICI GRUP: Atilla Karabay, Selçuk Akyüz, Kerem Şeşen, Hakan Şılak - PRODÜKTÖR: Mine Işıklar - MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ GRUBU: Orçun Onural, Burcu Şenünver, Büşra Keskin, Anıl Ölçer REKLAMVEREN TEMSİLCİSİ: Ali Kırbaş
' Bunlar Kolay İşler Değil Artık' - Sporx 00:43
' Bunlar Kolay İşler Değil Artık' - Sporx 6 izlenme - 5 ay önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'nin UEFA ile yaptığı anlaşma hakkında değerlendirmelerde bulundu.
B14-2088/basın - Sigortacılık Ve Diğer Finansal Hizmetler - Gümüş 00:20
B14-2088/basın - Sigortacılık Ve Diğer Finansal Hizmetler - Gümüş 37 izlenme - 2 yıl önce REKLAM AJANSI: TBWA\Istanbul - BAŞVURU ADI: Anadolu Sigorta “Riski Azaltın” İlanı - ÜRÜN/HİZMET - MARKA - REKLAMVEREN: Seyahat Sigortası - Anadolu Sigorta - Anadolu Sigorta YARATICI YÖNETMEN: Emre Kaplan - YARATICI GRUP: Kerim Gürsel, Berat Kösemen, Doğu Göçük - PRODÜKTÖR: Merve Evirgen - İLLÜSTRATÖR: Gökhan Altıniğne - MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ GRUBU: Dilek Uçarlı, Ekin Kutevu, Tarçın Köprülü, Sırma Er REKLAMVEREN TEMSİLCİSİ: Berna Ergüntan
işletmecilere finansal eğitim 01:50
işletmecilere finansal eğitim 43 izlenme - 6 yıl önce işletmecilere finansal eğitim
02:59
"Finansal Fair play kuralları niye var?" 7 izlenme - 9 ay önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Galatasaray'ın Mali kriz yaşaması sonucu "Geçen hafta 'UEFA'nın kuralları, bizim kurallarımız olsun' dedim. 'UEFA almıyorsa, biz de almayalım' dedim. Bu küme düşsün demek mi? Ben nasıl bu ekrandan Galatasaray'ın küme düşmesini isteyebilirim? Gerizekalı mıyım ben? Dalga mı geçiyorlar? Bu kurallar niçin var? Adı Finansal Fair Play... Her şey doğru dürüst gitsin diye..." yorumunda bulundu.
İlhan Ekşioğlu, Abdurrahim Albayrakı Hedef Aldı 00:20
İlhan Ekşioğlu, Abdurrahim Albayrakı Hedef Aldı 9 izlenme - 2 yıl önce F.Bahçe yönetici İlhan Ekşioğlu, G.Saraylı mevkidaşı Albayrak'ın "Finansal Fair Play için oyunculardan imza aldık." ifadesinden sonra "Kulübümle gurur duyuyorum." yazdı.
Dursun Özbek: 04:32
Dursun Özbek: "UEFA'ya dedik ki..." 3 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Galatasaray'ın UEFA Finansal Kriterleri'ne uyup uymadığı ile ilgili bilgi verdi.
05:39
"G.Saray'a 1+1 yıl men cezası verelim dediler" 3 izlenme - 9 ay önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Galatasaray Divan Kurulu Toplantısı'nda UEFA'nın Galatasaray hakkındaki düşüncelerini aktardı.
Özbek: 04:25
Özbek: "UEFA tepemize çöktü ve..." 2 izlenme - 9 ay önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek NTV'de yayınlanan 10'da Ekonomi programında çok önemli açıklamalarda bulundu.
01:38
"İmzalar apar topar atıldı" 0 izlenme - 9 ay önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Galatasaray'ın UEFA ile arasındaki sorun hakkında önemli yorumlarda bulundu.