Hoşgeldiniz!

Finansal Videoları İzle

Nasıl Zengin ve Özgür Olunur? - Robert Kiyosaki 11:53
Nasıl Zengin ve Özgür Olunur? - Robert Kiyosaki 1.751 izlenme - 2 yıl önce Son zamanların en çok satan kitaplarından olan Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki'den Zenginlik anlayaşını mutlaka dinlemelisiniz. Network Marketing'den alıntıdır.
Bu Da Finansal Striptiz 01:22
Bu Da Finansal Striptiz 3.434 izlenme - 8 yıl önce fransa nın ünlü kabaresi crazy horse show tüm dünyayı saran ekonomik krizi sahneye taşıdı.Kabare ilk kez bu kadar sosyal içerikli bir olayı sahneye taşıdı. Tüm dünyayı saran finansal krizi, öncesi ve sonrasıyla sergileyecek olan Crazy Horse Kabaresi izleyicilerin bakışlarını yine sahneye kilitleyeceklerine inanıyor..
Timur Selçuk - Ekonomi Tıkırında 02:28
Timur Selçuk - Ekonomi Tıkırında 554 izlenme - 2 yıl önce Timur Selçuk' 'un 80' lerde Ankara Sanat Tiyatrosu' nun "nereye payidar nereye" adlı oyununda söylediği, birkaç ay önce kriz tartışmaları son sürat dönerken açık radyo' da da sık sık çalarak kendini yeniden hatırlatan, ülkemiz için zamansız denilebilecek şarkı.
Dursun Özbek'ten önemli açıklamalar! 03:51
Dursun Özbek'ten önemli açıklamalar! 470 izlenme - 1 yıl önce UEFA'nın Finansal Fair Play yükümlülüklerine yerine getirmediği için yaptırımlarla karşılacak olan Galatasaray, cezayı hafifletmek için savunma yapmaya hazırlanıyor. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek UEFA'nın Finansal Fair Play kararı hakkında basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda erken seçim iddialarına da yanıt verdi. İşte Özbek'in açıklamaları: Galatasaray seçimli kongre yapacak mı? "Galatasaray'ı seven herkesin Galatasaray'ın bugününe destek vereceğinden eminim. Erken seçim gündemimizde yok. Galatasaray'ın haklılığını UEFA'da tekrar savunacağız. Galatasaray'ın FFP açısından bir sorunu yok. Bunu anlatacağız. Adnan ve Ünal Başkan yurt dışındaydılar. Bu nedenle gelemediler. Selahattin Başkan ise Adapazarı'ndaydı." Galatasaray, UEFA'dan ceza alacak mı? "UEFA'nın finansal fair play uygulaması, futbolun içine kara para girmemesi, şike yapılmaması ve istenmeyen yönetim biçimleri olmamasına yönelik. Bugün Galatasaray'ın karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda bunlardan hiçbirisi yok. Finansal fair play'e aksi bir şey yapılmamıştır. Galatasaray'ın hiçbir sporcusuna borcu, temerrüdü, vergi borcu yok. Galatasaray, bunları anlatacak. Galatasaray, finansal fair play'in ruhunu temsil eden hiçbir şeye aykırılık yapmamıştır. Galatasaray'ın haklılığını savunacağız ama UEFA'dan çıkacak kararı tahmin etmek kolay bir şey değil." http://www.futbolarena.com/haber/galatasaray/232122/77/galatasaray-erken-secime-mi-gidiyor-dursun-ozbek.html
Açık Sınıf - Finansal Yönetim 1 - Trt Okul & Aöf 21:17
Açık Sınıf - Finansal Yönetim 1 - Trt Okul & Aöf 292 izlenme - 3 yıl önce Açıköğretim Finansal Yönetim I Dersi Açık Sınıf Ders Anlatım Videosu. Ünite : 9-2 Final Sınavı Hazırlık Soru Çözümü Prof.dr. Güven Sevil, Serap Kamışlı.
Galatasarayın Finansal Danışmanlık İşleri Telegol 03:32
Galatasarayın Finansal Danışmanlık İşleri Telegol 163 izlenme - 2 yıl önce Skyturk 360'da yayınlanan Telegol adlı spor programında Galatasaray ile ilgili çok ilginç bir iddia ortaya atıldı.
Robert Kiyosaki : Nasıl Zengin Ve Özgür Olunur? 11:53
Robert Kiyosaki : Nasıl Zengin Ve Özgür Olunur? 315 izlenme - 4 yıl önce Son Zamanların En Çok Satan Kitaplarından Olan Zengin Baba Yoksul Baba Kitabının Yazarı Robert Kiyosaki'den Zenginlik Anlayaşını Mutlaka Dinlemelisiniz.
Nasıl Zengin Ve Özgür Olunur? - Robert Kiyosaki 11:53
Nasıl Zengin Ve Özgür Olunur? - Robert Kiyosaki 368 izlenme - 6 yıl önce son zamanların en çok satan kitaplarından olan zengin baba yoksul baba kitabının yazarı robert kiyosaki'den zenginlik anlayaşını mutlaka dinlemelisiniz.network marketing hakkında bilgi ve eğitimlere www.networkmarketingokulu.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Dursun Özbek: 06:15
Dursun Özbek: "Eğer biz hiç ceza almasaydık..." 47 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek UEFA'dan alınan ceza hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu.
KidZania Çılgınlığı Finansal Okur Yazarlığı Çocuk Dünyası Temel Yaşam Becerilerini Tanıma 00:22
KidZania Çılgınlığı Finansal Okur Yazarlığı Çocuk Dünyası Temel Yaşam Becerilerini Tanıma 2 izlenme - 3 hafta önce KidZania Çılgınlığı Finansal Okur Yazarlığı Çocuk Dünyası Temel Yaşam Becerilerini Tanıma kidzania,finansal okur yazarlığı,çocuk dünyası,temel yaşam becerileri,çocuk akademisi,geleceği kurgulamak Ziyaretçiler bu alanda bir eğitim sonrasında cam alanı temizleyip dekorasyon amaçlı film kaplama görevini yerine getirirler. Chika'nın Moda Evi Manken Mankenler, bu alanda eğitimden geçerek podyumda doğru yürümeyi öğrenirler. Defilede taşıyacakları kıyafetleri seçip defileye çıkarlar. (+4 yaş) Çikolata Fabrikası Gıda Mühendisi Gıda Mühendisleri bu alanda çikolata üretimi üzerine eğitim alırlar. Adım Adım çikolata üretimini deneyimlerler. Üretim sonunda kendi ürettikleri çikolatayı yanlarında götürürler. (+4 yaş) Cips Fabrikası Cips Dağıtım Görevlisi Ziyaretçiler bu alanda Cips Dağıtım Görevlisi olarak çalışırlar. Aktivitenin başında patates cipsi ve patates ile ilgili bir sunum izlerler. Ardından cips fabrikasında cips üretim aşamalarının neler olduğunu öğrenip dağıtıma çıkarlar. Department Store Müşteri, Kasiyer, Dekoratör, Satış Sorumlusu *Müşteriler bu alanda istedikleri ürünü alarak özgürce seçme, karar verme ve KidZos harcama deneyimi yaşarlar. *Ziyaretçiler bu alanda Kasiyer ve Dekoratör / Satış Sorumlusu (dönüşümlü olarak) olarak çalışırlar. (+6 yaş) Deprem Simülasyon Merkezi Toplum Afet Gönüllüsü Toplum Afet Gönüllüleri bu alanda deprem ve güvenli binalarla ilgili eğitim aldıktan sonra deprem sırasında hasar görmüş bir apartmanın içine girerek alanın güvenli şekilde terk edilmesiyle ilgili çalışmalar yürütürler. (+9 yaş) Diş Kliniği Diş Hekimi Diş Hekimleri bu alanda ağız ve diş sağlığı üzerine eğitim aldıktan sonra bu alanda kamera ile modelin ağız içini görüntülerler ve çürük dişine dolgu yaparlar. (+6 yaş) Disco Şarkıcı, Dansçı Şarkıcılar, bu alanda karaoke eşliğinde ziyaretçilere müzik ziyafeti çekerken eğlenmeye gelenler müziğin ritmiyle dans ederek keyifli vakit geçirirler. (Eğlence: +4 yaş, Karaoke: +6 yaş) Dondurma Fabrikası Gıda Mühendisi Gıda Mühendisleri, bu alanda dondurma üretimi üzerine eğitim alırlar. Adım adım dondurma üretimini deneyimleyerek eğitim sonunda yanlarında götürecekleri dondurmayı yaparlar. (+4 yaş) Flamingo Residence İtfaiye Eri İtfaiye Erleri bu alanda çıkan yangını söndürmek için çalışırlar. (+4 yaş)
Dünyadaki Siyasi Ve Finansal Gelişmeler Borsayı Nasıl Etkiliyor? 06:34
Dünyadaki Siyasi Ve Finansal Gelişmeler Borsayı Nasıl Etkiliyor? 116 izlenme - 4 yıl önce Ab, Abd Ve Türkiye'de Yaşanan Gelişmeler Borsa Üzerinde Nasıl Etkiler Bırakıyor? Turkish Yatırım Araştırma Müdürü Baki Atılal Yorumluyor.
Findeks & Vivi iş birliği - Rent a car kredi notu hesaplama 00:51
Findeks & Vivi iş birliği - Rent a car kredi notu hesaplama 4 izlenme - 3 ay önce Wise TV’ye konuşan Vivi Oto kiralama Genel Müdürü İbrahim Yılmaz, Findeks ile nasıl çalıştığından bahsetti. Araç kiralama kredi notu ile ilgili bilgiler verdi. www.vivi.com.tr
Dursun Özbek: 07:18
Dursun Özbek: "Kim gelirse gelsin..." 28 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Divan Kurulu Toplantısı'nda çok önemli açıklamalarda bulundu.
Turkcell 20. yılında büyümeye ve yatırımlara devam etti 03:17
Turkcell 20. yılında büyümeye ve yatırımlara devam etti 54 izlenme - 3 yıl önce Turkcell, 2014 yılı ilk üç aylık finansal ve operasyonel sonuçlarını açıkladı. Turkcell Grup, ilk çeyrekte gelirini bir önceki yılın ilk çeyreğine göre %6 artırarak 2 milyar 855 milyon TL’ye çıkardı. Detaylar: http://blog.turkcell.com.tr/turkcell-once-musterim-dedi-20-yilinda-buyumeye-ve-yatirimlara-devam-etti/
B14-1680/basın - Sigortacılık Ve Diğer Finansal Hizmetler - Bronz 00:20
B14-1680/basın - Sigortacılık Ve Diğer Finansal Hizmetler - Bronz 52 izlenme - 3 yıl önce REKLAM AJANSI: Happy People Project - BAŞVURU ADI: Ziraat Emelilik – Bulmaca - ÜRÜN/HİZMET - MARKA - REKLAMVEREN: Bireysel Emeklilik - Ziraat Emeklilik - Ziraat Bankası YARATICI YÖNETMEN: Yaşar Akbaş - YARATICI GRUP: Atilla Karabay, Selçuk Akyüz, Kerem Şeşen, Hakan Şılak - PRODÜKTÖR: Mine Işıklar - MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ GRUBU: Orçun Onural, Burcu Şenünver, Büşra Keskin, Anıl Ölçer REKLAMVEREN TEMSİLCİSİ: Ali Kırbaş
B14-2213/basın - Sigortacılık Ve Diğer Finansal Hizmetler - Gümüş 00:20
B14-2213/basın - Sigortacılık Ve Diğer Finansal Hizmetler - Gümüş 44 izlenme - 3 yıl önce REKLAM AJANSI: Young&Rubicam - BAŞVURU ADI: Liberty- Yangın - ÜRÜN/HİZMET - MARKA - REKLAMVEREN: İşyeri Sigortası - Liberty Sigorta - Liberty Sigorta YARATICI YÖNETMEN: Can Pehlivanlı - YARATICI GRUP: Emre Kuzuoğlu, Yakup Ayan, Tuğçe Tekin, Serdar Güngör, Kadir Özdemir - MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ GRUBU: Burcu Kurtuluş İnselel, Seyran Kurtuluş, İlknur Yenihayat REKLAMVEREN TEMSİLCİSİ: Tuncay Küçükpınar
B14-2088/basın - Sigortacılık Ve Diğer Finansal Hizmetler - Gümüş 00:20
B14-2088/basın - Sigortacılık Ve Diğer Finansal Hizmetler - Gümüş 49 izlenme - 3 yıl önce REKLAM AJANSI: TBWA\Istanbul - BAŞVURU ADI: Anadolu Sigorta “Riski Azaltın” İlanı - ÜRÜN/HİZMET - MARKA - REKLAMVEREN: Seyahat Sigortası - Anadolu Sigorta - Anadolu Sigorta YARATICI YÖNETMEN: Emre Kaplan - YARATICI GRUP: Kerim Gürsel, Berat Kösemen, Doğu Göçük - PRODÜKTÖR: Merve Evirgen - İLLÜSTRATÖR: Gökhan Altıniğne - MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ GRUBU: Dilek Uçarlı, Ekin Kutevu, Tarçın Köprülü, Sırma Er REKLAMVEREN TEMSİLCİSİ: Berna Ergüntan
KidZania Çılgınlığı Finansal Okur Yazarlığı Çocuk Dünyası Temel Yaşam Becerilerini Tanıma 01:10
KidZania Çılgınlığı Finansal Okur Yazarlığı Çocuk Dünyası Temel Yaşam Becerilerini Tanıma 1 izlenme - 3 hafta önce KidZania Çılgınlığı Finansal Okur Yazarlığı Çocuk Dünyası Temel Yaşam Becerilerini Tanıma kidzania,finansal okur yazarlığı,çocuk dünyası,temel yaşam becerileri,çocuk akademisi,geleceği kurgulamak Ziyaretçiler bu alanda bir eğitim sonrasında cam alanı temizleyip dekorasyon amaçlı film kaplama görevini yerine getirirler. Chika'nın Moda Evi Manken Mankenler, bu alanda eğitimden geçerek podyumda doğru yürümeyi öğrenirler. Defilede taşıyacakları kıyafetleri seçip defileye çıkarlar. ( 4 yaş) Çikolata Fabrikası Gıda Mühendisi Gıda Mühendisleri bu alanda çikolata üretimi üzerine eğitim alırlar. Adım Adım çikolata üretimini deneyimlerler. Üretim sonunda kendi ürettikleri çikolatayı yanlarında götürürler. ( 4 yaş) Cips Fabrikası Cips Dağıtım Görevlisi Ziyaretçiler bu alanda Cips Dağıtım Görevlisi olarak çalışırlar. Aktivitenin başında patates cipsi ve patates ile ilgili bir sunum izlerler. Ardından cips fabrikasında cips üretim aşamalarının neler olduğunu öğrenip dağıtıma çıkarlar. Department Store Müşteri, Kasiyer, Dekoratör, Satış Sorumlusu *Müşteriler bu alanda istedikleri ürünü alarak özgürce seçme, karar verme ve KidZos harcama deneyimi yaşarlar. *Ziyaretçiler bu alanda Kasiyer ve Dekoratör / Satış Sorumlusu (dönüşümlü olarak) olarak çalışırlar. ( 6 yaş) Deprem Simülasyon Merkezi Toplum Afet Gönüllüsü Toplum Afet Gönüllüleri bu alanda deprem ve güvenli binalarla ilgili eğitim aldıktan sonra deprem sırasında hasar görmüş bir apartmanın içine girerek alanın güvenli şekilde terk edilmesiyle ilgili çalışmalar yürütürler. ( 9 yaş) Diş Kliniği Diş Hekimi Diş Hekimleri bu alanda ağız ve diş sağlığı üzerine eğitim aldıktan sonra bu alanda kamera ile modelin ağız içini görüntülerler ve çürük dişine dolgu yaparlar. ( 6 yaş) Disco Şarkıcı, Dansçı Şarkıcılar, bu alanda karaoke eşliğinde ziyaretçilere müzik ziyafeti çekerken eğlenmeye gelenler müziğin ritmiyle dans ederek keyifli vakit geçirirler. (Eğlence: 4 yaş, Karaoke: 6 yaş) Dondurma Fabrikası Gıda Mühendisi Gıda Mühendisleri, bu alanda dondurma üretimi üzerine eğitim alırlar. Adım adım dondurma üretimini deneyimleyerek eğitim sonunda yanlarında götürecekleri dondurmayı yaparlar. ( 4 yaş) Flamingo Residence İtfaiye Eri İtfaiye Erleri bu alanda çıkan yangını söndürmek için çalışırlar. ( 4 yaş)
Dursun Özbek: 10:02
Dursun Özbek: "Mayıs 2014'te anlaşma yapılmış" 17 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Divan Kurulu Toplantısı'nda çok önemli açıklamalarda bulundu.
Dursun Özbek 01:03
Dursun Özbek " Bizi İnandırıcı Buldular" 11 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek UEFA'nın kendilerini inandırıcı bulduğunu söyledi.
' Bunlar Kolay İşler Değil Artık' - Sporx 00:43
' Bunlar Kolay İşler Değil Artık' - Sporx 7 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'nin UEFA ile yaptığı anlaşma hakkında değerlendirmelerde bulundu.
02:59
"Finansal Fair play kuralları niye var?" 10 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Galatasaray'ın Mali kriz yaşaması sonucu "Geçen hafta 'UEFA'nın kuralları, bizim kurallarımız olsun' dedim. 'UEFA almıyorsa, biz de almayalım' dedim. Bu küme düşsün demek mi? Ben nasıl bu ekrandan Galatasaray'ın küme düşmesini isteyebilirim? Gerizekalı mıyım ben? Dalga mı geçiyorlar? Bu kurallar niçin var? Adı Finansal Fair Play... Her şey doğru dürüst gitsin diye..." yorumunda bulundu.
İlhan Ekşioğlu, Abdurrahim Albayrakı Hedef Aldı 00:20
İlhan Ekşioğlu, Abdurrahim Albayrakı Hedef Aldı 9 izlenme - 2 yıl önce F.Bahçe yönetici İlhan Ekşioğlu, G.Saraylı mevkidaşı Albayrak'ın "Finansal Fair Play için oyunculardan imza aldık." ifadesinden sonra "Kulübümle gurur duyuyorum." yazdı.
Mehmet Şimşek: Finansal Kaynaklar Yastık Altında Değil Sistemde Olsun 01:18
Mehmet Şimşek: Finansal Kaynaklar Yastık Altında Değil Sistemde Olsun 1 izlenme - 7 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek döviz bozdurma kampanyalarına ilişkin olarak, "Bizim için önemli olan ülkenin finansal kaynaklarının yastık altında değil sistemde olması. Yani vatandaşın tercihlerine saygılıyız. Vatandaş yeter ki kaynağını atıl tutmasın, yastık altında tutmasın" dedi. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Kredi Garanti Fonu A.Ş.’ye sağlanacak hazine desteğine ilişkin Hazine Müsteşarlığı ve Kredi Garanti Fonu A.Ş. Arasında imzalan protokol nedeniyle düzenlenen törene katıldı. Tören ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şimşek, "döviz bozdurma" kampanyalarını değerlendirerek, "Bizim için önemli olan ülkenin finansal kaynaklarının yastık altında değil sistemde olması. Bizim için en kritik değişken bu. Yani vatandaşın tercihlerine saygılıyız. Vatandaş yeter ki kaynağını atıl tutmasın, yastık altında tutmasın. Bu altın için de geçerli, döviz için de. Önemli olan sisteme girmesi ve sistem üzerinden bunu reel sektöre kanalize etmesi" ifadelerini kullandı. Mehmet Şimşek Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya'nın döviz bozdurma kampanyalarına ilişkin açıklamalarına ilişkin olarak ise şunları söyledi; "Merkez bankamız dün netti. Söylediği şey şu. Liradaki değer kaybı zamanla enflasyona yansıyor onu kast etti herhalde. Burada para politikası duruşunu ona göre belirleyecek. Merkez bankası bağımsız bir kuruluş, benim para politikasına ilişkin yorum yapmam doğru olmaz"
05:39
"G.Saray'a 1+1 yıl men cezası verelim dediler" 4 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Galatasaray Divan Kurulu Toplantısı'nda UEFA'nın Galatasaray hakkındaki düşüncelerini aktardı.
Özbek: 04:25
Özbek: "UEFA tepemize çöktü ve..." 3 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek NTV'de yayınlanan 10'da Ekonomi programında çok önemli açıklamalarda bulundu.
Dursun Özbek: 04:32
Dursun Özbek: "UEFA'ya dedik ki..." 3 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Galatasaray'ın UEFA Finansal Kriterleri'ne uyup uymadığı ile ilgili bilgi verdi.
01:38
"İmzalar apar topar atıldı" 0 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Galatasaray'ın UEFA ile arasındaki sorun hakkında önemli yorumlarda bulundu.