Hoşgeldiniz!

Firar

Azgınlar Koğuşu 02:17
Azgınlar Koğuşu 438.424 izlenme - 1 yıl önce Filmin gerçek adı firar ama bence azgınlar koğuşu olmalıymış doktorun yaptığı penis ilin iğnesi bütün kadınları firara sürüklüyor herhalde.
Enver Yılmaz - Firar 06:50
Enver Yılmaz - Firar 103.282 izlenme - 2 yıl önce Firar (Enver Yılmaz)
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Yavv :D 01:11
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Yavv :D 52.716 izlenme - 8 ay önce Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Yavv, Ayı Gibi Giriyorsunuz Lan, Kimi Ağza Giriyor, Kimi Burna Giriyor, Malkoçoğlu Firar Filmi, Sönmez Alev
Enver Yılmaz - Firar 06:50
Enver Yılmaz - Firar 40.880 izlenme - 2 yıl önce Enver Yılmaz - Firar
Enver Yılmaz - Firar (2013) Single Albüm Yepyeni 05:31
Enver Yılmaz - Firar (2013) Single Albüm Yepyeni 44.227 izlenme - 3 yıl önce https://www.facebook.com/djomercigrikci
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Yavv :D (Uzun Video) 06:49
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Yavv :D (Uzun Video) 13.579 izlenme - 8 ay önce Malkoçoğlu Soharım Yapacağınız İşe, Hayvan gibi dalıyorsunuz lan, kimi ağzına giriyor, kimi burnuna giriyor, Sönmez Alev, Malkoçoğlu Firar Uzun Video.
Ankara'da Askerleri Vurarak Firar Eden Mahkum 01:37
Ankara'da Askerleri Vurarak Firar Eden Mahkum 7.480 izlenme - 7 ay önce Haberi kopyalıyorum: Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen mahkum, 2'si asker 3 kişiyi yaraladıktan sonra firar etti. Yaralanan 3 kişi hastane tedavi altına alınırken firar eden mahkumun yakalanması için operasyon başlatıldı. Firar olayı ile ilgili hastane önünde bekleyen bir kadının poşet içindeki silahı mahkum Eyüp E.'ye verdiği ortaya çıktı.
İsmail ALTUNSARAY - Kız Senin (Firar Dizi Müziği) 05:03
İsmail ALTUNSARAY - Kız Senin (Firar Dizi Müziği) 33.156 izlenme - 4 yıl önce www.facebook.com/firardizi daha fazlası için resmi fan sayfamıza bekliyoruz !!
Malkoçoğlu Firar - Sönmez Alev (10dk) 10:43
Malkoçoğlu Firar - Sönmez Alev (10dk) 9.836 izlenme - 8 ay önce Film kesitleri 1995 yılında Almanya'dan memleketi Sivas, Yapalı köyüne dönen Sönmez Alev'in arşivinden alınmıştır. Sönmez Alev köye dönerken yanında bir video kamera getirir ve bununla köyde bir film çekmek ister. Malkoçoğlu Firar adını verdiği film için başrole kendisi geçer, diğer oyuncular da köyün delikanlıları ve birkaç dostudur. Volkswagen ile adamı çektileri mi dersiniz yada Mahsun Kırmızıgül şarkısına mı gülsem bilemedim ama bayağı uğraşmışlar köy halkı olarak.
Taksim Delisi Cenk Firarda 01:18
Taksim Delisi Cenk Firarda 4.287 izlenme - 5 ay önce Taksim'in tanınmış siması Cenk, bu sefer Ehlisünnet Tv'nin sokak röportajına denk gelmiş. Cenk her zaman olduğu gibi yine hayal gücünü konuşturuyor.
İnce Saz - Firar 04:55
İnce Saz - Firar 9.687 izlenme - 2 yıl önce İnce Saz - Firar - (alisayar) bizi bir Melihat mi anlıyor ne. o zaman firar.
ali kınık firari sevdam 03:46
ali kınık firari sevdam 44.361 izlenme - 8 yıl önce ali kanık firari sevdam
heme haci firar 2009 04:34
heme haci firar 2009 24.296 izlenme - 6 yıl önce
Melihat Gülses - Firar 04:58
Melihat Gülses - Firar 17.915 izlenme - 3 yıl önce
azgınlar koğuşu 02:17
azgınlar koğuşu 6.202 izlenme - 1 yıl önce filmin gerçek adı firar ama bence azgınlar koğuşu olmalıymış doktorun yaptığı penis ilin iğnesi bütün kadınları firara sürüklüyor herhalde.
Eşek İstismarı 00:19
Eşek İstismarı 5.795 izlenme - 1 yıl önce ''Ben eşeğim diyene semer vuran çok olur'' derler ya, videoda bu durumun net bir örneğini görüyoruz. Zavallı eşek kardeş, kendi halinde takılırken, cüce keci hiç de boyuna bosuna bakmadan zavallı eşeği taciz ediyor. Yok yok, hayvanlı porno değil ama bildiğin bir taciz durumu. Bilmem belki 'Sırtından geçinme' de diyebilir miydim acaba? Neyse izleyin de siz karar verin isterseniz.
Çiçekçiye Çarpıp Kaçan Sürücü 55 Gündür Yakalanamaması 02:01
Çiçekçiye Çarpıp Kaçan Sürücü 55 Gündür Yakalanamaması 2.285 izlenme - 5 ay önce video alkışlarlayaşıyorum formatına uygun olmayabilir.ama bu tip olaylarda kamuoyu baskısının ne denli etkili olduğunu münevver karabulut ve özgecan aslan olaylarından biliyoruz.onun için olayı unutturmamak gerekir. tam 55 gün oldu bugün üniversite mezunu ama iş bulamadığı için çiçekçilik yapan 34 yaşındaki mehmet emin kayanın bağdat caddesinde yarışan katiller yüzünden öldürülüşünün... katilin avukatı alay eder gibi müvekkilinin şu an özel bir hastanede olduğunu psikolojisi bozulduğu için teslim olmadığını falan söylüyor pişkince.belki de çoktan yurtdışına kaçtı bile. ekonomik gücünü kullanarak 50 gündür bulunmayan bir katil.memleketin yasaları sadece garibanlara işliyor.
Firar (Enver Yılmaz) 06:50
Firar (Enver Yılmaz) 8.514 izlenme - 3 yıl önce Firar (2013) - ATİ MÜZİK SES
Firar 22. Bölüm  İsmail Altunsaray Kız Senin Derdin Ne 05:03
Firar 22. Bölüm İsmail Altunsaray Kız Senin Derdin Ne 22.663 izlenme - 4 yıl önce http//www.facebook.com/ARABESKC1.DAMARABESKC1 / Hayran Sayfamız http//www.facebook.com/DAMARABESKC1 / Profil Sayfam İletişim / DamArabeskci/hotmail.com...! Ünal Yıldız By DAMARABESKCi
Erdem Ergün - Firar 2016 03:33
Erdem Ergün - Firar 2016 149 izlenme - 2 hafta önce Albümü Dinlemek ve İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız : https://itunes.apple.com/tr/album/fir...Erdem Ergün - Firar 2016
dj memocan mc firar dj kumsal 02:35
dj memocan mc firar dj kumsal 30.434 izlenme - 8 yıl önce dj memocan mc firar dj kumsal
Ankara’da Firari Mahkum 05:30
Ankara’da Firari Mahkum 1.460 izlenme - 7 ay önce Ankara’da Firari Mahkum __________@________xclas____________ Ankara Numune Eğitim Araştırma Hastanesi’ne getirilen bir mahkum, üç kişiyi silahla vurarak firar etti.Hastaneye getirilen mahkum firar etti Başkentte tedavi için Ankara Numune Hastanesi’ne getirilen bir mahkum, 2 asker ve bir sivil vatandaşı silahla yaralayarak firar etti.Hastaneye getirilen mahkum firar ettiAnkara'da hastaneye getirilen mahkum, görevli uzman çavuşu yaraladıktan sonra firar etti. Operasyon başlatan polis, her yerde kaçak mahkumu arıyor.Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen mahkum, 2'si asker 3 kişiyi yaraladıktan sonra firar etti..Bugün sabah Ankara'da meydana gelen olayda mahkum Eyüp Hızarcı kendisine refakat eden 2 askeri bacaklarından silahla yaralayıp firar etmişti.Ankara Firar Eden Mahkum, Ankara Firar Haberi, Ankara Mahkum Haberleri, Ankara’da Firar Eden Mahkum, Ankara’da Firar Eden Mahkum Haberleri, Ankara’da Kaçan Mahkum, Ankara’da Mahkum Firar Etti, Firar Eden Mahkum Haberleri, Mahkum Firar Etti, Mahkum Firar Haberleri, uzman Çavuşu Yaralayan mahkum Ankara’da Firari Mahkum Enver Yılmaz Kapalı Cezaevi CTE Sincan L1 L2 F1 F2 T1 T2 Gardiyan Mapus Hapishane Cezaevi Hükümlü Jandarma Polis Haber Kaçak xclas Haberler Yeni Video Klip Kamerada Mahkum Eyüp Hızarcı Kaçak Eyüp Hızarcı aranıyor
muhabbet kuşu firar ediyor 01:51
muhabbet kuşu firar ediyor 14.821 izlenme - 8 yıl önce muhabbet sarmadı sanırım :d
ince saz-firar 04:48
ince saz-firar 7.998 izlenme - 5 yıl önce ince saz--https//www.facebook.com/edibeugurun
mc firar - herkese isyan mekan batman 02:35
mc firar - herkese isyan mekan batman 11.862 izlenme - 6 yıl önce grup tehlikeden mc firar dj_hayran...kursad_sahin29@windowslive.com
Malkoç Oğlu Firar - Fragman (Hayvan Gibi Şii Yapıyosunuz!) 01:20
Malkoç Oğlu Firar - Fragman (Hayvan Gibi Şii Yapıyosunuz!) 226 izlenme - 1 ay önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Evet arkadaşlar bu haftaki bonus videomuz malkoç oğlu firar ismiyle ünlenen Sönmez Alevin yıllar öncetiği görüntülere bizler el attık ve güzel bir fragman ortaya çıkarttık! Umarım beğenirsiniz haydi iyi seyirler! =) Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
İbrahim Dizlek - Faili Firar Düet Demir 2012 Şiir Albüm 04:43
İbrahim Dizlek - Faili Firar Düet Demir 2012 Şiir Albüm 3.873 izlenme - 2 yıl önce Salih Tepeli Halil Sunar
Malkoçoğlu Firar Filmi'nin Gizemi - Serin Sesler 02:42
Malkoçoğlu Firar Filmi'nin Gizemi - Serin Sesler 1.176 izlenme - 9 ay önce İlk izlenildiğinde hiçbir şey anlaşılamayan tuhaf bir film. İsmi Malkoçoğlu Firar. Filmin hikayesi şöyle. 1995 yılında, yıllarca Almanya'da yaşayan Aslen Sivaslı Sönmez memleketi Sivas'a geldiğinde yanında bir kamera getirir. O zamanlar köyde kimsede kamera yoktur. Sönmez, kendi kamerası ile Malkoçoğlu filmini çekmek ister, Başrol Malkoçoğlu'nu da kendi oynar. Rol arkadaşları ise, Sönmez'in istediği gibi rol yapamayınca, ortaya bu absürt görüntüler çıkar. Bu görüntüler Çekilmesi muhtemel filmin önüne geçer ve Sönmez, değeri yıllar sonra anlaşılan bir filme imza atar.
Tuhaf Bir Fİlm: Malkoçoğlu Firar 01:33
Tuhaf Bir Fİlm: Malkoçoğlu Firar 1.134 izlenme - 9 ay önce İlk izlenildiğinde hiçbir şey anlaşılamayan tuhaf bir film. İsmi Malkoçoğlu Firar. Filmin hikayesi şöyle. 1995 yılında, yıllarca Almanya'da yaşayan Aslen Sivaslı Sönmez memleketi Sivas'a geldiğinde yanında bir kamera getirir. O zamanlar köyde kimsede kamera yoktur. Sönmez, kendi kamerası ile Malkoçoğlu filmini çekmek ister, Başrol Malkoçoğlu'nu da kendi oynar. Rol arkadaşları ise, Sönmez'in istediği gibi rol yapamayınca, ortaya bu absürt görüntüler çıkar. Bu görüntüler Çekilmesi muhtemel filmin önüne geçer ve Sönmez, değeri yıllar sonra anlaşılan bir filme imza atar.
İbrahim Dizlek - Faili Firar (Düet:Demir) 04:46
İbrahim Dizlek - Faili Firar (Düet:Demir) 1.090 izlenme - 7 ay önce İbrahim Dizlek - Faili Firar (Düet:Demir)