Hoşgeldiniz!

Firarda Videoları İzle

Kuzular Firarda Fragman 00:44
Kuzular Firarda Fragman 103.721 izlenme - 2 yıl önce 17 Nisan'da Sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
Kuzular Firarda / Shaun the Sheep - Türkçe teaser fragman 00:58
Kuzular Firarda / Shaun the Sheep - Türkçe teaser fragman 39.481 izlenme - 2 yıl önce 17 Nisan'da Sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS bugüne kadarki en iddialı yapımını sunar. 70’in üzerinde ülkede vizyona girecek olan 2015’in en merakla beklenilen animasyonlarından “KUZULAR FİRARDA” 17 Nisan’da gösterime giriyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de mest olduğu animasyonlar yaratmayı başaran Aardman Stüdyoları yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
Kuzular Firarda - Animasyon 1 00:10
Kuzular Firarda - Animasyon 1 32.311 izlenme - 2 yıl önce KUZULAR FİRARDA sinemalarda! www.facebook.com/wearefabula twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
Kuzular Firarda / Shaun the Sheep - Türkçe fragman 2 01:02
Kuzular Firarda / Shaun the Sheep - Türkçe fragman 2 23.853 izlenme - 2 yıl önce 17 Nisan'da Sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS bugüne kadarki en iddialı yapımını sunar. 70’in üzerinde ülkede vizyona girecek olan 2015’in en merakla beklenilen animasyonlarından “KUZULAR FİRARDA” 17 Nisan’da gösterime giriyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de mest olduğu animasyonlar yaratmayı başaran Aardman Stüdyoları yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
İntizar Uykum Firari 04:14
İntizar Uykum Firari 63.466 izlenme - 10 yıl önce sensiz gündüzümde,gecemde karıştı artık firardayım!!!
Tahir Şimşek - Aşkın Firarda 02:59
Tahir Şimşek - Aşkın Firarda 21.792 izlenme - 5 yıl önce ----- Aşkın Firarda ----- Aldın mı mektubumu, okudun mu? Üzüldün biliyorum, bu da sorulur mu? Neden hiç yazmadın bir kaç satırla? Çok mu kırıldı kalbin, acımıyor mu? Hadi anlat bana, ağlayıp durma. Yenilme kalbine, hiç hesap sorma. Her şey de bir hayır vardır unutma. Sil gözyaşlarını, aşkın firarda. '' Şimdi gelmiş bana anlat diyorsun, Sana ne anlatmamı bekliyorsun? Her şey de bir hayır vardır mutlaka, Ama ah neler çektiğimi biliyor musun? '' Canım can baharım böyle konuşma, Beni vur öldür ama, bana bunu yapma. Eğer son sözlerin buysa neylerim? Ne olur affet beni, bak sana geldim. Söz | Müzik: Tahir Şimşek
17 Nisan Spotu 00:11
17 Nisan Spotu 5.070 izlenme - 2 yıl önce 17 Nisan'da Sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS bugüne kadarki en iddialı yapımını sunar. 70’in üzerinde ülkede vizyona girecek olan 2015’in en merakla beklenilen animasyonlarından “KUZULAR FİRARDA” 17 Nisan’da gösterime giriyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de mest olduğu animasyonlar yaratmayı başaran Aardman Stüdyoları yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
Film başlıyor! Cep telefonlarınızı kapatınız 00:29
Film başlıyor! Cep telefonlarınızı kapatınız 6.523 izlenme - 2 yıl önce 17 Nisan'da Sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS bugüne kadarki en iddialı yapımını sunar. 70’in üzerinde ülkede vizyona girecek olan 2015’in en merakla beklenilen animasyonlarından “KUZULAR FİRARDA” 17 Nisan’da gösterime giriyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de mest olduğu animasyonlar yaratmayı başaran Aardman Stüdyoları yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
Acun Ilıcalı - Normal Gay 00:21
Acun Ilıcalı - Normal Gay 8.421 izlenme - 2 yıl önce Acun Ilıcalı gaylerle muhabbet ederken kendinin normal olduğunu söylüyor. tabi karşı taraf da "neye göre kime göre" lafını biraz değiştirerek Acunu normalize ediyor.
Acun Firarda-Kamera Arkası (.kufurlu_+18.) 00:29
Acun Firarda-Kamera Arkası (.kufurlu_+18.) 25.533 izlenme - 9 yıl önce onu hiç böyle görmemiştiniz
Acun Firarda - Rio Karnavalı 10:07
Acun Firarda - Rio Karnavalı 4.515 izlenme - 2 yıl önce Acun Firarda'nın Brezilya - Rio Karnavalı bölümü ile meraklıları için tekrardan sizlerleyiz. Başka bir Acun Firard için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/76825/acun-firarda-fantasy-fest-in-key-west-florida
Acun Firarda-Vedrana (Acun Kıza Aşık Oluyor) 08:57
Acun Firarda-Vedrana (Acun Kıza Aşık Oluyor) 10.682 izlenme - 8 yıl önce Facebook’taki Sayfamız Felsefe ve Edebiyat Dünyasına tüm felsefe ve edebiyat severleri bekliyoruz http://www.facebook.com/Felsf.ve.Edebyt.Dunys
Kuzular Firarda geliyor! 00:10
Kuzular Firarda geliyor! 2.439 izlenme - 2 yıl önce 17 Nisan'da Sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS bugüne kadarki en iddialı yapımını sunar. 70’in üzerinde ülkede vizyona girecek olan 2015’in en merakla beklenilen animasyonlarından “KUZULAR FİRARDA” 17 Nisan’da gösterime giriyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de mest olduğu animasyonlar yaratmayı başaran Aardman Stüdyoları yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
Acun Firarda- Çıplaklığa Karşı Olan Acun 00:48
Acun Firarda- Çıplaklığa Karşı Olan Acun 2.895 izlenme - 2 yıl önce Ekip olarak çıplaklığa karşı olan ama buna rağmen insanların çıplak gezdiği her karnaval ve kumsala anında damlayan Acun'un,herşeye muhalefet kameramanı feridun ile çıplaklık üzerine yaşadığı tartışma..
İkizler Firarda Fragmanı 02:21
İkizler Firarda Fragmanı 5.298 izlenme - 5 yıl önce İkizler Firarda Fragmanı
Acun Firarda - Fransa - Cannes 05:17
Acun Firarda - Fransa - Cannes 2.550 izlenme - 2 yıl önce Bir sürelik aradan sonra sıcakların bastırmasıyla Acun Firarda videolarına devam ediyoruz, meraklıları için.. İzliyoruz..
Kuzular Firarda / Shaun the Sheep - Clip 01:46
Kuzular Firarda / Shaun the Sheep - Clip 3.417 izlenme - 2 yıl önce 17 Nisan'da Sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula “Tavuklar Firarda”, “Wallace & Gromit”, “Fare Şehri” gibi her biri dünya çapında büyük başarıya ulaşmış animasyonları yaratan AARDMAN STUDIOS yepyeni bir filmle geri dönüyor. Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
Survivor Taner - Yunanistan'da Motor Kavgası 02:26
Survivor Taner - Yunanistan'da Motor Kavgası 3.644 izlenme - 2 yıl önce Survivor yarışmasından tanıdığımız şahsına münhasır ruh hastası Taner Tolga Tarlacı (aka:3T) kendi programını yapma çalışmalarına başlamış gibi gözüküyor ve ilk iş olarak Yunanistan'a gitmiş. Aldığı motorun çamurluğunu kırması sonrası sahibinin 100 dolar istemesi üzerine çıkardığı kavga. Şöyle temiz bi elden geçireydiler...
baby's day out 01:11
baby's day out 7.506 izlenme - 6 yıl önce üç beceriksiz fidyeci tarafından kaçırılan şirin bir bebeğin başından geçen komik olayları anlatan enfes bir komedi?birilerinin bebekleri koruduğu kesin!
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Malkoçoğlu Firarda Full 07:12
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Malkoçoğlu Firarda Full 1.832 izlenme - 2 yıl önce Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Hayvan gibi iş yapıyorsunuz Sönmez Abimizin Malkoçoğlu Firar Oyunu (Bağımlılık Yapar) https://play.google.com/store/apps/de... Sönmez Abimizin Malkoçoğlu Firarda Filmlerini Sizin İçin Birleştirdik Son zamanların popüler insanı Malkoçoğlu Sönmez Alevin Ronaldo ile imtihanı --video küfür içerir-- IMDB Puanı: 5 Yönetmen Adı:Sönmez Alev Oyuncular:Sönmez Alev ve Köylüler Tür:2015 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dövüş Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Savaş Filmleri, Türk Filmleri, Vizyon Filmleri Yapım Yılı:1995 - Sivas Senaryo:Sönmez Alev Süre: Kaset Dolana Kadar Orjinal İsim: Malkoçoğlu Efsanesi İyi Seyirler.... vah babam vay garibim vay, ecik yatsın yatsın, öldür la vurun la, hıh ıagh ıagh ıagh ıagh ıagh işte geberdi alçak, nasihat verirsin ha bize, kaldırak la, adam kaçavır la, sikhecem yapacanız işin yav amıha soharım ya, Hayvan gibi şiy yapıyosunuz yav, dinime imanıma hepinize bi depik vursam yovarlanır atarım ha ayı gibi giriyosunuz ya, kim duttu la kim duttu la kimi ağza giriyo kimi burrrna giriyo sönmezleri kim duttu kim duttu la kim kim ağzımıza burnumuza giriyo kimi şiiydiyo ben ağzından duttum ne golundan duttum la sikecem yapacanız şiyinde şiyininde yav ahahahahahavv şiyinde şiysinninde diyo cuk cuk cuk Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Malkoçoğlu Firarda Full İzle title Malkoçoğlu Firarda 'Author' content='abe TR' Language' content='TR 'Distribution' content='Global 'Robots' content='All 'Copyright' content='abe TR
Acun Firarda - Ibiza 10:14
Acun Firarda - Ibiza 2.214 izlenme - 2 yıl önce Ulan acun nerelerden ne hale geldin.Şimdi o röportaj yaptıklarını düzüyorsun.
Kuzular Firarda 2015 Türkçe Dublajlı 01:02
Kuzular Firarda 2015 Türkçe Dublajlı 1.402 izlenme - 2 yıl önce Kuzular Firarda 2015 Filmi çok yakında siz izleyicilerimizle. Timur Kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com/kuzular-firarda-full-izle.html farkıyla sizlerle olacaktır. Kuzular Firarda,Kuzular Firarda izle,Kuzular Firarda Full izle,Kuzular Firarda Filmi,Kuzular Firarda Türkçe Dublaj izle,Kuzular Firarda 2015,Kuzular Firarda 2015 izle,Kuzular Firarda 2015 HD izle,Kuzular Firarda 2015 Fragmanı
Acun Firarda ibiza 01:09
Acun Firarda ibiza 3.592 izlenme - 5 yıl önce Acun Firarda ibiza
Taner Firarda 01:51
Taner Firarda 5.176 izlenme - 6 yıl önce beni takip et..!
Acun Firarda ; Acun Kıza Aşık Oluyor.!!! 08:57
Acun Firarda ; Acun Kıza Aşık Oluyor.!!! 3.735 izlenme - 5 yıl önce
Duygusal Rap Emsalsiz Feat Olgun - Kelimeler Firar 02:31
Duygusal Rap Emsalsiz Feat Olgun - Kelimeler Firar 17.565 izlenme - 9 yıl önce
Turkish Slow Rap Album Vol.1 Tracks Raptetik Ft. N 04:38
Turkish Slow Rap Album Vol.1 Tracks Raptetik Ft. N 10.560 izlenme - 9 yıl önce turkish slow rap album vol.1 tracks raptetik ft. newada matador - aklım hep firarda
koyun shaun 1 18:52
koyun shaun 1 1.917 izlenme - 2 yıl önce More Videos our sites http://cartoonkidss.blogspot.com
Acun Firarda -  Acur Arazi Yüzleşmesi 04:40
Acun Firarda - Acur Arazi Yüzleşmesi 1.969 izlenme - 2 yıl önce Şahan Gökbakar'ın bizleri çokça güldürdüğü Recep İvedik'siz dönemlerinin tadı bir başkaydı. O yıllar Acun Ilıcalı'nın patron koltuğuna bu kadar sağlam yerleşmeden önce, paraya para dediği ,Acun Firarda adlı programla Dünya'yı fellik fellik gezdiği yıllardı. Şahan 'ın da Acun Firarda'yı tiye alarak yaptığı Acur Arazi adlı programla bizleri güldürdüğü yıllardı.Şahan'ın programında giydiği parmak arası terlikler, paçası sıvamış pantolonu, ecnebi görünümlü Türk aksanlı hatunlarla ingilizce konuşma çabaları ve tek tek kıyafetlerinin fiyatlarını sorması , arka planda sürekli çalınan 50 Cent şarkıları,kameramanla yapılan doğal sohbetler sürekli tekrarlanan ileri geri yapılan görüntü efektleri bizleri güldüren ufak detaylardan birkaçıydı. İkili arasında bu tiye alma sebebiyle tatsız durumlar yaşanmış fakat sanırım 8-10 sene önce çekilen bu videoyla, mevzu tatlıya bağlanmıştır.
Acun Firarda - Fantasy Fest in Key West - Florida 09:33
Acun Firarda - Fantasy Fest in Key West - Florida 1.636 izlenme - 2 yıl önce Uzun yıllar gecelerimize renk kattı bu program , sunum kalitesi sıfıra yakın olsada amaç değil araçtı gidip göremediğimiz güzel ülkeleri, festivalleri beynimizde canlandırmakta.İzlerken bir ah çekmeyen,dünyayı gezdin lan Acun serzenişinde bulunup akabininde içinden güzel sözler kaptırmayan olmamıştır herhalde..Gitmesekte görmesekte diyorum iyi seyirler diliyorum.