Hoşgeldiniz!

Fırat Çelik Videoları İzle

Can Gox - Neredesin Sen - 20 Dakika 7.Bölüm 03:25
Can Gox - Neredesin Sen - 20 Dakika 7.Bölüm 5.519 izlenme - 4 yıl önce Can Gox - Neredesin Sen Şarkı Sözleri; su garip halimden bilen şiveli nazli, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? tatli dillim guler yuzlum ey ceylan gozlum, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? ben aglarsam aglayip gulersem gulen, butun dertlerim anlayip gonlumu bilen, sanki kalbimi bilerek yuzume gulen, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? sinemde gizli yarami kimse bilmiyor, hiç bir tabib şu yarama merhem olmuyor, boynu bükük bir garibim yuzum gulmuyor, gonlum hep seni ariyor neredesin sen?
Orhan Gencebay - Kaderimin Oyunu (Firuze Dizisi) 04:13
Orhan Gencebay - Kaderimin Oyunu (Firuze Dizisi) 4.490 izlenme - 3 yıl önce Orhan Gencebay - Kaderimin Oyunu (Firuze Dizisi) Tanıtım Oyuncular: Ceren Hindistan, Ceyda Ateş, Fırat Çelik, Haluk Piyes Yonetmen: Cemal Şan Yapımcı: Murat Tokat (Boyut Film)
Firuze Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 00:50
Firuze Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 1.768 izlenme - 3 yıl önce Ceyda Ateş, Haluk Piyes, Ceren Hindistan ve Fırat Çelik'in başrollerini paylaştığı yeni dizi Firuze yakında Show TV'de başlıyor
Firuze Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı  01:19
Firuze Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı 1.131 izlenme - 3 yıl önce Firuze (Ceren Hindistan) yoksul bir ailenin güzeller güzeli kızı. Suzan (Ceyda Ateş) onunla aşk için kıyasıya mücadele eden varlıklı bir ailenin çok ihtiraslı bir kızı olarak karşısında. Oğuz karakterini canlandıran (Fırat Çelik), ülkenin önde gelen zengin ailelerinden birinin yakışıklı oğlu ve tek varisidir. Köşkün kalfasının oğlu Demir (Haluk Piyes), de oldukça yakışıklıdır. Firuze, bu iki erkek arasında paylaşılamaz. Konu böyle heyecanla devam edip gider. ‘Firuze’ 28 Kasım’da Show TV’de başlıyor!
Firuze 4. Bölüm 2. Fragmanı 01:15
Firuze 4. Bölüm 2. Fragmanı 572 izlenme - 3 yıl önce Firuze 4. Bölüm 2. Fragmanı (29. Aralık 2013) Firuze Dizisi 4. Bölüm özeti: Firuze ve Suzan arasında yaşanan gerilim doruk noktasına çıkmıştır. Suzan merdivenlerden düşmüş yerde yatarken, tüm gözler Firuze'nin üzerine çevrilmiştir. Artık iki kadının, Arısoy Ailesi'nin gözleri önünde yaşayacakları büyük hesaplaşmanın vakti gelip çatmıştır. Köşkte yaşananlardan habersiz olan Demir de umulmadık bir şekilde olaylara dahil olacak ve Firuze ile Suzan arasındaki savaşının tam ortasında yerini alacaktır. Meryem, kendi elleriyle yarattığı altın sorunundan bir türlü kurtulamamaktadır. O, derdine çare bulmaya çalışırken beklenmedik bir olayla altınlar Halil'in de başına bela olur. Aşkına karşılık bulamayan Azize ise perişan haldedir. Ne yapacağını bilmez halde dağılma noktasına gelen genç kız, son çare olarak ablasından yardım ister. Firuze yaşadığı tüm sıkıntıları bir yana bırakıp kardeşinin yardımına koşacaktır. Öte yandan Demir, güvenlik müdürü olarak çalışmaya başlar başlamaz, Arısoy Ailesi'ni derinden sarsacak bir bilgiye ulaşır. Demir'in getireceği bu bilgi köşkte bomba etkisi yaratacaktır.
Firuze Dizisi Tanıtım Fragmanı - Show TV 00:50
Firuze Dizisi Tanıtım Fragmanı - Show TV 401 izlenme - 3 yıl önce Ceyda Ateş, Haluk Piyes, Ceren Hindistan ve Fırat Çelik'in başrollerini paylaştığı yeni dizi Firuze yakında Show TV'de başlıyor
20 Dakika 6. Bölüm 2. Fragmanı (5 Şubat 2013) 00:43
20 Dakika 6. Bölüm 2. Fragmanı (5 Şubat 2013) 480 izlenme - 4 yıl önce Ali sahte kimliğini kullanmak için ilk adımı atacak. Fakat Melek'e bir adım daha yaklaşabilmek için, önce masum birini ateşe atması gerekiyor. Melek'in hapishanedeki kaderi artık sadece kendi ellerinde. Sesini duyurmak için kendi hayatını tehlikeye atması yetmiyor. Şimdi başka birinin de hayatını tehlikeye atmalı. Çıkagelen sürpriz bir tanıkla Ozan şimdi gerçeğe her zamankinden daha yakın. Ama gerçeğe ulaşmak bu sefer onun sonu olabilir. Duru kendi başına yola çıkacak ve akla gelmeyen bir isimden yardım isteyecek. Herkesten sakladığı bu yol Duru'nun başını büyük belaya sokacak.
Fırat Çelik 01:21
Fırat Çelik 103 izlenme - 5 yıl önce anlatışa ölürümm )))
20 Dakika 4.Bölüm  Neredesin Sen 01:24
20 Dakika 4.Bölüm Neredesin Sen 246 izlenme - 4 yıl önce ''Neredesin Sen'' Yorum: Umut Kaya